Logo

Závodník: Chumová Adéla

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy východ D12C 5. Chumová Adéla SLP0950 78:18 + 45:57
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D14 11. Chumová Adéla SLP0950 27:57 + 7:17
OB 2021-06-0101.06.2021 Pražský žebříček - jaro 2021 D14 23 Chumová Adéla SLP0950
OB 2021-05-2727.05.2021 PZL - Krčské Podzámčí D14 5. Chumová Adéla SLP0950 34:39 + 15:46
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček D12 4. Chumová Adéla SLP0950 35:14 + 8:15
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D12 3. Chumová Adéla SLP0950 30:42 + 7:20
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D12 7. Chumová Adéla SLP0950 44:57 + 17:22
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 D12 6. Chumová Adéla SLP0950 27:31 + 5:40
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti D12 9. Chumová Adéla SLP0950 34:30 + 11:48
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 D12 5. Chumová Adéla SLP0950 28:50 + 7:06
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup D12 5. Chumová Adéla SLP0950 90:51 + 24:31
OB 2020-08-2323.08.2020 Helfenburk 2020 - E4 D12 5. Chumová Adéla SLP0950 31:03 + 7:36
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E2 D12 4. Chumová Adéla SLP0950 17:30 + 4:23
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E3 D12 9. Chumová Adéla SLP0950 13:59 + 5:20
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 - E1 D12 5. Chumová Adéla SLP0950 31:40 + 10:05
OB 2020-06-2020.06.2020 Na Houpačce cerven-20, denní závod K3 6. Chumová Adéla SLP0950 40:57 + 16:47
OB 2020-06-1313.06.2020 Panda-O-Race D12 3. Adéla Chumová SLP0950 56:47 + 26:20
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček D10 4. Chumová Adéla SLP0950 18:11 + 3:02
OB 2019-10-1313.10.2019 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D10 3. Chumová Adéla SLP0950 26:15 + 0:27
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D10 4. Chumová Adéla SLP0950 25:16 + 3:43
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D12 4. Chumová Adéla SLP0950 33:35 + 15:07
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D12 3. Chumová Adéla SLP0950 32:52 + 13:31
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10C 12. Chumová Adéla SLP0950 21:29 + 6:34
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10C 22. Chumová Adéla SLP0950 54:56 + 31:38
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 D12 30. Chumová Adéla SLP0950 46:07 + 22:07
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 D12 29. Chumová Adéla SLP0950 36:37 + 19:14
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D12 18. Chumová Adéla SLP0950 40:52 + 16:06
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D12 33. Chumová Adéla SLP0950 90:08 + 56:53
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 4. Chumová Adéla SLP0950 37:07 + 14:56
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 23. Chumová Adéla SLP0950 38:25 + 20:27
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 19. Chumová Adéla SLP0950 31:02 + 11:53
OB 2019-05-1212.05.2019 Oblastní žebříček D12 4. Chumová Adéla SLP0950 52:15 + 32:10
OB 2019-05-1111.05.2019 Oblastní žebříček D12 4. Chumová Adéla SLP0950 18:10 + 8:38
OB 2019-05-1111.05.2019 Oblastní žebříček D12 2. Chumová Adéla SLP0950 28:42 + 11:00
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček (Ašský štít, 56. roč.) D12 6. Chumová Adéla SLP0950 40:10 + 16:10
OB 2019-04-2727.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D12 7. Chumová Adéla SLP0950 53:04 + 32:51
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D10 2. Chumová Adéla SLP0950 21:51 + 2:20
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D10 13. Chumová Adéla SLP0950 18:40 + 6:33
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 D10 22 Chumová Adéla SLP0950
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 D10 24 Chumová Adéla SLP0950
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D10 7. Chumová Adéla SLP0950 36:54 + 14:27
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D10 4. Adéla Chumová SLP0950 27:48 + 8:15
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D10 2. Adéla Chumová SLP0950 24:39 + 0:10
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D10 1. Chumová Adéla SLP0950 22:34
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D10 1. Chumová Adéla SLP0950 25:56
OB 2018-09-0202.09.2018 West cup - E3 D10 5. Chumová Adéla SLP0950 41:30 + 18:21
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 D10 8. Chumová Adéla SLP0950 32:22 + 16:13
OB 2018-09-0101.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 D10 27 Chumová Adéla SLP0950
