Logo

Závodník: Jandera Kryštof

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-04-2424.04.2021 Super krajská zdravotní procházka H14 2. Jandera Kryštof PGP0700 29:23 + 2:33
OB 2020-10-0404.10.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 6. Jandera Kryštof PGP0700 17:52 + 4:19
OB 2020-09-2828.09.2020 Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček H14C 16. Jandera Kryštof PGP0700 46:50 + 22:44
OB 2020-09-1515.09.2020 Manufaktura pražský žebříček 2020 H14 24 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček H14 11. Jandera Kryštof PGP0700 35:25 + 11:12
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček H14 6. Jandera Kryštof PGP0700 13:27 + 3:22
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 H14 13. Jandera Kryštof PGP0700 52:40 + 20:54
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 H14 11. Jandera Kryštof PGP0700 78:53 + 36:58
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 H14 14. Jandera Kryštof PGP0700 89:41 + 60:37
OB 2020-07-1919.07.2020 Grand prix Silesia - E4 H14 6. Jandera Kryštof PGP0700 46:36 + 11:52
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E2 H14 11. Jandera Kryštof PGP0700 37:48 + 14:44
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E3 H14 7. Jandera Kryštof PGP0700 14:11 + 4:55
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia - E1 H14 6. Jandera Kryštof PGP0700 44:20 + 17:18
OB 2020-06-2727.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald H14 22. Jandera Kryštof PGP0700 48:05 + 26:56
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 4. Jandera Kryštof PGP0700 14:04 + 1:36
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 14. Jandera Kryštof PGP0700 75:36 + 52:45
OB 2020-06-0606.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (dopoledne) H14 6. Jandera Kryštof PGP0700 23:38 + 7:52
OB 2020-02-0909.02.2020 Únor v Úvalech C 45. Kryštof Jandera PGP0700 87:11 + 31:34
OB 2019-12-0505.12.2019 Mikulášův kufr DIBLÍCI 8. Jandera Kryštof PGP0700 57:13 + 20:54
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H12C 14. Jandera Kryštof PGP0700 19:56 + 4:22
OB 2019-08-1818.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 H12 31. Jandera Kryštof PGP0700 50:28 + 31:35
OB 2019-08-1717.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 H12 10. Jandera Kryštof PGP0700 38:41 + 11:49
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 H12 8. Jandera Kryštof PGP0700 24:10 + 6:27
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 H12A 12. Jandera Kryštof PGP0700 34:29 + 9:27
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 H12A 9. Jandera Kryštof PGP0700 26:55 + 7:45
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 H12A 26. Jandera Kryštof PGP0700 26:33 + 11:28
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 H12A 16. Jandera Kryštof PGP0700 31:31 + 9:38
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 H12A 17. Jandera Kryštof PGP0700 42:39 + 18:10
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) T3 37. Jandera Kryštof PGP0700 42:57 + 19:38
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T3 18. Jandera Kryštof PGP0700 39:00 + 39:00
OB 2019-06-1212.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva H12 19. Jandera Kryštof PGP0700 24:23 + 8:25
OB 2019-06-0505.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva H12 Jandera Kryštof PGP0700 DISK
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H12 52. Jandera Kryštof PGP0700 48:24 + 32:09
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H12 9. Jandera Kryštof PGP0700 23:40 + 6:09
OB 2019-05-2222.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva H12 9. Jandera Kryštof PGP0700 19:51 + 4:24
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 24. Jandera Kryštof PGP0700 29:55 + 13:25
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček H12 10. Jandera Kryštof PGP0700 8:35 + 1:51
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček H12 21. Jandera Kryštof PGP0700 34:32 + 9:46
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček H12 31. Jandera Kryštof PGP0700 36:11 + 16:44
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček H12 36. Jandera Kryštof PGP0700 35:42 + 15:43
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček H12 36. Jandera Kryštof PGP0700 41:06 + 16:42
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 H12 14 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2019-02-2222.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 H12 35 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček H12 44. Jandera Kryštof PGP0700 56:42 + 30:44
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček H12 8. Jandera Kryštof PGP0700 28:22 + 5:46
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček H12 17. Jandera Kryštof PGP0700 22:27 + 6:38
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček H12 18. Jandera Kryštof PGP0700 12:32 + 2:16
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE T4 37. Jandera Kryštof PGP0700 74:23 + 27:46
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T4 76. Jandera Kryštof PGP0700 65:18 + 34:54
