Mezičasy závodu: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříč | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (31) 2 (32) 3 (56) 4 (57) 5 (58) 6 (100) Cíl Reg. číslo
1.
13:37 2:25 (1) 4:08 (4) 2:02 (1) 2:01 (1) 1:39 (1) 1:07 (1) 0:15 (2)
Kruliš Janek
VLI1003 2:25 (1) 6:33 (1) 8:35 (1) 10:36 (1) 12:15 (1) 13:22 (1) 13:37 (1) VLI1003
2.
16:18 + 2:41 3:08 (2) 4:21 (5) 2:33 (3) 2:24 (2) 1:55 (2) 1:44 (2) 0:13 (1)
Votava Jan
VLI1400 3:08 (2) 7:29 (3) 10:02 (2) 12:26 (2) 14:21 (2) 16:05 (2) 16:18 (2) VLI1400
3.
17:32 + 3:55 3:31 (5) 3:51 (1) 2:40 (4) 2:37 (3) 2:28 (7) 2:04 (7) 0:21 (10)
Hanušová Eva
STB1550 3:31 (5) 7:22 (2) 10:02 (2) 12:39 (3) 15:07 (3) 17:11 (3) 17:32 (3) STB1550
4.
18:10 + 4:33 3:08 (2) 4:26 (6) 2:31 (2) 3:21 (10) 2:17 (5) 2:06 (9) 0:21 (10)
Kalousková Aneta
JEN1350 3:08 (2) 7:34 (4) 10:05 (4) 13:26 (4) 15:43 (4) 17:49 (4) 18:10 (4) JEN1350
5.
19:40 + 6:03 3:46 (7) 4:01 (2) 3:08 (6) 3:15 (9) 3:07 (12) 2:05 (8) 0:18 (4)
Nehasilová Anna
BOR1450 3:46 (7) 7:47 (5) 10:55 (5) 14:10 (5) 17:17 (5) 19:22 (5) 19:40 (5) BOR1450
6.
20:40 + 7:03 3:25 (4) 5:00 (8) 4:41 (18) 3:07 (7) 2:14 (3) 1:44 (2) 0:29 (18)
Kameník Zachar Daniel
BOR1400 3:25 (4) 8:25 (6) 13:06 (8) 16:13 (7) 18:27 (6) 20:11 (6) 20:40 (6) BOR1400
7.
21:11 + 7:34 3:44 (6) 4:46 (7) 2:50 (5) 4:27 (17) 2:45 (9) 2:15 (11) 0:24 (15)
Seemann Eliška
KDZ1451 3:44 (6) 8:30 (7) 11:20 (6) 15:47 (6) 18:32 (7) 20:47 (7) 21:11 (7) KDZ1451
8.
22:13 + 8:36 5:05 (13) 6:18 (14) 3:19 (7) 2:56 (4) 2:18 (6) 2:01 (6) 0:16 (3)
Feřtová Alžběta
VLI1451 5:05 (13) 11:23 (12) 14:42 (11) 17:38 (10) 19:56 (8) 21:57 (8) 22:13 (8) VLI1451
11.
24:06 + 10:29 3:47 (9) 6:02 (11) 4:09 (15) 3:04 (6) 3:30 (14) 2:32 (13) 1:02 (21)
Průšková Veronika
STB1352 3:47 (9) 9:49 (10) 13:58 (10) 17:02 (9) 20:32 (9) 23:04 (11) 24:06 (11) STB1352
10.
23:19 + 9:42 4:26 (11) 4:05 (3) 4:25 (17) 3:27 (11) 4:10 (19) 2:26 (12) 0:20 (8)
Kvasnička Ladislav
KDZ7400 4:26 (11) 8:31 (8) 12:56 (7) 16:23 (8) 20:33 (10) 22:59 (10) 23:19 (10) KDZ7400
9.
22:53 + 9:16 3:46 (7) 5:50 (10) 3:36 (10) 4:37 (19) 2:54 (10) 1:52 (5) 0:18 (4)
Hübnerová Olivie
STB1351 3:46 (7) 9:36 (9) 13:12 (9) 17:49 (11) 20:43 (11) 22:35 (9) 22:53 (9) STB1351
12.
