Mezičasy závodu: 16.02.2020 - Akademické MČR a Český pohár, ŽA, ŽB - klas | Kategorie: P
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (31) 2 (48) 3 (43) 4 (54) 5 (56) 6 (55) 7 (38) 8 (100) Cíl Reg. číslo
1.
25:39 3:29 (1) 3:42 (1) 4:21 (1) 2:25 (1) 2:00 (3) 3:11 (2) 2:17 (1) 3:57 (1) 0:17 (1)
Černý Vojtěch
JIL9006 3:29 (1) 7:11 (1) 11:32 (1) 13:57 (1) 15:57 (1) 19:08 (1) 21:25 (1) 25:22 (1) 25:39 (1) JIL9006
2.
28:32 + 2:53 4:08 (2) 4:34 (2) 4:57 (2) 2:34 (2) 1:40 (1) 3:06 (1) 2:39 (2) 4:34 (3) 0:20 (3)
Malá Věra
JIL7752 4:08 (2) 8:42 (2) 13:39 (2) 16:13 (2) 17:53 (2) 20:59 (2) 23:38 (2) 28:12 (2) 28:32 (2) JIL7752
3.
35:54 + 10:15 4:49 (3) 5:40 (5) 5:18 (3) 2:57 (3) 2:38 (6) 5:58 (7) 3:15 (6) 4:57 (5) 0:22 (6)
Třešňák Miloš
JIL6902 4:49 (3) 10:29 (3) 15:47 (3) 18:44 (3) 21:22 (3) 27:20 (3) 30:35 (3) 35:32 (3) 35:54 (3) JIL6902
9.
47:02 + 21:23 5:26 (4) 5:45 (6) 5:56 (6) 3:36 (5) 13:06 (14) 5:08 (4) 3:08 (5) 4:36 (4) 0:21 (5)
Skalka Michal
5:26 (4) 11:11 (4) 17:07 (4) 20:43 (5) 33:49 (9) 38:57 (9) 42:05 (9) 46:41 (9) 47:02 (9)
4.
35:57 + 10:18 7:11 (8) 4:45 (3) 5:34 (4) 3:06 (4) 2:36 (5) 5:08 (4) 2:48 (4) 4:31 (2) 0:18 (2)
Potměšil Matyáš
TJN0204 7:11 (8) 11:56 (5) 17:30 (5) 20:36 (4) 23:12 (4) 28:20 (4) 31:08 (4) 35:39 (4) 35:57 (4) TJN0204
6.
42:45 + 17:06 8:06 (9) 5:56 (7) 6:06 (7) 3:42 (7) 2:22 (4) 7:11 (10) 3:26 (7) 5:30 (7) 0:26 (8)
Seifertová Vendula
DKP7651 8:06 (9) 14:02 (7) 20:08 (6) 23:50 (6) 26:12 (6) 33:23 (6) 36:49 (6) 42:19 (6) 42:45 (6) DKP7651
7.
44:27 + 18:48 7:05 (7) 6:40 (8) 6:34 (8) 3:42 (7) 4:18 (10) 6:17 (8) 3:27 (8) 5:59 (8) 0:25 (7)
Třešňáková Blanka
JIL7051 7:05 (7) 13:45 (6) 20:19 (7) 24:01 (7) 28:19 (7) 34:36 (8) 38:03 (7) 44:02 (7) 44:27 (7) JIL7051
5.
37:53 + 12:14 9:06 (11) 5:31 (4) 5:50 (5) 3:38 (6) 1:52 (2) 3:48 (3) 2:45 (3) 5:03 (6) 0:20 (3)
Termerová Jana
9:06 (11) 14:37 (9) 20:27 (8) 24:05 (8) 25:57 (5) 29:45 (5) 32:30 (5) 37:33 (5) 37:53 (5)
8.
44:49 + 19:10 7:01 (6) 7:02 (9) 7:11 (9) 3:43 (9) 3:23 (8) 5:49 (6) 4:01 (9) 6:12 (9) 0:27 (9)
Nagy Josef
TJN6701 7:01 (6) 14:03 (8) 21:14 (9) 24:57 (9) 28:20 (8) 34:09 (7) 38:10 (8) 44:22 (8) 44:49 (8) TJN6701
12.
73:06 + 47:27 6:58 (5) 10:58 (12) 8:00 (10) 5:10 (11) 6:00 (12) 21:23 (13) 6:33 (13) 7:33 (11) 0:31 (11)
Miková Iva
TBM7071 6:58 (5) 17:56 (11) 25:56 (10) 31:06 (11) 37:06 (12) 58:29 (12) 65:02 (12) 72:35 (12) 73:06 (12) TBM7071
10.
53:42 + 28:03 10:21 (13) 7:50 (10) 8:09 (11) 4:06 (10) 3:23 (8) 6:42 (9) 5:10 (10) 7:30 (10) 0:31 (11)
Zajíčková Lenka
TBM7152 10:21 (13) 18:11 (12) 26:20 (11) 30:26 (10) 33:49 (9) 40:31 (10) 45:41 (10) 53:11 (10) 53:42 (10) TBM7152
11.
60:13 + 34:34 8:10 (10) 9:37 (11) 10:26 (12) 5:16 (12) 3:15 (7) 7:56 (11) 5:52 (12) 9:14 (14) 0:27 (9)
Placková Veronika
MLA8250 8:10 (10) 17:47 (10) 28:13 (12) 33:29 (12) 36:44 (11) 44:40 (11) 50:32 (11) 59:46 (11) 60:13 (11) MLA8250
13.
82:59 + 57:20 9:28 (12) 13:19 (14) 10:39 (13) 6:58 (14) 9:14 (13) 14:56 (12) 8:36 (14) 9:11 (13) 0:38 (14)
Nosál Stanislav
SSP4600 9:28 (12) 22:47 (13) 33:26 (13) 40:24 (13) 49:38 (13) 64:34 (13) 73:10 (13) 82:21 (13) 82:59 (13) SSP4600
14.
103:23 + 77:44 21:18 (14) 11:25 (13) 12:06 (14) 6:23 (13) 5:09 (11) 32:55 (14) 5:42 (11) 7:50 (12) 0:35 (13)
Ryglová Šárka
TBM 21:18 (14) 32:43 (14) 44:49 (14) 51:12 (14) 56:21 (14) 89:16 (14) 94:58 (14) 102:48 (14) 103:23 (14) TBM
DNS
Svobodová Katu
SMR8451 DNS SMR8451