Mezičasy závodu: 25.03.2023 - Oblastní žebříček | Kategorie: H14C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (57) 2 (81) 3 (70) 4 (33) 5 (53) 6 (76) 7 (75) 8 (78) 9 (79) 10 (80) 11 (44) 12 (83) 13 (100) Cíl Reg. číslo
1.
26:01 1:28 (3) 1:56 (3) 1:18 (1) 2:29 (3) 1:47 (2) 2:43 (3) 4:17 (1) 2:20 (2) 0:47 (1) 3:00 (2) 1:28 (9) 1:02 (1) 0:58 (4) 0:28 (6)
Lutera Oliver
PLU1001 1:28 (3) 3:24 (3) 4:42 (1) 7:11 (1) 8:58 (1) 11:41 (1) 15:58 (1) 18:18 (1) 19:05 (1) 22:05 (1) 23:33 (1) 24:35 (1) 25:33 (1) 26:01 (1) PLU1001
2.
26:33 + 0:32 1:22 (1) 1:39 (1) 2:43 (12) 2:11 (1) 1:52 (3) 2:20 (1) 4:32 (3) 2:47 (10) 0:47 (1) 3:06 (3) 0:50 (1) 1:10 (3) 0:50 (1) 0:24 (1)
Čeřovský Filip
KON1010 1:22 (1) 3:01 (1) 5:44 (4) 7:55 (3) 9:47 (2) 12:07 (2) 16:39 (2) 19:26 (2) 20:13 (2) 23:19 (2) 24:09 (2) 25:19 (2) 26:09 (2) 26:33 (2) KON1010
3.
28:54 + 2:53 1:35 (5) 2:02 (4) 1:22 (2) 2:37 (4) 2:51 (9) 2:33 (2) 5:53 (5) 2:31 (5) 0:54 (4) 2:46 (1) 1:04 (4) 1:17 (5) 1:01 (5) 0:28 (6)
Koutný Ondřej
JPV1001 1:35 (5) 3:37 (4) 4:59 (2) 7:36 (2) 10:27 (3) 13:00 (3) 18:53 (4) 21:24 (4) 22:18 (4) 25:04 (3) 26:08 (3) 27:25 (3) 28:26 (3) 28:54 (3) JPV1001
4.
29:52 + 3:51 1:24 (2) 1:44 (2) 1:51 (8) 4:07 (12) 1:29 (1) 3:33 (6) 4:22 (2) 2:06 (1) 0:52 (3) 5:00 (11) 1:02 (3) 1:02 (1) 0:56 (2) 0:24 (1)
Heiser Matěj
SSU0900 1:24 (2) 3:08 (2) 4:59 (2) 9:06 (5) 10:35 (4) 14:08 (4) 18:30 (3) 20:36 (3) 21:28 (3) 26:28 (4) 27:30 (4) 28:32 (4) 29:28 (4) 29:52 (4) SSU0900
5.
34:56 + 8:55 1:57 (8) 2:20 (6) 1:29 (3) 3:04 (6) 2:22 (5) 3:34 (7) 6:43 (9) 3:14 (13) 1:17 (8) 3:25 (6) 1:33 (11) 2:01 (13) 1:32 (16) 0:25 (3)
Kožnárek Pavel
PLU0902 1:57 (8) 4:17 (5) 5:46 (5) 8:50 (4) 11:12 (5) 14:46 (5) 21:29 (6) 24:43 (6) 26:00 (6) 29:25 (5) 30:58 (5) 32:59 (5) 34:31 (5) 34:56 (5) PLU0902
6.
35:57 + 9:56 1:51 (6) 2:41 (7) 3:07 (13) 3:21 (9) 2:35 (7) 3:04 (4) 7:12 (11) 2:33 (6) 1:25 (10) 3:15 (4) 1:17 (8) 1:41 (11) 1:23 (14) 0:32 (14)
Fanta Maxmilian
UOL0902 1:51 (6) 4:32 (6) 7:39 (10) 11:00 (10) 13:35 (8) 16:39 (7) 23:51 (7) 26:24 (8) 27:49 (8) 31:04 (7) 32:21 (7) 34:02 (6) 35:25 (6) 35:57 (6) UOL0902
7.
36:38 + 10:37 2:57 (12) 2:13 (5) 1:46 (6) 2:28 (2) 2:15 (4) 6:42 (16) 5:37 (4) 2:21 (3) 1:01 (5) 5:32 (13) 1:06 (5) 1:14 (4) 0:57 (3) 0:29 (9)
Rozsíval Martin
KON1022 2:57 (12) 5:10 (9) 6:56 (7) 9:24 (7) 11:39 (7) 18:21 (8) 23:58 (8) 26:19 (7) 27:20 (7) 32:52 (8) 33:58 (8) 35:12 (7) 36:09 (7) 36:38 (7) KON1022
8.
37:28 + 11:27 1:32 (4) 3:21 (13) 1:38 (4) 2:40 (5) 2:25 (6) 3:15 (5) 6:08 (6) 2:23 (4) 1:02 (6) 6:24 (15) 0:53 (2) 4:17 (16) 1:02 (6) 0:28 (6)
Pánek Antonín
SSU0901 1:32 (4) 4:53 (7) 6:31 (6) 9:11 (6) 11:36 (6) 14:51 (6) 20:59 (5) 23:22 (5) 24:24 (5) 30:48 (6) 31:41 (6) 35:58 (8) 37:00 (8) 37:28 (8) SSU0901
9.
