Mezičasy závodu: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (137) 2 (106) 3 (103) 4 (105) 5 (149) 6 (142) 7 (117) 8 (100) Cíl Reg. číslo
3.
14:41 + 0:07 2:39 (1) 1:25 (4) 1:49 (2) 3:27 (4) 0:58 (6) 1:50 (1) 1:49 (4) 0:21 (1) 0:23 (7)
Tomeš Maxmilián
SJC1400 2:39 (1) 4:04 (1) 5:53 (1) 9:20 (1) 10:18 (3) 12:08 (1) 13:57 (3) 14:18 (3) 14:41 (3) SJC1400
1.
14:34 3:02 (2) 1:22 (2) 1:55 (3) 3:06 (2) 0:41 (1) 2:11 (2) 1:27 (2) 0:27 (4) 0:23 (7)
Salguiero Antonio
3:02 (2) 4:24 (2) 6:19 (2) 9:25 (2) 10:06 (1) 12:17 (2) 13:44 (1) 14:11 (1) 14:34 (1)
2.
14:35 + 0:01 3:44 (5) 1:23 (3) 1:26 (1) 2:56 (1) 0:43 (3) 2:15 (3) 1:23 (1) 0:23 (2) 0:22 (4)
Maršík Jindřich
3:44 (5) 5:07 (3) 6:33 (3) 9:29 (3) 10:12 (2) 12:27 (3) 13:50 (2) 14:13 (2) 14:35 (2)
4.
21:52 + 7:18 3:25 (4) 2:12 (9) 2:29 (4) 4:35 (8) 2:07 (11) 2:55 (7) 3:02 (9) 0:46 (11) 0:21 (3)
Nedas Jan
0050001 3:25 (4) 5:37 (4) 8:06 (4) 12:41 (4) 14:48 (4) 17:43 (4) 20:45 (4) 21:31 (4) 21:52 (4) 0050001
5.
26:05 + 11:31 4:12 (6) 1:49 (8) 4:06 (8) 7:32 (12) 1:22 (9) 3:52 (10) 2:04 (5) 0:40 (10) 0:28 (10)
Salguiero Kryštof
4:12 (6) 6:01 (6) 10:07 (5) 17:39 (5) 19:01 (5) 22:53 (5) 24:57 (5) 25:37 (5) 26:05 (5)
6.
27:53 + 13:19 5:08 (8) 1:26 (5) 10:46 (12) 3:55 (5) 0:49 (4) 2:38 (5) 2:20 (7) 0:35 (7) 0:16 (1)
Tauerová Kristýna
5:08 (8) 6:34 (7) 17:20 (10) 21:15 (9) 22:04 (8) 24:42 (6) 27:02 (6) 27:37 (6) 27:53 (6)
9.
29:52 + 15:18 6:10 (9) 4:18 (10) 3:18 (7) 6:09 (9) 1:11 (8) 3:43 (9) 4:15 (12) 0:30 (5) 0:18 (2)
Rauch Tobiáš
VPM1300 6:10 (9) 10:28 (9) 13:46 (7) 19:55 (7) 21:06 (7) 24:49 (7) 29:04 (9) 29:34 (9) 29:52 (9) VPM1300
7.
28:20 + 13:46 4:18 (7) 1:30 (6) 7:59 (10) 4:25 (7) 0:57 (5) 5:59 (11) 2:07 (6) 0:36 (8) 0:29 (11)
Pivcová Lucie
MLA1650 4:18 (7) 5:48 (5) 13:47 (8) 18:12 (6) 19:09 (6) 25:08 (8) 27:15 (7) 27:51 (7) 28:20 (7) MLA1650
8.
28:59 + 14:25 7:01 (10) 1:30 (6) 10:17 (11) 3:25 (3) 1:01 (7) 2:43 (6) 1:46 (3) 0:54 (12) 0:22 (4)
Klier Matyáš
7:01 (10) 8:31 (8) 18:48 (11) 22:13 (11) 23:14 (10) 25:57 (9) 27:43 (8) 28:37 (8) 28:59 (8)
10.
30:41 + 16:07 7:06 (11) 5:09 (11) 2:49 (6) 6:24 (11) 1:36 (10) 3:21 (8) 3:08 (10) 0:38 (9) 0:30 (12)
Pecháčková Hana
RIC1650 7:06 (11) 12:15 (11) 15:04 (9) 21:28 (10) 23:04 (9) 26:25 (10) 29:33 (10) 30:11 (10) 30:41 (10) RIC1650
11.
36:05 + 21:31 3:21 (3) 17:21 (12) 4:47 (9) 4:07 (6) 0:42 (2) 2:26 (4) 2:21 (8) 0:34 (6) 0:26 (9)
Petrušová Anna
MLA7500 3:21 (3) 20:42 (12) 25:29 (12) 29:36 (12) 30:18 (11) 32:44 (11) 35:05 (11) 35:39 (11) 36:05 (11) MLA7500
DISK 10:25 (12) 0:44 (1) 2:36 (5) 6:18 (10) 4:08 (11) 0:25 (3) 0:22 (4)
Rauch Jonáš
VPM1500 10:25 (12) 11:09 (10) 13:45 (6) 20:03 (8) 25:04 29:12 29:37 DISK VPM1500
DNS
Rauch David
VPM1515 DNS VPM1515
DNS
Rauchová Nikola
VPM1757 DNS VPM1757