Mezičasy závodu: 05.09.2021 - Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebří | Kategorie: H10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (37) 2 (39) 3 (57) 4 (104) 5 (102) 6 (97) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
18:25 3:20 (2) 0:56 (1) 4:44 (2) 1:36 (1) 2:48 (2) 3:11 (1) 0:55 (7) 0:55 (6)
Macek Dan
LPU1104 3:20 (2) 4:16 (1) 9:00 (1) 10:36 (1) 13:24 (1) 16:35 (1) 17:30 (1) 18:25 (1) LPU1104
3.
20:38 + 2:13 3:49 (5) 1:04 (2) 5:13 (6) 1:59 (8) 3:10 (5) 3:25 (3) 1:01 (14) 0:57 (10)
Janata Matěj
TJN1111 3:49 (5) 4:53 (3) 10:06 (4) 12:05 (3) 15:15 (3) 18:40 (2) 19:41 (3) 20:38 (3) TJN1111
2.
20:27 + 2:02 4:20 (12) 1:08 (3) 5:02 (3) 2:02 (9) 2:56 (4) 3:18 (2) 0:48 (3) 0:53 (4)
Bohdanecký František
SHK1104 4:20 (12) 5:28 (10) 10:30 (5) 12:32 (6) 15:28 (5) 18:46 (3) 19:34 (2) 20:27 (2) SHK1104
4.
20:47 + 2:22 4:42 (18) 1:11 (8) 5:12 (5) 1:45 (3) 2:49 (3) 3:25 (3) 0:51 (5) 0:52 (3)
Čihák Matěj
HOR1100 4:42 (18) 5:53 (14) 11:05 (9) 12:50 (8) 15:39 (7) 19:04 (4) 19:55 (4) 20:47 (4) HOR1100
5.
21:04 + 2:39 4:04 (7) 1:10 (7) 5:20 (7) 1:37 (2) 2:43 (1) 4:28 (7) 0:47 (2) 0:55 (6)
Macháček Jakub
SHK1202 4:04 (7) 5:14 (7) 10:34 (7) 12:11 (4) 14:54 (2) 19:22 (5) 20:09 (5) 21:04 (5) SHK1202
6.
21:50 + 3:25 4:06 (9) 1:08 (3) 5:28 (10) 1:53 (5) 3:20 (10) 4:03 (6) 0:58 (11) 0:54 (5)
Lučan Ondřej
LPU1101 4:06 (9) 5:14 (7) 10:42 (8) 12:35 (7) 15:55 (8) 19:58 (6) 20:56 (6) 21:50 (6) LPU1101
7.
22:12 + 3:47 3:39 (3) 1:18 (14) 5:34 (11) 1:51 (4) 3:14 (9) 4:42 (9) 0:54 (6) 1:00 (13)
Posolda Lukáš
SJC1100 3:39 (3) 4:57 (5) 10:31 (6) 12:22 (5) 15:36 (6) 20:18 (7) 21:12 (7) 22:12 (7) SJC1100
8.
22:13 + 3:48 3:45 (4) 1:09 (6) 5:03 (4) 1:57 (6) 3:31 (13) 5:01 (10) 0:57 (8) 0:50 (1)
Šafář Jakub
CET1103 3:45 (4) 4:54 (4) 9:57 (3) 11:54 (2) 15:25 (4) 20:26 (8) 21:23 (8) 22:13 (8) CET1103
9.
22:46 + 4:21 4:16 (11) 1:36 (15) 5:20 (7) 2:03 (10) 3:11 (6) 4:37 (8) 0:44 (1) 0:59 (12)
Vošvrda Václav
SJC1203 4:16 (11) 5:52 (13) 11:12 (11) 13:15 (9) 16:26 (9) 21:03 (9) 21:47 (9) 22:46 (9) SJC1203
10.
24:12 + 5:47 4:04 (7) 1:12 (9) 7:47 (18) 2:10 (12) 3:21 (11) 3:30 (5) 0:57 (8) 1:11 (20)
Junek Kryštof
STH1201 4:04 (7) 5:16 (9) 13:03 (16) 15:13 (14) 18:34 (13) 22:04 (10) 23:01 (10) 24:12 (10) STH1201
11.
25:41 + 7:16 4:31 (13) 1:17 (13) 5:22 (9) 2:11 (13) 3:13 (8) 7:12 (17) 0:57 (8) 0:58 (11)
Pompach Tobiáš
PHK1201 4:31 (13) 5:48 (11) 11:10 (10) 13:21 (11) 16:34 (11) 23:46 (11) 24:43 (11) 25:41 (11) PHK1201
12.
