Mezičasy závodu: 13.09.2020 - Oblastní žebříček | Kategorie: T1
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (102) 2 (104) 3 (113) 4 (107) 5 (116) 6 (109) 7 (108) 8 (100) Cíl Reg. číslo
1.
16:40 2:19 (1) 1:53 (1) 3:47 (3) 1:24 (1) 1:40 (1) 3:35 (4) 0:48 (3) 1:00 (1) 0:14 (2)
Houba Petr
KRL 2:19 (1) 4:12 (1) 7:59 (1) 9:23 (1) 11:03 (1) 14:38 (1) 15:26 (1) 16:26 (1) 16:40 (1) KRL
2.
17:49 + 1:09 2:41 (2) 2:10 (2) 3:26 (1) 1:26 (2) 1:57 (2) 3:24 (1) 0:47 (2) 1:43 (9) 0:15 (3)
Beneš Marek
MLA7601 2:41 (2) 4:51 (2) 8:17 (2) 9:43 (2) 11:40 (2) 15:04 (2) 15:51 (2) 17:34 (2) 17:49 (2) MLA7601
3.
20:47 + 4:07 2:49 (3) 3:41 (12) 3:52 (4) 1:32 (4) 2:40 (8) 3:33 (2) 1:01 (6) 1:22 (5) 0:17 (6)
Pokorný Tomáš
KRL 2:49 (3) 6:30 (7) 10:22 (5) 11:54 (4) 14:34 (4) 18:07 (3) 19:08 (3) 20:30 (3) 20:47 (3) KRL
4.
21:26 + 4:46 3:01 (5) 3:00 (4) 3:45 (2) 1:33 (5) 2:13 (3) 5:40 (12) 0:49 (4) 1:09 (2) 0:16 (4)
Homola Dušan
0020001 3:01 (5) 6:01 (4) 9:46 (3) 11:19 (3) 13:32 (3) 19:12 (4) 20:01 (4) 21:10 (4) 21:26 (4) 0020001
6.
22:53 + 6:13 3:32 (9) 3:55 (13) 5:15 (10) 1:31 (3) 2:19 (4) 3:33 (2) 1:13 (9) 1:19 (3) 0:16 (4)
Šebián Pavel
KRL 3:32 (9) 7:27 (12) 12:42 (11) 14:13 (8) 16:32 (8) 20:05 (5) 21:18 (6) 22:37 (6) 22:53 (6) KRL
5.
22:25 + 5:45 3:16 (8) 2:36 (3) 4:21 (5) 1:57 (6) 2:25 (5) 5:31 (8) 0:45 (1) 1:21 (4) 0:13 (1)
Homola Matěj
0020002 3:16 (8) 5:52 (3) 10:13 (4) 12:10 (5) 14:35 (5) 20:06 (6) 20:51 (5) 22:12 (5) 22:25 (5) 0020002
7.
23:53 + 7:13 2:59 (4) 3:07 (5) 4:21 (5) 2:14 (10) 3:12 (11) 4:33 (6) 1:12 (8) 1:58 (11) 0:17 (6)
Houbová Hana
2:59 (4) 6:06 (5) 10:27 (6) 12:41 (6) 15:53 (6) 20:26 (7) 21:38 (7) 23:36 (7) 23:53 (7)
8.
24:01 + 7:21 3:03 (6) 3:11 (6) 5:03 (9) 2:03 (9) 2:39 (7) 5:02 (7) 1:09 (7) 1:30 (8) 0:21 (9)
Donda Jiří
ONO7600 3:03 (6) 6:14 (6) 11:17 (7) 13:20 (7) 15:59 (7) 21:01 (8) 22:10 (8) 23:40 (8) 24:01 (8) ONO7600
9.
24:49 + 8:09 3:13 (7) 3:20 (7) 7:14 (14) 1:58 (7) 2:25 (5) 3:46 (5) 0:59 (5) 1:29 (7) 0:25 (14)
Brossaud Petra
NER 3:13 (7) 6:33 (8) 13:47 (14) 15:45 (11) 18:10 (11) 21:56 (9) 22:55 (9) 24:24 (9) 24:49 (9) NER
10.
26:29 + 9:49 3:37 (11) 3:23 (8) 4:53 (7) 2:40 (12) 3:00 (9) 5:31 (8) 1:13 (9) 1:52 (10) 0:20 (8)
Žejdlíková Jitka
LTP7251 3:37 (11) 7:00 (9) 11:53 (8) 14:33 (10) 17:33 (10) 23:04 (10) 24:17 (10) 26:09 (10) 26:29 (10) LTP7251
29:39 + 12:59 3:48 (13) 3:28 (9) 6:17 (13) 2:34 (11) 4:04 (12) 5:34 (11) 1:14 (11) 2:17 (12) 0:23 (11)
Hanáková Lenka
KRL 3:48 (13) 7:16 (10) 13:33 (12) 16:07 (13) 20:11 (12) 25:45 (11) 26:59 (11) 29:16 (11) 29:39 (11) KRL
12.
30:41 + 14:01 3:44 (12) 3:40 (10) 5:15 (10) 3:15 (13) 4:17 (13) 6:01 (13) 1:37 (13) 2:28 (15) 0:24 (13)
Leníková Jana
DLT6151 3:44 (12) 7:24 (11) 12:39 (10) 15:54 (12) 20:11 (12) 26:12 (12) 27:49 (12) 30:17 (13) 30:41 (13) DLT6151
11.
30:06 + 13:26 3:50 (15) 3:40 (10) 5:00 (8) 2:02 (8) 3:00 (9) 9:01 (14) 1:45 (14) 1:23 (6) 0:25 (14)
Maun Petr
KSH7301 3:50 (15) 7:30 (13) 12:30 (9) 14:32 (9) 17:32 (9) 26:33 (13) 28:18 (13) 29:41 (12) 30:06 (12) KSH7301
13.
34:39 + 17:59 3:36 (10) 4:07 (14) 5:50 (12) 6:05 (14) 5:34 (14) 5:32 (10) 1:14 (11) 2:18 (13) 0:23 (11)
Šebiánová Lucie
KRL 3:36 (10) 7:43 (14) 13:33 (12) 19:38 (14) 25:12 (14) 30:44 (14) 31:58 (14) 34:16 (14) 34:39 (14) KRL
DISK 3:49 (14) 4:23 (15) 2:27 (14) 0:21 (9)
Nedas Dušan
0030001 3:49 (14) 8:12 (15) 29:19 31:46 DISK 0030001