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H12C 12. Jandera Kryštof PGP0700 22:44 + 7:27
OB 2018-09-0202.09.2018 Cena východních Čech - E3 H12B 7. Jandera Kryštof PGP0700 31:26 + 6:15
OB 2018-09-0101.09.2018 Cena východních Čech - E2 H12B 2. Jandera Kryštof PGP0700 26:29 + 1:58
OB 2018-09-0101.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 H12 7 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech - E1 H12B 9. Jandera Kryštof PGP0700 30:04 + 14:36
OB 2018-08-1212.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 H12 24. Jandera Kryštof PGP0700 30:39 + 13:24
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 H12 31. Jandera Kryštof PGP0700 30:21 + 16:48
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 H12 23. Jandera Kryštof PGP0700 20:22 + 7:03
OB 2018-06-1313.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva H12 Jandera Kryštof PGP0700 DISK
OB 2018-06-0606.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva H12 10. Jandera Kryštof PGP0700 30:06 + 7:57
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček H12 19. Jandera Kryštof PGP0700 30:10 + 11:10
OB 2018-05-3030.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva H12 5. Kryštof Jandera PGP0700 18:52 + 1:54
OB 2018-05-2323.05.2018 2. Pražský pohár žactva H12 18. Jandera Kryštof PGP0700 34:20 + 10:16
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H12C 13. Jandera Kryštof PGP0700 19:42 + 7:13
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva H12 4. Jandera Kryštof PGP0700 22:38 + 5:21
OB 2018-05-1616.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 H12 7 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 21. Jandera Kryštof PGP0700 34:54 + 11:53
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12 23. Jandera Kryštof PGP0700 41:20 + 20:33
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček H12 20. Jandera Kryštof PGP0700 23:54 + 9:22
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 23. Jandera Kryštof PGP0700 22:34 + 10:41
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 11. Jandera Kryštof PGP0700 31:52 + 10:30
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček H12 13. Jandera Krystof PGP0700 33:28 + 8:56
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček H12 24. Jandera Krystof PGP0700 29:36 + 9:40
OB 2018-03-1515.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 H12 10 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2017-12-0505.12.2017 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 10. Dubec Matyáš PGP0700
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček H10 2. Jandera Kryštof PGP0700 20:26 + 1:20
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček H10 2. Jandera Kryštof PGP0700 15:06 + 0:19
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček H10 11. Jandera Kryštof PGP0700 23:27 + 8:03
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček H10 3. Jandera Krystof PGP0700 7:18 + 0:39
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček H10 6. Jandera Kryštof PGP0700 14:17 + 1:22
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D3 16. Jandera Kryštof PGP0700 40:56 + 14:39
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D3 12. Jandera Kryštof PGP0700 34:37 + 10:33
OB 2017-09-0303.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 H10C 5. Jandera Kryštof PGP0700 22:28 + 3:55
OB 2017-09-0202.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 H10C 7. Jandera Kryštof PGP0700 20:33 + 4:57
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 H10C 20. Jandera Kryštof PGP0700 23:26 + 10:23
OB 2017-09-0101.09.2017 Pražský žebříček DH10 - podzim 2017 H10 2 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10 6. Jandera Kryštof PGP0700 25:20 + 5:41
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10 5. Jandera Kryštof PGP0700 20:45 + 3:07
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10 3. Jandera Kryštof PGP0700 20:37 + 2:05
OB 2017-06-1414.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva H10 Jandera Kryštof PGP0700 DISK
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE DH10 12. Jandera Kryštof PGP0700 36:41 + 17:00
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) DH10 8. Jandera Kryštof PGP0700 18:26 + 3:08
OB 2017-05-3131.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva H10 9. Jandera Kryštof PGP0700 20:15 + 5:36
OB 2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD H10 12. Jandera Kryštof PGP0700 22:14 + 5:54
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček H10C 5. Jandera Kryštof PGP0700 9:01 + 0:41
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 26. Jandera Kryštof PGP0700 31:50 + 16:38
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček H10 12. Jandera Kryštof PGP0700 22:31 + 9:00
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 6. Jandera Kryštof PGP0700 11:04 + 2:27
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček H10 14. Jandera Kryštof PGP0700 28:05 + 12:05
