Mezičasy závodu: 29.05.2022 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10F
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (57) 2 (62) 3 (63) 4 (77) 5 (48) 6 (80) 7 (49) 8 (84) 9 (51) 10 (100) Cíl Reg. číslo
1.
20:18 5:08 (8) 0:55 (1) 0:58 (1) 1:49 (4) 1:55 (4) 0:57 (10) 1:32 (7) 2:58 (5) 1:41 (11) 2:07 (2) 0:18 (3)
Pinkr Jan
HCE1300 5:08 (8) 6:03 (8) 7:01 (3) 8:50 (6) 10:45 (5) 11:42 (5) 13:14 (4) 16:12 (3) 17:53 (3) 20:00 (2) 20:18 (1) HCE1300
2.
21:19 + 1:01 4:49 (7) 1:12 (8) 1:26 (2) 1:21 (1) 1:41 (1) 0:44 (1) 1:14 (4) 2:46 (4) 1:01 (3) 4:41 (12) 0:24 (10)
Stočes Adam
4:49 (7) 6:01 (7) 7:27 (5) 8:48 (5) 10:29 (4) 11:13 (4) 12:27 (3) 15:13 (2) 16:14 (2) 20:55 (3) 21:19 (2)
8.
33:53 + 13:35 5:39 (9) 1:02 (5) 1:31 (3) 1:44 (3) 5:10 (13) 0:53 (6) 2:36 (14) 10:19 (11) 2:33 (13) 2:08 (3) 0:18 (3)
Műller Robin
DOR1304 5:39 (9) 6:41 (9) 8:12 (6) 9:56 (8) 15:06 (9) 15:59 (9) 18:35 (9) 28:54 (8) 31:27 (8) 33:35 (9) 33:53 (8) DOR1304
4.
23:56 + 3:38 2:41 (4) 1:18 (12) 1:32 (4) 1:34 (2) 2:02 (6) 0:46 (4) 1:08 (1) 9:25 (9) 1:06 (5) 2:06 (1) 0:18 (3)
Brotánek Jan
ROU1401 2:41 (4) 3:59 (5) 5:31 (1) 7:05 (3) 9:07 (2) 9:53 (2) 11:01 (2) 20:26 (5) 21:32 (5) 23:38 (5) 23:56 (4) ROU1401
3.
23:14 + 2:56 8:19 (11) 0:58 (3) 1:33 (5) 1:53 (5) 1:43 (3) 1:07 (13) 1:33 (8) 1:43 (3) 1:17 (8) 2:51 (8) 0:17 (1)
Beran Matouš
LBE1301 8:19 (11) 9:17 (11) 10:50 (8) 12:43 (9) 14:26 (8) 15:33 (8) 17:06 (8) 18:49 (4) 20:06 (4) 22:57 (4) 23:14 (3) LBE1301
6.
27:44 + 7:26 2:47 (5) 1:11 (7) 3:10 (6) 1:59 (6) 2:30 (8) 1:01 (11) 1:56 (11) 7:51 (6) 1:25 (9) 3:31 (9) 0:23 (8)
Kofroň Ondřej
LBE1200 2:47 (5) 3:58 (4) 7:08 (4) 9:07 (7) 11:37 (6) 12:38 (6) 14:34 (7) 22:25 (6) 23:50 (6) 27:21 (7) 27:44 (6) LBE1200
10.
37:09 + 16:51 4:08 (6) 1:17 (10) 3:22 (7) 9:54 (11) 2:01 (5) 0:56 (9) 1:46 (10) 10:12 (10) 0:53 (2) 2:17 (6) 0:23 (8)
Cabrnoch Lukáš
0150001 4:08 (6) 5:25 (6) 8:47 (7) 18:41 (11) 20:42 (11) 21:38 (11) 23:24 (11) 33:36 (10) 34:29 (10) 36:46 (11) 37:09 (10) 0150001
7.
27:55 + 7:37 1:40 (2) 1:17 (10) 3:26 (8) 1:59 (6) 1:42 (2) 0:55 (8) 2:25 (13) 11:13 (12) 0:46 (1) 2:13 (5) 0:19 (6)
Ouda Tomáš
0190002 1:40 (2) 2:57 (2) 6:23 (2) 8:22 (4) 10:04 (3) 10:59 (3) 13:24 (5) 24:37 (7) 25:23 (7) 27:36 (8) 27:55 (7) 0190002
9.
35:26 + 15:08 6:33 (10) 0:55 (1) 3:51 (9) 3:20 (9) 3:51 (11) 2:01 (14) 1:26 (6) 8:41 (7) 1:41 (11) 2:50 (7) 0:17 (1)
Műller Filip
DOR1303 6:33 (10) 7:28 (10) 11:19 (9) 14:39 (10) 18:30 (10) 20:31 (10) 21:57 (10) 30:38 (9) 32:19 (9) 35:09 (10) 35:26 (9) DOR1303
12.
45:03 + 24:45 15:22 (12) 2:18 (14) 6:10 (10) 4:12 (10) 2:03 (7) 0:45 (2) 1:10 (3) 9:24 (8) 1:06 (5) 2:11 (4) 0:22 (7)
Červenka Vojtěch
SAD1301 15:22 (12) 17:40 (12) 23:50 (10) 28:02 (12) 30:05 (12) 30:50 (12) 32:00 (12) 41:24 (11) 42:30 (11) 44:41 (12) 45:03 (12) SAD1301
14.
146:40 + 126:22 84:59 (13) 1:16 (9) 6:22 (11) 3:14 (8) 2:47 (9) 0:54 (7) 2:13 (12) 23:08 (13) 1:30 (10) 19:50 (13) 0:27 (11)
Fuchs Vojtěch
KAM1301 84:59 (13) 86:15 (13) 92:37 (11) 95:51 (13) 98:38 (13) 99:32 (13) 101:45 (13) 124:53 (12) 126:23 (12) 146:13 (13) 146:40 (14) KAM1301
5.
27:00 + 6:42 1:27 (1) 1:10 (6) 2:55 (10) 0:49 (5) 1:09 (2) 1:20 (1) 1:11 (7) 4:03 (10) 10:16 (12)
Drašar Matouš
DKL1301 1:27 (1) 2:37 (1) 5:17 (1) 8:12 (1) 9:01 (1) 10:10 (1) 11:30 (1) 12:41 (1) 16:44 (1) 27:00 (5) DKL1301
11.
37:32 + 17:14 644:30 (14) 1:01 (4) 6:30 (14) 0:45 (2) 1:19 (5) 1:37 (2) 1:04 (4) 4:29 (11)
Rollier Alexei
PHK1502 644:30 (14) 645:31 (14) 654:30 (14) 661:00 (14) 661:45 (14) 663:04 (14) 664:41 (13) 665:45 (13) 670:14 (14) 37:32 (11) PHK1502
13.
57:31 + 37:13 1:53 (3) 1:18 (12) 4:35 (12) 1:05 (12) 1:44 (9) 30:22 (13)
Míka Štěpán
DKP1504 1:53 (3) 3:11 (3) 7:03 (2) 11:38 (7) 12:43 (7) 14:27 (6) 27:09 (6) 57:31 (13) DKP1504