Mezičasy závodu: 13.09.2020 - Oblastní žebříček | Kategorie: D10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (37) 2 (46) 3 (72) 4 (78) 5 (100) Cíl Reg. číslo
4.
28:40 + 5:53 7:40 (9) 6:15 (9) 4:02 (9) 4:08 (2) 6:21 (4) 0:14 (1)
Zitková Veronika
LPU1051 7:40 (9) 13:55 (8) 17:57 (9) 22:05 (5) 28:26 (4) 28:40 (4) LPU1051
9.
32:20 + 9:33 8:22 (12) 6:57 (12) 4:25 (11) 4:56 (5) 7:23 (8) 0:17 (2)
Nová Klára
VRL1053 8:22 (12) 15:19 (12) 19:44 (12) 24:40 (10) 32:03 (9) 32:20 (9) VRL1053
8.
31:18 + 8:31 5:04 (5) 5:56 (7) 3:42 (4) 6:02 (11) 10:16 (13) 0:18 (3)
Jedličková Lucie
SHK1050 5:04 (5) 11:00 (3) 14:42 (3) 20:44 (3) 31:00 (8) 31:18 (8) SHK1050
1.
22:47 4:47 (4) 4:49 (1) 4:13 (10) 3:56 (1) 4:43 (1) 0:19 (4)
Macháčková Lucie
SHK1155 4:47 (4) 9:36 (2) 13:49 (2) 17:45 (2) 22:28 (1) 22:47 (1) SHK1155
17.
63:47 + 41:00 6:35 (7) 5:11 (4) 3:14 (2) 41:30 (18) 6:58 (6) 0:19 (4)
Froschová Magdalena
LPU1052 6:35 (7) 11:46 (6) 15:00 (4) 56:30 (17) 63:28 (17) 63:47 (17) LPU1052
3.
28:16 + 5:29 8:13 (11) 4:52 (2) 3:50 (7) 5:21 (8) 5:41 (2) 0:19 (4)
Jakubcová Karolína
SJC1050 8:13 (11) 13:05 (7) 16:55 (7) 22:16 (6) 27:57 (3) 28:16 (3) SJC1050
10.
34:26 + 11:39 8:02 (10) 5:57 (8) 3:45 (6) 5:58 (10) 10:25 (15) 0:19 (4)
Horáková Eliška
PHK1152 8:02 (10) 13:59 (9) 17:44 (8) 23:42 (8) 34:07 (10) 34:26 (10) PHK1152
7.
30:54 + 8:07 4:37 (3) 6:55 (11) 4:36 (15) 7:14 (13) 7:12 (7) 0:20 (8)
Macháčková Eliška
LPU1153 4:37 (3) 11:32 (5) 16:08 (6) 23:22 (7) 30:34 (7) 30:54 (7) LPU1153
2.
24:46 + 1:59 2:59 (1) 5:33 (6) 3:10 (1) 5:04 (6) 7:40 (9) 0:20 (8)
Hrušová Lucie
PHK1050 2:59 (1) 8:32 (1) 11:42 (1) 16:46 (1) 24:26 (2) 24:46 (2) PHK1050
12.
38:22 + 15:35 10:51 (14) 8:53 (16) 3:52 (8) 4:25 (3) 10:01 (12) 0:20 (8)
Fukátková Ludmila
LPU1053 10:51 (14) 19:44 (14) 23:36 (13) 28:01 (12) 38:02 (12) 38:22 (12) LPU1053
13.
44:24 + 21:37 16:49 (17) 8:51 (15) 3:18 (3) 4:50 (4) 10:16 (13) 0:20 (8)
Zitková Markéta
LPU1251 16:49 (17) 25:40 (18) 28:58 (16) 33:48 (13) 44:04 (13) 44:24 (13) LPU1251
6.
30:15 + 7:28 9:36 (13) 5:00 (3) 3:42 (4) 5:26 (9) 6:11 (3) 0:20 (8)
Laštovková Zuzana
JIL1051 9:36 (13) 14:36 (10) 18:18 (10) 23:44 (9) 29:55 (6) 30:15 (6) JIL1051
18.
81:50 + 59:03 5:06 (6) 14:32 (18) 16:32 (18) 38:22 (17) 6:57 (5) 0:21 (13)
Hostinská Barbora
LPU1162 5:06 (6) 19:38 (13) 36:10 (18) 74:32 (18) 81:29 (18) 81:50 (18) LPU1162
11.
37:09 + 14:22 7:29 (8) 7:10 (13) 4:30 (12) 7:11 (12) 10:27 (16) 0:22 (14)
Vaňátková Thea
LTU1150 7:29 (8) 14:39 (11) 19:09 (11) 26:20 (11) 36:47 (11) 37:09 (11) LTU1150
5.
29:33 + 6:46 4:06 (2) 7:14 (14) 4:44 (16) 5:20 (7) 7:47 (11) 0:22 (14)
Buďárková Natálie
VRL1052 4:06 (2) 11:20 (4) 16:04 (5) 21:24 (4) 29:11 (5) 29:33 (5) VRL1052
15.
53:28 + 30:41 12:05 (15) 10:38 (17) 7:51 (17) 9:42 (14) 12:49 (17) 0:23 (16)
Wohanková Michaela
VRL1151 12:05 (15) 22:43 (17) 30:34 (17) 40:16 (15) 53:05 (15) 53:28 (15) VRL1151
14.
52:45 + 29:58 15:12 (16) 6:29 (10) 4:35 (13) 18:21 (16) 7:44 (10) 0:24 (17)
Kroupová Anna
LPU1154 15:12 (16) 21:41 (15) 26:16 (14) 44:37 (16) 52:21 (14) 52:45 (14) LPU1154
16.
56:35 + 33:48 16:50 (18) 5:31 (5) 4:35 (13) 9:57 (15) 19:17 (18) 0:25 (18)
Hakenová Petra
STH1251 16:50 (18) 22:21 (16) 26:56 (15) 36:53 (14) 56:10 (16) 56:35 (16) STH1251