Mezičasy závodu: 20.06.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříč | Kategorie: H10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (101) 2 (102) 3 (103) 4 (104) 5 (105) 6 (106) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
22:35 1:38 (5) 2:35 (3) 4:12 (3) 6:10 (2) 3:39 (1) 2:39 (2) 1:27 (6) 0:15 (3)
Benda Daniel
PGP1100 1:38 (5) 4:13 (3) 8:25 (3) 14:35 (1) 18:14 (1) 20:53 (1) 22:20 (1) 22:35 (1) PGP1100
2.
24:29 + 1:54 1:13 (2) 2:17 (2) 3:56 (2) 8:05 (7) 4:45 (3) 2:53 (3) 1:05 (1) 0:15 (3)
Bartoň Theodor
FSP1100 1:13 (2) 3:30 (2) 7:26 (2) 15:31 (2) 20:16 (2) 23:09 (2) 24:14 (2) 24:29 (2) FSP1100
4.
26:20 + 3:45 1:40 (6) 2:35 (3) 5:27 (7) 5:50 (1) 4:53 (6) 3:57 (7) 1:44 (8) 0:14 (1)
Míka Luboš
DKP1101 1:40 (6) 4:15 (5) 9:42 (5) 15:32 (3) 20:25 (3) 24:22 (3) 26:06 (4) 26:20 (4) DKP1101
3.
26:02 + 3:27 1:11 (1) 2:15 (1) 3:21 (1) 11:22 (12) 4:19 (2) 2:11 (1) 1:09 (2) 0:14 (1)
Horáček Jáchym
VLI1111 1:11 (1) 3:26 (1) 6:47 (1) 18:09 (5) 22:28 (5) 24:39 (4) 25:48 (3) 26:02 (3) VLI1111
5.
28:46 + 6:11 1:57 (13) 3:26 (8) 5:10 (6) 6:37 (3) 4:52 (5) 5:02 (9) 1:26 (5) 0:16 (6)
Balga Filip
DKP1104 1:57 (13) 5:23 (10) 10:33 (7) 17:10 (4) 22:02 (4) 27:04 (5) 28:30 (5) 28:46 (5) DKP1104
8.
31:42 + 9:07 1:49 (10) 3:16 (6) 4:54 (4) 8:23 (8) 7:40 (12) 3:08 (4) 2:15 (13) 0:17 (7)
Kučerka Radek
STB1101 1:49 (10) 5:05 (8) 9:59 (6) 18:22 (6) 26:02 (8) 29:10 (6) 31:25 (8) 31:42 (8) STB1101
6.
31:37 + 9:02 1:41 (7) 3:23 (7) 6:42 (10) 7:43 (6) 4:48 (4) 5:12 (12) 1:51 (9) 0:17 (7)
Sláma Marek
KAM1201 1:41 (7) 5:04 (7) 11:46 (9) 19:29 (8) 24:17 (6) 29:29 (7) 31:20 (6) 31:37 (6) KAM1201
7.
31:38 + 9:03 1:36 (4) 2:37 (5) 4:57 (5) 9:17 (10) 6:32 (9) 5:08 (11) 1:16 (3) 0:15 (3)
Zápotocký Tomáš
SLA1200 1:36 (4) 4:13 (3) 9:10 (4) 18:27 (7) 24:59 (7) 30:07 (8) 31:23 (7) 31:38 (7) SLA1200
9.
34:42 + 12:07 1:24 (3) 3:28 (10) 9:23 (13) 7:17 (4) 5:48 (8) 5:03 (10) 2:01 (12) 0:18 (9)
Chudoba Jiří
DKL1102 1:24 (3) 4:52 (6) 14:15 (12) 21:32 (9) 27:20 (9) 32:23 (9) 34:24 (9) 34:42 (9) DKL1102
10.
35:09 + 12:34 2:29 (14) 4:53 (14) 5:35 (9) 9:11 (9) 6:56 (10) 4:12 (8) 1:35 (7) 0:18 (9)
Etrych Matěj
DOR1104 2:29 (14) 7:22 (14) 12:57 (10) 22:08 (10) 29:04 (11) 33:16 (10) 34:51 (10) 35:09 (10) DOR1104
11.
36:53 + 14:18 1:43 (8) 3:46 (11) 5:28 (8) 12:32 (13) 7:22 (11) 3:49 (5) 1:55 (11) 0:18 (9)
Jakubský Pavel
0010002 1:43 (8) 5:29 (11) 10:57 (8) 23:29 (12) 30:51 (12) 34:40 (11) 36:35 (11) 36:53 (11) 0010002
12.
38:21 + 15:46 1:44 (9) 3:26 (8) 9:33 (14) 7:26 (5) 5:47 (7) 8:49 (13) 1:18 (4) 0:18 (9)
Kašpar Adam
DOR1101 1:44 (9) 5:10 (9) 14:43 (14) 22:09 (11) 27:56 (10) 36:45 (12) 38:03 (12) 38:21 (12) DOR1101
13.
43:43 + 21:08 1:49 (10) 4:27 (13) 8:01 (12) 10:14 (11) 12:30 (14) 3:56 (6) 2:27 (14) 0:19 (14)
Etrych Tobiáš
DOR1103 1:49 (10) 6:16 (12) 14:17 (13) 24:31 (13) 37:01 (14) 40:57 (13) 43:24 (13) 43:43 (13) DOR1103
14.
73:15 + 50:40 2:34 (15) 3:59 (12) 6:42 (10) 13:44 (14) 9:51 (13) 34:16 (14) 1:51 (9) 0:18 (9)
Lukavský Vít
DKL1101 2:34 (15) 6:33 (13) 13:15 (11) 26:59 (14) 36:50 (13) 71:06 (14) 72:57 (14) 73:15 (14) DKL1101
DISK 1:55 (12) 13:39 (15) 11:09 (15) 48:05 (15) 4:32 (15) 0:23 (15)
Kunst Miroslav
SLA1101 1:55 (12) 15:34 (15) 26:43 (15) 74:48 (15) 93:57 98:29 DISK SLA1101