OB 2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 D10 3. Chumová Adéla SLP0950 11:47 + 3:51
OB 2018-07-2929.07.2018 Šumperský divočák - E3 D10 7. Chumová Adéla SLP0950 21:00 + 6:54
OB 2018-07-2828.07.2018 Šumperský divočák - E2 D10 3. Chumová Adéla SLP0950 20:57 + 6:37
OB 2018-07-2727.07.2018 Šumperský divočák - E1 D10 4. Chumová Adéla SLP0950 22:34 + 8:46
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D10C 12. Chumová Adéla SLP0950 25:51 + 10:24
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 10. Chumová Adéla SLP0950 39:07 + 17:19
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D10 20. Chumová Adéla SLP0950 33:16 + 16:19
OB 2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D10 5. Chumová Adéla SLP0950 34:45 + 15:22
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 D10 11. Chumová Adéla SLP0950 45:58 + 23:10
OB 2018-04-2727.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D10 7. Chumová Adéla SLP0950 30:27 + 16:01
OB 2018-04-2727.04.2018 Jarní trojúhelník D10 5. Chumová Adéla SLP0950 111:10 + 50:18
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček DF 1. Chumová Adéla SLP0950 27:59
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L 5. Chumová Adéla SLP0950 44:22 + 8:30
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček Linie 3. Chumová Adéla SLP0950 25:24 + 3:54
OB 2018-03-1515.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 D10 24 Chumová Adéla SLP0950
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček D10L 8. Chumová Adéla SLP0950 25:58 + 6:02
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D10N 2. Chumová Adéla SLP0950 28:41 + 4:52
OB 2017-10-1515.10.2017 Veřejný závod D10L 4. Chumová Adéla SLP0950 16:17 + 3:25
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D10L 5. Chumová Adéla SLP0950 37:58 + 12:04
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček D10L 1. Chumova Adela SLP0950 32:20
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D10L 1. Chumova Adela SLP0950 28:32
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D10N 9. Chumová Adéla SLP0950 37:12 + 14:11
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D10N 7. Chumová Adéla SLP0950 29:06 + 9:27
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček HD10L 9. Chumová Adéla SLP0950 49:35 + 24:18
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček HD10L 7. Chumová Adéla SLP0950 39:35 + 9:19
OB 2017-05-2828.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati DF 3. Chumová Adéla SLP0950 32:13 + 6:22
OB 2017-05-0808.05.2017 Oblastní žebříček TF 19. Chumová Adéla SLP0950 42:22 + 14:47
OB 2017-05-0101.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 HDR 5. Chumová Adéla SLP0950 28:44 + 3:42
OB 2017-04-3030.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček HDR 5. Chumová Adéla SLP0950 21:54 + 6:47
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček HDR 4. Chumová Adéla SLP0950 26:43 + 5:15
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček HDR 48. Chumová Adéla SLP0950 30:30 + 15:09
OB 2016-10-1616.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) HDR 20. Chumová Adéla SLP0950
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) HDR 36. Chumová Adéla SLP0950 47:52 + 27:05
OB 2016-10-0909.10.2016 Oblastní žebříček HDR 26. Chumová Adéla SLP0950 32:58 + 12:34
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček TF 17. Chumová Adéla SLP0950 30:37 + 7:46
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) HDR 3. Chumová Adéla SLP0950 25:57 + 2:59
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) HDR 3. Chumová Adéla SLP0950 20:46 + 2:53
OB 2016-06-0505.06.2016 Oblastní žebříček HDR 19. Adéla Chumová SLP0950 53:54 + 35:39
OB 2016-04-2424.04.2016 Oblastní žebříček HDR Chumová Adéla SLP0950 DISK
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 36. Chumová Adéla SLP0950 32:25 + 15:54
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček HDR 6. Chumová Adéla SLP0950 26:56 + 3:16
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček HDR 40. Chumová Adéla SLP0950 33:22 + 15:10
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček HDR 21. Chumová Adéla SLP0950 19:26 + 5:14
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček HDR 14. Chumová Adéla SLP0950 12:01 + 3:43
OB 2015-08-3030.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček HDR 18. Chumová Adéla SLP0950 26:39 + 12:31
OB 2015-08-2929.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček HDR 10. Chumová Adéla SLP0950 27:43 + 11:21
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup - E1 HDR 2. Chumová Adéla SLP0950 8:39 + 1:01