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský žebříček DH10 - jaro 2017 H10 19 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 - děti DH10 H10 28 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček H10C 14. Jandera Kryštof PGP0700 21:12 + 6:23
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček H10 14. Jandera Kryštof PGP0700 27:19 + 7:30
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček H10 14. Jandera Kryštof PGP0700 17:14 + 6:02
OB 2016-06-1515.06.2016 Pražský pohár žactva H10 10. Jandera Kryštof PGP0700 21:20 + 5:34
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 15. Jandera Kryštof PGP0700 27:46 + 15:11
OB 2016-06-0808.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva H10 35. Jandera Kryštof PGP0700 44:26 + 28:06
OB 2016-06-0101.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) H10L 14. Jandera Kryštof PGP0700 27:29 + 14:14
OB 2016-05-2525.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva H10 17. Jandera Kryštof PGP0700 25:38 + 11:57
OB 2016-05-1818.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva H10 30. Jandera Kryštof PGP0700 41:31 + 25:38
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy H10L 3. Jandera Kryštof PGP0700 28:21 + 2:35
OB 2016-05-1111.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 HD10L 5. Jandera Kryštof PGP0700 14:02 + 1:33
OB 2016-05-0808.05.2016 Oblastní žebříček H10N 5. Jandera Krystof PGP0700 16:59 + 3:12
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L 9. Jandera Kryštof PGP0700 23:00 + 6:30
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček H10L 13. Jandera Kryštof PGP0700 20:38 +
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 15. Jandera Kryštof PGP0700 31:48 + 18:40
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček H10L 8. Jandera Kryštov PGP0700 33:28 + 11:58
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H10N 10. Jandera Kryštof PGP0700 32:58 + 26:39
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 T10 7. Jandera Kryštof PGP0700 14:47 + 2:13
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 T10 4. Jandera Kryštof PGP0700 17:48 + 1:12
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 T10 13. Jandera Kryštof PGP0700 27:08 + 11:08
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 T10 1. Jandera Kryštof PGP0700 9:10
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 T10 4. Jandera Kryštof PGP0700 31:15 + 10:17
OB 2015-05-2020.05.2015 PPŽ - 2 závod H10L 3 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2015-05-1010.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 H10L 4. Jandera Kryštof PGP0700 21:17 + 1:29
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček H10L 6. Jandera Kryštof PGP0700 27:17 + 11:03
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 H10L 3. Jandera Kryštof PGP0700 13:11 + 1:26
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati H10L 3. Jandera Kryštof PGP0700 23:31 + 2:14
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 8. Jandera Kryštof PGP0700 17:10 + 4:04
OB 2015-04-1212.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L 12. Jandera Kryštof PGP0700 31:15 + 13:54
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček H10L 9. Jandera Kryštof PGP0700 31:56 + 9:41
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček H10L 3. Jandera Kryštof PGP0700 28:48 + 3:37
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček H10L 6. Jandera Kryštof PGP0700 27:57 + 6:16
OB 2014-09-1414.09.2014 Oblastní žebříček H10L 2. Jandera Kryštof PGP0700 20:18 + 4:14
OB 2014-09-0303.09.2014 Veřejný závod (SPRINT PRAHA 3) H10L 3. Jandera Kryštof PGP0700 20:13 + 4:58
OB 2014-08-1616.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 DH10N 3. Jandera Kryštof PGP0700 13:37 + 1:27
OB 2014-08-1515.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 DH10N 7. Jandera Kryštof PGP0700 39:18 + 10:32
OB 2014-08-1414.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 DH10N 4. Jandera Kryštof PGP0700 32:53 + 8:33
OB 2014-08-1313.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 DH10N 8. Jandera Kryštof PGP0700 20:17 + 8:02
OB 2014-08-1212.08.2014 Veřejný závod HDR 1. Jandera Kryštof PGP0700 10:10
OB 2014-07-2020.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10N 12. Jandera Kryštof PGP0700 29:44 + 14:01
OB 2014-07-1919.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10N 7. Jandera Kryštof PGP0700 34:25 + 10:51
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10N 7. Jandera Kryštof PGP0700 30:30 + 12:51
OB 2014-05-0101.05.2014 Oblastní žebříček HDR 26. Jandera Kryštof PGP0700 12:40 + 6:43
OB 2014-04-1313.04.2014 Oblastní žebříček H10L 12. Jandera Krystof PGP0700 31:50 + 16:16
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 5. Jandera Kryštof PGP0700 13:15 + 1:28
OB 2014-03-3030.03.2014 Oblastní žebříček HDR 6. Jandera Kryštof PGP0700 30:30 + 3:53
OB 2013-10-2828.10.2013 Oblastní žebříček HDR 1. Jandera Krystof PGP0700 11:38
OB 2013-10-2727.10.2013 Oblastní žebříček HDR 1. Jandera Kryštof PGP0700 18:48
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček HDR 5. Jandera Kryštof PGP0700 23:18 + 3:35
