Mezičasy závodu: 09.05.2020 - 3.DL - Křížem krážem | Kategorie: B
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (31) 2 (32) 3 (33) 4 (34) 5 (35) 6 (36) 7 (37) 8 (38) Cíl Reg. číslo
1.
29:30 1:47 (5) 3:45 (2) 3:18 (2) 5:22 (1) 4:46 (8) 1:18 (3) 5:28 (2) 1:45 (3) 2:01 (8)
Holzäpfel Jan
STA1202 1:47 (5) 5:32 (1) 8:50 (1) 14:12 (1) 18:58 (1) 20:16 (1) 25:44 (1) 27:29 (1) 29:30 (1) STA1202
2.
36:07 + 6:37 2:25 (7) 4:45 (5) 3:20 (4) 8:00 (6) 4:25 (4) 2:25 (11) 7:40 (7) 1:25 (1) 1:42 (7)
Lubasová Nela
STA1152 2:25 (7) 7:10 (5) 10:30 (5) 18:30 (3) 22:55 (2) 25:20 (3) 33:00 (5) 34:25 (2) 36:07 (2) STA1152
4.
38:12 + 8:42 3:23 (12) 3:29 (1) 2:32 (1) 7:27 (3) 7:18 (11) 1:17 (2) 7:05 (6) 2:17 (6) 3:24 (12)
Bílek František
STA1001 3:23 (12) 6:52 (4) 9:24 (2) 16:51 (2) 24:09 (5) 25:26 (4) 32:31 (3) 34:48 (3) 38:12 (4) STA1001
3.
37:42 + 8:12 1:38 (4) 5:50 (8) 4:34 (13) 7:32 (4) 4:30 (7) 1:49 (4) 6:57 (5) 2:25 (7) 2:27 (10)
Doleželová Jolana
STA1151 1:38 (4) 7:28 (6) 12:02 (7) 19:34 (5) 24:04 (4) 25:53 (5) 32:50 (4) 35:15 (4) 37:42 (3) STA1151
5.
39:43 + 10:13 1:36 (3) 7:48 (14) 3:18 (2) 6:08 (2) 5:12 (9) 0:39 (1) 4:58 (1) 6:10 (15) 3:54 (13)
Fučík Tomáš
1:36 (3) 9:24 (10) 12:42 (10) 18:50 (4) 24:02 (3) 24:41 (2) 29:39 (2) 35:49 (5) 39:43 (5)
6.
42:31 + 13:01 1:30 (1) 4:05 (3) 3:49 (9) 15:10 (13) 4:24 (2) 3:30 (15) 6:40 (3) 1:55 (4) 1:28 (1)
Čápová Denisa
STA0952 1:30 (1) 5:35 (2) 9:24 (2) 24:34 (10) 28:58 (10) 32:28 (10) 39:08 (6) 41:03 (6) 42:31 (6) STA0952
6.
42:31 + 13:01 1:30 (1) 4:05 (3) 3:49 (9) 15:10 (13) 4:24 (2) 3:30 (15) 6:40 (3) 1:55 (4) 1:28 (1)
Čápová Tereza
1:30 (1) 5:35 (2) 9:24 (2) 24:34 (10) 28:58 (10) 32:28 (10) 39:08 (6) 41:03 (6) 42:31 (6)
10.
47:17 + 17:47 2:56 (9) 6:55 (10) 5:27 (14) 10:09 (10) 5:25 (10) 2:15 (10) 8:36 (12) 2:27 (8) 3:07 (11)
Fučík Matěj
2:56 (9) 9:51 (12) 15:18 (12) 25:27 (12) 30:52 (12) 33:07 (12) 41:43 (8) 44:10 (8) 47:17 (10)
16.
52:02 + 22:32 2:29 (8) 7:14 (11) 3:35 (8) 8:53 (9) 3:50 (1) 2:50 (12) 74:52 (17) 4:57 (14)
Doleželová Leona
STA1551 2:29 (8) 9:43 (11) 13:18 (11) 22:11 (9) 26:01 (6) 28:51 (6) 103:43 (17) 47:05 (9) 52:02 (16) STA1551
11.
