Závodník: Janderová Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček D35 32. Janderová Markéta SOB7750 70:22 + 27:26
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček D35K 10. Janderová Markéta SOB7750 51:15 + 12:39
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D35 45. Janderová Markéta SOB7750 81:55 + 36:31
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček D40 26. Janderová Markéta SOB7750 21:48 + 7:10
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček ZA 2. Janderová Markéta SOB7750 60:51 + 14:42
OB 09.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D40B 8. Janderová Markéta SOB7750 42:51 + 6:50
OB 01.09.2018 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2018 D35 62 Janderová Markéta SOB7750
OB 12.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D40 19. Janderová Markéta SOB7750 52:50 + 20:30
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D40 28. Janderová Markéta SOB7750 63:10 + 29:31
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D40 38. Janderová Markéta SOB7750 73:50 + 45:10
OB 24.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D40B 9. Janderová Markéta SOB7750 60:55 + 18:34
OB 23.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D40 24. Janderová Markéta SOB7750 57:45 + 24:38
OB 06.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva T3 65. Janderová Markéta SOB7750 48:03 + 24:59
OB 30.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva T3 32. Markéta Janderová SOB7750 31:25 + 7:39
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D35 22. Janderová Markéta SOB7750 25:43 + 6:42
OB 23.05.2018 2. Pražský pohár žactva T3 18. Janderová Markéta SOB7750 30:59 + 11:10
OB 19.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D40 24. Janderová Markéta SOB7750 19:19 + 5:22
OB 16.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva T5 82. Janderová Markéta SOB7750 63:47 + 30:03
OB 13.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D35L 15. Janderová Markéta SOB7750 84:39 + 27:01
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D40B 31. Janderová Markéta SOB7750 51:48 + 21:30
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček D35 31. Janderová Markéta SOB7750 42:54 + 12:48
OB 21.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D35 10. Janderová Markéta SOB7750 25:12 + 3:29
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D35 39. Janderová Markéta SOB7750 63:33 + 28:50
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček D35K 11. Janderová Markéta SOB7750 56:47 + 14:31
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček D35L 18. Janderová MarkĂ©ta SOB7750 50:49 + 16:56
OB 15.03.2018 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2018 D35 18 Janderová Markéta SOB7750
OB 05.11.2017 Oblastní žebříček D35 30. Janderová Markéta SOB7750 57:20 + 29:38
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D35 15. Janderová Markéta SOB7750 49:31 + 13:53
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D35 44. Janderová Markéta SOB7750 51:57 + 26:54
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček D35 16. Janderová Markéta SOB7750 18:46 + 3:13
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D35L 18. Janderová Markéta SOB7750 65:44 + 28:31
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D40B 12. Janderová Markéta SOB7750 89:19 + 37:51
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D40 49. Janderová Markéta SOB7750 82:39 + 41:56
OB 01.09.2017 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2017 D35 9 Janderová Markéta SOB7750
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D40C 7. Janderová Markéta SOB7750 56:12 + 7:17
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D40C 10. Janderová Markéta SOB7750 78:46 + 17:05
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D40C 8. Janderová Markéta SOB7750 44:15 + 6:01
OB 14.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva T3 25. Janderová Markéta SOB7750 51:40 + 17:01
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D40 31. Janderová Markéta SOB7750 41:49 + 15:53
OB 31.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva T3 57. Janderová Markéta SOB7750 42:15 + 16:29
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D40 20. Janderová Markéta SOB7750 20:52 + 7:08
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D35 30. Janderová Markéta SOB7750 66:14 + 25:54
OB 01.04.2017 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2017 D35 81 Janderová Markéta SOB7750
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D35 Janderová Markéta DVP7751 DISK
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček D35 14. Janderová Markéta DVP7751 26:22 + 5:50
OB 15.06.2016 Pražský pohár žactva T3 21. Janderová Markéta DVP7751 33:59 + 12:47
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D35 22. Janderová Markéta DVP7751 110:30 + 54:54
OB 08.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva T3 24. Janderová Markéta DVP7751 43:30 + 19:50
OB 01.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) T3 24. Janderová Markéta DVP7751 47:51 + 19:41
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D35B 30. Janderová Markéta DVP7751 104:05 + 47:57
OB 11.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 T5 129. Janderová Markéta DVP7751 71:47 + 40:41
