Logo

Závodník: De Heij Laura

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D16 8. De Heij Laura RIC0450 40:44 + 11:56
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D16 12. De Heij Laura RIC0450 49:00 + 8:48
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D16 10. De Heij Laura RIC0450 36:23 + 10:17
OB 2020-01-2424.01.2020 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D16 3 De Heij Laura RIC0450
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček D16 4. De Heij Laura RIC0450 41:17 + 3:22
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D16A 51 De Heij Laura RIC0450
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D16 5. De Heij Laura RIC0450 14:45 + 0:57
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D16 2. De Heij Laura RIC0450 28:48 + 0:12
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček D16 6. De Heij Laura RIC0450 59:31 + 10:51
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D16 5. De Heij Laura RIC0450 37:27 + 5:43
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D16 7. De Heij Laura RIC0450 56:38 + 17:49
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D16 4. De Heij Laura RIC0450 16:53 + 2:15
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D16A 42. De Heij Laura RIC0450 16:19 + 4:32
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D16B 12. De Heij Laura RIC0450 37:49 + 5:17
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D16B 12. De Heij Laura RIC0450 51:06 + 7:38
OB 2019-08-1111.08.2019 Orienteering Adventure - E5 D16 8. De Heij Laura RIC0450 76:51 + 29:50
OB 2019-08-1010.08.2019 Orienteering Adventure - E4 D16 7. De Heij Laura RIC0450 46:41 + 10:46
OB 2019-08-0909.08.2019 Orienteering Adventure - E3 D16 6. De Heij Laura RIC0450 70:10 + 26:37
OB 2019-08-0808.08.2019 Orienteering Adventure - E2 D16 7. De Heij Laura RIC0450 48:14 + 16:38
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure - E1 D16 10. De Heij Laura RIC0450 14:20 + 4:07
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D16B De Heij Laura RIC0450 DNS
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček D16 1. De Heij Laura RIC0450 31:34
OB 2019-06-0505.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva T3 32. De Heij Laura RIC0450 33:34 + 9:52
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D16B 16. De Heij Laura RIC0450 33:47 + 7:49
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D16B 13. De Heij Laura RIC0450 57:14 + 11:54
OB 2019-05-2929.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva T3 10. De Heij Laura RIC0450 32:54 + 3:46
OB 2019-05-2222.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva T3 5. De Heij Laura RIC0450 34:14 + 2:35
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 D16B 17 De Heij Laura RIC0450
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D21B 12. De Heij Laura RIC0450 18:13 + 4:36 033573357
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D16 14. De Heij Laura RIC0450 11:47 + 1:51
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D16 6. De Heij Laura RIC0450 43:05 + 9:53
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 30. De Heij Laura RIC0450 39:26 + 13:08
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D16 1. De Heij Laura RIC0450 29:43
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 14. De Heij Laura RIC0450 16:22 + 4:25
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček D16 5. De Heij Laura RIC0450 30:10 + 6:38
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 84. De Heij Laura RIC0450 59:09 + 21:05 032353235
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro 2019 D16 2 De Heij Laura RIC0450
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim 2019 D16 1 De Heij Laura RIC0450
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D16 4. De Heij Laura RIC0450 39:26 + 4:48
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D16 10. De Heij Laura RIC0450 52:29 + 5:57
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D16 6. De Heij Laura RIC0450 42:30 + 5:03
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D14 15. De Heij Laura RIC0450 13:03 + 2:06
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D14 5. De Heij Laura RIC0450 35:34 + 5:42
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D14 8. De Heij Laura RIC0450 28:41 + 3:15
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 23. De Heij Laura RIC0450 41:33 + 11:12
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 14. De Heij Laura RIC0450 24:08 + 5:20
OB 2018-06-1313.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva D14 8. De Heij Laura RIC0450 19:25 + 3:49
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D14B 25. De Heij Laura RIC0450 24:57 + 6:20
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 32. De Heij Laura RIC0450 42:04 + 10:39
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D14 2. De Heij Laura RIC0450 22:52 + 2:10
OB 2018-05-3030.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva D14 14. Heij De RIC0450 25:17 + 9:20
OB 2018-05-2323.05.2018 2. Pražský pohár žactva D14 9. De Heij Laura RIC0450 27:13 + 5:25
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14C 5. De Heij Laura RIC0450 25:49 + 5:00
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D14C 7. De Heij Laura RIC0450 13:19 + 2:30
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva D14 6. De Heij Laura RIC0450 27:37 + 7:11
OB 2018-05-1616.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 D14 6 De Heij Laura RIC0450
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 8. De Heij Laura RIC0450 33:29 + 6:42
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 15. De Heij Laura RIC0450 41:23 + 9:11
