Logo

Závodník: Kún Josef

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H21C 9. Kún Josef BBM9802 74:03 + 33:30 011841184
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H21C 8. Kún Josef BBM9802 131:48 + 41:40 029752975
OB 2017-04-0101.04.2017 Žebříček dospělých a veteránů MSKS 2017 H21C 42 Kún Josef BBM9802
OB 2016-04-2323.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B Kún Josef BBM9802 DISK
OB 2016-04-0202.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H18 4. Kún Josef BBM9802 68:58 + 26:28
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18C 4. Kún Josef BBM9802 15:19 + 1:57
OB 2015-06-2121.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H18C 14. Kún Josef BBM9802 33:00 + 9:07
OB 2015-06-2020.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H18B 21. Kún Josef BBM9802 35:38 + 11:55
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H18 6. Kún Josef BBM9802 83:44 + 37:38
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 4. Kún Josef BBM9802 96:02 + 19:12
OB 2015-05-1717.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 6. Kún Josef BBM9802 35:53 + 7:43
OB 2015-05-1616.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 10. Kún Josef BBM9802 131:50 + 59:49
OB 2015-05-0202.05.2015 Oblastní žebříček H18 2. Kún Josef BBM9802 75:13 + 11:27
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H18 2. Kún Josef BBM9802 49:18 + 4:00
OB 2015-04-1818.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H18B 19. Kún Josef BBM9802 76:45 + 30:37
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H18 4. Kún Josef BBM9802 25:28 + 5:53
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček H16 9. Kún Josef BBM9802 64:18 + 30:03
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček H16 19. Kún Josef BBM9802 69:49 + 24:54
OB 2014-09-2727.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16C Kún Josef BBM9802 DNS
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček H16 1. Kún Josef BBM9802 62:35
OB 2014-09-1313.09.2014 Oblastní žebříček H16C 10. Kún Josef BBM9802 69:24 + 15:13
OB 2014-09-0707.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16B 9. Kún Josef BBM9802 60:57 + 18:46
OB 2014-09-0606.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B 9. Kún Josef BBM9802 67:55 + 16:56
OB 2014-06-0808.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16B 9. Kún Josef BBM9802 45:40 + 15:39
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B 9. Kún Josef BBM9802 71:29 + 17:17
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H18C 1. Kún Josef BBM9802 16:37
OB 2014-05-1717.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 3. Kún Josef BBM9802 30:23 + 3:35
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Morava H16B 12. Kún Josef BBM9802 43:41 + 15:25
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B 14. Kún Josef BBM9802 139:10 + 78:24
OB 2014-05-0808.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček H18C Kún Josef BBM9802 DISK
OB 2014-05-0303.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 2. Kún Josef BBM9802 45:43 + 1:41
OB 2014-04-1212.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) H16B 26. Kún Josef BBM9802 107:06 + 55:38
OB 2014-04-0808.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky H16B 8. Kún Josef BBM9802
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček H16 8. Kún Josef BBM9802 61:51 + 14:43
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček H16 4. Kún Josef BBM9802 90:30 + 16:55
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček H16 2. Kún Josef BBM9802 43:12 + 11:13
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček H16 8. Kún Josef BBM9802 85:22 + 45:10
OB 2013-05-2525.05.2013 Oblastní žebříček H16 1. Kún Josef BBM9802 20:20
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H16 Kún Josef BBM9802 DISK
OB 2013-04-2828.04.2013 Oblastní žebříček H21D 16. Kún Josef BBM9802 112:12 + 66:12 000000
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček H16 5. Kún Josef BBM9802 32:40 + 10:01
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu, Oblastní žebříček H16 5. Kún Josef BBM9802 20:19 + 6:06
OB 2013-05-1111.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček H16C Kún Josef BBM9802
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček H16 Kún Josef BBM9802
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 Kún Josef BBM9802
OB 2014-04-1313.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet H18 Kún Josef BBM9802
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet MIX Kún Josef BBM9802
OB 2014-05-2525.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H18 Kún Josef BBM9802
OB 2014-06-1313.06.2014 Mistrovství oblasti štafet H18 Kún Josef BBM9802
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček H16 Kún Josef BBM9802
OB 2014-11-0808.11.2014 RBK cup open B Kún Josef BBM9802
OB 2015-01-1717.01.2015 Radostický sprint H Kún Josef BBM9802
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B - Morava H18B Kún Josef BBM9802
OB 2015-04-1919.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H18 Kún Josef BBM9802
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H18 Kún Josef BBM9802
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet H18 Kún Josef BBM9802
OB 2015-09-2626.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H18 Kún Josef BBM9802
OB 2015-11-2121.11.2015 RBK cup open 2015 B - ženy, veteránky, veteráni Kún Josef BBM9802
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 H18B Kún Josef BBM9802
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Morava H18B Kún Josef BBM9802