Logo

Závodník: Štembera Vítek

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-04-1818.04.2021 BOR CUP 4.závod A Štembera Vítek TJN0801 DISK
OB 2020-12-1313.12.2020 Běhej s mapou - WINTER EDITION H21K Štembera Vítek TJN0801 DISK
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček H12 18. Štembera Vítek TJN0801 22:56 + 7:46
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati T 50. Štembera Vítek TJN0801 48:30 + 19:29
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček H12 2. Štembera Vítek TJN0801 20:24 + 1:29
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H12 1. Štembera Vítek TJN0801 21:17
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H12 4. Štembera Vítek TJN0801 17:24 + 1:56
OB 2020-09-0606.09.2020 Oblastní žebříček H12 3. Štembera Vítek TJN0801 22:26 + 0:48
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 H12 2. Štembera Vítek TJN0801 29:03 + 3:21
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 H12 1. Štembera Vítek TJN0801 22:43
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 H12 8. Štembera Vítek TJN0801 38:18 + 11:58
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 H12 19. Štembera Vítek TJN0801 38:42 + 19:03
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 H12 20. Štembera Vítek TJN0801 31:05 + 14:19
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 H12 7. Štembera Vítek TJN0801 17:17 + 6:08
OB 2020-03-0101.03.2020 Ještědský žebříček mládeže - 2020 H12 2 Štembera Vítek TJN0801
LOB 2020-02-1616.02.2020 Akademické MČR a Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať H12 Štembera Vítek TJN0801 DNS
LOB 2020-02-1515.02.2020 Mistrovství ČR a Akademické MČR na krátké trati H12 Štembera Vítek TJN0801 DNS
LOB 2020-02-0909.02.2020 Mistrovství ČR na klasické trati H12 12. Štembera Vítek TJN0801 41:56 + 9:45
LOB 2020-02-0808.02.2020 Mistrovství ČR ve sprintu H12 12. Štembera Vítek TJN0801 28:07 + 9:25
OB 2019-11-0909.11.2019 Oblastní žebříček H12 16. Štembera Vítek TJN0801 30:31 + 7:50
OB 2019-11-0202.11.2019 Oblastní žebříček H12C 14. Štembera Vítek TJN0801 37:36 + 10:22
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček H12 5. Štembera Vítek TJN0801 24:35 + 4:22
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H12 2. Štembera Vítek TJN0801 19:39 + 0:14
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček H12 12. Štembera Vítek TJN0801 16:03 + 5:22
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček H12 6. Štembera Vítek TJN0801 9:19 + 2:30
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček H12 9. Štembera Vítek TJN0801 26:01 + 4:52
OB 2019-09-2828.09.2019 Veřejný závod H14 9. Štembera Vítek TJN0801 15:49 + 3:29
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H12C 10. Štembera Vítek TJN0801 12:22 + 2:10
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H12C 8. Štembera Vítek TJN0801 17:01 + 1:27
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H12C 14. Štembera Vítek TJN0801 36:24 + 14:38
OB 2019-08-3131.08.2019 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 H12 8 Štembera Vítek TJN0801
OB 2019-08-1818.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 H12 7. Štembera Vítek TJN0801 25:25 + 6:32
OB 2019-08-1717.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 H12 6. Štembera Vítek TJN0801 34:33 + 7:41
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 H12 18. Štembera Vítek TJN0801 29:59 + 12:16
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 H12B Štembera Vítek TJN0801 DISK
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 H12B 10. Štembera Vítek TJN0801 31:44 + 17:37
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 H12B 4. Štembera Vítek TJN0801 17:39 + 3:20
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti H12 30. Štembera Vítek TJN0801 46:20 + 22:09
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ H12 9. Štembera Vítek TJN0801 42:37 + 11:46
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H12 Štembera Vítek TJN0801 DNS
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H12 31. Štembera Vítek TJN0801 36:46 + 19:15
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček H12 27. Štembera Vítek TJN0801 42:52 + 25:52
OB 2019-05-1212.05.2019 Oblastní žebříček H12 21. Štembera Vítek TJN0801 44:59 + 17:59
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček H12 20. Štembera Vítek TJN0801 9:24 + 2:40
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 8. Štembera Vítek TJN0801 36:22 + 12:30
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček H12 21. Štembera Vítek TJN0801 41:03 + 24:30
OB 2019-04-0707.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 10. Štembera Vítek TJN0801 13:17 + 3:52
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček H12 15. Stembera Vítek TJN0801 43:29 + 22:13
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 19. Štembera Vítek TJN0801 33:58 + 15:40
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček H12 27. Štembera Vítek TJN0801 37:52 + 13:28