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 19. De Heij Laura RIC0450 26:14 + 6:53
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 D14B 22 De Heij Laura RIC0450
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček D14 12. De Heij Laura RIC0450 16:36 + 4:27
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 3. De Heij Laura RIC0450 12:37 + 0:33
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 15. De Heij Laura RIC0450 30:32 + 10:26
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D14 8. De Heij Laura RIC0450 28:55 + 4:21
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D14 13. De Heij Laura RIC0450 28:06 + 6:21
OB 2018-01-0404.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D14 1 De Heij Laura RIC0450
OB 2018-01-0404.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D14 13 De Heij Laura RIC0450
OB 2018-01-0404.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D16 4 De Heij Laura RIC0450
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček D14 5. De Heij Laura RIC0450 28:08 + 5:15
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D14 1. De Heij Laura RIC0450 24:45
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D14 6. De Heij Laura RIC0450 29:11 + 5:27
OB 2017-09-0101.09.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D14 3 De Heij Laura RIC0450
OB 2017-06-1414.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva D14 10. De Heij Laura RIC0450 42:43 + 12:26
OB 2017-06-0707.06.2017 PPŽ Rohožník D14 5. Laura De Heij RIC0450 20:26 + 5:06
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 33. De Heij Laura RIC0450 39:44 + 14:21
OB 2017-05-3131.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva D14 8. De Heij Laura RIC0450 15:28 + 4:20
OB 2017-05-1717.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva D14 6. De Heij Laura RIC0450 32:31 + 7:15
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D14B 22. De Heij Laura RIC0450 25:58 + 6:20
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D14B 49. De Heij Laura RIC0450 64:00 + 22:08
OB 2017-05-0808.05.2017 Oblastní žebříček D14 10. De Heij Laura RIC0450 36:20 + 9:08
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 10. De Heij Laura RIC0450 31:29 + 9:18
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D14 3. De Heij Laura RIC0450 15:41 + 1:05
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 13. De Heij Laura RIC0450 13:08 + 2:30
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D14 9. De Heij Laura RIC0450 30:06 + 4:41
OB 2017-04-0101.04.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D14 5 De Heij Laura RIC0450
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 D14 6 De Heij Laura RIC0450
OB 2017-01-0101.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D14B 52 De Heij Laura RIC0450
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček D12 8. De Heij Laura RIC0450 23:13 + 4:48
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D12 4. De Heij Laura RIC0450 23:59 + 3:25
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D12 2. De Heij Laura RIC0450 24:56 + 1:06
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 41. De Heij Laura RIC0450 37:01 + 15:26
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 61. De Heij Laura RIC0450 67:03 + 41:54
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček D14 7. De Heij Laura RIC0450 21:18 + 2:51
OB 2016-09-0303.09.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 5. De Heij Laura RIC0450 33:58 + 6:53
OB 2016-06-1515.06.2016 Pražský pohár žactva D12 7. De Heij Laura RIC0450 21:43 + 5:35
OB 2016-06-0808.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva D12 5. De Heij Laura RIC0450 21:15 + 1:46
OB 2016-06-0101.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) D12 4. De Heij Laura RIC0450 16:04 + 2:09
OB 2016-05-2525.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva D12 1. De Heij Laura RIC0450 19:28
OB 2016-05-1818.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D12 3. De Heij Laura RIC0450 20:59 + 2:36
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D12C 3. De Heij Laura RIC0450 26:19 + 3:50
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D12C 5. De Heij Laura RIC0450 34:41 + 5:59
OB 2016-05-1111.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 D12 4. De Heij Laura RIC0450 19:16 + 2:36
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D12 17. De Heij Laura RIC0450 29:20 + 8:58
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 6. De Heij Laura RIC0450 14:03 + 2:24
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček D12 3. De Heij Laura RIC0450 28:17 + 2:04
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček D12 3. De Heij Laura RIC0450 31:00 + 2:28
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D12 4. De Heij Laura RIC0450 23:25 + 2:28
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 21. De Heij Laura RIC0450 13:37 + 4:03
OB 2015-06-1414.06.2015 Oblastní žebříček D12 6. De Heij Laura RIC0450 31:10 + 7:51
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 3. De Heij Laura RIC0450 25:03 + 2:01
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D12 2. De Heij Laura RIC0450 19:04 + 2:03
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12 11. De Heij Laura RIC0450 34:36 + 8:57
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 16. De Heij Laura RIC0450 16:02 + 7:06
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D12 11. De Heij Laura RIC0450 32:59 + 7:46
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček D12 6. De Heij Laura RIC0450 38:34 + 6:11
OB 2014-11-1515.11.2014 SMIK - 21.Mistrovství světa ve SMIKu D 68 Laura De Heij RIC0450
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček D12 3. De Heij Laura RIC0450 25:00 + 2:00
