Logo

Závodník: Denemarek Max

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-05-0808.05.2021 Měřený trénink ve sprintu ZV Max Denemarek TBM0800 DISK
OB 2021-04-1717.04.2021 1. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) H14 6. Max Denemarek TBM0800 37:41 + 8:23
OB 2020-12-1313.12.2020 Mistrovství Brna ve sprintu HD14 Denemarek Max TBM0800 DISK
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček H12 2. Denemarek Max TBM0800 20:57 + 0:34
OB 2020-09-2828.09.2020 Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček H12C 1. Denemarek Max TBM0800 24:33
OB 2020-09-2020.09.2020 Oblastní žebříček H12C 7. Denemarek Max TBM0800 31:42 + 9:29
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček H12 9. Denemarek Max TBM0800 23:52 + 6:18
OB 2020-08-2323.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H12 14. Denemarek Max TBM0800 26:02 + 7:03
OB 2020-08-2222.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H12 6. Denemarek Max TBM0800 21:28 + 1:54
OB 2020-08-2121.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H12 12. Denemarek Max TBM0800 17:06 + 3:29
OB 2020-06-1313.06.2020 5. Jihomoravská letní liga H12 2. Denemarek Max TBM0800 27:00 + 4:11
OB 2020-05-0101.05.2020 Jihomoravská letní liga H12 11 Denemarek Max TBM0800
OB 2020-01-0101.01.2020 Jihomoravská liga 2020 H12 5 Denemarek Max TBM0800
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček H12C 2. Denemarek Max TBM0800 17:25 + 1:33
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H12 5. Denemarek Max TBM0800 24:36 + 2:54
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček H12C 6. Denemarek Max TBM0800 16:45 + 2:42
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček H12C 4. Denemarek Max TBM0800 24:33 + 2:22
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H12C 13. Denemarek Max TBM0800 28:42 + 7:14
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H12C 5. Denemarek Max TBM0800 26:19 + 4:04
OB 2019-07-2121.07.2019 Grand prix Silesia - E4 H12 5. Denemarek Max TBM0800 33:18 + 5:18
OB 2019-07-2020.07.2019 Grand prix Silesia - E2 H12 6. Denemarek Max TBM0800 22:43 + 3:25
OB 2019-07-2020.07.2019 Grand prix Silesia - E3 H12 2. Denemarek Max TBM0800 18:49 + 0:01
OB 2019-07-1919.07.2019 Grand prix Silesia - E1 H12 1. Denemarek Max TBM0800 18:32
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ H12C 10. Denemarek Max TBM0800 26:17 + 6:30
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H12C 14. Denemarek Max TBM0800 38:39 + 12:10
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 5. Denemarek Max TBM0800 15:49 + 2:54
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 10. Denemarek Max TBM0800 25:30 + 6:12
OB 2019-04-0505.04.2019 Veřejný sprint CEYOC OPENB 28. Denemarek Max TBM0800 21:33 + 10:42
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2019 H12 18 Denemarek Max TBM0800
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2019 H12 12 Denemarek Max TBM0800
OB 2018-12-2222.12.2018 Vánoční Magnus cup 2018 K 4. Denemarek Max TBM0800 16:47 + 1:50
OB 2018-12-0202.12.2018 Brněnská zimní liga: Prolog - OMIKRON ZV 18. Denemarek Max TBM0800 44:56 + 29:01
OB 2018-11-0303.11.2018 Oddílový přebor KOS TJ Tesla Brno H10 5. Denemarek Max TBM0800 15:24 + 2:52
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H10C 4. Denemarek Max TBM0800 12:05 + 0:54
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10 4. Denemarek Max TBM0800 18:46 + 3:56
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10 7. Denemarek Max TBM0800 20:51 + 2:39
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10 4. Denemarek Max TBM0800 13:38 + 1:15
OB 2018-07-0101.07.2018 Cena střední Moravy - E3 H10C 2. Denemarek Max TBM0800 12:09 + 2:14
OB 2018-06-3030.06.2018 Cena střední Moravy - E2 H10C 4. Denemarek Max TBM0800 20:38 + 8:09
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy - E1 H10C 5. Denemarek Max TBM0800 22:50 + 4:56
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček H10 1. Denemarek Max TBM0800 21:57
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H10C 1. Denemarek Max TBM0800 12:11
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček H10C 2. Denemarek Max TBM0800 17:30 + 0:09
