Mezičasy závodu: 12.09.2021 - Oblastní žebříček | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (70) 2 (52) 3 (58) 4 (59) 5 (60) 6 (83) 7 (100) Cíl Reg. číslo
2.
29:53 + 1:04 2:47 (1) 6:52 (2) 3:26 (4) 4:40 (5) 6:00 (5) 3:16 (7) 1:43 (2) 1:09 (5)
Lankaš Vojtěch
CHA1500 2:47 (1) 9:39 (1) 13:05 (1) 17:45 (2) 23:45 (2) 27:01 (2) 28:44 (2) 29:53 (2) CHA1500
1.
28:49 2:53 (2) 6:53 (4) 3:23 (3) 4:02 (1) 5:43 (3) 2:52 (2) 1:50 (3) 1:13 (10)
Lankaš Antonín
CHA1200 2:53 (2) 9:46 (2) 13:09 (2) 17:11 (1) 22:54 (1) 25:46 (1) 27:36 (1) 28:49 (1) CHA1200
DISK 3:18 (3) 6:47 (1) 10:42 (27) 3:04 (5) 1:57 (7) 1:21 (13)
Švihovská Tereza
JJN1450 3:18 (3) 10:05 (3) 20:47 (15) 34:09 37:13 39:10 DISK JJN1450
3.
31:16 + 2:27 3:20 (4) 7:18 (6) 3:57 (7) 4:29 (2) 5:45 (4) 3:19 (9) 1:53 (5) 1:15 (12)
Peteráč Jindra
3:20 (4) 10:38 (4) 14:35 (3) 19:04 (3) 24:49 (3) 28:08 (3) 30:01 (3) 31:16 (3)
4.
33:18 + 4:29 4:06 (12) 6:56 (5) 3:53 (6) 4:45 (6) 7:05 (8) 2:45 (1) 2:21 (11) 1:27 (16)
Holatová Veronika
PDY1551 4:06 (12) 11:02 (5) 14:55 (5) 19:40 (4) 26:45 (4) 29:30 (4) 31:51 (4) 33:18 (4) PDY1551
5.
36:44 + 7:55 4:28 (14) 6:52 (2) 3:34 (5) 5:17 (10) 7:41 (9) 3:01 (4) 3:20 (17) 2:31 (23)
Omová Emmeline
4:28 (14) 11:20 (6) 14:54 (4) 20:11 (5) 27:52 (5) 30:53 (5) 34:13 (5) 36:44 (5)
7.
36:58 + 8:09 3:56 (8) 7:45 (8) 4:09 (9) 5:05 (8) 9:16 (18) 3:49 (11) 1:54 (6) 1:04 (2)
Gottstein Josef
LLI1300 3:56 (8) 11:41 (7) 15:50 (6) 20:55 (6) 30:11 (8) 34:00 (7) 35:54 (7) 36:58 (7) LLI1300
6.
36:52 + 8:03 3:59 (9) 8:05 (9) 4:20 (11) 6:18 (15) 6:43 (6) 4:40 (16) 1:42 (1) 1:05 (3)
Müller Ronja
STB1453 3:59 (9) 12:04 (8) 16:24 (7) 22:42 (8) 29:25 (6) 34:05 (8) 35:47 (6) 36:52 (6) STB1453
8.
37:08 + 8:19 4:36 (16) 7:40 (7) 4:28 (13) 6:06 (14) 6:56 (7) 4:23 (15) 1:50 (3) 1:09 (5)
Kolaja Jaromír
VLI1501 4:36 (16) 12:16 (9) 16:44 (10) 22:50 (9) 29:46 (7) 34:09 (9) 35:59 (8) 37:08 (8) VLI1501
9.
37:26 + 8:37 3:46 (5) 8:42 (11) 4:15 (10) 4:45 (6) 9:12 (17) 3:14 (6) 2:09 (8) 1:23 (15)
Rejman Adam
BOR1500 3:46 (5) 12:28 (10) 16:43 (9) 21:28 (7) 30:40 (9) 33:54 (6) 36:03 (9) 37:26 (9) BOR1500
10.
40:11 + 11:22 3:53 (7) 8:55 (12) 8:40 (26) 4:37 (4) 5:34 (2) 3:55 (14) 3:26 (20) 1:11 (8)
Maděrová Andrea
3:53 (7) 12:48 (11) 21:28 (16) 26:05 (13) 31:39 (10) 35:34 (10) 39:00 (10) 40:11 (10)
11.
41:41 + 12:52 4:52 (17) 8:27 (10) 5:35 (22) 4:34 (3) 9:23 (19) 5:21 (25) 2:22 (12) 1:07 (4)
Hána Václav
0220002 4:52 (17) 13:19 (12) 18:54 (11) 23:28 (10) 32:51 (11) 38:12 (12) 40:34 (11) 41:41 (11) 0220002
21.
52:16 + 23:27 3:49 (6) 9:43 (14) 3:07 (2) 9:13 (22) 12:48 (23) 4:50 (20) 7:37 (27) 1:09 (5)
Rafaj Hynek
EKP1400 3:49 (6) 13:32 (13) 16:39 (8) 25:52 (12) 38:40 (16) 43:30 (15) 51:07 (21) 52:16 (21) EKP1400
13.
43:46 + 14:57 4:32 (15) 9:32 (13) 6:22 (25) 5:46 (13) 8:20 (12) 3:50 (12) 3:23 (19) 2:01 (20)
Peths Johan
KRN1700 4:32 (15) 14:04 (14) 20:26 (14) 26:12 (14) 34:32 (12) 38:22 (13) 41:45 (13) 43:46 (13) KRN1700
17.
