Mezičasy závodu: 31.10.2021 - Oblastní žebříček | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (31) 2 (32) 3 (33) 4 (34) 5 (35) 6 (38) 7 (39) 8 (100) Cíl Reg. číslo
4.
14:13 + 3:15 1:20 (10) 1:28 (10) 1:38 (1) 1:20 (1) 1:19 (1) 1:13 (1) 1:31 (3) 3:56 (35) 0:28 (4)
Schubertová Dorota
xxx 1:20 (10) 2:48 (7) 4:26 (4) 5:46 (3) 7:05 (2) 8:18 (2) 9:49 (2) 13:45 (4) 14:13 (4) xxx
1.
10:58 1:03 (2) 1:03 (1) 1:40 (2) 1:21 (2) 1:37 (2) 1:27 (5) 1:15 (1) 1:09 (1) 0:23 (1)
Kuklikova Sofie
0240001 1:03 (2) 2:06 (2) 3:46 (1) 5:07 (1) 6:44 (1) 8:11 (1) 9:26 (1) 10:35 (1) 10:58 (1) 0240001
2.
13:40 + 2:42 1:16 (6) 1:12 (3) 1:57 (3) 1:42 (6) 1:39 (3) 1:45 (10) 1:44 (6) 1:52 (7) 0:33 (11)
Mayerová Anna
SHK1450 1:16 (6) 2:28 (4) 4:25 (3) 6:07 (4) 7:46 (3) 9:31 (3) 11:15 (3) 13:07 (2) 13:40 (2) SHK1450
3.
13:45 + 2:47 0:56 (1) 1:07 (2) 2:01 (4) 1:37 (3) 2:30 (19) 1:24 (3) 1:56 (8) 1:37 (4) 0:37 (16)
Tihon Jan
PHK 0:56 (1) 2:03 (1) 4:04 (2) 5:41 (2) 8:11 (4) 9:35 (4) 11:31 (4) 13:08 (3) 13:45 (3) PHK
9.
17:24 + 6:26 1:22 (11) 1:27 (9) 2:13 (5) 1:41 (5) 2:01 (9) 1:48 (11) 1:56 (8) 3:54 (33) 1:02 (39)
Sedlák Antonín
VRL 1:22 (11) 2:49 (9) 5:02 (7) 6:43 (5) 8:44 (5) 10:32 (5) 12:28 (5) 16:22 (8) 17:24 (9) VRL
7.
16:47 + 5:49 1:39 (23) 1:17 (4) 2:16 (6) 2:39 (29) 1:47 (5) 1:28 (6) 1:32 (4) 3:31 (30) 0:38 (18)
Kulhánek Jan
xxx 1:39 (23) 2:56 (12) 5:12 (9) 7:51 (8) 9:38 (8) 11:06 (6) 12:38 (6) 16:09 (7) 16:47 (7) xxx
10.
17:36 + 6:38 1:48 (30) 2:04 (23) 2:17 (7) 2:34 (27) 1:56 (7) 1:23 (2) 1:32 (4) 3:31 (30) 0:31 (7)
Jireš Radim
xxx 1:48 (30) 3:52 (27) 6:09 (12) 8:43 (15) 10:39 (12) 12:02 (10) 13:34 (8) 17:05 (10) 17:36 (10) xxx
14.
17:55 + 6:57 1:03 (2) 1:35 (13) 2:18 (8) 2:26 (22) 2:11 (13) 2:13 (26) 2:48 (22) 2:31 (21) 0:50 (29)
Nyklíček Jakub
VRL 1:03 (2) 2:38 (6) 4:56 (6) 7:22 (7) 9:33 (7) 11:46 (8) 14:34 (12) 17:05 (10) 17:55 (14) VRL
11.
17:37 + 6:39 1:06 (4) 1:19 (5) 2:20 (9) 4:39 (40) 1:46 (4) 1:30 (7) 1:25 (2) 3:08 (25) 0:24 (2)
Culek Tibor
PHK1303 1:06 (4) 2:25 (3) 4:45 (5) 9:24 (25) 11:10 (14) 12:40 (13) 14:05 (9) 17:13 (13) 17:37 (11) PHK1303
8.
17:19 + 6:21 1:19 (9) 2:30 (34) 2:21 (10) 2:26 (22) 2:00 (8) 1:41 (9) 2:05 (11) 2:07 (14) 0:50 (29)
Kramperová Zuzka
VRL 1:19 (9) 3:49 (25) 6:10 (13) 8:36 (13) 10:36 (11) 12:17 (12) 14:22 (11) 16:29 (9) 17:19 (8) VRL
5.
