Závodník: Kún Josef

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H21C 9. Kún Josef BBM9802 74:03 + 33:30 011841184
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H21C 8. Kún Josef BBM9802 131:48 + 41:40 029752975
OB 01.04.2017 Žebříček dospělých a veteránů MSKS 2017 H21C 42 Kún Josef BBM9802
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B Kún Josef BBM9802 DISK
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H18 4. Kún Josef BBM9802 68:58 + 26:28
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18C 4. Kún Josef BBM9802 15:19 + 1:57
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H18C 14. Kún Josef BBM9802 33:00 + 9:07
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H18B 21. Kún Josef BBM9802 35:38 + 11:55
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H18 6. Kún Josef BBM9802 83:44 + 37:38
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 4. Kún Josef BBM9802 96:02 + 19:12
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 6. Kún Josef BBM9802 35:53 + 7:43
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 10. Kún Josef BBM9802 131:50 + 59:49
OB 02.05.2015 Oblastní žebříček H18 2. Kún Josef BBM9802 75:13 + 11:27
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H18 2. Kún Josef BBM9802 49:18 + 4:00
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H18B 19. Kún Josef BBM9802 76:45 + 30:37
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H18 4. Kún Josef BBM9802 25:28 + 5:53
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H16 9. Kún Josef BBM9802 64:18 + 30:03
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček H16 19. Kún Josef BBM9802 69:49 + 24:54
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16C Kún Josef BBM9802 DNS
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H16 1. Kún Josef BBM9802 62:35
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček H16C 10. Kún Josef BBM9802 69:24 + 15:13
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16B 9. Kún Josef BBM9802 60:57 + 18:46
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B 9. Kún Josef BBM9802 67:55 + 16:56
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16B 9. Kún Josef BBM9802 45:40 + 15:39
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B 9. Kún Josef BBM9802 71:29 + 17:17
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H18C 1. Kún Josef BBM9802 16:37
OB 17.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 3. Kún Josef BBM9802 30:23 + 3:35
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava H16B 12. Kún Josef BBM9802 43:41 + 15:25
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B 14. Kún Josef BBM9802 139:10 + 78:24
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček H18C Kún Josef BBM9802 DISK
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 2. Kún Josef BBM9802 45:43 + 1:41
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) H16B 26. Kún Josef BBM9802 107:06 + 55:38
OB 08.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky H16B 8. Kún Josef BBM9802
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček H16 8. Kún Josef BBM9802 61:51 + 14:43
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček H16 4. Kún Josef BBM9802 90:30 + 16:55
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček H16 2. Kún Josef BBM9802 43:12 + 11:13
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H16 8. Kún Josef BBM9802 85:22 + 45:10
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček H16 1. Kún Josef BBM9802 20:20
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H16 Kún Josef BBM9802 DISK
OB 28.04.2013 Oblastní žebříček H21D 16. Kún Josef BBM9802 112:12 + 66:12 000000
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček H16 5. Kún Josef BBM9802 32:40 + 10:01
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu, Oblastní žebříček H16 5. Kún Josef BBM9802 20:19 + 6:06
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček H16C Kún Josef BBM9802
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček H16 Kún Josef BBM9802
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 Kún Josef BBM9802
OB 13.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet H18 Kún Josef BBM9802
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet MIX Kún Josef BBM9802
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H18 Kún Josef BBM9802
OB 13.06.2014 Mistrovství oblasti štafet H18 Kún Josef BBM9802
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H16 Kún Josef BBM9802
OB 08.11.2014 RBK cup open B Kún Josef BBM9802
OB 17.01.2015 Radostický sprint H Kún Josef BBM9802
OB 06.09.2015 Žebříček B - Morava H18B Kún Josef BBM9802
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H18 Kún Josef BBM9802
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H18 Kún Josef BBM9802
OB 13.09.2015 Český pohár štafet H18 Kún Josef BBM9802
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H18 Kún Josef BBM9802
OB 21.11.2015 RBK cup open 2015 B - ženy, veteránky, veteráni Kún Josef BBM9802
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 H18B Kún Josef BBM9802
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava H18B Kún Josef BBM9802