Mezičasy závodu: 27.06.2021 - Mistrovství oblasti na klasické trati | Kategorie: D12
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (77) 2 (74) 3 (103) 4 (80) 5 (48) 6 (70) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
19:33 1:38 (1) 4:27 (1) 1:50 (1) 4:09 (2) 2:54 (1) 2:10 (1) 1:58 (1) 0:27 (3)
Štěpová Barbora
PGP0951 1:38 (1) 6:05 (1) 7:55 (1) 12:04 (1) 14:58 (1) 17:08 (1) 19:06 (1) 19:33 (1) PGP0951
2.
26:57 + 7:24 2:01 (2) 8:51 (10) 3:15 (8) 4:03 (1) 3:24 (2) 2:29 (2) 2:24 (2) 0:30 (5)
Hrušková Tereza
PGP0953 2:01 (2) 10:52 (7) 14:07 (7) 18:10 (5) 21:34 (4) 24:03 (2) 26:27 (2) 26:57 (2) PGP0953
3.
28:03 + 8:30 3:18 (9) 5:28 (2) 2:51 (5) 5:35 (5) 4:13 (3) 2:55 (4) 3:13 (9) 0:30 (5)
Pěkná Alžběta
ROU0950 3:18 (9) 8:46 (4) 11:37 (4) 17:12 (3) 21:25 (3) 24:20 (3) 27:33 (3) 28:03 (3) ROU0950
4.
29:06 + 9:33 2:09 (3) 6:02 (4) 2:35 (4) 6:32 (7) 4:58 (8) 3:30 (5) 2:53 (4) 0:27 (3)
Bartoňová Elena
FSP0953 2:09 (3) 8:11 (3) 10:46 (3) 17:18 (4) 22:16 (5) 25:46 (5) 28:39 (5) 29:06 (4) FSP0953
5.
29:07 + 9:34 2:18 (4) 5:37 (3) 2:33 (3) 5:27 (3) 4:21 (5) 5:24 (10) 2:57 (5) 0:30 (5)
Kučerová Kateřina
VSP0950 2:18 (4) 7:55 (2) 10:28 (2) 15:55 (2) 20:16 (2) 25:40 (4) 28:37 (4) 29:07 (5) VSP0950
6.
30:41 + 11:08 2:23 (5) 8:09 (9) 2:27 (2) 5:28 (4) 4:15 (4) 4:25 (8) 3:09 (8) 0:25 (2)
Řepková Anna
PGP1052 2:23 (5) 10:32 (6) 12:59 (6) 18:27 (6) 22:42 (6) 27:07 (6) 30:16 (6) 30:41 (6) PGP1052
7.
31:53 + 12:20 2:57 (6) 6:45 (5) 3:13 (7) 6:04 (6) 4:52 (7) 3:48 (7) 3:41 (11) 0:33 (8)
Bartalošová Ada
PGP1050 2:57 (6) 9:42 (5) 12:55 (5) 18:59 (7) 23:51 (7) 27:39 (7) 31:20 (7) 31:53 (7) PGP1050
8.
33:51 + 14:18 3:23 (10) 8:08 (8) 4:02 (11) 7:54 (11) 4:27 (6) 2:29 (2) 3:04 (6) 0:24 (1)
Baštová Justýna
DOR0952 3:23 (10) 11:31 (10) 15:33 (10) 23:27 (11) 27:54 (9) 30:23 (8) 33:27 (8) 33:51 (8) DOR0952
9.
35:36 + 16:03 2:59 (7) 10:07 (11) 3:08 (6) 7:05 (9) 5:02 (9) 3:32 (6) 3:08 (7) 0:35 (14)
Ehlerová Michaela
VSP1050 2:59 (7) 13:06 (11) 16:14 (11) 23:19 (10) 28:21 (11) 31:53 (9) 35:01 (9) 35:36 (9) VSP1050
10.
39:24 + 19:51 3:14 (8) 7:50 (6) 4:04 (12) 6:41 (8) 5:07 (10) 7:22 (11) 4:33 (12) 0:33 (8)
Blahutová Lucie
MFP0950 3:14 (8) 11:04 (8) 15:08 (8) 21:49 (8) 26:56 (8) 34:18 (10) 38:51 (10) 39:24 (10) MFP0950
11.
39:37 + 20:04 3:26 (11) 7:50 (6) 3:57 (10) 7:07 (10) 5:36 (11) 7:32 (12) 3:33 (10) 0:36 (15)
Žemlová Magdalena
KAM0950 3:26 (11) 11:16 (9) 15:13 (9) 22:20 (9) 27:56 (10) 35:28 (11) 39:01 (11) 39:37 (11) KAM0950
12.
59:20 + 39:47 5:24 (14) 14:36 (14) 3:51 (9) 10:04 (12) 7:46 (13) 14:30 (15) 2:36 (3) 0:33 (8)
Blahůtová Alžběta
MKP0951 5:24 (14) 20:00 (13) 23:51 (12) 33:55 (12) 41:41 (12) 56:11 (12) 58:47 (12) 59:20 (12) MKP0951
13.
72:33 + 53:00 3:33 (12) 12:27 (12) 12:20 (16) 14:54 (14) 8:52 (16) 12:53 (14) 7:01 (13) 0:33 (8)
Havlová Veronika
KNC0950 3:33 (12) 16:00 (12) 28:20 (13) 43:14 (13) 52:06 (13) 64:59 (13) 72:00 (13) 72:33 (13) KNC0950
14.
76:57 + 57:24 3:33 (12) 31:59 (17) 4:22 (13) 15:17 (15) 7:59 (15) 4:33 (9) 8:34 (14) 0:40 (16)
Lacinová Zuzana
DKP1055 3:33 (12) 35:32 (17) 39:54 (16) 55:11 (16) 63:10 (15) 67:43 (14) 76:17 (14) 76:57 (14) DKP1055
15.
79:15 + 59:42 6:01 (15) 16:37 (15) 8:10 (14) 22:15 (16) 7:19 (12) 9:16 (13) 8:50 (15) 0:47 (17)
Axon Amelie
TAP0959 6:01 (15) 22:38 (14) 30:48 (14) 53:03 (15) 60:22 (14) 69:38 (15) 78:28 (15) 79:15 (15) TAP0959
DISK 8:18 (16) 16:56 (16) 7:50 (14) 0:34 (12)
Matoušková Kateřina
SPC0955 8:18 (16) 25:14 (16) 48:16 56:06 67:14 DISK SPC0955
DISK 11:05 (18)
Hercubová Dominika
MKP0950 11:05 (18) DISK MKP0950
DISK 9:30 (17) 13:14 (13) 10:26 (15) 12:34 (13) 0:34 (12)
Geffertová Marta
FSP1054 9:30 (17) 22:44 (15) 33:10 (15) 45:44 (14) 90:38 DISK FSP1054