Mezičasy závodu: 13.09.2020 - Oblastní žebříček | Kategorie: D10
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (110) 2 (102) 3 (103) 4 (111) 5 (112) 6 (113) 7 (109) 8 (100) Cíl Reg. číslo
1.
26:39 4:03 (6) 1:50 (1) 4:04 (1) 3:18 (1) 5:39 (4) 4:26 (1) 2:00 (1) 1:04 (1) 0:15 (2)
Fišáková Leona
MLA1151 4:03 (6) 5:53 (2) 9:57 (1) 13:15 (1) 18:54 (1) 23:20 (1) 25:20 (1) 26:24 (1) 26:39 (1) MLA1151
6.
46:26 + 19:47 2:43 (1) 5:55 (9) 4:34 (2) 4:13 (4) 13:13 (10) 11:05 (9) 2:39 (6) 1:50 (9) 0:14 (1)
Pospíchalová Veronika
NEK 2:43 (1) 8:38 (7) 13:12 (5) 17:25 (4) 30:38 (6) 41:43 (7) 44:22 (7) 46:12 (8) 46:26 (7) NEK
4.
34:31 + 7:52 3:20 (4) 3:39 (6) 5:12 (3) 6:02 (7) 5:19 (1) 7:05 (7) 2:28 (5) 1:09 (3) 0:17 (6)
Houbová Eliška
KRL1152 3:20 (4) 6:59 (3) 12:11 (3) 18:13 (5) 23:32 (3) 30:37 (4) 33:05 (4) 34:14 (4) 34:31 (4) KRL1152
7.
46:27 + 19:48 3:47 (5) 15:14 (10) 5:15 (4) 5:55 (6) 5:35 (3) 6:52 (6) 2:26 (4) 1:07 (2) 0:16 (5)
Kropáčová Silvie
KRL1050 3:47 (5) 19:01 (10) 24:16 (9) 30:11 (8) 35:46 (8) 42:38 (8) 45:04 (8) 46:11 (7) 46:27 (8) KRL1050
2.
31:22 + 4:43 2:58 (2) 2:10 (2) 5:26 (5) 4:11 (3) 6:57 (7) 5:54 (4) 2:13 (3) 1:18 (5) 0:15 (2)
Urbánková Lucie
ONO1150 2:58 (2) 5:08 (1) 10:34 (2) 14:45 (2) 21:42 (2) 27:36 (2) 29:49 (2) 31:07 (2) 31:22 (2) ONO1150
3.
33:56 + 7:17 4:08 (7) 3:15 (5) 5:35 (6) 3:58 (2) 8:45 (8) 4:45 (2) 2:03 (2) 1:12 (4) 0:15 (2)
Beránková Julie
VPM1051 4:08 (7) 7:23 (4) 12:58 (4) 16:56 (3) 25:41 (4) 30:26 (3) 32:29 (3) 33:41 (3) 33:56 (3) VPM1051
5.
36:47 + 10:08 3:05 (3) 5:28 (8) 5:37 (7) 5:35 (5) 6:18 (6) 6:02 (5) 2:53 (7) 1:32 (7) 0:17 (6)
Andělová Viktorie
VPM1155 3:05 (3) 8:33 (6) 14:10 (6) 19:45 (6) 26:03 (5) 32:05 (5) 34:58 (5) 36:30 (5) 36:47 (5) VPM1155
45:42 + 19:03 4:18 (8) 4:06 (7) 6:02 (8) 8:20 (9) 9:11 (9) 7:06 (8) 4:24 (9) 1:49 (8) 0:26 (9)
Valentová Ela
KRL 4:18 (8) 8:24 (5) 14:26 (7) 22:46 (7) 31:57 (7) 39:03 (6) 43:27 (6) 45:16 (6) 45:42 (6) KRL
8.
52:45 + 26:06 12:54 (9) 2:27 (4) 6:58 (9) 14:31 (10) 5:23 (2) 5:24 (3) 3:25 (8) 1:23 (6) 0:20 (8)
Cikhardtová Adéla
NEK1150 12:54 (9) 15:21 (8) 22:19 (8) 36:50 (10) 42:13 (10) 47:37 (9) 51:02 (9) 52:25 (9) 52:45 (9) NEK1150
DISK 16:14 (10) 2:10 (2) 9:13 (10) 7:48 (8) 6:15 (5) 10:08 (10) 0:44 (10)
Hynková Marie
ONO1050 16:14 (10) 18:24 (9) 27:37 (10) 35:25 (9) 41:40 (9) 53:04 63:12 DISK ONO1050