Mezičasy závodu: 04.09.2021 - Oblastní žebříček | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (123) 2 (131) 3 (132) 4 (133) 5 (107) 6 (104) 7 (101) 8 (100) Cíl Reg. číslo
1.
25:04 3:11 (1) 6:06 (1) 2:38 (1) 1:08 (1) 2:33 (8) 3:46 (1) 2:30 (1) 2:36 (13) 0:36 (1)
Grebeníček Matěj
3:11 (1) 9:17 (1) 11:55 (1) 13:03 (1) 15:36 (1) 19:22 (1) 21:52 (1) 24:28 (1) 25:04 (1)
2.
30:50 + 5:46 3:31 (3) 8:16 (4) 2:42 (2) 1:37 (5) 2:13 (2) 5:18 (4) 4:29 (7) 1:43 (1) 1:01 (10)
Vallová Dorotka
3:31 (3) 11:47 (2) 14:29 (2) 16:06 (2) 18:19 (2) 23:37 (2) 28:06 (3) 29:49 (2) 30:50 (2)
5.
36:20 + 11:16 3:43 (4) 11:09 (10) 3:04 (3) 1:24 (3) 1:40 (1) 4:11 (2) 2:40 (2) 7:48 (16) 0:41 (3)
Brucháček Matěj
3:43 (4) 14:52 (8) 17:56 (5) 19:20 (4) 21:00 (4) 25:11 (3) 27:51 (2) 35:39 (5) 36:20 (5)
9.
38:46 + 13:42 3:22 (2) 12:24 (15) 3:24 (4) 1:14 (2) 2:57 (12) 7:22 (12) 5:11 (11) 2:07 (7) 0:45 (4)
Nešporová Viktorie Anna
TZL1150 3:22 (2) 15:46 (10) 19:10 (9) 20:24 (8) 23:21 (10) 30:43 (9) 35:54 (10) 38:01 (10) 38:46 (9) TZL1150
4.
34:08 + 9:04 6:05 (15) 9:29 (8) 3:43 (5) 1:26 (4) 2:20 (4) 5:06 (3) 3:08 (3) 2:12 (9) 0:39 (2)
Přibyl Fanda
6:05 (15) 15:34 (9) 19:17 (10) 20:43 (10) 23:03 (6) 28:09 (5) 31:17 (5) 33:29 (4) 34:08 (4)
3.
34:02 + 8:58 3:53 (5) 7:59 (3) 3:57 (6) 1:48 (10) 2:26 (6) 6:14 (9) 4:30 (8) 2:16 (10) 0:59 (8)
Pokluda Filip
0050002 3:53 (5) 11:52 (4) 15:49 (3) 17:37 (3) 20:03 (3) 26:17 (4) 30:47 (4) 33:03 (3) 34:02 (3) 0050002
11.
41:25 + 16:21 5:56 (14) 8:23 (5) 3:59 (7) 2:03 (11) 2:48 (10) 7:15 (11) 6:41 (14) 3:06 (14) 1:14 (11)
Svoboda Šimon
0010001 5:56 (14) 14:19 (7) 18:18 (7) 20:21 (6) 23:09 (8) 30:24 (8) 37:05 (11) 40:11 (11) 41:25 (11) 0010001
10.
38:47 + 13:43 5:46 (13) 11:43 (12) 4:17 (8) 2:17 (13) 2:29 (7) 5:32 (6) 3:27 (4) 1:48 (3) 1:28 (13)
Kubíčková Petra
VIC1650 5:46 (13) 17:29 (13) 21:46 (12) 24:03 (12) 26:32 (12) 32:04 (12) 35:31 (9) 37:19 (8) 38:47 (10) VIC1650
7.
37:38 + 12:34 5:36 (10) 8:34 (7) 4:39 (9) 1:41 (7) 2:35 (9) 5:42 (7) 4:30 (8) 2:33 (12) 1:48 (14)
Koláriková Anička
TZL 5:36 (10) 14:10 (6) 18:49 (8) 20:30 (9) 23:05 (7) 28:47 (6) 33:17 (6) 35:50 (6) 37:38 (7) TZL
12.
43:20 + 18:16 5:04 (8) 8:26 (6) 4:46 (10) 2:07 (12) 2:55 (11) 7:42 (13) 8:52 (16) 2:32 (11) 0:56 (7)
Pěčková Natálie
SKM1550 5:04 (8) 13:30 (5) 18:16 (6) 20:23 (7) 23:18 (9) 31:00 (10) 39:52 (12) 42:24 (12) 43:20 (12) SKM1550
8.
38:40 + 13:36 5:17 (9) 11:39 (11) 4:49 (11) 2:17 (13) 2:14 (3) 5:27 (5) 3:36 (5) 2:00 (5) 1:21 (12)
Starostová Ema
VIC1560 5:17 (9) 16:56 (12) 21:45 (11) 24:02 (11) 26:16 (11) 31:43 (11) 35:19 (8) 37:19 (8) 38:40 (8) VIC1560
6.
36:50 + 11:46 4:32 (7) 7:15 (2) 5:41 (12) 2:19 (15) 2:22 (5) 6:38 (10) 4:59 (10) 2:10 (8) 0:54 (6)
Přibylovi
4:32 (7) 11:47 (2) 17:28 (4) 19:47 (5) 22:09 (5) 28:47 (6) 33:46 (7) 35:56 (7) 36:50 (6)
16.
52:38 + 27:34 5:37 (11) 12:01 (14) 5:41 (12) 3:02 (16) 3:56 (14) 9:46 (16) 7:15 (15) 3:13 (15) 2:07 (16)
Starostová Marie
VIC1760 5:37 (11) 17:38 (15) 23:19 (13) 26:21 (13) 30:17 (13) 40:03 (15) 47:18 (16) 50:31 (16) 52:38 (16) VIC1760
15.
49:46 + 24:42 9:13 (16) 10:21 (9) 7:15 (14) 1:43 (9) 3:34 (13) 8:07 (14) 5:40 (12) 2:01 (6) 1:52 (15)
Vlažný Viliam
LCE1802 9:13 (16) 19:34 (16) 26:49 (16) 28:32 (16) 32:06 (16) 40:13 (16) 45:53 (15) 47:54 (15) 49:46 (15) LCE1802
13.
43:28 + 18:24 5:41 (12) 11:48 (13) 7:49 (15) 1:40 (6) 4:09 (16) 5:55 (8) 3:40 (6) 1:46 (2) 1:00 (9)
Janečková Sára
5:41 (12) 17:29 (13) 25:18 (15) 26:58 (15) 31:07 (15) 37:02 (13) 40:42 (13) 42:28 (13) 43:28 (13)
14.
47:12 + 22:08 3:55 (6) 12:56 (16) 7:58 (16) 1:41 (7) 4:00 (15) 8:09 (15) 5:54 (13) 1:48 (3) 0:51 (5)
Tomalová Ema
LCE1451 3:55 (6) 16:51 (11) 24:49 (14) 26:30 (14) 30:30 (14) 38:39 (14) 44:33 (14) 46:21 (14) 47:12 (14) LCE1451