Závodník: Jandera Kryštof

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček H12 44. Jandera Kryštof PGP0700 56:42 + 30:44
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček H12 8. Jandera Kryštof PGP0700 28:22 + 5:46
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H12 17. Jandera Kryštof PGP0700 22:27 + 6:38
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček H12 18. Jandera Kryštof PGP0700 12:32 + 2:16
OB 16.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE T4 37. Jandera Kryštof PGP0700 74:23 + 27:46
OB 15.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T4 76. Jandera Kryštof PGP0700 65:18 + 34:54
OB 09.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H12C 12. Jandera Kryštof PGP0700 22:44 + 7:27
OB 02.09.2018 Cena východních Čech - E3 H12B 7. Jandera Kryštof PGP0700 31:26 + 6:15
OB 01.09.2018 Cena východních Čech - E2 H12B 2. Jandera Kryštof PGP0700 26:29 + 1:58
OB 01.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 H12 7 Jandera Kryštof PGP0700
OB 31.08.2018 Cena východních Čech - E1 H12B 9. Jandera Kryštof PGP0700 30:04 + 14:36
OB 12.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 H12 24. Jandera Kryštof PGP0700 30:39 + 13:24
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 H12 31. Jandera Kryštof PGP0700 30:21 + 16:48
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 H12 23. Jandera Kryštof PGP0700 20:22 + 7:03
OB 13.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva H12 Jandera Kryštof PGP0700 DISK
OB 06.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva H12 10. Jandera Kryštof PGP0700 30:06 + 7:57
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček H12 19. Jandera Kryštof PGP0700 30:10 + 11:10
OB 30.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva H12 5. Kryštof Jandera PGP0700 18:52 + 1:54
OB 23.05.2018 2. Pražský pohár žactva H12 18. Jandera Kryštof PGP0700 34:20 + 10:16
OB 19.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H12C 13. Jandera Kryštof PGP0700 19:42 + 7:13
OB 16.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva H12 4. Jandera Kryštof PGP0700 22:38 + 5:21
OB 16.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 H12 7 Jandera Kryštof PGP0700
OB 13.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 21. Jandera Kryštof PGP0700 34:54 + 11:53
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12 23. Jandera Kryštof PGP0700 41:20 + 20:33
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček H12 20. Jandera Kryštof PGP0700 23:54 + 9:22
OB 21.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 23. Jandera Kryštof PGP0700 22:34 + 10:41
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 11. Jandera Kryštof PGP0700 31:52 + 10:30
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček H12 13. Jandera Krystof PGP0700 33:28 + 8:56
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček H12 24. Jandera Krystof PGP0700 29:36 + 9:40
OB 15.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 H12 10 Jandera Kryštof PGP0700
OB 05.12.2017 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 10. Dubec Matyáš PGP0700
OB 05.11.2017 Oblastní žebříček H10 2. Jandera Kryštof PGP0700 20:26 + 1:20
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček H10 2. Jandera Kryštof PGP0700 15:06 + 0:19
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H10 11. Jandera Kryštof PGP0700 23:27 + 8:03
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček H10 3. Jandera Krystof PGP0700 7:18 + 0:39
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H10 6. Jandera Kryštof PGP0700 14:17 + 1:22
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D3 16. Jandera Kryštof PGP0700 40:56 + 14:39
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D3 12. Jandera Kryštof PGP0700 34:37 + 10:33
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 H10C 5. Jandera Kryštof PGP0700 22:28 + 3:55
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 H10C 7. Jandera Kryštof PGP0700 20:33 + 4:57
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 H10C 20. Jandera Kryštof PGP0700 23:26 + 10:23
OB 01.09.2017 Pražský žebříček DH10 - podzim 2017 H10 2 Jandera Kryštof PGP0700
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10 6. Jandera Kryštof PGP0700 25:20 + 5:41
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10 5. Jandera Kryštof PGP0700 20:45 + 3:07
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10 3. Jandera Kryštof PGP0700 20:37 + 2:05
OB 14.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva H10 Jandera Kryštof PGP0700 DISK
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE DH10 12. Jandera Kryštof PGP0700 36:41 + 17:00
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) DH10 8. Jandera Kryštof PGP0700 18:26 + 3:08
OB 31.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva H10 9. Jandera Kryštof PGP0700 20:15 + 5:36
OB 24.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD H10 12. Jandera Kryštof PGP0700 22:14 + 5:54
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček H10C 5. Jandera Kryštof PGP0700 9:01 + 0:41
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 26. Jandera Kryštof PGP0700 31:50 + 16:38
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H10 12. Jandera Kryštof PGP0700 22:31 + 9:00
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 6. Jandera Kryštof PGP0700 11:04 + 2:27
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H10 14. Jandera Kryštof PGP0700 28:05 + 12:05
OB 01.04.2017 Pražský žebříček DH10 - jaro 2017 H10 19 Jandera Kryštof PGP0700
OB 01.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 - děti DH10 H10 28 Jandera Kryštof PGP0700
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček H10C 14. Jandera Kryštof PGP0700 21:12 + 6:23
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H10 14. Jandera Kryštof PGP0700 27:19 + 7:30
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček H10 14. Jandera Kryštof PGP0700 17:14 + 6:02
OB 15.06.2016 Pražský pohár žactva H10 10. Jandera Kryštof PGP0700 21:20 + 5:34
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 15. Jandera Kryštof PGP0700 27:46 + 15:11
OB 08.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva H10 35. Jandera Kryštof PGP0700 44:26 + 28:06