15:19 + 4:21 1:17 (7) 1:19 (5) 2:28 (11) 1:53 (12) 2:17 (16) 2:00 (17) 2:09 (12) 1:25 (2) 0:31 (7)
Zvěřina Radim
LPU1501 1:17 (7) 2:36 (5) 5:04 (8) 6:57 (6) 9:14 (6) 11:14 (7) 13:23 (7) 14:48 (5) 15:19 (5) LPU1501
6.
16:23 + 5:25 1:32 (19) 1:57 (19) 2:29 (12) 2:02 (14) 2:22 (18) 1:49 (12) 2:02 (10) 1:31 (3) 0:39 (19)
Odvody Vilém
LPU1502 1:32 (19) 3:29 (18) 5:58 (11) 8:00 (10) 10:22 (10) 12:11 (11) 14:13 (10) 15:44 (6) 16:23 (6) LPU1502
12.
17:53 + 6:55 1:34 (20) 2:10 (25) 2:41 (13) 2:44 (30) 2:04 (10) 1:38 (8) 2:12 (13) 2:16 (17) 0:34 (12)
Novák František
STH1303 1:34 (20) 3:44 (22) 6:25 (17) 9:09 (22) 11:13 (15) 12:51 (15) 15:03 (15) 17:19 (14) 17:53 (12) STH1303
17.
18:40 + 7:42 1:40 (24) 2:03 (22) 2:42 (14) 1:57 (13) 3:10 (29) 1:50 (14) 2:46 (20) 1:52 (7) 0:40 (20)
Čapek Samuel
PHK1600 1:40 (24) 3:43 (20) 6:25 (17) 8:22 (11) 11:32 (18) 13:22 (19) 16:08 (18) 18:00 (17) 18:40 (17) PHK1600
25.
21:54 + 10:56 1:30 (17) 2:17 (26) 2:44 (15) 2:44 (30) 3:08 (28) 2:47 (30) 2:50 (23) 3:02 (23) 0:52 (32)
Nydrlová Anika
VRL 1:30 (17) 3:47 (24) 6:31 (19) 9:15 (23) 12:23 (25) 15:10 (26) 18:00 (24) 21:02 (26) 21:54 (25) VRL
19.
19:36 + 8:38 1:30 (17) 1:40 (14) 2:45 (16) 3:05 (34) 3:05 (27) 2:12 (25) 2:53 (25) 1:58 (10) 0:28 (4)
Lučan Jakub
LPU1401 1:30 (17) 3:10 (15) 5:55 (10) 9:00 (18) 12:05 (23) 14:17 (22) 17:10 (20) 19:08 (19) 19:36 (19) LPU1401
29.
22:20 + 11:22 2:09 (36) 2:22 (30) 2:49 (17) 2:28 (25) 5:08 (39) 1:55 (16) 2:33 (15) 2:22 (18) 0:34 (12)
Haken Václav
STH1601 2:09 (36) 4:31 (32) 7:20 (26) 9:48 (27) 14:56 (33) 16:51 (31) 19:24 (29) 21:46 (29) 22:20 (29) STH1601
26.
21:55 + 10:57 1:54 (33) 2:06 (24) 2:56 (18) 2:04 (15) 5:20 (40) 1:54 (15) 2:44 (18) 2:03 (12) 0:54 (34)
Marelová Bára
SNA1651 1:54 (33) 4:00 (29) 6:56 (22) 9:00 (18) 14:20 (29) 16:14 (28) 18:58 (28) 21:01 (25) 21:55 (26) SNA1651
24.
20:54 + 9:56 1:28 (14) 2:21 (29) 2:59 (19) 2:18 (19) 3:11 (30) 2:40 (28) 3:14 (29) 2:08 (15) 0:35 (15)
Leštínský Vojtěch
VRL1616 1:28 (14) 3:49 (25) 6:48 (21) 9:06 (21) 12:17 (24) 14:57 (24) 18:11 (26) 20:19 (24) 20:54 (24) VRL1616
32.
24:39 + 13:41 2:02 (34) 2:53 (36) 3:02 (20) 3:00 (33) 2:51 (24) 3:00 (32) 3:21 (30) 3:34 (32) 0:56 (36)
Zahrádková Anna
xxx 2:02 (34) 4:55 (35) 7:57 (28) 10:57 (31) 13:48 (28) 16:48 (30) 20:09 (31) 23:43 (31) 24:39 (32) xxx
16.