OB 2019-02-1616.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 H12 16 Štembera Vítek TJN0801
OB 2018-10-2828.10.2018 Oblastní žebříček H10 8. Štembera Vítek TJN0801 19:48 + 4:43
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček H10 27. Štembera Vítek TJN0801 22:50 + 11:53
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček H10 6. Štembera Vítek TJN0801 10:12 + 0:54
OB 2018-10-0606.10.2018 Veřejný závod H10 10. Štembera Vítek TJN0801 17:35 + 4:35
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček H12 19. Štembera Vítek TJN0801 39:43 + 22:50
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H12 8. Štembera Vítek TJN0801 28:01 + 11:41
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12C 16. Štembera Vítek TJN0801 24:28 + 6:42
OB 2018-09-0101.09.2018 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 H10 13 Štembera Vítek TJN0801
OB 2018-09-0101.09.2018 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 H12 23 Štembera Vítek TJN0801
OB 2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 5. Štembera Vítek TJN0801 14:45 + 1:24
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ H10C 4. Štembera Vítek TJN0801 18:41 + 2:36
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati H10C 1. Štembera Vítek TJN0801 21:01
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček H10 4. Štembera Vítek TJN0801 15:56 + 1:17
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček H10 14. Štembera Vítek TJN0801 27:08 + 8:38
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H10 12. Štembera Vítek TJN0801 34:10 + 17:53
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H10 5. Štembera Vítek TJN0801 20:55 + 5:20
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) H10 11. Štembera Vítek TJN0801 25:02 + 5:36
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček H10 5. Štembera Vítek TJN0801 16:34 + 3:45
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 5. Štembera Vítek TJN0801 10:08 + 1:50
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H10C 2. Štembera Vítek TJN0801 21:56 + 3:00
OB 2018-03-0101.03.2018 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018 H10 6 Štembera Vítek TJN0801
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček H10 14. Štembera Vítek TJN0801 23:28 + 8:26
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček H10 27. Štembera Vítek TJN0801 29:17 + 17:17
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček H10 Štembera Vítek TJN0801 DNS
OB 2017-09-0101.09.2017 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2017 H10 30 Štembera Vítek TJN0801
OB 2017-07-3030.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 H10 24. Štembera Vítek TJN0801 41:02 + 20:29
OB 2017-07-2929.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 H10 15. Štembera Vítek TJN0801 26:29 + 9:06
OB 2017-07-2828.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 H10 27. Štembera Vítek TJN0801 33:55 + 15:19
OB 2017-07-2727.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 H10 20. Štembera Vítek TJN0801 35:14 + 15:29
OB 2017-07-2626.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 H10 18. Štembera Vítek TJN0801 36:13 + 13:35
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 11. Štembera Vítek TJN0801 32:35 + 17:32
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy H10C 25. Štembera Vítek TJN0801 66:54 + 42:42
OB 2017-05-0101.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) H10 4. Vítek Štembera TJN0801 15:54 + 2:06
OB 2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1) H10 6. Vítek Štembera TJN0801 19:37 + 10:34
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček H10 12. Štembera Vítek TJN0801 38:34 + 16:20
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček H10L 9. Štembera Vítek TJN0801 35:55 + 11:41
OB 2017-04-0101.04.2017 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2017 H10 20 Štembera Vítek TJN0801
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H10N 6. Štembera Vítek TJN0801 24:41 + 6:33
OB 2016-10-1616.10.2016 Oblastní žebříček H10L 3. Stembera Vítek TJN0801 24:54 + 9:51
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček H10 13. Štembera Vítek TJN0801 28:01 + 8:51
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček H10 16. Štembera Vítek TJN0801 42:18 + 17:56
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček H10 15. Štembera Vítek TJN0801 25:40 + 17:25
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H10 4. Štembera Vítek TJN0801 21:14 + 8:08
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H10 5. Štembera Vítek TJN0801 57:50 + 36:50
OB 2016-04-2424.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 14. Štembera Vítek TJN0801 19:54 + 7:25
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček H10 13. Štembera Vítek TJN0801 17:11 + 4:36
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček H10 11. Stembera Vítek TJN0801 41:07 + 19:46