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček H10 Denemarek Max TBM0800 DISK
OB 2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 Denemarek Max TBM0800 DISK
OB 2018-04-0101.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 H10 7. Denemarek Max TBM0800 23:57 + 6:23
OB 2018-03-3131.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 H10 9. Denemarek Max TBM0800 21:32 + 6:15
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 H10 4. Denemarek Max TBM0800 18:06 + 2:03
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách H10 8. Denemarek Max TBM0800 63:35 + 13:35
OB 2018-01-2020.01.2018 Radostická krátká HDD 1. Denemarek Max TBM0800 19:17
OB 2017-11-1111.11.2017 Oblastní žebříček H10C 3. Denemarek Max TBM0800 23:58 + 5:27
OB 2017-11-0404.11.2017 Oddílový přebor KOS Tesla Brno DH10 10. Denemarek Max TBM0800 20:30 + 6:51
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček H10 1. Denemarek Max TBM0800 21:16
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček H10 6. Denemarek Max TBM0800 13:09 + 1:04
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček H10 5. Denemarek Max TBM0800 18:31 + 4:19
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček H10C 3. Denemarek Max TBM0800 17:16 + 2:07
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček H10C 5. Denemarek Max TBM0800 26:30 + 4:20
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy H10C 12. Denemark Max TBM0800 37:14 + 11:01
OB 2017-09-0101.09.2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017 H10 11 Denemarek Max TBM0800
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10 4. Denemarek Max TBM0800 25:06 + 5:27
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10 3. Denemarek Max TBM0800 20:12 + 2:34
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10 6. Denemarek Max TBM0800 21:26 + 2:54
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 3. Denemarek Max TBM0800 31:01 + 6:03
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček H10 2. Denemarek Max TBM0800 17:37 + 0:54
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček H10 4. Denemarek Max TBM0800 11:46 + 2:04
OB 2017-04-2929.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 2. Denemarek Max TBM0800 16:09 + 0:43
OB 2017-04-2222.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H10C 2. Denemarek Max TBM0800 26:19 + 2:30
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 4. Denemarek Max TBM0800 9:24 + 1:59
OB 2017-04-0101.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 H10 9 Denemarek Max TBM0800
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček H10 12. Denemarek Max TBM0800 20:47 + 6:55
OB 2016-09-1111.09.2016 Žebříček B-Morava H10C Denemarek Max TBM0800 DISK
OB 2016-09-1010.09.2016 Žebříček B-Morava H10C Denemarek Max TBM0800 DISK
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H10 30. Denemarek Max TBM0800 35:04 + 18:23
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H10 27. Denemarek Max TBM0800 45:30 + 21:32
OB 2016-07-1717.07.2016 Grand prix Silesia - E6 H10 7. Denemarek Max TBM0800 37:06 + 14:53
OB 2016-07-1616.07.2016 Grand prix Silesia - E4 H10 6. Denemarek Max TBM0800 31:24 + 9:44
OB 2016-07-1616.07.2016 Grand prix Silesia - E5 H10 8. Denemarek Max TBM0800 47:51 + 26:09
OB 2016-07-1515.07.2016 Grand prix Silesia - E2 H10 9. Denemarek Max TBM0800 36:31 + 16:58
OB 2016-07-1515.07.2016 Grand prix Silesia - E3 H10 11. Denemarek Max TBM0800 60:11 + 40:05
OB 2016-07-1414.07.2016 Grand prix Silesia - E1 H10 6. Denemarek Max TBM0800 22:49 + 8:53
OB 2016-07-1010.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10 7. Denemarek Max TBM0800 28:55 + 6:56
OB 2016-07-0909.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10 6. Denemarek Max TBM0800 25:43 + 8:53
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10 10. Denemarek Max TBM0800 36:43 + 16:53
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H10 21. Denemarek Max TBM0800 19:29 + 10:12
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 3. Denemarek Max TBM0800 34:50 + 11:01
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Morava H10C 12. Denemarek Max TBM0800 51:06 + 31:35
