Mezičasy závodu: 19.06.2021 - Žebříček B-Čechy východ | Kategorie: H12C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (139) 2 (143) 3 (144) 4 (106) 5 (141) 6 (145) 7 (136) 8 (137) 9 (142) 10 (138) 11 (100) Cíl Reg. číslo
1.
30:02 3:57 (1) 2:53 (2) 4:31 (1) 1:16 (5) 4:00 (2) 1:23 (4) 5:06 (1) 2:10 (4) 3:18 (3) 0:53 (1) 0:24 (3) 0:11 (3)
Hofhanzl Antonín
RUZ0902 3:57 (1) 6:50 (1) 11:21 (1) 12:37 (1) 16:37 (1) 18:00 (1) 23:06 (1) 25:16 (1) 28:34 (1) 29:27 (1) 29:51 (1) 30:02 (1) RUZ0902
3.
47:57 + 17:55 5:47 (4) 3:32 (5) 4:51 (2) 1:05 (2) 6:11 (4) 1:11 (1) 12:42 (9) 2:39 (7) 7:43 (8) 1:28 (7) 0:37 (6) 0:11 (3)
Míchal Jakub
SJH1001 5:47 (4) 9:19 (3) 14:10 (2) 15:15 (2) 21:26 (3) 22:37 (3) 35:19 (3) 37:58 (3) 45:41 (3) 47:09 (3) 47:46 (3) 47:57 (3) SJH1001
2.
32:42 + 2:40 6:53 (7) 2:38 (1) 5:16 (3) 0:54 (1) 3:53 (1) 1:35 (6) 6:16 (3) 1:34 (1) 2:13 (1) 1:00 (3) 0:20 (1) 0:10 (1)
Škorpil Marek
HOR0900 6:53 (7) 9:31 (4) 14:47 (3) 15:41 (3) 19:34 (2) 21:09 (2) 27:25 (2) 28:59 (2) 31:12 (2) 32:12 (2) 32:32 (2) 32:42 (2) HOR0900
5.
54:54 + 24:52 5:24 (3) 4:28 (8) 9:49 (6) 2:14 (8) 9:47 (9) 2:23 (8) 8:54 (7) 2:49 (8) 6:45 (7) 1:44 (10) 0:23 (2) 0:14 (6)
Peřina Martin
OPI0901 5:24 (3) 9:52 (5) 19:41 (4) 21:55 (4) 31:42 (4) 34:05 (4) 42:59 (5) 45:48 (6) 52:33 (5) 54:17 (5) 54:40 (5) 54:54 (5) OPI0901
4.
51:47 + 21:45 5:04 (2) 3:35 (6) 15:59 (10) 2:53 (12) 6:40 (5) 1:14 (2) 7:58 (6) 2:10 (4) 4:22 (6) 1:15 (6) 0:27 (4) 0:10 (1)
Sochor Jakub
SHK0903 5:04 (2) 8:39 (2) 24:38 (5) 27:31 (8) 34:11 (6) 35:25 (6) 43:23 (6) 45:33 (5) 49:55 (4) 51:10 (4) 51:37 (4) 51:47 (4) SHK0903
9.
62:05 + 32:03 6:25 (6) 12:15 (12) 6:12 (4) 1:09 (3) 6:01 (3) 3:21 (12) 5:50 (2) 2:03 (2) 16:49 (12) 1:07 (5) 0:38 (7) 0:15 (8)
Janošík Ivan
VCB1002 6:25 (6) 18:40 (11) 24:52 (6) 26:01 (5) 32:02 (5) 35:23 (5) 41:13 (4) 43:16 (4) 60:05 (9) 61:12 (9) 61:50 (9) 62:05 (9) VCB1002
6.
56:16 + 26:14 11:25 (9) 3:09 (3) 10:18 (7) 1:13 (4) 8:25 (7) 1:21 (3) 7:35 (5) 2:30 (6) 8:12 (9) 0:57 (2) 0:55 (9) 0:16 (9)
Kouba Jan
OPI1002 11:25 (9) 14:34 (8) 24:52 (6) 26:05 (6) 34:30 (7) 35:51 (7) 43:26 (7) 45:56 (7) 54:08 (6) 55:05 (6) 56:00 (6) 56:16 (6) OPI1002
7.
57:01 + 26:59 13:24 (11) 4:14 (7) 7:54 (5) 1:19 (6) 10:03 (10) 1:32 (5) 9:21 (8) 2:09 (3) 4:18 (5) 1:54 (11) 0:42 (8) 0:11 (3)
Jirků Ondřej
SJI0904 13:24 (11) 17:38 (10) 25:32 (8) 26:51 (7) 36:54 (8) 38:26 (8) 47:47 (8) 49:56 (8) 54:14 (7) 56:08 (7) 56:50 (7) 57:01 (7) SJI0904
10.
67:31 + 37:29 13:31 (12) 3:16 (4) 11:30 (8) 2:48 (11) 8:28 (8) 2:38 (10) 13:27 (10) 4:59 (12) 3:49 (4) 1:43 (9) 1:00 (12) 0:22 (12)
Minařík Josef
VCB0903 13:31 (12) 16:47 (9) 28:17 (9) 31:05 (9) 39:33 (9) 42:11 (9) 55:38 (10) 60:37 (10) 64:26 (10) 66:09 (10) 67:09 (10) 67:31 (10) VCB0903
8.
61:15 + 31:13 6:16 (5) 6:46 (10) 19:14 (11) 1:38 (7) 7:24 (6) 2:04 (7) 7:11 (4) 4:05 (11) 3:14 (2) 2:40 (12) 0:29 (5) 0:14 (6)
Míka Ondřej
VCB1003 6:16 (5) 13:02 (7) 32:16 (10) 33:54 (10) 41:18 (10) 43:22 (10) 50:33 (9) 54:38 (9) 57:52 (8) 60:32 (8) 61:01 (8) 61:15 (8) VCB1003
11.
84:18 + 54:16 11:51 (10) 8:12 (11) 15:22 (9) 2:14 (8) 11:09 (12) 2:39 (11) 16:01 (11) 4:02 (10) 9:59 (11) 1:36 (8) 0:55 (9) 0:18 (11)
Šmahel Tadeáš
20002 11:51 (10) 20:03 (12) 35:25 (11) 37:39 (11) 48:48 (11) 51:27 (11) 67:28 (11) 71:30 (11) 81:29 (11) 83:05 (11) 84:00 (11) 84:18 (11) 20002
DISK 7:28 (8) 4:51 (9) 36:52 (12) 2:26 (10) 11:06 (11) 2:28 (9) 16:14 (12) 3:49 (9) 9:56 (10) 1:00 (3) 0:58 (11) 0:16 (9)
Chalupa Jáchym
OPI1001 7:28 (8) 12:19 (6) 49:11 (12) 51:37 (12) 62:43 (12) 65:11 (12) 81:25 (12) 85:14 (12) 95:10 (12) 96:10 (12) 97:08 (12) DISK OPI1001
DISK
Kopenec Šimon
SJH1002 DISK SJH1002