40:34 + 14:33 1:55 (7) 2:58 (11) 2:19 (10) 3:12 (8) 3:24 (13) 4:54 (9) 6:12 (7) 3:01 (11) 1:21 (9) 5:00 (11) 2:32 (15) 2:10 (14) 1:07 (9) 0:29 (9)
Růžička Matěj
KTI0900 1:55 (7) 4:53 (7) 7:12 (8) 10:24 (8) 13:48 (9) 18:42 (9) 24:54 (9) 27:55 (9) 29:16 (9) 34:16 (9) 36:48 (9) 38:58 (9) 40:05 (9) 40:34 (9) KTI0900
10.
42:36 + 16:35 2:23 (10) 2:48 (9) 2:04 (9) 3:38 (11) 3:49 (14) 4:04 (8) 8:00 (14) 2:45 (8) 2:37 (15) 5:45 (14) 1:32 (10) 1:38 (8) 1:06 (7) 0:27 (4)
Turek Josef
SSU0904 2:23 (10) 5:11 (10) 7:15 (9) 10:53 (9) 14:42 (10) 18:46 (10) 26:46 (10) 29:31 (10) 32:08 (10) 37:53 (10) 39:25 (10) 41:03 (10) 42:09 (10) 42:36 (10) SSU0904
11.
42:57 + 16:56 2:16 (9) 3:17 (12) 3:22 (14) 4:07 (12) 2:51 (9) 6:04 (14) 8:13 (15) 2:45 (8) 1:41 (13) 3:20 (5) 1:44 (13) 1:40 (10) 1:06 (7) 0:31 (12)
Plachý Matyáš
JPV1010 2:16 (9) 5:33 (11) 8:55 (12) 13:02 (11) 15:53 (11) 21:57 (11) 30:10 (11) 32:55 (11) 34:36 (11) 37:56 (11) 39:40 (11) 41:20 (11) 42:26 (11) 42:57 (11) JPV1010
12.
45:12 + 19:11 2:36 (11) 3:49 (14) 2:27 (11) 4:18 (14) 3:21 (12) 7:35 (17) 7:27 (12) 3:30 (15) 1:37 (11) 3:51 (7) 1:15 (7) 1:38 (8) 1:17 (11) 0:31 (12)
Havlík Jakub
KSU1009 2:36 (11) 6:25 (12) 8:52 (11) 13:10 (12) 16:31 (12) 24:06 (12) 31:33 (12) 35:03 (12) 36:40 (12) 40:31 (12) 41:46 (12) 43:24 (12) 44:41 (12) 45:12 (12) KSU1009
13.
46:29 + 20:28 6:28 (16) 6:27 (16) 1:40 (5) 3:09 (7) 4:10 (15) 5:32 (10) 6:34 (8) 2:44 (7) 1:07 (7) 4:17 (8) 1:10 (6) 1:23 (6) 1:18 (12) 0:30 (11)
Ryszkowski Ondřej
SSU1001 6:28 (16) 12:55 (17) 14:35 (15) 17:44 (14) 21:54 (14) 27:26 (14) 34:00 (14) 36:44 (13) 37:51 (13) 42:08 (13) 43:18 (13) 44:41 (13) 45:59 (13) 46:29 (13) SSU1001
14.
53:13 + 27:12 3:40 (13) 7:14 (17) 1:50 (7) 3:28 (10) 2:58 (11) 6:16 (15) 6:52 (10) 4:30 (17) 2:14 (14) 8:05 (17) 2:27 (14) 1:29 (7) 1:31 (15) 0:39 (16)
Jordán Dominik
KSU1000 3:40 (13) 10:54 (15) 12:44 (13) 16:12 (13) 19:10 (13) 25:26 (13) 32:18 (13) 36:48 (14) 39:02 (14) 47:07 (14) 49:34 (14) 51:03 (14) 52:34 (14) 53:13 (14) KSU1000
15.
60:07 + 34:06 4:20 (15) 2:54 (10) 7:12 (15) 7:51 (15) 5:45 (16) 5:56 (13) 9:44 (17) 3:29 (14) 2:44 (16) 4:59 (10) 1:37 (12) 1:54 (12) 1:15 (10) 0:27 (4)
Dedek Martin
JPV0919 4:20 (15) 7:14 (13) 14:26 (14) 22:17 (15) 28:02 (15) 33:58 (15) 43:42 (15) 47:11 (15) 49:55 (16) 54:54 (16) 56:31 (15) 58:25 (15) 59:40 (15) 60:07 (15) JPV0919
16.
64:17 + 38:16 9:32 (17) 2:46 (8) 8:15 (16) 8:07 (17) 2:42 (8) 5:39 (11) 7:28 (13) 3:13 (12) 1:37 (11) 4:31 (9) 2:42 (16) 5:45 (17) 1:21 (13) 0:39 (16)
Pospíšil Tomáš
SSU10XX 9:32 (17) 12:18 (16) 20:33 (17) 28:40 (17) 31:22 (16) 37:01 (16) 44:29 (16) 47:42 (16) 49:19 (15) 53:50 (15) 56:32 (16) 62:17 (16) 63:38 (16) 64:17 (16) SSU10XX
17.
79:44 + 53:43 3:44 (14) 5:20 (15) 9:13 (17) 7:51 (15) 5:57 (17) 5:55 (12) 9:33 (16) 3:45 (16) 2:47 (17) 7:18 (16) 12:39 (17) 2:39 (15) 2:28 (17) 0:35 (15)
Tempír Lukáš
UOL1001 3:44 (14) 9:04 (14) 18:17 (16) 26:08 (16) 32:05 (17) 38:00 (17) 47:33 (17) 51:18 (17) 54:05 (17) 61:23 (17) 74:02 (17) 76:41 (17) 79:09 (17) 79:44 (17) UOL1001