Mezičasy závodu: 15.10.2022 - Oblastní žebříček | Kategorie: D10N
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (101) 2 (33) 3 (102) 4 (36) 5 (37) 6 (104) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
20:10 1:37 (1) 2:17 (1) 3:57 (2) 3:51 (3) 3:28 (4) 2:41 (5) 1:49 (5) 0:30 (2)
Mayerová Anna
SHK1450 1:37 (1) 3:54 (1) 7:51 (1) 11:42 (1) 15:10 (2) 17:51 (1) 19:40 (1) 20:10 (1) SHK1450
4.
23:22 + 3:12 2:01 (3) 2:47 (3) 3:40 (1) 3:23 (1) 3:09 (2) 4:32 (12) 3:16 (14) 0:34 (8)
Košťálová Gabriela
SHK1353 2:01 (3) 4:48 (3) 8:28 (2) 11:51 (2) 15:00 (1) 19:32 (2) 22:48 (4) 23:22 (4) SHK1353
2.
21:57 + 1:47 1:59 (2) 2:23 (2) 4:56 (6) 4:06 (5) 4:52 (13) 1:40 (1) 1:30 (1) 0:31 (3)
Tihonová Magdalena
PHK1450 1:59 (2) 4:22 (2) 9:18 (3) 13:24 (3) 18:16 (4) 19:56 (3) 21:26 (2) 21:57 (2) PHK1450
3.
22:10 + 2:00 2:17 (8) 2:51 (6) 4:41 (4) 4:15 (7) 3:38 (7) 2:14 (3) 1:41 (4) 0:33 (6)
Horáčková Alžběta
LPU1358 2:17 (8) 5:08 (4) 9:49 (4) 14:04 (4) 17:42 (3) 19:56 (3) 21:37 (3) 22:10 (3) LPU1358
13.
36:09 + 15:59 2:04 (4) 3:11 (9) 4:46 (5) 5:34 (11) 3:51 (9) 14:06 (16) 1:57 (7) 0:40 (12)
Schmidtová Eva
VRL1251 2:04 (4) 5:15 (5) 10:01 (5) 15:35 (7) 19:26 (6) 33:32 (13) 35:29 (13) 36:09 (13) VRL1251
5.
26:14 + 6:04 2:48 (13) 3:07 (7) 5:36 (9) 3:54 (4) 5:53 (16) 2:50 (8) 1:34 (2) 0:32 (4)
Cyrany Magdalena
SJC1453 2:48 (13) 5:55 (9) 11:31 (6) 15:25 (6) 21:18 (8) 24:08 (7) 25:42 (5) 26:14 (5) SJC1453
6.
26:15 + 6:05 3:33 (16) 2:48 (5) 5:16 (7) 3:41 (2) 3:35 (6) 4:27 (11) 2:23 (8) 0:32 (4)
Pouchlá Sára
SHK1451 3:33 (16) 6:21 (12) 11:37 (7) 15:18 (5) 18:53 (5) 23:20 (5) 25:43 (6) 26:15 (6) SHK1451
14.
42:12 + 22:02 2:17 (8) 3:19 (11) 6:05 (11) 4:56 (9) 4:42 (11) 17:28 (18) 2:37 (10) 0:48 (18)
Matysová Klára
PHK1356 2:17 (8) 5:36 (7) 11:41 (8) 16:37 (8) 21:19 (9) 38:47 (15) 41:24 (14) 42:12 (14) PHK1356
17.
46:04 + 25:54 2:29 (12) 3:30 (12) 6:01 (10) 5:50 (12) 4:54 (14) 16:24 (17) 6:15 (17) 0:41 (14)
Břízová Tereza
LPU1558 2:29 (12) 5:59 (10) 12:00 (9) 17:50 (10) 22:44 (11) 39:08 (16) 45:23 (17) 46:04 (17) LPU1558
9.
30:30 + 10:20 5:08 (17) 2:47 (3) 4:38 (3) 4:13 (6) 3:20 (3) 3:28 (10) 6:16 (18) 0:40 (12)
Matrasová Marie
CHT1451 5:08 (17) 7:55 (13) 12:33 (10) 16:46 (9) 20:06 (7) 23:34 (6) 29:50 (10) 30:30 (9) CHT1451
7.
27:48 + 7:38 2:25 (10) 3:16 (10) 7:12 (14) 5:19 (10) 3:30 (5) 2:46 (6) 2:41 (11) 0:39 (10)
Poláková Gabriela
VRL1351 2:25 (10) 5:41 (8) 12:53 (11) 18:12 (11) 21:42 (10) 24:28 (8) 27:09 (7) 27:48 (7) VRL1351
10.
30:32 + 10:22 2:13 (7) 3:46 (13) 7:59 (16) 5:50 (12) 4:50 (12) 2:46 (6) 2:25 (9) 0:43 (16)
Škorpíková Markéta
LPU2360 2:13 (7) 5:59 (10) 13:58 (12) 19:48 (12) 24:38 (13) 27:24 (10) 29:49 (9) 30:32 (10) LPU2360
11.
33:28 + 13:18 2:08 (5) 7:18 (16) 5:24 (8) 6:25 (17) 3:42 (8) 5:17 (13) 2:41 (11) 0:33 (6)
Sedláčková Magdaléna
KOR1251 2:08 (5) 9:26 (16) 14:50 (13) 21:15 (14) 24:57 (14) 30:14 (11) 32:55 (11) 33:28 (11) KOR1251
12.
35:43 + 15:33 5:26 (18) 3:58 (14) 6:45 (13) 6:02 (14) 6:33 (17) 3:04 (9) 3:14 (13) 0:41 (14)
Preisslerová Terezie
JIL1250 5:26 (18) 9:24 (15) 16:09 (14) 22:11 (15) 28:44 (15) 31:48 (12) 35:02 (12) 35:43 (12) JIL1250
8.
28:17 + 8:07 2:10 (6) 3:07 (7) 10:58 (17) 4:21 (8) 3:08 (1) 2:09 (2) 1:55 (6) 0:29 (1)
Nymsová Marie Ema
TYN1350 2:10 (6) 5:17 (6) 16:15 (15) 20:36 (13) 23:44 (12) 25:53 (9) 27:48 (8) 28:17 (8) TYN1350
16.
45:05 + 24:55 2:27 (11) 9:23 (17) 7:34 (15) 6:02 (14) 5:38 (15) 7:36 (14) 5:47 (16) 0:38 (9)
Stryková Kamila
LPU1651 2:27 (11) 11:50 (17) 19:24 (16) 25:26 (16) 31:04 (16) 38:40 (14) 44:27 (16) 45:05 (16) LPU1651
18.
49:31 + 29:21 3:06 (15) 10:19 (18) 6:24 (12) 7:24 (18) 8:06 (18) 8:20 (15) 5:08 (15) 0:44 (17)
Vondroušová Agáta
JIL1551 3:06 (15) 13:25 (18) 19:49 (17) 27:13 (17) 35:19 (17) 43:39 (18) 48:47 (18) 49:31 (18) JIL1551
15.
42:18 + 22:08 3:05 (14) 4:54 (15) 19:40 (18) 6:06 (16) 3:59 (10) 2:18 (4) 1:37 (3) 0:39 (10)
Žemličková Viktorie
LPU1451 3:05 (14) 7:59 (14) 27:39 (18) 33:45 (18) 37:44 (18) 40:02 (17) 41:39 (15) 42:18 (15) LPU1451