49:28 + 20:39 4:05 (11) 10:39 (16) 5:07 (18) 10:02 (23) 10:10 (21) 4:42 (17) 3:21 (18) 1:22 (14)
Lánská Elena
JJN1358 4:05 (11) 14:44 (15) 19:51 (12) 29:53 (17) 40:03 (18) 44:45 (20) 48:06 (18) 49:28 (17) JJN1358
12.
43:33 + 14:44 5:20 (20) 10:38 (15) 4:21 (12) 5:27 (11) 8:56 (16) 3:17 (8) 3:17 (16) 2:17 (22)
Matouš Matěj
JEN1502 5:20 (20) 15:58 (16) 20:19 (13) 25:46 (11) 34:42 (13) 37:59 (11) 41:16 (12) 43:33 (12) JEN1502
19.
51:26 + 22:37 4:18 (13) 12:09 (22) 5:21 (19) 8:23 (21) 10:08 (20) 5:08 (23) 4:21 (23) 1:38 (17)
Matějů Emil
VLI1500 4:18 (13) 16:27 (17) 21:48 (17) 30:11 (19) 40:19 (19) 45:27 (22) 49:48 (20) 51:26 (19) VLI1500
14.
46:24 + 17:35 5:18 (19) 11:33 (18) 5:25 (21) 12:36 (26) 5:33 (1) 2:56 (3) 2:09 (8) 0:54 (1)
Verner Sebastian
5:18 (19) 16:51 (18) 22:16 (18) 34:52 (23) 40:25 (20) 43:21 (14) 45:30 (14) 46:24 (14)
26.
99:11 + 70:22 5:35 (21) 11:29 (17) 5:24 (20) 12:27 (25) 14:47 (24) 7:46 (27) 3:07 (14) 38:36 (27)
Verner Barnabáš
5:35 (21) 17:04 (19) 22:28 (21) 34:55 (24) 49:42 (24) 57:28 (25) 60:35 (25) 99:11 (26)
15.
47:40 + 18:51 5:44 (22) 11:44 (20) 4:54 (16) 7:11 (19) 8:39 (14) 5:40 (26) 2:37 (13) 1:11 (8)
Janatová Ester
TJN1450 5:44 (22) 17:28 (20) 22:22 (19) 29:33 (15) 38:12 (14) 43:52 (17) 46:29 (15) 47:40 (15) TJN1450
18.
50:00 + 21:11 5:44 (22) 12:01 (21) 4:42 (14) 8:22 (20) 8:51 (15) 4:43 (18) 3:30 (21) 2:07 (21)
Janatová Sára
TJN1650 5:44 (22) 17:45 (21) 22:27 (20) 30:49 (21) 39:40 (17) 44:23 (18) 47:53 (17) 50:00 (18) TJN1650
16.
49:01 + 20:12 6:11 (25) 11:34 (19) 5:06 (17) 6:51 (18) 8:31 (13) 5:17 (24) 3:34 (22) 1:57 (18)
Handrková Johana
0110002 6:11 (25) 17:45 (21) 22:51 (22) 29:42 (16) 38:13 (15) 43:30 (15) 47:04 (16) 49:01 (16) 0110002
23.
55:29 + 26:40 5:14 (18) 13:19 (24) 6:04 (23) 5:28 (12) 15:08 (26) 5:05 (22) 3:12 (15) 1:59 (19)
Jiroutek Matěj
LLI1600 5:14 (18) 18:33 (23) 24:37 (24) 30:05 (18) 45:13 (23) 50:18 (23) 53:30 (23) 55:29 (23) LLI1600
22.
54:57 + 26:08 6:07 (24) 12:32 (23) 4:47 (15) 6:48 (17) 10:47 (22) 3:54 (13) 6:14 (26) 3:48 (25)
Schulhof Matěj
TUR2020 6:07 (24) 18:39 (24) 23:26 (23) 30:14 (20) 41:01 (21) 44:55 (21) 51:09 (22) 54:57 (22) TUR2020
20.
52:12 + 23:23 7:38 (27) 16:16 (25) 2:55 (1) 6:20 (16) 7:54 (10) 3:28 (10) 4:58 (24) 2:43 (24)
Bogar Jonáš
0010001 7:38 (27) 23:54 (25) 26:49 (25) 33:09 (22) 41:03 (22) 44:31 (19) 49:29 (19) 52:12 (20) 0010001
25.
75:18 + 46:29 9:59 (28) 17:07 (26) 6:16 (24) 12:00 (24) 14:54 (25) 5:02 (21) 5:34 (25) 4:26 (26)
Kolínová Anita
DKP1850 9:59 (28) 27:06 (26) 33:22 (26) 45:22 (26) 60:16 (26) 65:18 (26) 70:52 (26) 75:18 (25) DKP1850
24.
58:29 + 29:40 4:04 (10) 28:48 (27) 4:06 (8) 5:16 (9) 8:08 (11) 4:44 (19) 2:10 (10) 1:13 (10)
Lánský Šimon
JJN1105 4:04 (10) 32:52 (27) 36:58 (27) 42:14 (25) 50:22 (25) 55:06 (24) 57:16 (24) 58:29 (24) JJN1105
DISK 6:30 (26)
Hánová Kateřina
0220003 6:30 (26) 58:02 DISK 0220003