OB 2016-05-0808.05.2016 Oblastní žebříček H10 4. Denemarek Max TBM0800 33:55 + 10:48
OB 2016-04-2323.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 18. Denemarek Max TBM0800 38:18 + 22:20
OB 2016-04-1717.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H10C 4. Denemarek Max TBM0800 17:19 + 4:10
OB 2016-04-1717.04.2016 Oblastní žebříček H10C 7. Denemarek Max TBM0800 23:50 + 10:28
OB 2015-11-1414.11.2015 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu H10 7. Denemarek Max BBM0800 23:42 + 7:51
OB 2015-10-2828.10.2015 Oblastní žebříček HD10N 9. Denemarek Max BBM0800 21:45 + 8:38
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček H10N 6. Denemarek Max BBM0800 26:19 + 8:31
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček H10N Denemarek Max BBM0800 DISK
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček H10N 6. Denemarek Max BBM0800 20:09 + 4:03
OB 2015-07-1212.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 3. Denemarek Max BBM0800 16:52 + 0:29
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 11. Denemarek Max BBM0800 22:17 + 4:59
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 6. Denemarek Max BBM0800 13:35 + 1:32
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček HDR 9. Denemarek Max BBM0800 26:19 + 2:31
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček HDR 3. Denemarek Max BBM0800 30:10 + 6:25
OB 2014-07-2020.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 10. Denemarek Max BBM0800 23:11 + 7:10
OB 2014-07-1919.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 10. Denemarek Max BBM0800 27:07 + 6:32
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 10. Denemarek Max BBM0800 17:00 + 4:15
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček HDR 10. Denemarek Max BBM0800 25:57 + 14:57
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček HDR 12. Denemarek Max BBM0800 29:32 + 6:52
OB 2013-08-1111.08.2013 Advanta cup - E3 HDR 4. Denemarek Max BBM0800 35:07 + 4:57
OB 2013-08-1010.08.2013 Advanta cup - E2 HDR 8. Denemarek Max BBM0800 21:28 + 7:50
OB 2013-08-0909.08.2013 Advanta cup - E1 HDR 8. Denemarek Max BBM0800 14:47 + 4:39
OB 2013-07-1414.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 38. Denemarek Max BBM0800 19:05 + 9:12
OB 2013-07-1313.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 64. Denemarek Max BBM0800 50:33 + 31:36
OB 2013-07-1212.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 39. Denemarek Max BBM0800 18:59 + 8:38
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček H10C Denemarek Max TBM0800
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 Denemarek Max TBM0800
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček H10 Denemarek Max TBM0800
OB 2019-05-0808.05.2019 Oblastní žebříček H12 Denemarek Max TBM0800
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H12C Denemarek Max JMO0800
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček H12 Denemarek Max TBM0800
OB 2019-11-0202.11.2019 Oddílový přebor KOS TJ Tesla Brno H12 Denemarek Max TBM0800
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček H12 Denemarek Max TBM0800
OB 2013-07-1212.07.2013 H.S.H. Vysočina cup HDR Denemarek Max BBM0800
OB 2013-08-0909.08.2013 Advanta cup HDR Denemarek Max BBM0800
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup HDR Denemarek Max BBM0800
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup HDR Denemarek Max BBM0800
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček HDR Denemarek Max BBM0800
OB 2015-10-1818.10.2015 Oblastní žebříček H10N Denemarek Max BBM0800
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček H10N Denemarek Max BBM0800
OB 2015-11-2121.11.2015 RBK cup open 2015 D - žactvo DH10 Denemarek Max BBM0800
OB 2016-04-0202.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 Denemarek Max TBM0800
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Morava H10C Denemarek Max TBM0800
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup H10 Denemarek Max TBM0800
OB 2016-07-1414.07.2016 Grand prix Silesia H10 Denemarek Max TBM0800
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 H10 Denemarek Max TBM0800
