Závodník: Binar Robert

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 27.10.2018 Oblastní žebříček H35C 15. Binar Robert OOL7501 64:06 + 15:44
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H35C Binar Robert OOL7501 DISK
OB 09.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H40B 6. Binar Robert OOL7501 37:26 + 4:56
OB 26.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H21B 17. Binar Robert OOL7501 49:44 + 10:37 046514651
OB 25.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H21B 17. Binar Robert OOL7501 95:00 + 23:12 045664566
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H21B 10. Binar Robert OOL7501 45:54 + 10:19 045654565
OB 10.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H40B 12. Binar Robert OOL7501 89:03 + 27:38
OB 09.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H40B 14. Binar Robert OOL7501 42:08 + 10:28
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček H35C 3. Binar Robert OOL7501 48:49 + 9:05
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček H35C 21. Binar Robert OOL7501 77:13 + 19:10
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H35C 12. Binar Robert OOL7501 44:37 + 10:04
OB 21.04.2018 Žebříček B-Morava T6 6. Binar Robert OOL7501 64:50 + 15:51
OB 14.04.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H40 15. Binar Robert OOL7501 69:47 + 25:43
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) T 4. Binar Robert OOL7501 54:39 + 8:00
OB 17.02.2018 Předjarní kotár B 6. Binar Robert OOL7501 85:18 + 11:13
OB 09.12.2017 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 29. ročník H35 1. Binar Robert OOL7501 40:58
OB 02.12.2017 3. závod Zimní ligy Hanácké oblasti H35 3. Binar Robert OOL7501 55:01 + 3:26
OB 25.11.2017 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti H35 6. Binar Robert OOL7501 45:43 + 5:57
OB 17.11.2017 1. závod zimní ligy Hanácké oblasti H35 3. Binar Robert OOL7501 37:25 + 5:43
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček H35C Binar Robert OOL7501 DISK
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H35C 11. Binar Robert OOL7501 45:19 + 9:43
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H21C 26. Binar Robert OOL7501 53:15 + 19:49 037383738
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H21C 18. Binar Robert OOL7501 49:05 + 18:32 045094509
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček H21C 28. Binar Robert OOL7501 52:45 + 17:06 048944894
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H40B 6. Binar Robert OOL7501 89:07 + 8:23
OB 27.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H21B Binar Robert OOL7501 DISK 000000
OB 26.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H21B 8. Binar Robert OOL7501 68:16 + 6:02 057655765
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H21B 8. Binar Robert OOL7501 42:46 + 7:34 054995499
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 H35A 12. Binar Robert OOL7501 76:36 + 21:41
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 H35A Binar Robert OOL7501 DISK
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 H35A 6. Binar Robert OOL7501 36:10 + 8:23
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 H35B 17. Binar Robert OOL7501 75:33 + 22:25
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 H35B 9. Binar Robert OOL7501 62:29 + 11:00
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 H35B 15. Binar Robert OOL7501 37:30 + 7:48
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček H35 16. Binar Robert OOL7501 73:18 + 14:34
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H40A 30. Binar Robert OOL7501 53:54 + 22:46
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H40 27. Binar Robert OOL7501 32:33 + 6:33
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H35 Binar Robert OOL7501 DISK
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H35 Binar Robert OOL7501 DISK
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H40B 10. Binar Robert OOL7501 39:03 + 7:25
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H40B 9. Binar Robert OOL7501 74:57 + 11:44
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček H21C 22. Binar Robert OOL7501 57:30 + 15:43 055185518
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H21B Binar Robert OOL7501 DISK 000000
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB H40 7. Binar Robert OOL7501 70:12 + 13:21