18:34 + 7:36 1:38 (22) 1:26 (8) 3:08 (21) 1:45 (7) 1:54 (6) 2:02 (18) 2:41 (17) 3:10 (26) 0:50 (29)
Johanisová Helena
xxx 1:38 (22) 3:04 (14) 6:12 (14) 7:57 (9) 9:51 (9) 11:53 (9) 14:34 (12) 17:44 (16) 18:34 (16) xxx
27.
21:57 + 10:59 1:46 (28) 3:03 (37) 3:14 (22) 2:18 (19) 2:49 (22) 2:41 (29) 2:44 (18) 2:28 (19) 0:54 (34)
Place Elias
xxx 1:46 (28) 4:49 (34) 8:03 (29) 10:21 (29) 13:10 (27) 15:51 (27) 18:35 (27) 21:03 (27) 21:57 (27) xxx
15.
18:24 + 7:26 1:27 (12) 1:57 (19) 3:17 (23) 1:50 (10) 2:44 (21) 2:03 (19) 2:25 (14) 1:58 (10) 0:43 (22)
Novotný Matouš
xxx 1:27 (12) 3:24 (17) 6:41 (20) 8:31 (12) 11:15 (16) 13:18 (18) 15:43 (17) 17:41 (15) 18:24 (15) xxx
23.
20:38 + 9:40 1:27 (12) 1:28 (10) 3:19 (24) 2:31 (26) 2:59 (26) 3:15 (35) 3:06 (27) 1:47 (6) 0:46 (24)
Koláčková Anna+Julie
0100001 1:27 (12) 2:55 (11) 6:14 (15) 8:45 (16) 11:44 (20) 14:59 (25) 18:05 (25) 19:52 (21) 20:38 (23) 0100001
12.
17:53 + 6:55 1:15 (5) 1:43 (15) 3:25 (25) 2:14 (17) 2:04 (10) 2:06 (20) 2:35 (16) 1:45 (5) 0:46 (24)
Sokolář Vojtěch
SNA1601 1:15 (5) 2:58 (13) 6:23 (16) 8:37 (14) 10:41 (13) 12:47 (14) 15:22 (16) 17:07 (12) 17:53 (12) SNA1601
18.
19:31 + 8:33 1:29 (15) 2:25 (31) 3:30 (26) 2:16 (18) 2:07 (12) 1:24 (3) 1:49 (7) 3:59 (36) 0:32 (10)
Tihonová Magdalena
PHK1450 1:29 (15) 3:54 (28) 7:24 (27) 9:40 (26) 11:47 (21) 13:11 (17) 15:00 (14) 18:59 (18) 19:31 (18) PHK1450
31.
24:27 + 13:29 2:46 (39) 2:19 (27) 3:38 (27) 2:27 (24) 4:00 (33) 2:09 (23) 4:13 (37) 2:28 (19) 0:27 (3)
Jiřišta Vladimir
JIL1502 2:46 (39) 5:05 (37) 8:43 (33) 11:10 (33) 15:10 (34) 17:19 (32) 21:32 (34) 24:00 (32) 24:27 (31) JIL1502
28.
22:12 + 11:14 1:44 (26) 1:51 (17) 3:39 (28) 2:05 (16) 2:21 (17) 2:07 (22) 2:47 (21) 4:42 (39) 0:56 (36)
Drápal Štěpán
STH1501 1:44 (26) 3:35 (19) 7:14 (24) 9:19 (24) 11:40 (19) 13:47 (20) 16:34 (19) 21:16 (28) 22:12 (28) STH1501
20.
20:24 + 9:26 1:35 (21) 1:44 (16) 3:47 (29) 1:39 (4) 2:32 (20) 1:49 (12) 4:43 (39) 2:06 (13) 0:29 (6)
Hauschwitz Radim
JIL1503 1:35 (21) 3:19 (16) 7:06 (23) 8:45 (16) 11:17 (17) 13:06 (16) 17:49 (23) 19:55 (22) 20:24 (20) JIL1503
22.
20:33 + 9:35 1:29 (15) 1:25 (7) 4:20 (30) 1:51 (11) 2:50 (23) 2:10 (24) 3:26 (32) 2:31 (21) 0:31 (7)
Hanč Jan
VRL 1:29 (15) 2:54 (10) 7:14 (24) 9:05 (20) 11:55 (22) 14:05 (21) 17:31 (21) 20:02 (23) 20:33 (22) VRL
37.
30:33 + 19:35 2:58 (41) 5:32 (41) 4:27 (31) 2:55 (32) 5:07 (38) 2:59 (31) 2:51 (24) 3:07 (24) 0:37 (16)
Vrábel Ondřej
PHK1500 2:58 (41) 8:30 (41) 12:57 (39) 15:52 (38) 20:59 (39) 23:58 (38) 26:49 (38) 29:56 (38) 30:33 (37) PHK1500
34.