OB 2016-04-0202.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 Štembera Vítek TJN0801 DISK
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček H10 17. Štembera Vítek TJN0801 45:11 + 24:33
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček H10L 11. Štembera Vítek TJN0801 45:28 + 22:47
OB 2016-03-1212.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) H10 16. Štembera Vítek TJN0801 29:07 + 16:26
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček H10L 6. Štembera Vítek TJN0801 21:18 + 4:08
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček H10L 4. Štembera Vítek TJN0801 17:33 + 5:28
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček H10L 11. Štembera Vítek TJN0801 36:14 + 21:18
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E1 H10L 6. Štembera Vítek TJN0801 33:07 + 13:14
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E2 H10L 4. Štembera Vítek TJN0801 30:29 + 10:45
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 T10 5. Štembera Vítek TJN0801 17:57 + 1:21
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 T10 14. Štembera Vítek TJN0801 35:45 + 19:45
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 T10 13. Štembera Vítek TJN0801 20:59 + 11:49
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 T10 7. Štembera Vítek TJN0801 32:32 + 11:34
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H10L 9. Štembera Vítek TJN0801 12:09 + 7:00
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L 13. Štembera Vítek TJN0801 67:12 + 52:52
OB 2015-04-1818.04.2015 Oblastní žebříček H10L 8. Štembera Vítek TJN0801 41:43 + 16:27
OB 2015-04-1212.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L 16. Štembera Vítek TJN0801 38:32 + 21:11
OB 2015-04-0303.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 H10L 6. Stembera Vítek TJN0801 51:56 + 15:09
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček H10L 14. Štembera Vítek TJN0801 35:19 + 18:55
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček H10L 10. Štembera Vítek TJN0801 35:08 + 24:04
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček H10L 13. Štembera Vítek TJN0801 35:41 + 17:25
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček H10L 5. Stembera Vítek TJN0801 24:59 + 6:41
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček HDR 59. Štembera Vítek TJN0801 55:36 + 34:22
OB 2014-04-2727.04.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR Štembera Vítek TJN0801 DISK
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček HDR 54. Štembera Vítek TJN0801 36:54 + 20:51
OB 2013-08-3131.08.2013 Sklárna - E2, Oblastní žebříček HDR 11. Štembera Vítek TJN0801 25:40 + 7:51
OB 2013-05-1818.05.2013 Oblastní žebříček HDR 25. Štembera Vítek TJN0801 40:19 + 16:40
OB 2013-04-2727.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati HDR 11. Štembera Vítek TJN0801 28:22 + 9:54
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 Štembera Vítek TJN0801
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček H10L Štembera Vítek TJN0801
OB 2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček H10 Štembera Vítek TJN0801
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy H10C Štembera Vítek TJN0801
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček H10 Štembera Vítek TJN0801
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček H10 Štembera Vítek TJN0801
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H10 Štembera Vítek TJN0801
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček H10 Štembera Vítek TJN0801
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček H10C Štembera Vítek TJN0801
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H10 Štembera Vítek JEO0802
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 Štembera Vítek TJN0801
OB 2018-06-0303.06.2018 Oblastní žebříček H10 Štembera Vítek TJN0801
MTBO 2018-06-2323.06.2018 Český pohár MTBO – 9. kolo WM11 Štembera Vítek TJN0801
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12C Štembera Vítek TJN0801
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček H10 Štembera Vítek TJN0801
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H12 Štembera Vítek TJN0801
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček H12 Štembera Vítek TJN0801
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní žebříček HDR Štembera Vítek TJN0801
OB 2013-05-1919.05.2013 Oblastní žebříček HDR Štembera Vítek TJN0801
OB 2013-08-3030.08.2013 Sklárna HDR Štembera Vítek TJN0801
OB 2013-08-3131.08.2013 Sklárna - E3 HDR Štembera Vítek TJN0801
OB 2013-10-2020.10.2013 Oblastní žebříček HDR Štembera Vítek TJN0801
OB 2014-03-1515.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) HDR Štembera Vítek TJN0801
OB 2014-09-2121.09.2014 Oblastní žebříček HDR Štembera Vítek TJN0801
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček H10L Štembera Vítek TJN0801