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček D35 6. Janderová Markéta DVP7751 89:51 + 30:18
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D35 25. Janderová Markéta DVP7751 46:40 + 14:32
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D35 37. Janderová Markéta DVP7751 53:09 + 19:53
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D35L 39. Janderová Markéta DVP7751 58:56 + 26:10
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D35 50. Janderová Markéta DVP7751 24:26 + 9:50
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D35B 9. Janderová Markéta DVP7751 51:59 + 15:41
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D35B 15. Janderová Markéta DVP7751 55:08 + 28:39
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D35B 17. Janderová Markéta DVP7751 92:02 + 51:13
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D35B 14. Janderová Markéta DVP7751 50:36 + 18:53
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D35B 15. Janderová Markéta DVP7751 40:10 + 18:11
OB 19.07.2015 Advanta cup - E5 D35B 18. Janderová Markéta DVP7751 57:07 + 20:15
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 D35B 28. Janderová Markéta DVP7751 101:09 + 47:55
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 D35B 25. Janderová Markéta DVP7751 67:09 + 30:13
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 D35B 25. Janderová Markéta DVP7751 102:44 + 62:50
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 D35B 31. Janderová Markéta DVP7751 23:42 + 11:20
OB 10.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 D35C 30. Janderová Markéta DVP7751 77:10 + 43:06
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček D35C 32. Janderová Markéta DVP7751 58:19 + 29:40
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 D35C 30. Janderová Markéta DVP7751 22:54 + 9:49
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati D35C 36. Janderová Markéta DVP7751 106:36 + 58:58
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D35L 21. Janderová Markéta DVP7751 100:28 + 39:43
OB 14.09.2014 Oblastní žebříček D35 32. Janderová Markéta DVP7751 115:49 + 81:40
OB 03.09.2014 Veřejný závod (SPRINT PRAHA 3) D35 12. Janderová Markéta DVP7751 22:58 + 10:00
OB 16.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 D35 7. Janderová Markéta DVP7751 62:49 + 23:32
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 D35 8. Janderová Markéta DVP7751 63:04 + 20:38
OB 14.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 D35 8. Janderová Markéta DVP7751 89:17 + 45:59
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 D35 7. Janderová Markéta DVP7751 110:45 + 47:18
OB 12.08.2014 Veřejný závod D35 9. Janderová Markéta DVP7751 28:04 + 11:01
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D35B 26. Janderová Markéta DVP7751 107:22 + 53:37
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D35B 27. Janderová Markéta DVP7751 85:42 + 51:38
OB 01.05.2014 Oblastní žebříček D35 Janderová Markéta DVP7751 DISK
OB 13.04.2014 Oblastní žebříček HDR 48. Janderová Markéta DVP7751 46:31 + 24:53
OB 18.08.2013 Rumcajsovy míle - E4 D35 21. Janderová Markéta DVP7751 123:38 + 71:22
OB 17.08.2013 Rumcajsovy míle - E2 D35 19. Janderová Markéta DVP7751 49:15 + 32:41
OB 17.08.2013 Rumcajsovy míle - E3 D35 13. Janderová Markéta DVP7751 23:37 + 8:18
OB 16.08.2013 Rumcajsovy míle - E1 D35 19. Janderová Markéta DVP7751 79:33 + 44:28
OB 16.08.2013 Rumcajsovy míle D35 15. Janderová Markéta DVP7751 276:03 + 152:11
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 D35B 20. Janderová Markéta DVP7751 92:59 + 48:30
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 D35B 17. Janderová Markéta DVP7751 68:59 + 30:54
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 D35B 14. Janderová Markéta DVP7751 64:52 + 32:03
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 D35B 20. Janderová Markéta DVP7751 76:41 + 41:38
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 D35B 19. Janderová Markéta DVP7751 92:29 + 60:55
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D35B Janderová Markéta DVP7751
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D35B Janderová Markéta DVP7751
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 D35 Janderová Markéta DVP7751
OB 16.07.2015 Advanta cup D35B Janderová Markéta DVP7751
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník D35C Janderová Markéta DVP7751
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D35C Janderová Markéta DVP7751
OB 05.03.2017 Praga Magica ABC Janderová Markéta SOB7750
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D35 Janderová Markéta SOB7750
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D35 Janderová Markéta SOB7750
OB 24.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD T3 Janderová Markéta SOB7750
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D40C Janderová Markéta SOB7750
OB 21.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod ŠTAFET pod záštitou radní Ireny Ropkové HD21 Janderová Markéta SOB7750
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D35L Janderová Markéta SOB7750
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle D40 Janderová Markéta SOB7750
OB 13.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva T3 Janderová Markéta SOB7750
OB 05.10.2018 Petřín OPEN Dlouhá Janderová Markéta SOB7750