Logo

Závodník: Janderová Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu veteránů
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking veteránů
OB 2020-10-0404.10.2020 Veteraniáda ČR ve sprintu D40 9. Janderová Markéta SOB7750 32:12 + 11:06 029482948
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D35 49. Janderová Markéta SOB7750 109:09 + 72:43 000000
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D35 14. Janderová Markéta SOB7750 21:47 + 6:27 038903890
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 D40B 9. Janderová Markéta SOB7750 86:15 + 41:17
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 D40B 6. Janderová Markéta SOB7750 88:44 + 30:05
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 D40B 7. Janderová Markéta SOB7750 56:19 + 31:21
OB 2020-07-1919.07.2020 Grand prix Silesia - E4 D35B 13. Janderová Markéta SOB7750 87:15 + 32:43
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E2 D35B 17. Janderová Markéta SOB7750 60:40 + 24:44
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E3 D35B 14. Janderová Markéta SOB7750 28:20 + 13:28
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia - E1 D35B 19. Janderová Markéta SOB7750 53:34 + 21:08
OB 2020-06-2727.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald D40 31. Janderová Markéta SOB7750 49:59 + 20:33
OB 2020-06-0606.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (dopoledne) D40 17. Janderová Markéta SOB7750 49:42 + 16:59
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček ŽA 1. Janderová Markéta SOB7750 51:30
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D40B 28. Janderová Markéta SOB7750 50:50 + 21:53 018311831
OB 2019-08-1818.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 D40 44. Janderová Markéta SOB7750 82:01 + 44:18 000000
OB 2019-08-1717.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 D40 26. Janderová Markéta SOB7750 84:47 + 30:57 028762876
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 D40 33. Janderová Markéta SOB7750 73:47 + 37:49 0006969
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D40B 15. Janderová Markéta SOB7750 107:08 + 53:27 017901790
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D40B 10. Janderová Markéta SOB7750 53:33 + 22:59 033353335
OB 2019-06-1212.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva T1 Janderová Markéta SOB7750 DISK
OB 2019-06-0505.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva T3 Janderová Markéta SOB7750 DISK
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati ŽA 2. Janderová Markéta SOB7750 132:24 + 43:11
OB 2019-05-2222.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva T3 61. Janderová Markéta SOB7750 51:03 + 19:24
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D40 27. Janderová Markéta SOB7750 22:15 + 7:42 037053705
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D35 59. Janderová Markéta SOB7750 71:10 + 35:04 00882882
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D35 47. Janderová Markéta SOB7750 17:42 + 5:02 040414041
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D35K 19. Janderová Markéta SOB7750 57:50 + 17:37 031213121
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D35 50. Janderová Markéta SOB7750 66:21 + 35:54 0004848
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D35 16. Janderová Markéta SOB7750 23:54 + 5:01 044794479
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček D35 43. Janderová Markéta SOB7750 43:30 + 15:56 026362636
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D35K 15. Janderová Markéta SOB7750 85:33 + 25:05 028112811
OB 2019-02-2222.02.2019 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2019 D35 41 Janderová Markéta SOB7750
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D35 32. Janderová Markéta SOB7750 70:22 + 27:26 020662066
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D35K 10. Janderová Markéta SOB7750 51:15 + 12:39 022132213
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D35 45. Janderová Markéta SOB7750 81:55 + 36:31 017591759
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D40 26. Janderová Markéta SOB7750 21:48 + 7:10 034553455
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček ZA 2. Janderová Markéta SOB7750 60:51 + 14:42
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D40B 8. Janderová Markéta SOB7750 42:51 + 6:50 048994899
OB 2018-09-0101.09.2018 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2018 D35 62 Janderová Markéta SOB7750
OB 2018-08-1212.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D40 19. Janderová Markéta SOB7750 52:50 + 20:30 025702570
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D40 28. Janderová Markéta SOB7750 63:10 + 29:31 016261626
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D40 38. Janderová Markéta SOB7750 73:50 + 45:10 000000
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D40B 9. Janderová Markéta SOB7750 60:55 + 18:34 032453245
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D40 24. Janderová Markéta SOB7750 57:45 + 24:38 017801780
OB 2018-06-0606.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva T3 65. Janderová Markéta SOB7750 48:03 + 24:59
OB 2018-05-3030.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva T3 32. Markéta Janderová SOB7750 31:25 + 7:39
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D35 22. Janderová Markéta SOB7750 25:43 + 6:42 041314131
OB 2018-05-2323.05.2018 2. Pražský pohár žactva T3 18. Janderová Markéta SOB7750 30:59 + 11:10
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D40 24. Janderová Markéta SOB7750 19:19 + 5:22 040164016
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva T5 82. Janderová Markéta SOB7750 63:47 + 30:03
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D35L 15. Janderová Markéta SOB7750 84:39 + 27:01 035453545