24:46 + 11:09 4:15 (10) 6:15 (13) 4:47 (19) 4:17 (14) 2:32 (8) 2:14 (10) 0:26 (16)
Pachner Ota
CHA1400 4:15 (10) 10:30 (11) 15:17 (12) 19:34 (12) 22:06 (12) 24:20 (12) 24:46 (12) CHA1400
13.
25:56 + 12:19 4:38 (12) 8:46 (21) 3:20 (8) 3:12 (8) 3:55 (17) 1:47 (4) 0:18 (4)
Kučerková Adéla
STB1450 4:38 (12) 13:24 (15) 16:44 (14) 19:56 (13) 23:51 (13) 25:38 (13) 25:56 (13) STB1450
15.
29:17 + 15:40 5:53 (15) 5:45 (9) 3:51 (13) 4:52 (21) 4:02 (18) 4:06 (21) 0:48 (20)
Schulhof Matěj
TUR2020 5:53 (15) 11:38 (14) 15:29 (13) 20:21 (14) 24:23 (14) 28:29 (15) 29:17 (15) TUR2020
14.
28:36 + 14:59 7:33 (16) 8:01 (15) 4:10 (16) 2:58 (5) 2:15 (4) 3:07 (16) 0:32 (19)
Sodomka Kryštof
JJN1300 7:33 (16) 15:34 (16) 19:44 (16) 22:42 (15) 24:57 (15) 28:04 (14) 28:36 (14) JJN1300
16.
30:05 + 16:28 7:54 (17) 8:25 (18) 3:38 (11) 3:40 (12) 2:58 (11) 3:10 (17) 0:20 (8)
Brožková Marie
JJN1357 7:54 (17) 16:19 (18) 19:57 (17) 23:37 (17) 26:35 (16) 29:45 (16) 30:05 (16) JJN1357
17.
31:51 + 18:14 8:04 (18) 8:15 (17) 3:47 (12) 4:27 (17) 3:52 (16) 3:04 (14) 0:22 (13)
Janatová Ester
TJN1450 8:04 (18) 16:19 (18) 20:06 (18) 24:33 (18) 28:25 (17) 31:29 (17) 31:51 (17) TJN1450
18.
32:48 + 19:11 5:22 (14) 6:07 (12) 6:57 (22) 4:47 (20) 5:49 (21) 3:23 (20) 0:23 (14)
Janatová Dana
TJN8450 5:22 (14) 11:29 (13) 18:26 (15) 23:13 (16) 29:02 (18) 32:25 (18) 32:48 (18) TJN8450
19.
33:20 + 19:43 10:15 (21) 8:39 (19) 3:32 (9) 4:18 (15) 3:09 (13) 3:06 (15) 0:21 (10)
Kvítková Marie
JJN1451 10:15 (21) 18:54 (21) 22:26 (20) 26:44 (20) 29:53 (19) 32:59 (19) 33:20 (19) JJN1451
20.
33:49 + 20:12 8:04 (18) 8:12 (16) 4:48 (20) 4:25 (16) 4:45 (20) 3:17 (19) 0:18 (4)
Kvítková Tereza
JJN1250 8:04 (18) 16:16 (17) 21:04 (19) 25:29 (19) 30:14 (20) 33:31 (20) 33:49 (20) JJN1250
21.
34:54 + 21:17 10:32 (22) 8:48 (22) 3:56 (14) 4:13 (13) 3:45 (15) 3:12 (18) 0:28 (17)
Kocman Vojtěch
JJN1401 10:32 (22) 19:20 (22) 23:16 (22) 27:29 (21) 31:14 (21) 34:26 (21) 34:54 (21) JJN1401
22.
47:21 + 33:44 8:08 (20) 8:43 (20) 6:19 (21) 6:46 (22) 9:19 (22) 6:51 (22) 1:15 (22)
Pachnerová Ela
CHA1850 8:08 (20) 16:51 (20) 23:10 (21) 29:56 (22) 39:15 (22) 46:06 (22) 47:21 (22) CHA1850
DNS
Kurková Martina
SMR8850 DNS SMR8850
DNS
Patka Jonáš
BOR1600 DNS BOR1600
DISK
Jůzová Beáta
KDZ1550 DISK KDZ1550