OB 01.04.2017 Žebříček dospělých a veteránů MSKS 2017 H35C 79 Binar Robert OOL7501
OB 29.03.2017 Mistrovství oblasti v nočním OB H21 Binar Robert OOL7501 DISK 000000
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček H21C 21. Binar Robert OOL7501 88:43 + 25:40 059305930
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21B 26. Binar Robert OOL7501 79:21 + 14:48 063626362
OB 25.02.2017 ZLínský Orientační Maraton (ZLOM) L 6. Binar Robert OOL7501 182:23 + 32:37
OB 10.12.2016 Zimní kotár H35 4. Binar Robert UOL7500 43:09 + 1:37
OB 19.11.2016 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 H35 5. Binar Robert UOL7500 38:14 + 4:49
OB 12.11.2016 1. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 H35 2. Binar Robert UOL7500 48:23 + 2:46
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček H35C 8. Binar Robert UOL7500 60:43 + 8:29
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček H35C 5. Binar Robert UOL7500 43:50 + 5:31
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H40 43. Binar Robert UOL7500 60:43 + 17:27
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H35C 7. Binar Robert UOL7500 55:11 + 7:11
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 H35B 8 Binar Robert UOL7500
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava H35B 11. Binar Robert UOL7500 104:57 + 26:54
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H35C 8. Binar Robert UOL7500 43:35 + 7:39
OB 28.08.2016 Cena východních Čech - E3 H35B 5. Binar Robert UOL7500 68:48 + 11:14
OB 27.08.2016 Cena východních Čech - E2 H35B 8. Binar Robert UOL7500 88:18 + 15:31
OB 26.08.2016 Cena východních Čech - E1 H35B 6. Binar Robert UOL7500 41:08 + 7:04
OB 26.08.2016 Cena východních Čech H35B 7. Binar Robert UOL7500 198:14 + 30:06
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 T2 19. Binar Robert UOL7500 57:52 + 20:15
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 T2 5. Binar Robert UOL7500 51:18 + 13:50
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 T2 6. Binar Robert UOL7500 32:51 + 5:37
OB 23.07.2016 Šumperský divočák - E2 H21L Binar Robert UOL7500 DISK 000000
OB 17.07.2016 Grand prix Silesia - E6 TL 9. Binar Robert UOL7500 53:48 + 14:12
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E4 TL 9. Binar Robert UOL7500 44:43 + 12:01
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E5 TL 6. Binar Robert UOL7500 43:38 + 9:46
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E2 TL 18. Binar Robert UOL7500 49:38 + 19:39
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E3 TL 6. Binar Robert UOL7500 28:41 + 5:29
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia - E1 TL 4. Binar Robert UOL7500 23:02 + 4:14
OB 06.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 H35B 5. Binar Robert UOL7500 54:09 + 9:35
OB 03.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 H35B 8. Binar Robert UOL7500 77:04 + 14:20
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H35B 17. Binar Robert UOL7500 105:41 + 35:59
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H35B 17. Binar Robert UOL7500 43:14 + 12:56
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava H35B 11. Binar Robert UOL7500 46:10 + 12:05
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava H35B 14. Binar Robert UOL7500 122:35 + 45:12
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H35B 9. Binar Robert UOL7500 93:18 + 22:17
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H35 13. Binar Robert UOL7500 63:29 + 12:01
OB 06.04.2016 Mistrovství oblasti v nočním OB H35 Binar Robert UOL7500 DISK
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H35C MS Binar Robert UOL7500 51:37 + 7:59
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček H21C Binar Robert UOL7500 DISK 000000
OB 13.02.2016 Dzbelský kotár H19 7. Binar Robert UOL7500 65:58 + 15:15
OB 16.01.2016 Zimní liga 6. závod H19 8. Binar Robert UOL7500 61:07 + 11:54
OB 21.11.2015 Zimní kotár H19 8. Binar Robert UOL7500 56:43 + 7:02
OB 14.11.2015 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu H35 1. Binar Robert UOL7500 21:10
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček H21C 34. Binar Robert UOL7500 46:05 + 15:03 051195119
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček H21C 17. Binar Robert UOL7500 41:00 + 9:35 060676067
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H21C 23. Binar Robert UOL7500 45:40 + 9:54 061816181