OB 2013-07-2828.07.2013 Bohemia - E5 T10P 7. Jandera Kryštof PGP0700 29:16 + 10:56
OB 2013-07-2727.07.2013 Bohemia - E4 T10P 11. Jandera Kryštof PGP0700 26:35 + 9:38
OB 2013-07-2626.07.2013 Bohemia - E3 T10P 7. Jandera Kryštof PGP0700 24:07 + 6:53
OB 2013-07-2525.07.2013 Bohemia - E2 T10P 6. Jandera Kryštof PGP0700 26:54 + 7:18
OB 2013-07-2424.07.2013 Bohemia - E1 T10P 6. Jandera Kryštof PGP0700 25:33 + 3:50
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H12 Jandera Kryštof POB0702
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup H10N Jandera Kryštof PGP0700
OB 2014-08-1313.08.2014 WUOC Tour 2014 DH10N Jandera Kryštof PGP0700
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník H10L Jandera Kryštof PGP0700
OB 2015-05-1313.05.2015 1.závod Pražského poháru žactva - RIC H10L Jandera Kryštof PGP0700
OB 2015-06-0303.06.2015 4. závod PPŽ H10L Jandera Kryštof PGP0700
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček HD10N Jandera Kryštof PGP0700
OB 2016-06-2222.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX Linie Jandera Kryštof PGP0700
OB 2017-03-0505.03.2017 Praga Magica ABC Jandera Kryštof PGP0700
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup H10 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2017-06-2121.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod ŠTAFET pod záštitou radní Ireny Ropkové HD14 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 H10C Jandera Kryštof PGP0700
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček H10 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2017-11-1717.11.2017 SMIK - 24.Mistrovství světa ve SMIKu H Jandera Kryštof PGP0700
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle H12 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Jandera Kryštof POB0702
OB 2018-06-2020.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH12 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech H12B Jandera Kryštof PGP0700
OB 2018-10-0505.10.2018 Petřín OPEN Dlouhá Jandera Kryštof PGP0700
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering H12A Jandera Kryštof PGP0700
OB 2019-05-1515.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD H12 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle H12 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2019-06-1919.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH12 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T3 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2020-04-0404.04.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách H14 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 H14 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2020-04-1111.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 H14 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 H14 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2020-05-0808.05.2020 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14A Jandera Kryštof PGP0700
OB 2020-03-1515.03.2020 Praga Magica ABC Jandera Kryštof PGP0700
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 H14 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia H14 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 H14A Jandera Kryštof PGP0700
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 H14A Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 H14A Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 H14A Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 H14A Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 H14A Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 H14A Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2020-10-2525.10.2020 Oblastní žebříček H14 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2020-10-3131.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A - veřejný závod H14 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2020-11-1515.11.2020 Oblastní žebříček H14 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering H14A Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 H14A Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 H14A Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 H14A Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 H14A Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 H14A Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2021-05-1212.05.2021 (1. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva H14 Jandera Kryštof PGP0700
OB 2021-05-1515.05.2021 Májové brdské proběhnutí (měřený mapový trénink) H14 2C Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2021-05-1919.05.2021 (2. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva + WOD H14 2F Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2021-05-2929.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H14B Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H14B Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy východ H14B Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy východ H14B Jandera Kryštof PGP0700 Přihlášen