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D40B 31. Janderová Markéta SOB7750 51:48 + 21:30 021242124
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček D35 31. Janderová Markéta SOB7750 42:54 + 12:48 032453245
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D35 10. Janderová Markéta SOB7750 25:12 + 3:29 034543454
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D35 39. Janderová Markéta SOB7750 63:33 + 28:50 013811381
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D35K 11. Janderová Markéta SOB7750 56:47 + 14:31 030103010
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D35L 18. Janderová MarkĂ©ta SOB7750 50:49 + 16:56 036293629
OB 2018-03-1515.03.2018 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2018 D35 18 Janderová Markéta SOB7750
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček D35 30. Janderová Markéta SOB7750 57:20 + 29:38 00439439
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D35 15. Janderová Markéta SOB7750 49:31 + 13:53 036513651
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D35 44. Janderová Markéta SOB7750 51:57 + 26:54 00142142
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček D35 16. Janderová Markéta SOB7750 18:46 + 3:13 027972797
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D35L 18. Janderová Markéta SOB7750 65:44 + 28:31 022562256
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D40B 12. Janderová Markéta SOB7750 89:19 + 37:51 020482048
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D40 49. Janderová Markéta SOB7750 82:39 + 41:56 00161161
OB 2017-09-0101.09.2017 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2017 D35 9 Janderová Markéta SOB7750
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D40C 7. Janderová Markéta SOB7750 56:12 + 7:17 027932793
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D40C 10. Janderová Markéta SOB7750 78:46 + 17:05 026242624
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D40C 8. Janderová Markéta SOB7750 44:15 + 6:01 027792779
OB 2017-06-1414.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva T3 25. Janderová Markéta SOB7750 51:40 + 17:01
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D40 31. Janderová Markéta SOB7750 41:49 + 15:53 028832883
OB 2017-05-3131.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva T3 57. Janderová Markéta SOB7750 42:15 + 16:29
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D40 20. Janderová Markéta SOB7750 20:52 + 7:08 030873087
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D35 30. Janderová Markéta SOB7750 66:14 + 25:54 018441844
OB 2017-04-0101.04.2017 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2017 D35 81 Janderová Markéta SOB7750
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D35 Janderová Markéta DVP7751 DISK
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček D35 14. Janderová Markéta DVP7751 26:22 + 5:50
OB 2016-06-1515.06.2016 Pražský pohár žactva T3 21. Janderová Markéta DVP7751 33:59 + 12:47
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D35 22. Janderová Markéta DVP7751 110:30 + 54:54
OB 2016-06-0808.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva T3 24. Janderová Markéta DVP7751 43:30 + 19:50
OB 2016-06-0101.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) T3 24. Janderová Markéta DVP7751 47:51 + 19:41
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D35B 30. Janderová Markéta DVP7751 104:05 + 47:57
OB 2016-05-1111.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 T5 129. Janderová Markéta DVP7751 71:47 + 40:41
OB 2016-05-0808.05.2016 Oblastní žebříček D35 6. Janderová Markéta DVP7751 89:51 + 30:18
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D35 25. Janderová Markéta DVP7751 46:40 + 14:32
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D35 37. Janderová Markéta DVP7751 53:09 + 19:53
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D35L 39. Janderová Markéta DVP7751 58:56 + 26:10
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D35 50. Janderová Markéta DVP7751 24:26 + 9:50
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D35B 9. Janderová Markéta DVP7751 51:59 + 15:41
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D35B 15. Janderová Markéta DVP7751 55:08 + 28:39
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D35B 17. Janderová Markéta DVP7751 92:02 + 51:13
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D35B 14. Janderová Markéta DVP7751 50:36 + 18:53
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D35B 15. Janderová Markéta DVP7751 40:10 + 18:11
OB 2015-07-1919.07.2015 Advanta cup - E5 D35B 18. Janderová Markéta DVP7751 57:07 + 20:15
OB 2015-07-1818.07.2015 Advanta cup - E4 D35B 28. Janderová Markéta DVP7751 101:09 + 47:55
OB 2015-07-1717.07.2015 Advanta cup - E2 D35B 25. Janderová Markéta DVP7751 67:09 + 30:13
OB 2015-07-1717.07.2015 Advanta cup - E3 D35B 25. Janderová Markéta DVP7751 102:44 + 62:50
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup - E1 D35B 31. Janderová Markéta DVP7751 23:42 + 11:20
OB 2015-05-1010.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 D35C 30. Janderová Markéta DVP7751 77:10 + 43:06
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček D35C 32. Janderová Markéta DVP7751 58:19 + 29:40
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 D35C 30. Janderová Markéta DVP7751 22:54 + 9:49
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati D35C 36. Janderová Markéta DVP7751 106:36 + 58:58
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D35L 21. Janderová Markéta DVP7751 100:28 + 39:43
OB 2014-09-1414.09.2014 Oblastní žebříček D35 32. Janderová Markéta DVP7751 115:49 + 81:40