49:25 + 19:55 3:04 (10) 5:29 (6) 3:31 (5) 8:44 (7) 8:07 (14) 2:06 (6) 14:02 (13) 2:49 (9) 1:33 (3)
Vaníček Robin
STA1401 3:04 (10) 8:33 (8) 12:04 (8) 20:48 (7) 28:55 (8) 31:01 (8) 45:03 (9) 47:52 (10) 49:25 (11) STA1401
11.
49:25 + 19:55 3:04 (10) 5:29 (6) 3:31 (5) 8:44 (7) 8:07 (14) 2:06 (6) 14:02 (13) 2:49 (9) 1:33 (3)
Vaníček Štěpán
STA1201 3:04 (10) 8:33 (8) 12:04 (8) 20:48 (7) 28:55 (8) 31:01 (8) 45:03 (9) 47:52 (10) 49:25 (11) STA1201
13.
49:40 + 20:10 6:00 (16) 8:36 (15) 4:27 (11) 10:34 (11) 4:28 (5) 2:56 (13) 8:15 (10) 2:49 (9) 1:35 (5)
Bílková Emma
STA1253 6:00 (16) 14:36 (16) 19:03 (13) 29:37 (13) 34:05 (13) 37:01 (13) 45:16 (11) 48:05 (12) 49:40 (13) STA1253
13.
49:40 + 20:10 6:00 (16) 8:36 (15) 4:27 (11) 10:34 (11) 4:28 (5) 2:56 (13) 8:15 (10) 2:49 (9) 1:35 (5)
Šístek Rostislav
6:00 (16) 14:36 (16) 19:03 (13) 29:37 (13) 34:05 (13) 37:01 (13) 45:16 (11) 48:05 (12) 49:40 (13)
15.
50:41 + 21:11 2:10 (6) 5:58 (9) 3:33 (7) 7:59 (5) 8:40 (16) 1:55 (5) 16:23 (16) 1:44 (2) 2:19 (9)
Vaníčková Nikola
STA1051 2:10 (6) 8:08 (7) 11:41 (6) 19:40 (6) 28:20 (7) 30:15 (7) 46:38 (13) 48:22 (14) 50:41 (15) STA1051
19.
121:18 + 91:48 5:08 (13) 7:38 (12) 12:38 (15) 37:31 (15) 7:39 (12) 2:11 (8) 8:03 (8) 3:44 (13) 36:46 (16)
Velíčková Tereza
5:08 (13) 12:46 (13) 25:24 (15) 62:55 (15) 70:34 (15) 72:45 (15) 80:48 (14) 84:32 (15) 121:18 (19)
19.
121:18 + 91:48 5:08 (13) 7:38 (12) 12:38 (15) 37:31 (15) 7:39 (12) 2:11 (8) 8:03 (8) 3:44 (13) 36:46 (16)
Veličková Klára
5:08 (13) 12:46 (13) 25:24 (15) 62:55 (15) 70:34 (15) 72:45 (15) 80:48 (14) 84:32 (15) 121:18 (19)
21.
122:59 + 93:29 5:14 (15) 8:36 (15) 12:59 (17) 38:09 (17) 15:39 (17) 4:17 (17) 14:49 (15) 14:49 (16) 8:27 (15)
Bourková Markéta
STA1751 5:14 (15) 13:50 (15) 26:49 (17) 64:58 (17) 80:37 (17) 84:54 (17) 99:43 (16) 114:32 (17) 122:59 (21) STA1751
DISK
Hrušková Vanessa
DISK
DISK
Krätzer Vojtěch
STA1203 DISK STA1203
17.
69:29 + 39:59
Marxbauer Matěj
STA1204 69:29 (17) STA1204
8.
46:00 + 16:30
Gorský Martin
46:00 (8)
8.
46:00 + 16:30
Neugebauer Tomáš
46:00 (8)
17.
69:29 + 39:59
Marxbauer Ondra
STA0902 69:29 (17) STA0902