Mezičasy závodu: 02.10.2021 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (104) 2 (32) 3 (33) 4 (42) 5 (35) 6 (36) 7 (118) 8 (37) 9 (100) Cíl Reg. číslo
2.
22:01 + 0:48 3:22 (3) 0:36 (7) 3:45 (3) 2:59 (1) 1:04 (10) 2:43 (23) 4:40 (4) 1:18 (17) 1:14 (6) 0:20 (10)
Vošvrda Václav
SJC1203 3:22 (3) 3:58 (2) 7:43 (1) 10:42 (1) 11:46 (1) 14:29 (4) 19:09 (2) 20:27 (2) 21:41 (2) 22:01 (2) SJC1203
1.
21:13 3:18 (2) 0:41 (9) 3:52 (4) 3:05 (2) 1:04 (10) 1:08 (12) 5:24 (10) 1:09 (7) 1:14 (6) 0:18 (2)
Macek Dan
LPU1104 3:18 (2) 3:59 (3) 7:51 (3) 10:56 (2) 12:00 (2) 13:08 (2) 18:32 (1) 19:41 (1) 20:55 (1) 21:13 (1) LPU1104
25.
61:04 + 39:51 6:05 (25) 2:38 (26) 8:02 (20) 3:10 (3) 1:15 (15) 27:34 (25) 8:44 (21) 1:26 (21) 1:49 (20) 0:21 (14)
Macháček Jakub
SHK1202 6:05 (25) 8:43 (24) 16:45 (21) 19:55 (20) 21:10 (19) 48:44 (25) 57:28 (25) 58:54 (25) 60:43 (25) 61:04 (25) SHK1202
10.
26:02 + 4:49 5:25 (15) 2:22 (25) 4:28 (5) 3:10 (3) 0:55 (1) 1:09 (14) 4:52 (6) 1:12 (9) 2:09 (21) 0:20 (10)
Čihák Matěj
HOR1100 5:25 (15) 7:47 (22) 12:15 (13) 15:25 (10) 16:20 (10) 17:29 (10) 22:21 (11) 23:33 (11) 25:42 (10) 26:02 (10) HOR1100
17.
32:37 + 11:24 7:50 (27) 0:55 (18) 5:47 (12) 3:21 (5) 1:20 (17) 0:58 (7) 5:00 (8) 1:15 (13) 5:47 (25) 0:24 (22)
Vejvoda Martin
SJC1102 7:50 (27) 8:45 (25) 14:32 (18) 17:53 (17) 19:13 (17) 20:11 (17) 25:11 (16) 26:26 (16) 32:13 (17) 32:37 (17) SJC1102
3.
23:19 + 2:06 3:37 (4) 0:33 (6) 3:37 (1) 3:21 (5) 0:56 (2) 0:51 (4) 7:54 (19) 0:55 (1) 1:12 (4) 0:23 (21)
Slavík František
SHK1110 3:37 (4) 4:10 (4) 7:47 (2) 11:08 (3) 12:04 (3) 12:55 (1) 20:49 (6) 21:44 (3) 22:56 (3) 23:19 (3) SHK1110
4.
23:20 + 2:07 4:06 (8) 0:23 (1) 3:44 (2) 3:23 (7) 1:13 (14) 0:44 (1) 7:10 (14) 1:04 (3) 1:14 (6) 0:19 (6)
Lučan Ondřej
LPU1101 4:06 (8) 4:29 (7) 8:13 (4) 11:36 (4) 12:49 (4) 13:33 (3) 20:43 (4) 21:47 (4) 23:01 (4) 23:20 (4) LPU1101
7.
24:39 + 3:26 2:52 (1) 0:24 (2) 9:14 (21) 3:29 (8) 0:59 (5) 0:46 (2) 4:33 (2) 1:03 (2) 1:01 (1) 0:18 (2)
Chrtek Jan
PHK1100 2:52 (1) 3:16 (1) 12:30 (15) 15:59 (12) 16:58 (12) 17:44 (12) 22:17 (10) 23:20 (8) 24:21 (7) 24:39 (7) PHK1100
14.