OB 2015-07-1818.07.2015 Advanta cup - E4 HDR 8. Chumová Adéla SLP0950 13:53 + 3:04
OB 2015-07-1717.07.2015 Advanta cup - E2 HDR Chumová Adéla SLP0950 DISK
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup - E1 HDR 12. Chumová Adéla SLP0950 23:48 + 8:19
OB 2015-06-1414.06.2015 Oblastní žebříček HDR 15. Chumová Adéla SLP0950 40:30 + 21:22
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 28. Chumová Adéla SLP0950 47:58 + 22:33
OB 2015-05-1010.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 HDR 23. Chumová Adéla SLP0950 37:50 + 20:46
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček HDR 14. Chumová Adéla SLP0950 20:56 + 6:11
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 HDR 5. Chumová Adéla SLP0950 14:13 + 4:35
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati HDR 28. Chumová Adéla SLP0950 61:47 + 40:59
OB 2015-04-1919.04.2015 Oblastní žebříček HDR 2. Chumová Adéla SLP0950 25:02 + 0:44
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček HDR 47. Chumová Adéla SLP0950 44:05 + 26:50
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček HDR 47. Chumová Adéla SLP0950 44:05 + 26:50
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček HDR 3. Chumová Adéla SLP0950 31:27 + 5:01
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček HDR 22. Chumová Adéla SLP0950 35:49 + 14:12
OB 2014-05-0303.05.2014 Oblastní žebříček HDR Chumová Adéla SLP0950 DISK
OB 2014-04-2626.04.2014 Oblastní žebříček HDR 11. Chumová Adéla SLP0950 14:06 + 9:05
OB 2014-03-2222.03.2014 Oblastní žebříček HDR 57. Chumová Adéla SLP0950 44:39 + 27:43
OB 2013-10-2020.10.2013 Oblastní žebříček HDR 41. Chumová Adéla SLP0950 61:55 + 30:59
OB 2013-10-0606.10.2013 Oblastní žebříček HDR 43. Chumová Adéla SLP0950 40:51 + 22:47
OB 2013-09-2929.09.2013 Oblastní žebříček HDR 16. Chumová Adéla SLP0950 38:52 + 17:20
OB 2013-08-1111.08.2013 Advanta cup - E3 HDR 21. Chumová Adéla SLP0950 74:01 + 43:51
OB 2013-08-1010.08.2013 Advanta cup - E2 HDR 25. Chumová Adéla SLP0950 37:42 + 24:04
OB 2013-08-0909.08.2013 Advanta cup - E1 HDR 18. Chumová Adéla SLP0950 20:39 + 10:31
OB 2013-06-1515.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy P3 Chumová Adála SLP0950 DISK
OB 2013-05-1111.05.2013 Žebříček B - Čechy HDR 29. Chumová Adéla SLP0950 65:07 + 42:00
OB 2013-04-2121.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati HDR 50. Chumová Adéla SLP0950 42:55 + 24:55
OB 2013-04-1414.04.2013 Oblastní žebříček HDR 35. Chumová Adéla SLP0950 47:05 + 29:28
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 D12 Chumová Adéla SLP0950
OB 2013-04-0606.04.2013 Oblastní žebříček HDR Chumová Adéla SLP0950
OB 2013-08-0909.08.2013 Advanta cup HDR Chumová Adéla SLP0950
OB 2013-10-2626.10.2013 Oblastní žebříček HDR Chumová Adéla SLP0950
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup HDR Chumová Adéla SLP0950
OB 2015-07-1717.07.2015 Advanta cup - E3 HDR Chumová Adéla SLP0950
OB 2015-07-1919.07.2015 Advanta cup - E5 HDR Chumová Adéla SLP0950
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník HDR Chumová Adéla SLP0950
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup HDR Chumová Adéla SLP0950
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblati na klasické trati HDR Chumová Adéla SLP0950
OB 2017-03-1111.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) HDR Chumová Adéla SLP0950
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 HDR Chumová Adéla SLP0950
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček HD10L Chumová Adéla SLP0950
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D10L Chumová Adéla SLP0950
OB 2018-07-2727.07.2018 Šumperský divočák D10 Chumová Adéla SLP0950
OB 2018-08-3131.08.2018 West cup D10 Chumová Adéla SLP0950
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 D12 Chumová Adéla SLP0950
OB 2019-09-2121.09.2019 Orienteering Unlimited 2019, E1 D-10 Chumová Adéla SLP0950
OB 2019-09-2222.09.2019 Orienteering Unlimited 2019, E2 D-10 Chumová Adéla SLP0950
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 D12 Chumová Adéla SLP0950
OB 2020-11-1414.11.2020 Oblastní žebříček D12 Chumová Adéla SLP0950
OB 2020-11-1515.11.2020 Veřejný závod D12 Chumová Adéla SLP0950
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček D12 Chumová Adéla SLP0950
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 D12 Chumová Adéla SLP0950 Přihlášen
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 - E1 D12 Chumová Adéla SLP0950 Přihlášen
OB 2021-08-2828.08.2021 Interkompas 47 - E2 D12 Chumová Adéla SLP0950 Přihlášen
OB 2021-08-2929.08.2021 Interkompas 47 - E3 D12 Chumová Adéla SLP0950 Přihlášen