Mezičasy závodu: 05.07.2024 - Kwak Czech O-Tour 2024 - Plzeňsko - E3 | Kategorie: D21B
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (116) 2 (164) 3 (180) 4 (150) 5 (169) 6 (133) 7 (136) 8 (137) 9 (200) Cíl Reg. číslo
1.
41:59 6:22 (2) 2:40 (2) 12:17 (3) 3:54 (6) 2:11 (1) 1:44 (2) 4:56 (3) 3:44 (4) 3:14 (4) 0:57 (8)
Kovářová Eva
SJC8759 6:22 (2) 9:02 (2) 21:19 (2) 25:13 (2) 27:24 (1) 29:08 (1) 34:04 (1) 37:48 (1) 41:02 (1) 41:59 (1) SJC8759
2.
43:27 + 1:28 8:14 (6) 2:59 (5) 12:17 (3) 4:03 (9) 2:30 (7) 1:46 (3) 4:37 (1) 3:23 (3) 2:54 (1) 0:44 (3)
Linhartová Iva
ZBM9051 8:14 (6) 11:13 (4) 23:30 (4) 27:33 (4) 30:03 (2) 31:49 (2) 36:26 (2) 39:49 (2) 42:43 (2) 43:27 (2) ZBM9051
3.
46:20 + 4:21 4:36 (1) 2:38 (1) 12:36 (6) 3:19 (4) 7:32 (10) 1:59 (7) 5:51 (5) 3:19 (2) 3:25 (6) 1:05 (10)
Svobodová Jitka
USP7450 4:36 (1) 7:14 (1) 19:50 (1) 23:09 (1) 30:41 (3) 32:40 (3) 38:31 (3) 41:50 (3) 45:15 (3) 46:20 (3) USP7450
4.
48:06 + 6:07 12:55 (10) 3:05 (7) 10:41 (1) 3:01 (3) 2:28 (6) 1:47 (4) 7:02 (7) 3:13 (1) 3:20 (5) 0:34 (1)
Jirsová Anna
KSH9751 12:55 (10) 16:00 (10) 26:41 (7) 29:42 (5) 32:10 (4) 33:57 (4) 40:59 (5) 44:12 (5) 47:32 (4) 48:06 (4) KSH9751
5.
48:33 + 6:34 8:58 (7) 3:01 (6) 14:39 (8) 3:56 (7) 2:19 (5) 1:52 (5) 5:02 (4) 3:56 (7) 3:56 (9) 0:54 (6)
Pilátová Amálie
DKL0405 8:58 (7) 11:59 (6) 26:38 (6) 30:34 (7) 32:53 (6) 34:45 (5) 39:47 (4) 43:43 (4) 47:39 (5) 48:33 (5) DKL0405
6.
50:46 + 8:47 9:21 (8) 5:25 (11) 12:30 (5) 3:59 (8) 2:12 (2) 1:30 (1) 7:16 (8) 4:04 (9) 3:33 (7) 0:56 (7)
Kotrčová Lenka
LPU9359 9:21 (8) 14:46 (8) 27:16 (8) 31:15 (8) 33:27 (7) 34:57 (7) 42:13 (6) 46:17 (6) 49:50 (6) 50:46 (6) LPU9359
7.
51:52 + 9:53 7:24 (5) 5:24 (10) 13:46 (7) 3:48 (5) 2:17 (4) 2:11 (9) 8:26 (11) 3:48 (5) 3:49 (8) 0:59 (9)
Bąkowska Dominika
0350001 7:24 (5) 12:48 (7) 26:34 (5) 30:22 (6) 32:39 (5) 34:50 (6) 43:16 (7) 47:04 (7) 50:53 (7) 51:52 (7) 0350001
8.
56:22 + 14:23 12:37 (9) 2:42 (4) 15:17 (9) 4:08 (10) 2:14 (3) 2:09 (8) 8:19 (10) 3:51 (6) 3:58 (10) 1:07 (11)
Hauerlandová Natálie
KUB9850 12:37 (9) 15:19 (9) 30:36 (10) 34:44 (10) 36:58 (9) 39:07 (9) 47:26 (9) 51:17 (8) 55:15 (8) 56:22 (8) KUB9850
9.
57:44 + 15:45 6:26 (3) 3:36 (8) 18:02 (11) 4:08 (10) 3:14 (8) 2:45 (10) 8:09 (9) 5:36 (11) 4:59 (11) 0:49 (4)
Urbánková Tereza
SFM0250 6:26 (3) 10:02 (3) 28:04 (9) 32:12 (9) 35:26 (8) 38:11 (8) 46:20 (8) 51:56 (9) 56:55 (9) 57:44 (9) SFM0250
10.
63:40 + 21:41 7:01 (4) 4:22 (9) 12:05 (2) 2:57 (1) 20:35 (11) 1:52 (5) 6:31 (6) 4:31 (10) 3:04 (2) 0:42 (2)
Muchová Barbora
KVS8550 7:01 (4) 11:23 (5) 23:28 (3) 26:25 (3) 47:00 (10) 48:52 (10) 55:23 (10) 59:54 (11) 62:58 (11) 63:40 (10) KVS8550
11.
63:42 + 21:43 20:34 (11) 2:40 (2) 15:28 (10) 3:00 (2) 6:14 (9) 2:57 (11) 4:46 (2) 3:59 (8) 3:12 (3) 0:52 (5)
Širicová Anna
PBM0552 20:34 (11) 23:14 (11) 38:42 (11) 41:42 (11) 47:56 (11) 50:53 (11) 55:39 (11) 59:38 (10) 62:50 (10) 63:42 (11) PBM0552
DISK
Černá Kateřina
TJP9850 DISK TJP9850
DNS
Benešová Michaela
SJH0651 DNS SJH0651
DNS
Tihonová Hana
TAP9052 DNS TAP9052