29:21 + 8:08 4:47 (13) 0:53 (17) 5:38 (9) 3:32 (9) 1:17 (16) 1:01 (9) 5:00 (8) 1:15 (13) 5:36 (24) 0:22 (17)
Klabzuba Jan
SRK1207 4:47 (13) 5:40 (13) 11:18 (10) 14:50 (9) 16:07 (9) 17:08 (9) 22:08 (8) 23:23 (9) 28:59 (14) 29:21 (14) SRK1207
6.
23:24 + 2:11 4:26 (10) 0:41 (9) 4:53 (8) 3:32 (9) 1:02 (8) 1:05 (11) 4:52 (6) 1:18 (17) 1:15 (9) 0:20 (10)
Posolda Lukáš
SJC1100 4:26 (10) 5:07 (10) 10:00 (7) 13:32 (6) 14:34 (6) 15:39 (6) 20:31 (3) 21:49 (5) 23:04 (6) 23:24 (6) SJC1100
8.
24:44 + 3:31 5:36 (17) 0:55 (18) 5:53 (14) 3:32 (9) 0:59 (5) 0:46 (2) 4:26 (1) 1:08 (6) 1:13 (5) 0:16 (1)
Bohdanecký František
SHK1104 5:36 (17) 6:31 (18) 12:24 (14) 15:56 (11) 16:55 (11) 17:41 (11) 22:07 (7) 23:15 (7) 24:28 (8) 24:44 (8) SHK1104
5.
23:22 + 2:09 3:50 (5) 0:31 (5) 5:52 (13) 3:33 (12) 1:26 (18) 0:55 (6) 4:37 (3) 1:09 (7) 1:10 (3) 0:19 (6)
Votroubek Jan
SRK1206 3:50 (5) 4:21 (5) 10:13 (8) 13:46 (7) 15:12 (7) 16:07 (7) 20:44 (5) 21:53 (6) 23:03 (5) 23:22 (5) SRK1206
13.
27:17 + 6:04 5:43 (19) 1:28 (22) 5:56 (15) 3:40 (13) 1:02 (8) 1:18 (18) 5:27 (11) 1:06 (5) 1:18 (13) 0:19 (6)
Jirout Jáchym
SNA1201 5:43 (19) 7:11 (21) 13:07 (16) 16:47 (16) 17:49 (15) 19:07 (15) 24:34 (15) 25:40 (14) 26:58 (13) 27:17 (13) SNA1201
12.
26:42 + 5:29 3:52 (6) 0:47 (15) 4:30 (6) 4:06 (14) 0:57 (3) 1:09 (14) 8:39 (20) 1:15 (13) 1:05 (2) 0:22 (17)
Pompach Tobiáš
PHK1201 3:52 (6) 4:39 (8) 9:09 (5) 13:15 (5) 14:12 (5) 15:21 (5) 24:00 (13) 25:15 (13) 26:20 (12) 26:42 (12) PHK1201
21.
41:49 + 20:36 5:04 (14) 0:51 (16) 14:40 (25) 4:31 (15) 2:11 (23) 2:03 (20) 9:30 (24) 1:17 (16) 1:23 (15) 0:19 (6)
Kopecký Mikuláš
SJC1204 5:04 (14) 5:55 (14) 20:35 (23) 25:06 (22) 27:17 (22) 29:20 (21) 38:50 (21) 40:07 (21) 41:30 (21) 41:49 (21) SJC1204
16.
30:29 + 9:16 4:37 (11) 0:45 (13) 6:04 (16) 4:34 (16) 1:05 (12) 1:04 (10) 6:13 (13) 1:47 (23) 3:59 (23) 0:21 (14)
Šimek Oldřich
STH1104 4:37 (11) 5:22 (11) 11:26 (11) 16:00 (13) 17:05 (13) 18:09 (13) 24:22 (14) 26:09 (15) 30:08 (16) 30:29 (16) STH1104
11.
26:35 + 5:22 5:32 (16) 0:42 (11) 5:46 (11) 4:36 (17) 1:00 (7) 1:08 (12) 4:48 (5) 1:22 (19) 1:17 (11) 0:24 (22)
Mojžíš Radovan
PHK1200 5:32 (16) 6:14 (15) 12:00 (12) 16:36 (15) 17:36 (14) 18:44 (14) 23:32 (12) 24:54 (12) 26:11 (11) 26:35 (11) PHK1200
19.