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H40B Binar Robert UOL7500 DISK
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H40 21. Binar Robert UOL7500 67:16 + 12:55
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H21CL 7. Binar Robert UOL7500 73:44 + 11:39 045634563
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 H21B 47. Binar Robert UOL7500 85:25 + 25:57 042924292
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 H21B 45. Binar Robert UOL7500 87:12 + 18:47 051515151
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 H21B 16. Binar Robert UOL7500 39:46 + 6:25 057965796
OB 05.07.2015 Cena střední Moravy - E3 H21B Binar Robert UOL7500 DISK 000000
OB 04.07.2015 Cena střední Moravy - E2 H21B 10. Binar Robert UOL7500 77:32 + 16:35 048884888
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy - E1 H21B 7. Binar Robert UOL7500 18:32 + 0:44 058465846
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček H21C 28. Binar Robert UOL7500 53:17 + 20:05 038563856
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H21B 24. Binar Robert UOL7500 57:45 + 15:25 046814681
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H21B 15. Binar Robert UOL7500 116:22 + 29:56 056625662
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H21C 21. Binar Robert UOL7500 17:43 + 2:33 061456145
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H40 Binar Robert UOL7500 DISK
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H21B 23. Binar Robert UOL7500 42:47 + 10:34 060066006
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H21B 24. Binar Robert UOL7500 112:50 + 35:54 051825182
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H21 28. Binar Robert UOL7500 46:26 + 12:22 060426042
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H21 18. Binar Robert UOL7500 19:47 + 4:40 065786578
OB 25.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H40 11. Binar Robert UOL7500 103:49 + 37:37
OB 24.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 3 OPEN 1. Binar Robert UOL7500 10:55
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H21B 55. Binar Robert UOL7500 102:59 + 31:08 057135713
OB 17.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 2 OPEN 4. Binar Robert UOL7500 17:14 + 1:46
OB 17.01.2015 6. závod Zimní ligy Hanácké oblasti H19 7. Binar Robert UOL7500 88:57 + 24:19
OB 29.11.2014 3. závod Zimní ligy Hanácké oblasti H19 11. Binar Robert UOL7500 68:13 + 17:05
OB 15.11.2014 1. závod zimní ligy H19 Binar Robert UOL7500 DISK
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H21C 29. Binar Robert UOL7500 54:27 + 21:06 037173717
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček H35C 10. Binar Robert UOL7500 63:18 + 9:56
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H21C 18. Binar Robert UOL7500 56:29 + 17:06 048984898
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček H35C Binar Robert UOL7500 DISK
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H35 Binar Robert UOL7500 DNS
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H35C 8. Binar Robert UOL7500 85:09 + 13:05
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H35B 5. Binar Robert UOL7500 43:56 + 7:25
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H35B 5. Binar Robert UOL7500 83:44 + 12:30
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 H21B 18. Binar Robert UOL7500 78:58 + 18:41 044984498
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 H21B 12. Binar Robert UOL7500 40:02 + 5:19 052265226
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 H21B 11. Binar Robert UOL7500 20:27 + 3:33 053485348
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny H21B 13. Binar Robert UOL7500 139:27 + 27:33
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 H35 5. Binar Robert UOL7500 48:04 + 7:59
OB 03.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E5 H21B 9. Binar Robert UOL7500 53:32 + 4:54 052905290
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E4 H21B 7. Binar Robert UOL7500 18:44 + 2:32 051645164
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E3 H21B 4. Binar Robert UOL7500 39:35 + 2:44 054625462
OB 01.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E2 H21B 9. Binar Robert UOL7500 73:49 + 8:34 051815181
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E1 H21B 4. Binar Robert UOL7500 40:39 + 5:09 051505150
