Mezičasy závodu: 03.10.2021 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (55) 2 (54) 3 (53) 4 (73) 5 (64) 6 (46) 7 (56) 8 (60) 9 (91) 10 (100) Cíl Reg. číslo
1.
18:21 2:25 (6) 1:16 (3) 1:09 (1) 2:19 (4) 2:03 (5) 1:52 (1) 1:44 (1) 1:42 (5) 1:26 (3) 2:11 (1) 0:14 (1)
Kamenický Karel
TAP1105 2:25 (6) 3:41 (5) 4:50 (3) 7:09 (3) 9:12 (3) 11:04 (2) 12:48 (1) 14:30 (2) 15:56 (2) 18:07 (1) 18:21 (1) TAP1105
7.
23:58 + 5:37 2:02 (1) 1:27 (7) 1:28 (7) 3:27 (13) 2:07 (7) 3:15 (11) 3:54 (14) 1:53 (10) 1:30 (4) 2:40 (5) 0:15 (2)
Basista Tobiáš
DOR1109 2:02 (1) 3:29 (2) 4:57 (5) 8:24 (6) 10:31 (6) 13:46 (7) 17:40 (8) 19:33 (8) 21:03 (8) 23:43 (8) 23:58 (7) DOR1109
6.
23:04 + 4:43 3:37 (18) 1:52 (11) 1:34 (10) 2:51 (6) 2:19 (10) 2:07 (4) 2:09 (5) 1:43 (6) 1:40 (7) 2:55 (8) 0:17 (3)
Hora Karel
TAP1302 3:37 (18) 5:29 (15) 7:03 (13) 9:54 (12) 12:13 (11) 14:20 (9) 16:29 (7) 18:12 (7) 19:52 (6) 22:47 (6) 23:04 (6) TAP1302
4.
20:52 + 2:31 2:19 (5) 1:13 (1) 1:14 (2) 2:17 (2) 1:43 (1) 3:24 (12) 2:49 (7) 1:37 (3) 1:22 (1) 2:37 (2) 0:17 (3)
Vaněk Lukáš
ROZ1101 2:19 (5) 3:32 (3) 4:46 (2) 7:03 (2) 8:46 (2) 12:10 (5) 14:59 (5) 16:36 (4) 17:58 (4) 20:35 (4) 20:52 (4) ROZ1101
3.
19:02 + 0:41 2:25 (6) 1:20 (4) 1:39 (11) 2:10 (1) 1:49 (3) 1:53 (2) 1:52 (2) 1:37 (3) 1:22 (1) 2:38 (4) 0:17 (3)
Sedlák Václav
DKP1105 2:25 (6) 3:45 (6) 5:24 (7) 7:34 (4) 9:23 (4) 11:16 (3) 13:08 (3) 14:45 (3) 16:07 (3) 18:45 (3) 19:02 (3) DKP1105
18.
39:03 + 20:42 2:45 (11) 1:56 (15) 1:24 (5) 3:05 (9) 2:30 (13) 3:28 (13) 4:15 (15) 14:37 (24) 1:46 (11) 2:59 (10) 0:18 (6)
Burgr Adam
MKP1100 2:45 (11) 4:41 (11) 6:05 (10) 9:10 (8) 11:40 (10) 15:08 (12) 19:23 (11) 34:00 (19) 35:46 (19) 38:45 (18) 39:03 (18) MKP1100
23.
59:01 + 40:40 4:24 (21) 2:00 (17) 2:01 (20) 8:19 (21) 4:48 (22) 15:47 (23) 8:11 (24) 4:50 (22) 2:25 (18) 5:58 (24) 0:18 (6)
Červený Antonín
DKP1211 4:24 (21) 6:24 (20) 8:25 (19) 16:44 (21) 21:32 (21) 37:19 (23) 45:30 (23) 50:20 (23) 52:45 (23) 58:43 (23) 59:01 (23) DKP1211
DISK 4:50 (22) 2:59 (23) 2:12 (21) 10:06 (24) 4:24 (17) 2:50 (16) 2:06 (14) 3:50 (19) 0:18 (6)
Matějovský Vojtěch
DKP1209 4:50 (22) 7:49 (22) 10:01 (22) 20:07 (23) 26:13 30:37 33:27 35:33 39:23 DISK DKP1209
13.