35:03 + 13:50 7:17 (26) 2:17 (24) 7:00 (17) 4:57 (18) 1:34 (19) 1:15 (17) 7:14 (15) 1:34 (22) 1:28 (17) 0:27 (26)
Vlk Vojtěch
SRK1202 7:17 (26) 9:34 (26) 16:34 (20) 21:31 (21) 23:05 (21) 24:20 (19) 31:34 (19) 33:08 (19) 34:36 (19) 35:03 (19) SRK1202
15.
29:48 + 8:35 4:38 (12) 0:58 (20) 5:40 (10) 4:58 (19) 2:00 (22) 0:59 (8) 7:43 (18) 1:12 (9) 1:18 (13) 0:22 (17)
Hanslík Jaroslav
SHK1107 4:38 (12) 5:36 (12) 11:16 (9) 16:14 (14) 18:14 (16) 19:13 (16) 26:56 (17) 28:08 (17) 29:26 (15) 29:48 (15) SHK1107
9.
25:03 + 3:50 3:58 (7) 0:29 (3) 4:47 (7) 5:04 (20) 0:57 (3) 0:53 (5) 6:08 (12) 1:13 (11) 1:16 (10) 0:18 (2)
Šafář Jakub
CET1103 3:58 (7) 4:27 (6) 9:14 (6) 14:18 (8) 15:15 (8) 16:08 (8) 22:16 (9) 23:29 (10) 24:45 (9) 25:03 (9) CET1103
18.
34:21 + 13:08 6:03 (24) 0:45 (13) 7:52 (19) 5:10 (21) 1:08 (13) 1:13 (16) 9:07 (22) 1:05 (4) 1:37 (19) 0:21 (14)
Hauschwitz Roman
JIL1102 6:03 (24) 6:48 (19) 14:40 (19) 19:50 (19) 20:58 (18) 22:11 (18) 31:18 (18) 32:23 (18) 34:00 (18) 34:21 (18) JIL1102
20.
39:26 + 18:13 5:43 (19) 0:42 (11) 7:42 (18) 5:28 (22) 1:35 (20) 7:47 (24) 7:15 (16) 1:24 (20) 1:28 (17) 0:22 (17)
Nonner Prokop
JIL1101 5:43 (19) 6:25 (17) 14:07 (17) 19:35 (18) 21:10 (19) 28:57 (20) 36:12 (20) 37:36 (20) 39:04 (20) 39:26 (20) JIL1101
22.
47:29 + 26:16 4:18 (9) 0:38 (8) 22:53 (26) 6:03 (23) 1:57 (21) 1:21 (19) 7:31 (17) 1:13 (11) 1:17 (11) 0:18 (2)
Pavelec Daniel
NPA1101 4:18 (9) 4:56 (9) 27:49 (26) 33:52 (25) 35:49 (25) 37:10 (24) 44:41 (22) 45:54 (22) 47:11 (22) 47:29 (22) NPA1101
23.
49:18 + 28:05 5:44 (21) 2:05 (23) 13:48 (23) 7:54 (24) 4:42 (25) 2:12 (21) 9:12 (23) 1:50 (24) 1:26 (16) 0:25 (24)
Satur Jakub
VRL1204 5:44 (21) 7:49 (23) 21:37 (25) 29:31 (23) 34:13 (24) 36:25 (23) 45:37 (23) 47:27 (23) 48:53 (23) 49:18 (23) VRL1204
24.
51:34 + 30:21 5:45 (23) 1:09 (21) 14:38 (24) 9:41 (25) 2:20 (24) 2:13 (22) 10:37 (25) 2:09 (25) 2:36 (22) 0:26 (25)
Řehák Jan
SJC1103 5:45 (23) 6:54 (20) 21:32 (24) 31:13 (24) 33:33 (23) 35:46 (22) 46:23 (24) 48:32 (24) 51:08 (24) 51:34 (24) SJC1103
DISK 5:44 (21) 0:30 (4) 11:44 (22)
Udržal Jakub
LPU1100 5:44 (21) 6:14 (15) 17:58 (22) DISK LPU1100
DISK 5:38 (18) 0:20 (10)
Cepek Dominik
PHK1104 5:38 (18) 20:19 39:13 DISK PHK1104