26:24 + 7:59 4:34 (16) 1:16 (12) 6:35 (14) 2:06 (11) 3:22 (12) 6:16 (13) 1:19 (22) 0:56 (8)
Jičínský Antonín
SRK1101 4:34 (16) 5:50 (12) 12:25 (12) 14:31 (12) 17:53 (12) 24:09 (12) 25:28 (12) 26:24 (12) SRK1101
13.
27:05 + 8:40 4:09 (10) 1:56 (23) 6:50 (15) 1:58 (7) 4:11 (20) 5:56 (12) 1:15 (21) 0:50 (1)
Pavelec Daniel
NPA1101 4:09 (10) 6:05 (16) 12:55 (15) 14:53 (13) 19:04 (14) 25:00 (13) 26:15 (13) 27:05 (13) NPA1101
14.
28:10 + 9:45 3:58 (6) 1:08 (3) 8:23 (21) 2:30 (15) 3:55 (16) 6:17 (14) 1:03 (16) 0:56 (8)
Jirout Jáchym
SNA1201 3:58 (6) 5:06 (6) 13:29 (17) 15:59 (17) 19:54 (17) 26:11 (14) 27:14 (14) 28:10 (14) SNA1201
15.
28:32 + 10:07 4:33 (14) 1:51 (21) 6:22 (12) 2:52 (17) 3:50 (15) 7:02 (16) 1:02 (15) 1:00 (13)
Šimek Oldřich
STH1104 4:33 (14) 6:24 (18) 12:46 (14) 15:38 (15) 19:28 (15) 26:30 (15) 27:32 (15) 28:32 (15) STH1104
16.
29:28 + 11:03 4:50 (19) 1:14 (10) 7:48 (19) 2:59 (18) 3:58 (17) 6:39 (15) 1:00 (13) 1:00 (13)
Kopecký Mikuláš
SJC1204 4:50 (19) 6:04 (15) 13:52 (19) 16:51 (19) 20:49 (19) 27:28 (16) 28:28 (16) 29:28 (16) SJC1204
17.
30:53 + 12:28 4:33 (14) 1:43 (18) 6:29 (13) 3:05 (19) 3:58 (17) 8:58 (20) 0:58 (11) 1:09 (18)
Votroubek Jan
SRK1206 4:33 (14) 6:16 (17) 12:45 (13) 15:50 (16) 19:48 (16) 28:46 (17) 29:44 (17) 30:53 (17) SRK1206
18.
32:03 + 13:38 5:05 (21) 1:40 (16) 6:59 (16) 5:16 (23) 5:08 (22) 5:40 (11) 1:03 (16) 1:12 (21)
Zurynek Tomáš
TJN1107 5:05 (21) 6:45 (21) 13:44 (18) 19:00 (20) 24:08 (21) 29:48 (18) 30:51 (18) 32:03 (18) TJN1107
19.
33:28 + 15:03 5:04 (20) 1:40 (16) 7:15 (17) 2:24 (14) 4:04 (19) 10:31 (22) 1:09 (19) 1:21 (22)
Domin Ondřej
LPU1103 5:04 (20) 6:44 (20) 13:59 (20) 16:23 (18) 20:27 (18) 30:58 (19) 32:07 (19) 33:28 (19) LPU1103
20.
33:35 + 15:10 5:32 (22) 1:48 (19) 7:50 (20) 4:03 (21) 4:29 (21) 7:37 (18) 1:12 (20) 1:04 (16)
Řehák Jan
SJC1103 5:32 (22) 7:20 (22) 15:10 (21) 19:13 (21) 23:42 (20) 31:19 (20) 32:31 (20) 33:35 (20) SJC1103
21.
36:32 + 18:07 3:12 (1) 1:15 (11) 4:40 (1) 4:12 (22) 3:11 (6) 18:09 (23) 0:49 (4) 1:04 (16)
Slavík František
SHK1110 3:12 (1) 4:27 (2) 9:07 (2) 13:19 (10) 16:30 (10) 34:39 (21) 35:28 (21) 36:32 (21) SHK1110
22.
38:33 + 20:08 4:40 (17) 1:54 (22) 10:37 (23) 3:56 (20) 3:42 (14) 9:54 (21) 2:40 (23) 1:10 (19)
Nonner Prokop
JIL1101 4:40 (17) 6:34 (19) 17:11 (22) 21:07 (22) 24:49 (22) 34:43 (22) 37:23 (23) 38:33 (22) JIL1101
23.
38:40 + 20:15 8:13 (23) 1:48 (19) 9:05 (22) 2:43 (16) 5:35 (23) 8:42 (19) 1:05 (18) 1:29 (23)
Podlipný Filip
SJC1202 8:13 (23) 10:01 (23) 19:06 (23) 21:49 (23) 27:24 (23) 36:06 (23) 37:11 (22) 38:40 (23) SJC1202