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H12 Denemarek Max TBM0800
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Denemarek Max TBM0800
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H10C Denemarek Max TBM0800
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček H10 Denemarek Max TBM0800
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček H10C Denemarek Max TBM0800
OB 2017-04-2323.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH12 Denemarek Max TBM0800
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup H10 Denemarek Max TBM0800
OB 2017-06-2828.06.2017 Mistrovství oblasti štafet DH10 Denemarek Max TBM0800
OB 2017-10-2828.10.2017 Český závod týmů H12 Denemarek Max TBM0800
OB 2018-04-2222.04.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH12 Denemarek Max TBM0800
OB 2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček H10C Denemarek Max TBM0800
OB 2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček H10C Denemarek Max TBM0800
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H10C Denemarek Max TBM0800
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H10C Denemarek Max TBM0800
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup H10 Denemarek Max TBM0800
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy H10C Denemarek Max TBM0800
OB 2018-06-2727.06.2018 Mistrovství oblasti štafet DH10 Denemarek Max TBM0800
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Denemarek Max JMO0800
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H12 Denemarek Max JMO0800
OB 2019-06-0505.06.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Denemarek Max TBM0800
OB 2019-06-2626.06.2019 Mistrovství oblasti štafet DH14 Denemarek Max TBM0800
OB 2019-07-1919.07.2019 Grand prix Silesia H12 Denemarek Max TBM0800
OB 2019-09-2121.09.2019 Orienteering Unlimited 2019, E1 H-12 Denemarek Max TBM0800
OB 2019-09-2222.09.2019 Orienteering Unlimited 2019, E2 H-12 Denemarek Max TBM0800
OB 2019-11-0909.11.2019 RBK Cup Open 2019 B Denemarek Max TBM0800
OB 2020-05-2323.05.2020 2. Jihomoravská letní liga žactva a veteránů H12 Denemarek Max TBM0800
OB 2020-08-2121.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H12 Denemarek Max TBM0800
OB 2020-06-2424.06.2020 Mistrovství oblasti štafet DH12 Denemarek Max TBM0800
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 H14A Denemarek Max BBM0800
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 H14A Denemarek Max BBM0800 Přihlášen
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 H14A Denemarek Max BBM0800 Přihlášen
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 H14A Denemarek Max BBM0800 Přihlášen
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 H14A Denemarek Max BBM0800 Přihlášen
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 H14A Denemarek Max BBM0800 Přihlášen
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 H14A Denemarek Max BBM0800 Přihlášen
OB 2020-10-1010.10.2020 Oblastní žebříček H12 Denemarek Max TBM0800
OB 2020-10-1717.10.2020 Oblastní žebříček H12 Denemarek Max TBM0800
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček H12 Denemarek Max TBM0800
OB 2020-10-2828.10.2020 Oblastní žebříček H12 Denemarek Max TBM0800
OB 2021-04-2424.04.2021 XVIII. O-mikron (2. Jarní jihomoravská liga) ZV Denemarek Max TBM0800
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open 2021 MODRÁ Denemarek Max TBM0800 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E1 MODRÁ Denemarek Max TBM0800 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E2 MODRÁ Denemarek Max TBM0800 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E3 MODRÁ Denemarek Max TBM0800 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E4 MODRÁ Denemarek Max TBM0800 Přihlášen
OB 2021-07-1616.07.2021 Grand prix Silesia H14 Denemarek Max TBM0800 Přihlášen
OB 2021-07-1616.07.2021 Grand prix Silesia - E1 H14 Denemarek Max TBM0800 Přihlášen
OB 2021-07-1717.07.2021 Grand prix Silesia - E2 H14 Denemarek Max TBM0800 Přihlášen
OB 2021-07-1717.07.2021 Grand prix Silesia - E3 H14 Denemarek Max TBM0800 Přihlášen
OB 2021-07-1818.07.2021 Grand prix Silesia - E4 H14 Denemarek Max TBM0800 Přihlášen