Mezičasy závodu: 12.09.2020 - Oblastní žebříček | Kategorie: D10
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (39) 2 (43) 3 (42) 4 (41) 5 (33) 6 (75) 7 (83) 8 (100) Cíl Reg. číslo
5.
29:28 + 9:03 4:51 (9) 3:19 (3) 2:10 (7) 1:15 (2) 7:40 (10) 4:23 (6) 4:36 (8) 1:00 (5) 0:14 (1)
Broschová Alžběta
RBK1151 4:51 (9) 8:10 (6) 10:20 (5) 11:35 (4) 19:15 (5) 23:38 (5) 28:14 (5) 29:14 (5) 29:28 (5) RBK1151
9.
34:51 + 14:26 4:39 (7) 4:14 (7) 2:56 (9) 2:03 (8) 7:17 (9) 7:24 (11) 5:04 (10) 1:00 (5) 0:14 (1)
La Carbonara Noemi
TBM1156 4:39 (7) 8:53 (8) 11:49 (8) 13:52 (8) 21:09 (9) 28:33 (9) 33:37 (9) 34:37 (9) 34:51 (9) TBM1156
4.
23:53 + 3:28 3:14 (1) 4:32 (9) 1:41 (4) 1:28 (4) 5:08 (5) 2:22 (1) 4:17 (4) 0:56 (4) 0:15 (3)
Coufalová Thea
ZBM1050 3:14 (1) 7:46 (3) 9:27 (3) 10:55 (3) 16:03 (3) 18:25 (3) 22:42 (4) 23:38 (4) 23:53 (4) ZBM1050
10.
40:48 + 20:23 3:52 (4) 3:58 (6) 3:13 (10) 1:58 (7) 6:46 (6) 14:43 (12) 5:03 (9) 1:00 (5) 0:15 (3)
Ryglová Beáta
TBM1158 3:52 (4) 7:50 (4) 11:03 (7) 13:01 (6) 19:47 (6) 34:30 (11) 39:33 (10) 40:33 (10) 40:48 (10) TBM1158
12.
44:53 + 24:28 4:19 (6) 10:33 (12) 1:29 (1) 2:11 (10) 16:31 (12) 4:23 (6) 4:18 (6) 0:54 (3) 0:15 (3)
Smítalová Ester
ZBM1056 4:19 (6) 14:52 (12) 16:21 (12) 18:32 (11) 35:03 (12) 39:26 (12) 43:44 (12) 44:38 (12) 44:53 (12) ZBM1056
7.
31:52 + 11:27 4:43 (8) 4:16 (8) 1:57 (6) 2:45 (11) 7:08 (7) 4:46 (9) 4:33 (7) 1:29 (9) 0:15 (3)
Schwabová Barbora
TBM1188 4:43 (8) 8:59 (9) 10:56 (6) 13:41 (7) 20:49 (8) 25:35 (7) 30:08 (7) 31:37 (7) 31:52 (7) TBM1188
6.
31:05 + 10:40 5:00 (11) 7:06 (11) 1:45 (5) 1:30 (5) 4:55 (3) 4:43 (8) 4:17 (4) 1:33 (11) 0:16 (7)
Kadlecová Jolana
BBM1052 5:00 (11) 12:06 (11) 13:51 (10) 15:21 (10) 20:16 (7) 24:59 (6) 29:16 (6) 30:49 (6) 31:05 (6) BBM1052
3.
23:09 + 2:44 4:18 (5) 3:46 (5) 2:14 (8) 1:33 (6) 4:59 (4) 2:51 (3) 2:28 (1) 0:44 (1) 0:16 (7)
Beránková Kamila
ZBM1152 4:18 (5) 8:04 (5) 10:18 (4) 11:51 (5) 16:50 (4) 19:41 (4) 22:09 (3) 22:53 (3) 23:09 (3) ZBM1152
1.
20:25 3:44 (3) 2:37 (2) 1:32 (3) 1:24 (3) 4:37 (1) 2:50 (2) 2:31 (2) 0:53 (2) 0:17 (9)
Jágrová Zuzana
RBK1051 3:44 (3) 6:21 (2) 7:53 (2) 9:17 (2) 13:54 (2) 16:44 (1) 19:15 (1) 20:08 (1) 20:25 (1) RBK1051
8.
32:50 + 12:25 4:57 (10) 3:43 (4) 3:47 (12) 2:03 (8) 7:08 (7) 4:00 (5) 5:37 (11) 1:18 (8) 0:17 (9)
Bašeová Jolana
ZBM1051 4:57 (10) 8:40 (7) 12:27 (9) 14:30 (9) 21:38 (10) 25:38 (8) 31:15 (8) 32:33 (8) 32:50 (8) ZBM1051
2.
21:45 + 1:20 3:20 (2) 2:35 (1) 1:31 (2) 1:14 (1) 4:43 (2) 3:42 (4) 2:53 (3) 1:29 (9) 0:18 (11)
Janíková Klára
UBM1053 3:20 (2) 5:55 (1) 7:26 (1) 8:40 (1) 13:23 (1) 17:05 (2) 19:58 (2) 21:27 (2) 21:45 (2) UBM1053
11.
43:00 + 22:35 6:07 (12) 5:49 (10) 3:41 (11) 3:17 (12) 8:28 (11) 6:12 (10) 6:26 (12) 2:41 (12) 0:19 (12)
Slavíková Anna
CHA1150 6:07 (12) 11:56 (10) 15:37 (11) 18:54 (12) 27:22 (11) 33:34 (10) 40:00 (11) 42:41 (11) 43:00 (11) CHA1150