Mezičasy závodu: 27.06.2021 - Mistrovství oblasti na klasické trati | Kategorie: Z1-HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (64) 2 (72) 3 (80) 4 (59) 5 (81) 6 (100) Cíl Reg. číslo
1.
20:27 3:19 (1) 3:00 (1) 5:00 (1) 4:27 (1) 2:54 (1) 1:13 (1) 0:34 (1)
Šedivý Marek
PGP1400 3:19 (1) 6:19 (1) 11:19 (1) 15:46 (1) 18:40 (1) 19:53 (1) 20:27 (1) PGP1400
5.
31:56 + 11:29 7:08 (6) 3:56 (4) 6:24 (3) 5:17 (2) 6:45 (8) 1:36 (6) 0:50 (8)
Mikulová Laura
ZVO1450 7:08 (6) 11:04 (5) 17:28 (5) 22:45 (5) 29:30 (5) 31:06 (5) 31:56 (5) ZVO1450
3.
28:29 + 8:02 6:01 (4) 3:13 (2) 6:11 (2) 5:51 (3) 5:06 (4) 1:29 (5) 0:38 (3)
Pinkasová Marjánka
6:01 (4) 9:14 (4) 15:25 (3) 21:16 (3) 26:22 (3) 27:51 (3) 28:29 (3)
4.
31:46 + 11:19 4:38 (3) 4:11 (5) 7:21 (5) 5:52 (4) 7:23 (9) 1:27 (4) 0:54 (9)
Kubáková Laura
JHB1550 4:38 (3) 8:49 (3) 16:10 (4) 22:02 (4) 29:25 (4) 30:52 (4) 31:46 (4) JHB1550
2.
26:40 + 6:13 4:33 (2) 3:29 (3) 6:50 (4) 6:13 (5) 3:47 (2) 1:14 (2) 0:34 (1)
Rakovec Pavel
SCP1501 4:33 (2) 8:02 (2) 14:52 (2) 21:05 (2) 24:52 (2) 26:06 (2) 26:40 (2) SCP1501
9.
50:15 + 29:48 9:13 (10) 10:31 (11) 13:31 (9) 6:23 (6) 8:30 (12) 1:26 (3) 0:41 (4)
Paulů Samuel
9:13 (10) 19:44 (11) 33:15 (10) 39:38 (10) 48:08 (11) 49:34 (10) 50:15 (9)
6.
44:06 + 23:39 8:04 (9) 5:00 (6) 16:10 (13) 6:35 (7) 5:09 (6) 2:20 (9) 0:48 (7)
Nosek Jakub
FSP1003 8:04 (9) 13:04 (6) 29:14 (8) 35:49 (6) 40:58 (6) 43:18 (6) 44:06 (6) FSP1003
7.
44:27 + 24:00 7:56 (7) 5:40 (7) 15:38 (11) 6:38 (8) 5:08 (5) 2:25 (10) 1:02 (12)
Beneš Lukáš
FSP1500 7:56 (7) 13:36 (7) 29:14 (8) 35:52 (7) 41:00 (7) 43:25 (7) 44:27 (7) FSP1500
11.
50:50 + 30:23 6:02 (5) 14:17 (14) 14:20 (10) 7:06 (9) 5:03 (3) 3:21 (13) 0:41 (4)
Hůlka Josef
FSP1104 6:02 (5) 20:19 (12) 34:39 (12) 41:45 (11) 46:48 (10) 50:09 (11) 50:50 (11) FSP1104
DISK 0:00 13:19 (8) 9:51 (10) 12:16 (14) 2:27 (11) 0:57 (10)
Veselý Hubert
17:01 30:20 40:11 52:27 54:54 DISK
12.
57:14 + 36:47 10:45 (12) 7:16 (9) 16:07 (12) 10:19 (11) 7:52 (11) 1:47 (7) 3:08 (15)
Baldrian František
VSP1600 10:45 (12) 18:01 (10) 34:08 (11) 44:27 (12) 52:19 (12) 54:06 (12) 57:14 (12) VSP1600
8.
45:12 + 24:45 8:01 (8) 7:25 (10) 9:46 (6) 11:22 (12) 5:57 (7) 1:57 (8) 0:44 (6)
Skalka Jindřich
LTU1500 8:01 (8) 15:26 (8) 25:12 (6) 36:34 (8) 42:31 (8) 44:28 (8) 45:12 (8) LTU1500
10.
50:20 + 29:53 9:33 (11) 5:55 (8) 11:47 (7) 11:36 (13) 7:50 (10) 2:38 (12) 1:01 (11)
Hill Lucy
SLA1550 9:33 (11) 15:28 (9) 27:15 (7) 38:51 (9) 46:41 (9) 49:19 (9) 50:20 (10) SLA1550
13.
84:53 + 64:26 15:27 (13) 10:59 (12) 25:42 (15) 13:37 (14) 11:50 (13) 4:57 (15) 2:21 (14)
Kubečková Eliška
DOR1650 15:27 (13) 26:26 (13) 52:08 (13) 65:45 (13) 77:35 (13) 82:32 (13) 84:53 (13) DOR1650
14.
100:43 + 80:16 21:15 (14) 12:49 (13) 20:57 (14) 20:58 (15) 19:28 (15) 3:44 (14) 1:32 (13)
Mašek Ondřej
21:15 (14) 34:04 (14) 55:01 (14) 75:59 (14) 95:27 (14) 99:11 (14) 100:43 (14)
DISK 0:00
Albrecht Jiří
KAM1700 DISK KAM1700
DISK 0:00 6:26 (16) 3:59 (16)
Moráčková Meda
ZBP1750 137:43 144:09 DISK ZBP1750