30:24 + 12:03 2:44 (10) 2:49 (22) 1:53 (16) 5:19 (19) 3:03 (18) 4:15 (18) 1:52 (2) 3:24 (20) 1:59 (13) 2:47 (6) 0:19 (9)
Sedlář Prokop
TAP1106 2:44 (10) 5:33 (16) 7:26 (15) 12:45 (18) 15:48 (18) 20:03 (17) 21:55 (14) 25:19 (14) 27:18 (13) 30:05 (13) 30:24 (13) TAP1106
14.
34:06 + 15:45 3:35 (17) 2:08 (20) 1:56 (18) 3:22 (12) 2:52 (15) 3:53 (16) 6:44 (23) 3:00 (17) 2:48 (21) 3:29 (15) 0:19 (9)
Ptáček Ondřej
DKP1204 3:35 (17) 5:43 (17) 7:39 (16) 11:01 (14) 13:53 (14) 17:46 (14) 24:30 (17) 27:30 (15) 30:18 (15) 33:47 (14) 34:06 (14) DKP1204
11.
26:26 + 8:05 2:42 (9) 1:40 (9) 1:39 (11) 3:32 (14) 2:05 (6) 3:10 (10) 4:16 (16) 2:04 (12) 1:43 (8) 3:16 (12) 0:19 (9)
Sláma Marek
KAM1201 2:42 (9) 4:22 (9) 6:01 (9) 9:33 (11) 11:38 (9) 14:48 (11) 19:04 (10) 21:08 (10) 22:51 (10) 26:07 (11) 26:26 (11) KAM1201
21.
43:36 + 25:15 3:01 (14) 2:26 (21) 1:56 (18) 3:21 (11) 2:18 (9) 15:41 (22) 3:10 (9) 2:40 (15) 4:36 (23) 4:08 (22) 0:19 (9)
Arnošt Daniel
VSP1200 3:01 (14) 5:27 (14) 7:23 (14) 10:44 (13) 13:02 (13) 28:43 (22) 31:53 (20) 34:33 (20) 39:09 (20) 43:17 (21) 43:36 (21) VSP1200
17.
36:18 + 17:57 3:52 (20) 2:05 (19) 1:48 (14) 4:18 (18) 2:49 (14) 3:39 (15) 5:33 (18) 5:19 (23) 2:15 (17) 4:20 (23) 0:20 (13)
Lounek Alexandr
PDY1100 3:52 (20) 5:57 (19) 7:45 (17) 12:03 (15) 14:52 (15) 18:31 (15) 24:04 (16) 29:23 (16) 31:38 (17) 35:58 (17) 36:18 (17) PDY1100
16.
35:19 + 16:58 2:41 (8) 1:20 (4) 1:26 (6) 8:32 (23) 2:08 (8) 8:04 (21) 3:19 (11) 2:15 (13) 1:45 (10) 3:29 (15) 0:20 (13)
Chudoba Jiří
DKL1102 2:41 (8) 4:01 (8) 5:27 (8) 13:59 (19) 16:07 (19) 24:11 (19) 27:30 (18) 29:45 (17) 31:30 (16) 34:59 (16) 35:19 (16) DKL1102
9.
26:02 + 7:41 2:56 (13) 1:52 (11) 1:33 (9) 3:02 (8) 2:53 (16) 2:26 (8) 3:32 (13) 2:24 (14) 1:46 (11) 3:18 (14) 0:20 (13)
Protiva Mikuláš
TAP1100 2:56 (13) 4:48 (12) 6:21 (11) 9:23 (10) 12:16 (12) 14:42 (10) 18:14 (9) 20:38 (9) 22:24 (9) 25:42 (9) 26:02 (9) TAP1100
15.
34:24 + 16:03 3:29 (16) 3:07 (24) 1:53 (16) 3:50 (16) 3:26 (20) 3:38 (14) 3:19 (11) 1:52 (9) 5:29 (24) 4:01 (21) 0:20 (13)
Etrych Tobiáš
DOR1103 3:29 (16) 6:36 (21) 8:29 (20) 12:19 (16) 15:45 (17) 19:23 (16) 22:42 (15) 24:34 (13) 30:03 (14) 34:04 (15) 34:24 (15) DOR1103
2.