OB 2015-04-0303.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter H10L Štembera Vítek TJN0801
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB H10L Štembera Vítek TJN0801
OB 2015-08-2323.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E3 H10L Štembera Vítek TJN0801
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček H10L Štembera Vítek TJN0801
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček H10L Štembera Vítek TJN0801
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček H10L Štembera Vítek TJN0801
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček H10L Štembera Vítek TJN0801
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 H10L Štembera Vítek TJN0801
OB 2016-03-2626.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 H10L Štembera Vítek TJN0801
OB 2016-09-2424.09.2016 Veřejný závod H14 a mladší Štembera Vítek TJN0801
OB 2017-03-1111.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) H10 Štembera Vítek TJN0801
OB 2017-04-3030.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) H10 Štembera Vítek TJN0801
MTBO 2017-09-2323.09.2017 Český pohár MTBO – 16. kolo M10 Štembera Vítek TJN0801
MTBO 2017-09-2424.09.2017 Český pohár MTBO – 17. kolo M10 Štembera Vítek TJN0801
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček H10 Štembera Vítek TJN0801
OB 2018-03-1717.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) H10 Štembera Vítek TJN0801
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Štembera Vítek JEO0802
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Štembera Vítek JEO0802
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti štafet DH10L Štembera Vítek TJN0801
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Štembera Vítek JEO0802
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX žáci Štembera Vítek JEO0802
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering H12B Štembera Vítek TJN0801
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 H12B Štembera Vítek TJN0801
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 H12B Štembera Vítek TJN0801
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle H12 Štembera Vítek TJN0801
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet DH12 Štembera Vítek TJN0801
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H12 Štembera Vítek TJN0801
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H12 Štembera Vítek TJN0801
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 Štembera Vítek TJN0801
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T3 Štembera Vítek TJN0801
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa H12 Štembera Vítek TJN0801
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H12 Štembera Vítek JEO0802
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Štembera Vítek JEO0802
LOB 2020-01-1818.01.2020 Mistrovství ČR ve sprintu H12 Štembera Vítek TJN0801
LOB 2020-01-1818.01.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať H12 Štembera Vítek TJN0801
LOB 2020-01-1919.01.2020 Mistrovství ČR na klasické trati H12 Štembera Vítek TJN0801
OB 2020-03-3131.03.2020 Žebříček B-Čechy západ 2020 H14B Štembera Vítek TJN0801
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle H12 Štembera Vítek TJN0801
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 H12 Štembera Vítek TJN0801
OB 2020-10-2828.10.2020 Veřejný závod H14 Štembera Vítek TJN0801
OB 2020-09-1111.09.2020 Soustředění SCD JO H12 Štembera Vítek TJN0801
OB 2020-09-1818.09.2020 Výběrové soustředění SCD JO H12 Štembera Vítek TJN0801
OB 2020-09-2626.09.2020 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H12 Štembera Vítek TJN0801
OB 2020-10-1111.10.2020 Utkání oblastních žákovských výběrů DH14 Štembera Vítek JEO0802
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 H14A Štembera Vítek TJN0801
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 H14A Štembera Vítek TJN0801 Přihlášen
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 H14A Štembera Vítek TJN0801 Přihlášen
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 H14A Štembera Vítek TJN0801 Přihlášen
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 H14A Štembera Vítek TJN0801 Přihlášen
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 H14A Štembera Vítek TJN0801 Přihlášen
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 H14A Štembera Vítek TJN0801 Přihlášen
OB 2020-12-1212.12.2020 Tour de Prague (8:30-10:30) D Štembera Vítek TJN0801
OB 2021-01-0303.01.2021 BOR CUP 1.závod K Štembera Vítek TJN0801
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open 2021 MODRÁ Štembera Vítek TJN0801 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E1 MODRÁ Štembera Vítek TJN0801 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E2 MODRÁ Štembera Vítek TJN0801 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E3 MODRÁ Štembera Vítek TJN0801 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E4 MODRÁ Štembera Vítek TJN0801 Přihlášen