OB 2014-09-0303.09.2014 Veřejný závod (SPRINT PRAHA 3) D35 12. Janderová Markéta DVP7751 22:58 + 10:00
OB 2014-08-1616.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 D35 7. Janderová Markéta DVP7751 62:49 + 23:32
OB 2014-08-1515.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 D35 8. Janderová Markéta DVP7751 63:04 + 20:38
OB 2014-08-1414.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 D35 8. Janderová Markéta DVP7751 89:17 + 45:59
OB 2014-08-1313.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 D35 7. Janderová Markéta DVP7751 110:45 + 47:18
OB 2014-08-1212.08.2014 Veřejný závod D35 9. Janderová Markéta DVP7751 28:04 + 11:01
OB 2014-07-1919.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D35B 26. Janderová Markéta DVP7751 107:22 + 53:37
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D35B 27. Janderová Markéta DVP7751 85:42 + 51:38
OB 2014-05-0101.05.2014 Oblastní žebříček D35 Janderová Markéta DVP7751 DISK
OB 2014-04-1313.04.2014 Oblastní žebříček HDR 48. Janderová Markéta DVP7751 46:31 + 24:53
OB 2013-08-1818.08.2013 Rumcajsovy míle - E4 D35 21. Janderová Markéta DVP7751 123:38 + 71:22
OB 2013-08-1717.08.2013 Rumcajsovy míle - E2 D35 19. Janderová Markéta DVP7751 49:15 + 32:41
OB 2013-08-1717.08.2013 Rumcajsovy míle - E3 D35 13. Janderová Markéta DVP7751 23:37 + 8:18
OB 2013-08-1616.08.2013 Rumcajsovy míle - E1 D35 19. Janderová Markéta DVP7751 79:33 + 44:28
OB 2013-08-1616.08.2013 Rumcajsovy míle D35 15. Janderová Markéta DVP7751 276:03 + 152:11
OB 2013-07-2828.07.2013 Bohemia - E5 D35B 20. Janderová Markéta DVP7751 92:59 + 48:30
OB 2013-07-2727.07.2013 Bohemia - E4 D35B 17. Janderová Markéta DVP7751 68:59 + 30:54
OB 2013-07-2626.07.2013 Bohemia - E3 D35B 14. Janderová Markéta DVP7751 64:52 + 32:03
OB 2013-07-2525.07.2013 Bohemia - E2 D35B 20. Janderová Markéta DVP7751 76:41 + 41:38
OB 2013-07-2424.07.2013 Bohemia - E1 D35B 19. Janderová Markéta DVP7751 92:29 + 60:55
OB 2020-09-2828.09.2020 Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček D40 Janderová Markéta SOB7750
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D35B Janderová Markéta DVP7751
OB 2014-07-2020.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D35B Janderová Markéta DVP7751
OB 2014-08-1313.08.2014 WUOC Tour 2014 D35 Janderová Markéta DVP7751
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup D35B Janderová Markéta DVP7751
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník D35C Janderová Markéta DVP7751
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D35C Janderová Markéta DVP7751
OB 2017-03-0505.03.2017 Praga Magica ABC Janderová Markéta SOB7750
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D35 Janderová Markéta SOB7750
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D35 Janderová Markéta SOB7750
OB 2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD T3 Janderová Markéta SOB7750
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D40C Janderová Markéta SOB7750
OB 2017-06-2121.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod ŠTAFET pod záštitou radní Ireny Ropkové HD21 Janderová Markéta SOB7750
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D35L Janderová Markéta SOB7750
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle D40 Janderová Markéta SOB7750
OB 2018-06-1313.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva T3 Janderová Markéta SOB7750
OB 2018-10-0505.10.2018 Petřín OPEN Dlouhá Janderová Markéta SOB7750
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering D40B Janderová Markéta SOB7750
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle D40 Janderová Markéta SOB7750
OB 2019-05-1515.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD T2 Janderová Markéta SOB7750
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách D40B Janderová Markéta SOB7750
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 D40B Janderová Markéta SOB7750
OB 2020-04-1111.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 D40B Janderová Markéta SOB7750
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 D40B Janderová Markéta SOB7750
OB 2020-05-0808.05.2020 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D35 Janderová Markéta SOB7750
OB 2020-03-1515.03.2020 Praga Magica ABC Janderová Markéta SOB7750
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 D40B Janderová Markéta SOB7750
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia D35B Janderová Markéta SOB7750
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D40B Janderová Markéta SOB7750
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D40B Janderová Markéta SOB7750
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D40B Janderová Markéta SOB7750
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D40B Janderová Markéta SOB7750
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D40B Janderová Markéta SOB7750
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D40B Janderová Markéta SOB7750
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D40B Janderová Markéta SOB7750
OB 2020-10-2525.10.2020 Oblastní žebříček D35 Janderová Markéta SOB7750
OB 2020-10-3131.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A - veřejný závod D40 Janderová Markéta SOB7750
OB 2020-11-1515.11.2020 Oblastní žebříček D35L Janderová Markéta SOB7750
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D40B Janderová Markéta SOB7750 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D40B Janderová Markéta SOB7750 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D40B Janderová Markéta SOB7750 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D40B Janderová Markéta SOB7750 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D40B Janderová Markéta SOB7750 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D40B Janderová Markéta SOB7750 Přihlášen