Mezičasy závodu: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříč | Kategorie: H10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (31) 2 (46) 3 (49) 4 (56) 5 (57) 6 (62) 7 (63) 8 (100) Cíl Reg. číslo
1.
13:20 2:20 (4) 1:27 (1) 1:50 (2) 1:46 (2) 1:52 (2) 1:47 (4) 0:55 (2) 1:10 (8) 0:13 (5)
Janata Matěj
TJN1111 2:20 (4) 3:47 (1) 5:37 (1) 7:23 (1) 9:15 (1) 11:02 (1) 11:57 (1) 13:07 (1) 13:20 (1) TJN1111
2.
14:28 + 1:08 2:14 (3) 1:37 (2) 2:14 (3) 2:20 (4) 1:52 (2) 1:46 (3) 1:05 (3) 1:08 (6) 0:12 (1)
Kocman Lukáš
BOR1102 2:14 (3) 3:51 (2) 6:05 (2) 8:25 (3) 10:17 (3) 12:03 (2) 13:08 (2) 14:16 (2) 14:28 (2) BOR1102
3.
17:05 + 3:45 1:51 (1) 2:51 (9) 1:49 (1) 1:30 (1) 1:43 (1) 5:10 (8) 0:52 (1) 1:07 (4) 0:12 (1)
Horáček Jáchym
VLI1111 1:51 (1) 4:42 (5) 6:31 (3) 8:01 (2) 9:44 (2) 14:54 (3) 15:46 (3) 16:53 (3) 17:05 (3) VLI1111
4.
18:02 + 4:42 2:48 (6) 2:23 (7) 3:21 (8) 2:36 (7) 2:27 (5) 1:43 (1) 1:30 (8) 1:02 (1) 0:12 (1)
Zurynek Tomáš
TJN1107 2:48 (6) 5:11 (7) 8:32 (7) 11:08 (7) 13:35 (7) 15:18 (4) 16:48 (4) 17:50 (4) 18:02 (4) TJN1107
5.
19:50 + 6:30 3:13 (7) 1:48 (3) 2:28 (4) 2:30 (6) 2:45 (6) 4:35 (5) 1:06 (4) 1:06 (2) 0:19 (11)
Nehasil František
BOR1101 3:13 (7) 5:01 (6) 7:29 (5) 9:59 (5) 12:44 (5) 17:19 (5) 18:25 (5) 19:31 (5) 19:50 (5) BOR1101
6.
20:39 + 7:19 2:31 (5) 1:57 (5) 2:48 (6) 2:46 (8) 2:48 (8) 4:46 (7) 1:26 (7) 1:22 (9) 0:15 (6)
Kučerka Radek
STB1101 2:31 (5) 4:28 (4) 7:16 (4) 10:02 (6) 12:50 (6) 17:36 (6) 19:02 (6) 20:24 (6) 20:39 (6) STB1101
7.
22:44 + 9:24 3:56 (10) 2:39 (8) 3:01 (7) 2:25 (5) 2:45 (6) 4:40 (6) 1:35 (9) 1:25 (10) 0:18 (10)
Matějů Eda
VLI1200 3:56 (10) 6:35 (9) 9:36 (8) 12:01 (8) 14:46 (8) 19:26 (7) 21:01 (7) 22:26 (7) 22:44 (7) VLI1200
8.
27:57 + 14:37 3:53 (9) 4:17 (10) 3:39 (9) 3:35 (10) 3:18 (11) 6:42 (9) 1:09 (5) 1:09 (7) 0:15 (6)
Kvasnička Jakub
KDZ1100 3:53 (9) 8:10 (10) 11:49 (9) 15:24 (9) 18:42 (9) 25:24 (8) 26:33 (8) 27:42 (8) 27:57 (8) KDZ1100
9.
37:05 + 23:45 2:12 (2) 2:03 (6) 22:10 (11) 3:08 (9) 3:04 (9) 1:45 (2) 1:22 (6) 1:06 (2) 0:15 (6)
Kmínek Jan
DOK1100 2:12 (2) 4:15 (3) 26:25 (10) 29:33 (10) 32:37 (10) 34:22 (9) 35:44 (9) 36:50 (9) 37:05 (9) DOK1100
10.
58:13 + 44:53 5:03 (11) 20:28 (11) 3:57 (10) 3:55 (11) 3:12 (10) 16:54 (10) 2:32 (10) 1:55 (11) 0:17 (9)
Moučka Ondřej
JJN1005 5:03 (11) 25:31 (11) 29:28 (11) 33:23 (11) 36:35 (11) 53:29 (10) 56:01 (10) 57:56 (10) 58:13 (10) JJN1005
DNS
Beneš Max
VLI1100 DNS VLI1100
DISK 3:21 (8) 1:50 (4) 2:47 (5) 1:54 (3) 1:56 (4) 1:07 (4) 0:12 (1)
Zakouřil František
TUR1204 3:21 (8) 5:11 (7) 7:58 (6) 9:52 (4) 11:48 (4) 14:30 15:37 DISK TUR1204