Mezičasy závodu: 02.10.2021 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10N
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (104) 2 (40) 3 (34) 4 (36) 5 (43) 6 (106) 7 (100) Cíl Reg. číslo
4.
39:38 + 11:23 8:07 (14) 5:35 (1) 5:49 (9) 5:01 (3) 3:28 (5) 8:11 (12) 3:03 (3) 0:24 (6)
Fukátko Václav
LPU1302 8:07 (14) 13:42 (5) 19:31 (6) 24:32 (5) 28:00 (4) 36:11 (4) 39:14 (4) 39:38 (4) LPU1302
1.
28:15 4:25 (2) 5:51 (2) 2:31 (1) 3:59 (1) 3:01 (2) 4:57 (3) 3:09 (5) 0:22 (4)
Šatínský Jan
SHK1103 4:25 (2) 10:16 (2) 12:47 (1) 16:46 (1) 19:47 (1) 24:44 (1) 27:53 (1) 28:15 (1) SHK1103
2.
29:09 + 0:54 4:16 (1) 5:55 (3) 2:59 (3) 4:33 (2) 2:58 (1) 5:19 (4) 2:49 (1) 0:20 (2)
Udržal Lukáš
LPU1303 4:16 (1) 10:11 (1) 13:10 (2) 17:43 (2) 20:41 (2) 26:00 (2) 28:49 (2) 29:09 (2) LPU1303
3.
32:10 + 3:55 4:43 (3) 6:02 (4) 2:32 (2) 5:36 (6) 6:02 (14) 3:54 (1) 2:57 (2) 0:24 (6)
Šafář Jan
CET1402 4:43 (3) 10:45 (3) 13:17 (3) 18:53 (3) 24:55 (3) 28:49 (3) 31:46 (3) 32:10 (3) CET1402
6.
43:35 + 15:20 4:53 (4) 6:10 (5) 3:51 (6) 8:19 (14) 5:56 (11) 8:31 (14) 5:38 (14) 0:17 (1)
Liška Albert
PHK1313 4:53 (4) 11:03 (4) 14:54 (4) 23:13 (4) 29:09 (5) 37:40 (6) 43:18 (6) 43:35 (6) PHK1313
DISK 16:56 (18) 6:14 (6) 3:49 (5) 8:21 (15) 5:58 (12) 8:25 (13)
Fahrner Šimon
PHK1349 16:56 (18) 23:10 (15) 26:59 (11) 35:20 (11) 41:18 (10) 49:43 (11) DISK PHK1349
11.
56:12 + 27:57 8:16 (15) 6:19 (7) 5:29 (8) 10:04 (17) 10:22 (17) 9:01 (16) 6:16 (15) 0:25 (8)
Čížek Antonín
SHK1105 8:16 (15) 14:35 (6) 20:04 (7) 30:08 (7) 40:30 (9) 49:31 (10) 55:47 (11) 56:12 (11) SHK1105
10.
55:59 + 27:44 10:44 (16) 6:22 (8) 18:07 (14) 5:19 (4) 5:11 (9) 5:20 (5) 4:36 (11) 0:20 (2)
Šimek Jan
CHC1301 10:44 (16) 17:06 (10) 35:13 (14) 40:32 (13) 45:43 (12) 51:03 (12) 55:39 (10) 55:59 (10) CHC1301
14.
75:22 + 47:07 8:00 (13) 6:45 (9) 37:30 (15) 6:05 (7) 5:30 (10) 7:04 (9) 4:02 (8) 0:26 (10)
Kubíček Jonáš
JIL1301 8:00 (13) 14:45 (8) 52:15 (15) 58:20 (15) 63:50 (15) 70:54 (15) 74:56 (14) 75:22 (14) JIL1301
9.
53:54 + 25:39 13:31 (17) 7:54 (10) 12:30 (13) 7:33 (11) 3:11 (3) 4:50 (2) 3:54 (7) 0:31 (15)
Sýkora Jan
SRK1204 13:31 (17) 21:25 (14) 33:55 (13) 41:28 (14) 44:39 (11) 49:29 (9) 53:23 (9) 53:54 (9) SRK1204
12.
63:08 + 34:53 6:17 (10) 8:23 (11) 10:22 (11) 6:29 (8) 18:26 (18) 9:26 (17) 3:22 (6) 0:23 (5)
Gross Adam
TAP1108 6:17 (10) 14:40 (7) 25:02 (9) 31:31 (9) 49:57 (14) 59:23 (14) 62:45 (12) 63:08 (12) TAP1108
8.
53:47 + 25:32 7:49 (12) 9:55 (12) 4:44 (7) 7:49 (12) 6:00 (13) 8:46 (15) 8:10 (16) 0:34 (16)
Skalka Jindřich
LTU1500 7:49 (12) 17:44 (12) 22:28 (8) 30:17 (8) 36:17 (7) 45:03 (7) 53:13 (8) 53:47 (8) LTU1500
5.
40:18 + 12:03 4:57 (5) 10:10 (13) 3:04 (4) 8:13 (13) 3:52 (6) 6:29 (7) 3:06 (4) 0:27 (11)
Vítek Michal
PHK1402 4:57 (5) 15:07 (9) 18:11 (5) 26:24 (6) 30:16 (6) 36:45 (5) 39:51 (5) 40:18 (5) PHK1402
13.
74:45 + 46:30 5:58 (9) 11:10 (14) 11:54 (12) 10:33 (18) 7:27 (16) 10:25 (18) 16:26 (17) 0:52 (17)
Jakubec Jan
SJC1503 5:58 (9) 17:08 (11) 29:02 (12) 39:35 (12) 47:02 (13) 57:27 (13) 73:53 (13) 74:45 (13) SJC1503
7.
50:57 + 22:42 5:06 (7) 14:03 (15) 6:25 (10) 8:43 (16) 6:07 (15) 5:55 (6) 4:11 (10) 0:27 (11)
Jirout Filip
SNA1401 5:06 (7) 19:09 (13) 25:34 (10) 34:17 (10) 40:24 (8) 46:19 (8) 50:30 (7) 50:57 (7) SNA1401
DISK 5:00 (6) 5:28 (5) 3:18 (4) 6:37 (8) 5:09 (13) 0:29 (13)
Stránský Filip
SHK1302 5:00 (6) 40:33 46:01 49:19 55:56 61:05 DISK SHK1302
DISK 5:21 (8) 6:48 (9) 4:23 (7) 7:37 (10) 4:03 (9) 0:29 (13)
Toužil Jan
SHK1300 5:21 (8) 17:45 24:33 28:56 36:33 40:36 DISK SHK1300
DISK 7:09 (11) 7:21 (10) 4:24 (8) 7:41 (11) 5:03 (12) 0:25 (8)
Andrle Tomáš
SHK1111 7:09 (11) 17:51 25:12 29:36 37:17 42:20 DISK SHK1111