Mezičasy závodu: 19.06.2021 - Žebříček B-Čechy východ | Kategorie: H12C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (139) 2 (143) 3 (144) 4 (106) 5 (141) 6 (145) 7 (136) 8 (137) 9 (142) 10 (138) 11 (100) Cíl Reg. číslo
2.
32:42 + 2:40 6:53 (7) 2:38 (1) 5:16 (3) 0:54 (1) 3:53 (1) 1:35 (6) 6:16 (3) 1:34 (1) 2:13 (1) 1:00 (3) 0:20 (1) 0:10 (1)
Škorpil Marek
HOR0900 6:53 (7) 9:31 (4) 14:47 (3) 15:41 (3) 19:34 (2) 21:09 (2) 27:25 (2) 28:59 (2) 31:12 (2) 32:12 (2) 32:32 (2) 32:42 (2) HOR0900
3.
47:57 + 17:55 5:47 (4) 3:32 (5) 4:51 (2) 1:05 (2) 6:11 (4) 1:11 (1) 12:42 (9) 2:39 (7) 7:43 (8) 1:28 (7) 0:37 (6) 0:11 (3)
Míchal Jakub
SJH1001 5:47 (4) 9:19 (3) 14:10 (2) 15:15 (2) 21:26 (3) 22:37 (3) 35:19 (3) 37:58 (3) 45:41 (3) 47:09 (3) 47:46 (3) 47:57 (3) SJH1001
9.
62:05 + 32:03 6:25 (6) 12:15 (12) 6:12 (4) 1:09 (3) 6:01 (3) 3:21 (12) 5:50 (2) 2:03 (2) 16:49 (12) 1:07 (5) 0:38 (7) 0:15 (8)
Janošík Ivan
VCB1002 6:25 (6) 18:40 (11) 24:52 (6) 26:01 (5) 32:02 (5) 35:23 (5) 41:13 (4) 43:16 (4) 60:05 (9) 61:12 (9) 61:50 (9) 62:05 (9) VCB1002
6.
56:16 + 26:14 11:25 (9) 3:09 (3) 10:18 (7) 1:13 (4) 8:25 (7) 1:21 (3) 7:35 (5) 2:30 (6) 8:12 (9) 0:57 (2) 0:55 (9) 0:16 (9)
Kouba Jan
OPI1002 11:25 (9) 14:34 (8) 24:52 (6) 26:05 (6) 34:30 (7) 35:51 (7) 43:26 (7) 45:56 (7) 54:08 (6) 55:05 (6) 56:00 (6) 56:16 (6) OPI1002
1.
30:02 3:57 (1) 2:53 (2) 4:31 (1) 1:16 (5) 4:00 (2) 1:23 (4) 5:06 (1) 2:10 (4) 3:18 (3) 0:53 (1) 0:24 (3) 0:11 (3)
Hofhanzl Antonín
RUZ0902 3:57 (1) 6:50 (1) 11:21 (1) 12:37 (1) 16:37 (1) 18:00 (1) 23:06 (1) 25:16 (1) 28:34 (1) 29:27 (1) 29:51 (1) 30:02 (1) RUZ0902
7.
57:01 + 26:59 13:24 (11) 4:14 (7) 7:54 (5) 1:19 (6) 10:03 (10) 1:32 (5) 9:21 (8) 2:09 (3) 4:18 (5) 1:54 (11) 0:42 (8) 0:11 (3)
Jirků Ondřej
SJI0904 13:24 (11) 17:38 (10) 25:32 (8) 26:51 (7) 36:54 (8) 38:26 (8) 47:47 (8) 49:56 (8) 54:14 (7) 56:08 (7) 56:50 (7) 57:01 (7) SJI0904
8.
61:15 + 31:13 6:16 (5) 6:46 (10) 19:14 (11) 1:38 (7) 7:24 (6) 2:04 (7) 7:11 (4) 4:05 (11) 3:14 (2) 2:40 (12) 0:29 (5) 0:14 (6)
Míka Ondřej
VCB1003 6:16 (5) 13:02 (7) 32:16 (10) 33:54 (10) 41:18 (10) 43:22 (10) 50:33 (9) 54:38 (9) 57:52 (8) 60:32 (8) 61:01 (8) 61:15 (8) VCB1003
11.
84:18 + 54:16 11:51 (10) 8:12 (11) 15:22 (9) 2:14 (8) 11:09 (12) 2:39 (11) 16:01 (11) 4:02 (10) 9:59 (11) 1:36 (8) 0:55 (9) 0:18 (11)
Šmahel Tadeáš
20002 11:51 (10) 20:03 (12) 35:25 (11) 37:39 (11) 48:48 (11) 51:27 (11) 67:28 (11) 71:30 (11) 81:29 (11) 83:05 (11) 84:00 (11) 84:18 (11) 20002
5.
54:54 + 24:52 5:24 (3) 4:28 (8) 9:49 (6) 2:14 (8) 9:47 (9) 2:23 (8) 8:54 (7) 2:49 (8) 6:45 (7) 1:44 (10) 0:23 (2) 0:14 (6)
Peřina Martin
OPI0901 5:24 (3) 9:52 (5) 19:41 (4) 21:55 (4) 31:42 (4) 34:05 (4) 42:59 (5) 45:48 (6) 52:33 (5) 54:17 (5) 54:40 (5) 54:54 (5) OPI0901
DISK 7:28 (8) 4:51 (9) 36:52 (12) 2:26 (10) 11:06 (11) 2:28 (9) 16:14 (12) 3:49 (9) 9:56 (10) 1:00 (3) 0:58 (11) 0:16 (9)
Chalupa Jáchym
OPI1001 7:28 (8) 12:19 (6) 49:11 (12) 51:37 (12) 62:43 (12) 65:11 (12) 81:25 (12) 85:14 (12) 95:10 (12) 96:10 (12) 97:08 (12) DISK OPI1001
10.
67:31 + 37:29 13:31 (12) 3:16 (4) 11:30 (8) 2:48 (11) 8:28 (8) 2:38 (10) 13:27 (10) 4:59 (12) 3:49 (4) 1:43 (9) 1:00 (12) 0:22 (12)
Minařík Josef
VCB0903 13:31 (12) 16:47 (9) 28:17 (9) 31:05 (9) 39:33 (9) 42:11 (9) 55:38 (10) 60:37 (10) 64:26 (10) 66:09 (10) 67:09 (10) 67:31 (10) VCB0903
4.
51:47 + 21:45 5:04 (2) 3:35 (6) 15:59 (10) 2:53 (12) 6:40 (5) 1:14 (2) 7:58 (6) 2:10 (4) 4:22 (6) 1:15 (6) 0:27 (4) 0:10 (1)
Sochor Jakub
SHK0903 5:04 (2) 8:39 (2) 24:38 (5) 27:31 (8) 34:11 (6) 35:25 (6) 43:23 (6) 45:33 (5) 49:55 (4) 51:10 (4) 51:37 (4) 51:47 (4) SHK0903
DISK
Kopenec Šimon
SJH1002 DISK SJH1002