Mezičasy závodu: 12.06.2021 - Oblastní mistrovství ve sprintu | Kategorie: D14C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (155) 2 (158) 3 (169) 4 (40) 5 (36) 6 (168) 7 (170) 8 (38) 9 (157) 10 (44) 11 (152) 12 (162) 13 (42) 14 (100) Cíl Reg. číslo
2.
15:26 + 0:58 0:57 (1) 0:30 (1) 2:37 (2) 0:50 (1) 1:42 (2) 1:26 (2) 1:21 (1) 1:02 (3) 0:30 (1) 0:38 (1) 0:53 (2) 1:15 (4) 0:40 (2) 0:54 (2) 0:11 (2)
Sedláčková Klára
LCE0854 0:57 (1) 1:27 (1) 4:04 (2) 4:54 (2) 6:36 (2) 8:02 (2) 9:23 (2) 10:25 (2) 10:55 (2) 11:33 (2) 12:26 (2) 13:41 (2) 14:21 (2) 15:15 (2) 15:26 (2) LCE0854
5.
20:51 + 6:23 1:02 (2) 0:44 (5) 2:58 (4) 0:55 (3) 2:15 (5) 4:33 (8) 1:40 (4) 1:01 (2) 0:57 (7) 0:39 (2) 1:02 (5) 1:14 (3) 0:40 (2) 0:59 (5) 0:12 (4)
Lázničková Alžběta
TZL0858 1:02 (2) 1:46 (3) 4:44 (3) 5:39 (3) 7:54 (3) 12:27 (5) 14:07 (5) 15:08 (4) 16:05 (5) 16:44 (5) 17:46 (5) 19:00 (5) 19:40 (5) 20:39 (5) 20:51 (5) TZL0858
4.
20:33 + 6:05 4:56 (8) 0:32 (3) 2:48 (3) 0:59 (4) 1:51 (4) 1:29 (3) 1:31 (2) 1:11 (4) 0:38 (3) 0:39 (2) 0:57 (4) 1:13 (2) 0:41 (5) 0:56 (4) 0:12 (4)
Hrbáčková Michaela
LCE0751 4:56 (8) 5:28 (8) 8:16 (7) 9:15 (7) 11:06 (6) 12:35 (6) 14:06 (4) 15:17 (5) 15:55 (4) 16:34 (4) 17:31 (4) 18:44 (4) 19:25 (4) 20:21 (4) 20:33 (4) LCE0751
1.
14:28 1:02 (2) 0:33 (4) 2:18 (1) 1:00 (5) 1:18 (1) 1:17 (1) 1:31 (2) 0:54 (1) 0:32 (2) 0:41 (4) 0:49 (1) 1:05 (1) 0:32 (1) 0:46 (1) 0:10 (1)
Fišerová Markéta
TZL0851 1:02 (2) 1:35 (2) 3:53 (1) 4:53 (1) 6:11 (1) 7:28 (1) 8:59 (1) 9:53 (1) 10:25 (1) 11:06 (1) 11:55 (1) 13:00 (1) 13:32 (1) 14:18 (1) 14:28 (1) TZL0851
3.
19:42 + 5:14 1:03 (4) 0:44 (5) 5:09 (7) 1:00 (5) 1:42 (2) 1:37 (4) 1:45 (5) 1:17 (5) 0:39 (4) 0:42 (5) 0:55 (3) 1:19 (5) 0:40 (2) 0:55 (3) 0:15 (7)
Entová Kateřina
TZL0751 1:03 (4) 1:47 (4) 6:56 (5) 7:56 (5) 9:38 (4) 11:15 (3) 13:00 (3) 14:17 (3) 14:56 (3) 15:38 (3) 16:33 (3) 17:52 (3) 18:32 (3) 19:27 (3) 19:42 (3) TZL0751
DISK 1:18 (5) 0:31 (2) 17:01 (8) 0:53 (2) 3:47 (8) 3:47 (7) 1:59 (6) 2:13 (6) 1:56 (8) 0:43 (6) 1:47 (8) 1:33 (6) 0:53 (6)
Kopečková Viktorie
TZL0853 1:18 (5) 1:49 (5) 18:50 (8) 19:43 (8) 23:30 (8) 27:17 (8) 29:16 (8) 31:29 (8) 33:25 (8) 34:08 (8) 35:55 (8) 37:28 (8) 38:21 (8) DISK TZL0853
7.
26:00 + 11:32 2:29 (7) 1:02 (7) 3:48 (5) 1:29 (8) 2:19 (6) 2:05 (6) 3:24 (8) 2:20 (7) 0:56 (6) 0:47 (7) 1:09 (7) 1:40 (8) 0:57 (7) 1:23 (7) 0:12 (4)
Lorencová Anna
TZL0756 2:29 (7) 3:31 (7) 7:19 (6) 8:48 (6) 11:07 (7) 13:12 (7) 16:36 (7) 18:56 (7) 19:52 (7) 20:39 (7) 21:48 (7) 23:28 (7) 24:25 (7) 25:48 (7) 26:00 (7) TZL0756
6.
24:58 + 10:30 1:30 (6) 1:06 (8) 3:48 (5) 1:23 (7) 2:22 (7) 2:01 (5) 3:22 (7) 2:26 (8) 0:51 (5) 0:53 (8) 1:08 (6) 1:36 (7) 1:00 (8) 1:21 (6) 0:11 (2)
Marková Michaela
VIC0850 1:30 (6) 2:36 (6) 6:24 (4) 7:47 (4) 10:09 (5) 12:10 (4) 15:32 (6) 17:58 (6) 18:49 (6) 19:42 (6) 20:50 (6) 22:26 (6) 23:26 (6) 24:47 (6) 24:58 (6) VIC0850