Mezičasy závodu: 11.06.2022 - Oblastní žebříček | Kategorie: H12C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (131) 2 (124) 3 (105) 4 (128) 5 (129) 6 (126) 7 (121) 8 (130) 9 (100) Cíl Reg. číslo
1.
17:06 1:20 (1) 3:08 (4) 1:28 (6) 1:25 (1) 2:16 (1) 1:40 (1) 3:48 (3) 1:11 (2) 0:27 (5) 0:23 (12)
Dittrich Matous
SKM1000 1:20 (1) 4:28 (1) 5:56 (1) 7:21 (1) 9:37 (1) 11:17 (1) 15:05 (1) 16:16 (1) 16:43 (1) 17:06 (1) SKM1000
3.
19:23 + 2:17 1:45 (3) 3:07 (3) 1:27 (5) 1:33 (3) 2:16 (1) 1:46 (2) 5:24 (9) 1:23 (6) 0:24 (2) 0:18 (2)
Pekárek David
TZL1000 1:45 (3) 4:52 (2) 6:19 (4) 7:52 (2) 10:08 (2) 11:54 (2) 17:18 (3) 18:41 (3) 19:05 (3) 19:23 (3) TZL1000
7.
24:04 + 6:58 1:50 (4) 3:02 (1) 1:14 (1) 1:49 (7) 8:33 (14) 1:50 (4) 3:43 (1) 1:08 (1) 0:36 (12) 0:19 (4)
Maslán Prokop
TZL1005 1:50 (4) 4:52 (2) 6:06 (2) 7:55 (3) 16:28 (11) 18:18 (11) 22:01 (7) 23:09 (7) 23:45 (7) 24:04 (7) TZL1005
5.
21:37 + 4:31 1:50 (4) 3:09 (5) 1:17 (2) 1:40 (4) 2:44 (5) 1:49 (3) 6:27 (12) 1:54 (9) 0:28 (7) 0:19 (4)
Sidla Dalibor
TZL1200 1:50 (4) 4:59 (4) 6:16 (3) 7:56 (4) 10:40 (3) 12:29 (3) 18:56 (4) 20:50 (5) 21:18 (5) 21:37 (5) TZL1200
2.
18:58 + 1:52 1:56 (7) 3:03 (2) 1:22 (4) 1:57 (11) 2:29 (4) 1:50 (4) 3:47 (2) 1:45 (8) 0:30 (10) 0:19 (4)
Fiser Petr
TZL1004 1:56 (7) 4:59 (4) 6:21 (5) 8:18 (5) 10:47 (4) 12:37 (4) 16:24 (2) 18:09 (2) 18:39 (2) 18:58 (2) TZL1004
9.
25:40 + 8:34 1:56 (7) 3:31 (7) 1:51 (9) 1:53 (8) 2:56 (6) 4:05 (13) 6:20 (11) 2:22 (11) 0:27 (5) 0:19 (4)
Klose Albert
SFM1000 1:56 (7) 5:27 (6) 7:18 (6) 9:11 (6) 12:07 (5) 16:12 (8) 22:32 (10) 24:54 (10) 25:21 (9) 25:40 (9) SFM1000
12.
31:36 + 14:30 2:20 (9) 4:01 (9) 1:29 (8) 1:41 (5) 3:46 (9) 2:06 (7) 12:55 (13) 2:32 (13) 0:25 (3) 0:21 (10)
Pribyl Frantisek
TZL1105 2:20 (9) 6:21 (8) 7:50 (7) 9:31 (7) 13:17 (7) 15:23 (6) 28:18 (12) 30:50 (12) 31:15 (12) 31:36 (12) TZL1105
4.
21:11 + 4:05 3:33 (12) 3:27 (6) 1:20 (3) 1:29 (2) 2:21 (3) 1:54 (6) 5:03 (4) 1:22 (5) 0:25 (3) 0:17 (1)
Hubácek Marian
LCE 3:33 (12) 7:00 (11) 8:20 (10) 9:49 (8) 12:10 (6) 14:04 (5) 19:07 (5) 20:29 (4) 20:54 (4) 21:11 (4) LCE
10.
26:07 + 9:01 2:45 (11) 4:05 (10) 1:28 (6) 1:46 (6) 4:00 (10) 3:10 (12) 5:10 (6) 2:29 (12) 0:49 (14) 0:25 (13)
Palarcík Krystof
SFM1100 2:45 (11) 6:50 (10) 8:18 (9) 10:04 (9) 14:04 (9) 17:14 (10) 22:24 (9) 24:53 (9) 25:42 (10) 26:07 (10) SFM1100
8.
25:06 + 8:00 1:29 (2) 4:00 (8) 2:27 (12) 2:09 (12) 4:11 (11) 2:37 (10) 5:25 (10) 2:06 (10) 0:22 (1) 0:20 (9)
Hrabal Frantisek
BFM1001 1:29 (2) 5:29 (7) 7:56 (8) 10:05 (10) 14:16 (10) 16:53 (9) 22:18 (8) 24:24 (8) 24:46 (8) 25:06 (8) BFM1001
6.
23:18 + 6:12 1:54 (6) 4:35 (12) 2:00 (11) 1:55 (10) 3:12 (7) 2:32 (9) 5:05 (5) 1:15 (3) 0:31 (11) 0:19 (4)
Skoda Frantisek
LCE1113 1:54 (6) 6:29 (9) 8:29 (11) 10:24 (11) 13:36 (8) 16:08 (7) 21:13 (6) 22:28 (6) 22:59 (6) 23:18 (6) LCE1113
11.
27:37 + 10:31 6:05 (14) 4:13 (11) 1:54 (10) 1:54 (9) 3:17 (8) 2:20 (8) 5:23 (8) 1:34 (7) 0:29 (8) 0:28 (14)
Micka Gabriel Felix
TZL1008 6:05 (14) 10:18 (12) 12:12 (12) 14:06 (12) 17:23 (12) 19:43 (12) 25:06 (11) 26:40 (11) 27:09 (11) 27:37 (11) TZL1008
13.
33:32 + 16:26 2:31 (10) 9:21 (14) 3:26 (13) 3:16 (13) 4:31 (12) 3:02 (11) 5:14 (7) 1:17 (4) 0:36 (12) 0:18 (2)
Sedlácek Matej
HLV1000 2:31 (10) 11:52 (13) 15:18 (13) 18:34 (13) 23:05 (13) 26:07 (13) 31:21 (13) 32:38 (13) 33:14 (13) 33:32 (13) HLV1000
14.
52:14 + 35:08 4:08 (13) 8:19 (13) 4:25 (14) 5:42 (14) 7:11 (13) 5:04 (14) 12:55 (13) 3:39 (14) 0:29 (8) 0:22 (11)
Smola Jakub
TZL1111 4:08 (13) 12:27 (14) 16:52 (14) 22:34 (14) 29:45 (14) 34:49 (14) 47:44 (14) 51:23 (14) 51:52 (14) 52:14 (14) TZL1111