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D12 2. De Heij Laura RIC0450 40:10 + 0:33
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D10 10. Laura De Heij RIC0450 38:45 + 10:11
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D10 1. De Heij Laura RIC0450 21:55
OB 2014-09-0303.09.2014 Veřejný závod (SPRINT PRAHA 3) D10 4. De Heij Laura RIC0450 9:23 + 1:54
OB 2014-06-1818.06.2014 6. závod Pražského poháru žactva D10 1. De Heij Laura RIC0450 9:28
OB 2014-06-0808.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 3. De Heij Laura RIC0450 23:06 + 1:13
OB 2014-06-0707.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 5. De Heij Laura RIC0450 32:14 + 7:00
OB 2014-05-3131.05.2014 Oblastní žebříček D10 3. De Heij Laura RIC0450 29:46 + 6:37
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D10C 7. De Heij Laura RIC0450 18:29 + 4:34
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 4. De Heij Laura RIC0450 18:21 + 2:08
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D10 4. De Heij Laura RIC0450 25:54 + 5:19
OB 2014-04-1313.04.2014 Oblastní žebříček D10 3. De Heij Laura RIC0450 19:58 + 4:35
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 1. De Heij Laura RIC0450 12:36
OB 2014-03-2222.03.2014 Oblastní žebříček D10 5. De Heij Laura RIC0450 26:54 + 10:04
OB 2013-10-2020.10.2013 Oblastní žebříček D10 8. De Heij Laura MFP0450 38:40 + 13:56
OB 2013-10-0606.10.2013 Oblastní žebříček D10 9. De Heij Laura MFP0450 31:28 + 10:56
OB 2013-05-1919.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D10 8. De Heij Laura MFP0450 41:18 + 11:50
OB 2013-04-2121.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D10L 1. De Heij Laura MFP0450 18:48
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 De Heij Laura RIC0450
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 De Heij Laura STC0453
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D16B De Heij Laura RIC0450
MTBO 2019-11-0202.11.2019 Maudicup 2019 Prichozi De Heij Laura RIC0450
OB 2013-04-0707.04.2013 Oblastní žebříček D10L De Heij Laura MFP0450
OB 2013-09-2525.09.2013 Přebor Stč kraje žákovských štafet DH10L De Heij Laura MFP0450
OB 2014-05-1414.05.2014 1. závod Pražského poháru žactva D10 De Heij Laura RIC0450
OB 2014-06-0404.06.2014 4. závod ŽPPŽ - Ďáblický háj D10 De Heij Laura RIC0450
OB 2014-06-1111.06.2014 5. závod Pražského poháru žactva D10 De Heij Laura RIC0450
OB 2014-10-1111.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů HD12 De Heij Laura RIC0450
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO De Heij Laura RIC0450
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12 De Heij Laura RIC0450
OB 2015-05-1313.05.2015 1.závod Pražského poháru žactva - RIC D12 De Heij Laura RIC0450
OB 2015-06-0303.06.2015 4. závod PPŽ D12 De Heij Laura RIC0450
OB 2015-06-1717.06.2015 6.závod Pražského poháru žactva - KAM D12 De Heij Laura RIC0450
OB 2015-06-2424.06.2015 Klacky [6] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX 11 De Heij Laura RIC0450
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D12 De Heij Laura RIC0450
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet D12 De Heij Laura RIC0450
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 De Heij Laura RIC0450
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO De Heij Laura RIC0450
OB 2016-04-1717.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 De Heij Laura RIC0450
OB 2016-04-2424.04.2016 Oblastní žebříček D12 De Heij Laura RIC0450
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 De Heij Laura RIC0450
OB 2016-06-2222.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX 14 De Heij Laura RIC0450
OB 2016-09-2121.09.2016 Žákovské štafety H14 De Heij Laura RIC0450
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 De Heij Laura RIC0450
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO De Heij Laura RIC0450
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B De Heij Laura RIC0450
OB 2017-05-2828.05.2017 Oblastní žebříček D14 De Heij Laura RIC0450
OB 2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD D14 De Heij Laura RIC0450
OB 2017-06-2121.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod ŠTAFET pod záštitou radní Ireny Ropkové HD14 De Heij Laura RIC0450
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D14 De Heij Laura RIC0450
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 De Heij Laura RIC0450
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 De Heij Laura STC0453
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 De Heij Laura STC0453
OB 2018-06-0606.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva D14 De Heij Laura RIC0450
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 De Heij Laura STC0453
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 De Heij Laura STC0453
OB 2018-11-1717.11.2018 SMIK - 25.Mistrovství světa ve SMIKu D De Heij Laura RIC0450
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet D18 De Heij Laura RIC0450
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure D16 De Heij Laura RIC0450
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 De Heij Laura RIC0450
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 De Heij Laura RIC0450
OB 2019-09-1818.09.2019 OB - štafety mládeže OPEN De Heij Laura RIC0450
OB 2019-11-1717.11.2019 SMIK - 26.Mistrovství světa ve SMIKu D De Heij Laura RIC0450
LOB 2020-01-0303.01.2020 Nominačky na ZODM P, STcK, HK, LK D16 De Heij Laura RIC0450
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček D16 De Heij Laura RIC0450
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček D16 De Heij Laura RIC0450
OB 2020-10-2525.10.2020 Oblastní žebříček D16 De Heij Laura RIC0450