25:36 + 14:38 1:50 (32) 1:56 (18) 4:36 (32) 2:36 (28) 3:45 (31) 3:14 (34) 3:28 (33) 3:25 (28) 0:46 (24)
Zahradník Eda
xxx 1:50 (32) 3:46 (23) 8:22 (30) 10:58 (32) 14:43 (31) 17:57 (34) 21:25 (33) 24:50 (34) 25:36 (34) xxx
35.
29:52 + 18:54 1:49 (31) 2:19 (27) 4:37 (33) 3:55 (38) 4:01 (34) 4:38 (39) 3:48 (36) 3:28 (29) 1:17 (40)
Maclová Adina
LPU1951 1:49 (31) 4:08 (30) 8:45 (34) 12:40 (37) 16:41 (35) 21:19 (37) 25:07 (35) 28:35 (35) 29:52 (35) LPU1951
38.
30:34 + 19:36 2:04 (35) 2:29 (33) 4:45 (34) 3:19 (36) 4:17 (35) 3:54 (38) 4:37 (38) 4:12 (38) 0:57 (38)
Jedlička Michal
SHK1600 2:04 (35) 4:33 (33) 9:18 (36) 12:37 (36) 16:54 (37) 20:48 (36) 25:25 (36) 29:37 (37) 30:34 (38) SHK1600
33.
25:23 + 14:25 1:46 (28) 1:57 (19) 4:47 (35) 2:23 (21) 3:52 (32) 3:08 (33) 3:29 (34) 3:14 (27) 0:47 (27)
Zahradník Václav
SJC1200 1:46 (28) 3:43 (20) 8:30 (32) 10:53 (30) 14:45 (32) 17:53 (33) 21:22 (32) 24:36 (33) 25:23 (33) SJC1200
39.
32:14 + 21:16 2:39 (38) 4:17 (40) 4:59 (36) 4:37 (39) 2:52 (25) 4:45 (40) 3:22 (31) 4:09 (37) 0:34 (12)
Francke Matěj
TJN 2:39 (38) 6:56 (40) 11:55 (38) 16:32 (39) 19:24 (38) 24:09 (39) 27:31 (39) 31:40 (39) 32:14 (39) TJN
36.
30:15 + 19:17 1:45 (27) 2:28 (32) 5:04 (37) 3:13 (35) 4:22 (36) 3:49 (37) 4:47 (40) 3:54 (33) 0:53 (33)
Tihonová Ester
PHK 1:45 (27) 4:13 (31) 9:17 (35) 12:30 (35) 16:52 (36) 20:41 (35) 25:28 (37) 29:22 (36) 30:15 (36) PHK
30.
22:38 + 11:40 2:26 (37) 2:37 (35) 5:23 (38) 1:48 (8) 2:11 (13) 2:20 (27) 3:08 (28) 1:57 (9) 0:48 (28)
Pech Marek
VRL 2:26 (37) 5:03 (36) 10:26 (37) 12:14 (34) 14:25 (30) 16:45 (29) 19:53 (30) 21:50 (30) 22:38 (30) VRL
21.
20:29 + 9:31 1:18 (8) 1:30 (12) 5:35 (39) 1:48 (8) 2:13 (15) 2:06 (20) 3:03 (26) 2:13 (16) 0:43 (22)
Pech David
VRL 1:18 (8) 2:48 (7) 8:23 (31) 10:11 (28) 12:24 (26) 14:30 (23) 17:33 (22) 19:46 (20) 20:29 (21) VRL
40.
44:24 + 33:26 2:47 (40) 3:19 (38) 7:34 (40) 5:56 (41) 4:38 (37) 6:41 (41) 6:49 (41) 4:58 (40) 1:42 (41)
Novák Tadeáš
NPA1701 2:47 (40) 6:06 (39) 13:40 (40) 19:36 (41) 24:14 (40) 30:55 (41) 37:44 (41) 42:42 (40) 44:24 (40) NPA1701
41.
53:45 + 42:47 1:42 (25) 3:38 (39) 8:30 (41) 3:45 (37) 7:53 (41) 3:45 (36) 3:34 (35) 20:17 (41) 0:41 (21)
Wohanka Metodej
VRL 1:42 (25) 5:20 (38) 13:50 (41) 17:35 (40) 25:28 (41) 29:13 (40) 32:47 (40) 53:04 (41) 53:45 (41) VRL