OB 01.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) H10L 14. Jandera Kryštof PGP0700 27:29 + 14:14
OB 25.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva H10 17. Jandera Kryštof PGP0700 25:38 + 11:57
OB 18.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva H10 30. Jandera Kryštof PGP0700 41:31 + 25:38
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy H10L 3. Jandera Kryštof PGP0700 28:21 + 2:35
OB 11.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 HD10L 5. Jandera Kryštof PGP0700 14:02 + 1:33
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček H10N 5. Jandera Krystof PGP0700 16:59 + 3:12
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L 9. Jandera Kryštof PGP0700 23:00 + 6:30
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček H10L 13. Jandera Kryštof PGP0700 20:38 +
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 15. Jandera Kryštof PGP0700 31:48 + 18:40
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H10L 8. Jandera Kryštov PGP0700 33:28 + 11:58
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H10N 10. Jandera Kryštof PGP0700 32:58 + 26:39
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 T10 7. Jandera Kryštof PGP0700 14:47 + 2:13
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 T10 4. Jandera Kryštof PGP0700 17:48 + 1:12
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 T10 13. Jandera Kryštof PGP0700 27:08 + 11:08
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 T10 1. Jandera Kryštof PGP0700 9:10
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 T10 4. Jandera Kryštof PGP0700 31:15 + 10:17
OB 20.05.2015 PPŽ - 2 závod H10L 3 Jandera Kryštof PGP0700
OB 10.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 H10L 4. Jandera Kryštof PGP0700 21:17 + 1:29
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček H10L 6. Jandera Kryštof PGP0700 27:17 + 11:03
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 H10L 3. Jandera Kryštof PGP0700 13:11 + 1:26
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati H10L 3. Jandera Kryštof PGP0700 23:31 + 2:14
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 8. Jandera Kryštof PGP0700 17:10 + 4:04
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L 12. Jandera Kryštof PGP0700 31:15 + 13:54
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H10L 9. Jandera Kryštof PGP0700 31:56 + 9:41
OB 22.03.2015 Oblastní žebříček H10L 3. Jandera Kryštof PGP0700 28:48 + 3:37
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H10L 6. Jandera Kryštof PGP0700 27:57 + 6:16
OB 14.09.2014 Oblastní žebříček H10L 2. Jandera Kryštof PGP0700 20:18 + 4:14
OB 03.09.2014 Veřejný závod (SPRINT PRAHA 3) H10L 3. Jandera Kryštof PGP0700 20:13 + 4:58
OB 16.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 DH10N 3. Jandera Kryštof PGP0700 13:37 + 1:27
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 DH10N 7. Jandera Kryštof PGP0700 39:18 + 10:32
OB 14.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 DH10N 4. Jandera Kryštof PGP0700 32:53 + 8:33
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 DH10N 8. Jandera Kryštof PGP0700 20:17 + 8:02
OB 12.08.2014 Veřejný závod HDR 1. Jandera Kryštof PGP0700 10:10
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10N 12. Jandera Kryštof PGP0700 29:44 + 14:01
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10N 7. Jandera Kryštof PGP0700 34:25 + 10:51
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10N 7. Jandera Kryštof PGP0700 30:30 + 12:51
OB 01.05.2014 Oblastní žebříček HDR 26. Jandera Kryštof PGP0700 12:40 + 6:43
OB 13.04.2014 Oblastní žebříček H10L 12. Jandera Krystof PGP0700 31:50 + 16:16
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 5. Jandera Kryštof PGP0700 13:15 + 1:28
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček HDR 6. Jandera Kryštof PGP0700 30:30 + 3:53
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček HDR 1. Jandera Krystof PGP0700 11:38
OB 27.10.2013 Oblastní žebříček HDR 1. Jandera Kryštof PGP0700 18:48
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček HDR 5. Jandera Kryštof PGP0700 23:18 + 3:35
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 T10P 7. Jandera Kryštof PGP0700 29:16 + 10:56
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 T10P 11. Jandera Kryštof PGP0700 26:35 + 9:38
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 T10P 7. Jandera Kryštof PGP0700 24:07 + 6:53
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 T10P 6. Jandera Kryštof PGP0700 26:54 + 7:18
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 T10P 6. Jandera Kryštof PGP0700 25:33 + 3:50
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H12 Jandera Kryštof POB0702
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup H10N Jandera Kryštof PGP0700
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 DH10N Jandera Kryštof PGP0700
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník H10L Jandera Kryštof PGP0700
OB 13.05.2015 1.závod Pražského poháru žactva - RIC H10L Jandera Kryštof PGP0700
OB 03.06.2015 4. závod PPŽ H10L Jandera Kryštof PGP0700
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček HD10N Jandera Kryštof PGP0700
OB 22.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX Linie Jandera Kryštof PGP0700
OB 05.03.2017 Praga Magica ABC Jandera Kryštof PGP0700
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup H10 Jandera Kryštof PGP0700
OB 21.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod ŠTAFET pod záštitou radní Ireny Ropkové HD14 Jandera Kryštof PGP0700
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 H10C Jandera Kryštof PGP0700
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H10 Jandera Kryštof PGP0700
OB 17.11.2017 SMIK - 24.Mistrovství světa ve SMIKu H Jandera Kryštof PGP0700
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle H12 Jandera Kryštof PGP0700
OB 26.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Jandera Kryštof POB0702
OB 20.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH12 Jandera Kryštof PGP0700
OB 31.08.2018 Cena východních Čech H12B Jandera Kryštof PGP0700
OB 05.10.2018 Petřín OPEN Dlouhá Jandera Kryštof PGP0700