18:49 + 0:28 2:13 (2) 1:15 (2) 1:17 (3) 2:17 (2) 1:43 (1) 2:07 (4) 2:05 (4) 1:14 (1) 1:31 (5) 2:47 (6) 0:20 (13)
Baldrian Josef
VSP1100 2:13 (2) 3:28 (1) 4:45 (1) 7:02 (1) 8:45 (1) 10:52 (1) 12:57 (2) 14:11 (1) 15:42 (1) 18:29 (2) 18:49 (2) VSP1100
20.
43:19 + 24:58 8:12 (24) 1:53 (13) 1:46 (13) 8:19 (21) 3:17 (19) 4:44 (19) 5:56 (21) 3:05 (18) 2:07 (15) 3:39 (17) 0:21 (18)
Míka Zbyněk
DKP1301 8:12 (24) 10:05 (24) 11:51 (24) 20:10 (24) 23:27 (23) 28:11 (21) 34:07 (22) 37:12 (22) 39:19 (21) 42:58 (20) 43:19 (20) DKP1301
12.
27:11 + 8:50 2:45 (11) 1:48 (10) 1:50 (15) 2:47 (5) 2:21 (12) 2:46 (9) 5:48 (20) 1:50 (8) 1:44 (9) 3:11 (11) 0:21 (18)
Posch Jaroslav
RIC1201 2:45 (11) 4:33 (10) 6:23 (12) 9:10 (8) 11:31 (8) 14:17 (8) 20:05 (13) 21:55 (12) 23:39 (12) 26:50 (12) 27:11 (12) RIC1201
10.
26:13 + 7:52 3:19 (15) 1:58 (16) 2:49 (23) 4:14 (17) 2:55 (17) 2:07 (4) 2:15 (6) 1:43 (6) 1:36 (6) 2:56 (9) 0:21 (18)
Kužel Jonáš
FSP1201 3:19 (15) 5:17 (13) 8:06 (18) 12:20 (17) 15:15 (16) 17:22 (13) 19:37 (12) 21:20 (11) 22:56 (11) 25:52 (10) 26:13 (10) FSP1201
8.
24:00 + 5:39 2:16 (3) 1:30 (8) 1:28 (7) 3:13 (10) 2:19 (10) 2:24 (7) 3:08 (8) 1:31 (2) 2:32 (19) 3:17 (13) 0:22 (21)
Junek Kryštof
STH1201 2:16 (3) 3:46 (7) 5:14 (6) 8:27 (7) 10:46 (7) 13:10 (6) 16:18 (6) 17:49 (6) 20:21 (7) 23:38 (7) 24:00 (8) STH1201
22.
43:41 + 25:20 3:42 (19) 2:03 (18) 3:59 (24) 7:22 (20) 5:22 (23) 4:02 (17) 5:43 (19) 3:44 (21) 3:23 (22) 3:59 (20) 0:22 (21)
Holata Vojtěch
PDY1303 3:42 (19) 5:45 (18) 9:44 (21) 17:06 (22) 22:28 (22) 26:30 (20) 32:13 (21) 35:57 (21) 39:20 (22) 43:19 (22) 43:41 (22) PDY1303
5.
22:30 + 4:09 2:16 (3) 1:21 (6) 1:18 (4) 2:51 (6) 1:54 (4) 1:55 (3) 3:15 (10) 1:57 (11) 2:43 (20) 2:37 (2) 0:23 (23)
Zápotocký Tomáš
SLA1200 2:16 (3) 3:37 (4) 4:55 (4) 7:46 (5) 9:40 (5) 11:35 (4) 14:50 (4) 16:47 (5) 19:30 (5) 22:07 (5) 22:30 (5) SLA1200
19.
39:30 + 21:09 6:44 (23) 1:53 (13) 2:25 (22) 3:38 (15) 4:13 (21) 5:00 (20) 6:12 (22) 3:13 (19) 2:07 (15) 3:41 (18) 0:24 (24)
Etrych Matěj
DOR1104 6:44 (23) 8:37 (23) 11:02 (23) 14:40 (20) 18:53 (20) 23:53 (18) 30:05 (19) 33:18 (18) 35:25 (18) 39:06 (19) 39:30 (19) DOR1104