Mezičasy závodu: 09.05.2020 - 3.DL - Křížem krážem | Kategorie: C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (45) 2 (46) 3 (52) 4 (44) 5 (43) 6 (34) 7 (35) 8 (36) 9 (49) 10 (51) 11 (37) 12 (53) Cíl Reg. číslo
3.
57:57 + 10:32 1:35 (3) 4:38 (5) 3:49 (7) 7:12 (5) 5:02 (4) 3:03 (2) 2:44 (4) 0:59 (2) 4:30 (1) 14:15 (4) 2:38 (1) 2:08 (6) 5:24 (5)
Vaníčková Alena
1:35 (3) 6:13 (3) 10:02 (5) 17:14 (5) 22:16 (5) 25:19 (4) 28:03 (4) 29:02 (4) 33:32 (4) 47:47 (3) 50:25 (3) 52:33 (3) 57:57 (3)
5.
67:08 + 19:43 3:07 (6) 7:02 (7) 1:47 (3) 8:23 (6) 10:12 (7) 6:47 (6) 3:13 (5) 0:49 (1) 6:15 (4) 10:44 (1) 2:40 (2) 1:55 (4) 4:14 (1)
Lubasová Aneta
STA0953 3:07 (6) 10:09 (6) 11:56 (6) 20:19 (6) 30:31 (6) 37:18 (5) 40:31 (5) 41:20 (5) 47:35 (5) 58:19 (5) 60:59 (5) 62:54 (5) 67:08 (6) STA0953
2.
47:59 + 0:34 1:27 (2) 4:21 (3) 1:21 (1) 3:46 (2) 4:25 (3) 2:51 (1) 2:06 (1) 1:18 (4) 5:39 (2) 10:56 (2) 2:49 (3) 1:51 (3) 5:09 (4)
Dařenová Zuzana
1:27 (2) 5:48 (2) 7:09 (2) 10:55 (2) 15:20 (2) 18:11 (2) 20:17 (2) 21:35 (2) 27:14 (2) 38:10 (2) 40:59 (2) 42:50 (2) 47:59 (2)
1.
47:25 1:07 (1) 4:23 (4) 1:32 (2) 3:41 (1) 3:42 (2) 3:16 (3) 2:21 (2) 1:04 (3) 5:54 (3) 10:56 (2) 2:52 (4) 1:49 (2) 4:48 (3)
Plachá Nora
STA0851 1:07 (1) 5:30 (1) 7:02 (1) 10:43 (1) 14:25 (1) 17:41 (1) 20:02 (1) 21:06 (1) 27:00 (1) 37:56 (1) 40:48 (1) 42:37 (1) 47:25 (1) STA0851
6.
93:50 + 46:25 13:43 (8) 5:08 (6) 2:56 (6) 8:38 (7) 5:40 (6) 5:03 (5) 5:48 (6) 1:24 (5) 6:47 (6) 27:02 (6) 3:43 (5) 1:59 (5) 5:59 (6)
Šístek Radim
13:43 (8) 18:51 (7) 21:47 (7) 30:25 (7) 36:05 (7) 41:08 (6) 46:56 (6) 48:20 (6) 55:07 (6) 82:09 (6) 85:52 (6) 87:51 (6) 93:50 (7)
4.
59:43 + 12:18 2:11 (4) 4:18 (1) 1:59 (4) 4:07 (3) 3:10 (1) 4:36 (4) 2:40 (3) 2:59 (6) 6:21 (5) 17:01 (5) 4:11 (6) 1:42 (1) 4:28 (2)
Bílková Klára
STA8352 2:11 (4) 6:29 (4) 8:28 (3) 12:35 (3) 15:45 (3) 20:21 (3) 23:01 (3) 26:00 (3) 32:21 (3) 49:22 (4) 53:33 (4) 55:15 (4) 59:43 (4) STA8352
DISK
Krätzer Matěj
STA0702 DISK STA0702
DISK
Hruška Tadeáš,
DISK
MS
99:27 + 52:02 3:00 (5) 4:18 (1) 2:12 (5) 5:46 (4) 5:36 (5) 45:43 (7)
Dařenová Klára
3:00 (5) 7:18 (5) 9:30 (4) 15:16 (4) 20:52 (4) 66:35 (7) 99:27 (10)
MS
61:40 + 14:15 8:16 (7) 17:58 (8) 19:11 (8)
Šístková Anežka
8:16 (7) 26:14 (8) 45:25 (8) 61:40 (5)
7.
94:00 + 46:35
Gorský Martin
94:00 (8)
7.
94:00 + 46:35
Neugebauer Tomáš
94:00 (8)