Mezičasy závodu: 05.07.2024 - Kwak Czech O-Tour 2024 - Plzeňsko - E3 | Kategorie: D10
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (107) 2 (105) 3 (108) 4 (104) 5 (106) 6 (200) Cíl Reg. číslo
1.
16:39 3:09 (2) 3:22 (1) 2:29 (1) 3:25 (2) 2:15 (1) 1:00 (3) 0:59 (8)
Lena Podgruszewska
1VP1450 3:09 (2) 6:31 (1) 9:00 (1) 12:25 (1) 14:40 (1) 15:40 (1) 16:39 (1) 1VP1450
2.
19:54 + 3:15 2:41 (1) 4:13 (3) 2:49 (4) 5:39 (12) 2:28 (3) 1:07 (9) 0:57 (7)
Sedláková Anna
SRK1550 2:41 (1) 6:54 (2) 9:43 (2) 15:22 (2) 17:50 (2) 18:57 (2) 19:54 (2) SRK1550
3.
20:26 + 3:47 5:05 (8) 5:31 (7) 2:41 (3) 2:23 (1) 2:56 (6) 0:59 (2) 0:51 (3)
Létalová Jana
SFM1450 5:05 (8) 10:36 (7) 13:17 (7) 15:40 (4) 18:36 (3) 19:35 (3) 20:26 (3) SFM1450
4.
21:01 + 4:22 3:21 (3) 5:10 (6) 3:30 (9) 4:09 (4) 2:41 (5) 1:15 (10) 0:55 (5)
Janováčová Tereza
RBK1552 3:21 (3) 8:31 (4) 12:01 (4) 16:10 (5) 18:51 (4) 20:06 (4) 21:01 (4) RBK1552
5.
21:09 + 4:30 3:50 (4) 4:07 (2) 3:01 (6) 4:41 (6) 3:13 (7) 1:25 (11) 0:52 (4)
Kučerková Adéla
STB1450 3:50 (4) 7:57 (3) 10:58 (3) 15:39 (3) 18:52 (5) 20:17 (5) 21:09 (5) STB1450
6.
22:06 + 5:27 3:52 (5) 5:04 (5) 3:19 (8) 4:39 (5) 3:29 (9) 0:53 (1) 0:50 (2)
Svítilová Veronika
PGP1550 3:52 (5) 8:56 (5) 12:15 (5) 16:54 (6) 20:23 (6) 21:16 (6) 22:06 (6) PGP1550
7.
25:57 + 9:18 5:03 (7) 4:49 (4) 2:37 (2) 4:41 (6) 6:48 (12) 1:03 (4) 0:56 (6)
Voráčková Karolína
OSN1456 5:03 (7) 9:52 (6) 12:29 (6) 17:10 (7) 23:58 (7) 25:01 (7) 25:57 (7) OSN1456
8.
27:11 + 10:32 5:12 (9) 6:05 (9) 5:08 (12) 4:51 (8) 3:46 (10) 1:04 (6) 1:05 (11)
Křížková Amálie
DOR1454 5:12 (9) 11:17 (8) 16:25 (9) 21:16 (8) 25:02 (8) 26:06 (8) 27:11 (8) DOR1454
9.
27:59 + 11:20 4:01 (6) 7:59 (10) 4:22 (11) 5:02 (10) 3:51 (11) 1:35 (12) 1:09 (12)
Kubáková Laura
PZR1550 4:01 (6) 12:00 (9) 16:22 (8) 21:24 (9) 25:15 (9) 26:50 (9) 27:59 (9) PZR1550
10.
31:46 + 15:07 8:25 (10) 10:27 (11) 2:55 (5) 5:34 (11) 2:31 (4) 1:05 (7) 0:49 (1)
Parnahaj Marie Luiza
NEK1550 8:25 (10) 18:52 (10) 21:47 (10) 27:21 (10) 29:52 (10) 30:57 (10) 31:46 (10) NEK1550
11.
36:42 + 20:03 17:03 (11) 5:52 (8) 3:31 (10) 4:54 (9) 3:18 (8) 1:05 (7) 0:59 (8)
Voleská Andrea
KAM1456 17:03 (11) 22:55 (11) 26:26 (11) 31:20 (11) 34:38 (11) 35:43 (11) 36:42 (11) KAM1456
DISK 3:05 (7) 3:50 (3) 2:25 (2) 1:03 (4) 1:00 (10)
Vošvrdová Eliška
SJC1551 10:54 13:59 17:49 20:14 21:17 DISK SJC1551
DNS
Mikulová Laura
ZVO1450 DNS ZVO1450
DNS
Bartošová Natálie
VSP1450 DNS VSP1450
DNS
Puchernová Adéla
TAP1650 DNS TAP1650