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H35B 2. Binar Robert UOL7500 60:38 + 4:18
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H35 30. Binar Robert UOL7500 52:39 + 12:44
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H35B 5. Binar Robert UOL7500 38:08 + 8:03
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H35B 8. Binar Robert UOL7500 93:53 + 14:40
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H35C 5. Binar Robert UOL7500 17:34 + 2:20
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H35B 7. Binar Robert UOL7500 44:36 + 7:42
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H35B 9. Binar Robert UOL7500 109:45 + 22:55
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H35B 10. Binar Robert UOL7500 43:40 + 12:47
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H35B 10. Binar Robert UOL7500 90:11 + 17:39
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H21 26. Binar Robert UOL7500 54:11 + 18:15 046764676
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček H21C 15. Binar Robert UOL7500 47:28 + 10:02 059285928
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) H35B 8. Binar Robert UOL7500 89:54 + 11:34
OB 08.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky H35B 5. Binar Robert UOL7500
OB 22.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) H35 19. Binar Robert UOL7500 96:04 + 18:40
OB 01.03.2014 Předjarní kotár 2014 H35 7. Binar Robert UOL7500 40:43 + 6:19
OB 07.12.2013 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti - Mikulášský orienťák H35 2. Binar Robert UOL7500 51:52 + 1:49
OB 29.11.2013 O pohár Rychlé nohy - 3. závod Zimni ligy H35 3. Binar Robert UOL7500 42:44 + 1:42
OB 23.11.2013 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti H35 Binar Robert UOL7500 DISK
OB 16.11.2013 Zimní kotár 2013 H35 Binar Robert UOL7500 DISK
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček H21L 32. Binar Robert UOL7500 82:05 + 26:32 048004800
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček H21C 15. Binar Robert UOL7500 55:39 + 12:45 059345934
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček H21C 16. Binar Robert UOL7500 44:22 + 11:33 050075007
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H21L 9. Binar Robert UOL7500 97:30 + 23:51 057625762
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA H35A 20. Binar Robert UOL7500 90:13 + 27:21
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H35 20. Binar Robert UOL7500 62:19 + 11:56
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava H35B 11. Robert Binar UOL7500 52:36 + 13:02
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava H35B 10. Robert Binar UOL7500 89:02 + 18:01
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček H21L 18. Binar Robert UOL7500 74:43 + 17:53 060936093
OB 25.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 H21B 20. Binar Robert UOL7500 77:04 + 19:30 051545154
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 H21B 14. Binar Robert UOL7500 28:51 + 5:40 059185918
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 H21B 15. Binar Robert UOL7500 35:13 + 6:32 058035803
OB 18.08.2013 Magnus cup - E4 H21B 1. Binar Robert UOL7500 76:36 058975897
OB 17.08.2013 Magnus cup - E2 H21B 6. Binar Robert UOL7500 48:41 + 6:14
OB 17.08.2013 Magnus cup - E3 H21B 5. Binar Robert UOL7500 46:26 + 8:25 050655065
OB 16.08.2013 Magnus cup - E1 H21B 2. Binar Robert UOL7500 34:09 + 1:29 056115611
OB 03.08.2013 Cena střední Moravy - E2 H21B 4. Binar Robert UOL7500 64:20 + 6:03 053685368
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 H35A 7. Binar Robert UOL7500 60:08 + 8:01
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 H35A Binar Robert UOL7500 DISK
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 H21B 26. Binar Robert UOL7500 68:41 + 14:03 053655365
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 H21B 22. Binar Robert UOL7500 82:54 + 19:09 056045604
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 H21B 25. Binar Robert UOL7500 58:51 + 15:06 050965096
OB 06.07.2013 JWOC Tour - E6 H35A 3. Binar Robert UOL7500 69:58 + 5:36
OB 05.07.2013 JWOC Tour - E5 H35A 5. Binar Robert UOL7500 18:09 + 2:35
OB 04.07.2013 JWOC Tour - E4 H35A 6. Binar Robert UOL7500 56:17 + 11:54
OB 03.07.2013 JWOC Tour - E3 H35A 5. Binar Robert UOL7500 71:59 + 12:44
OB 02.07.2013 JWOC Tour - E2 H35A 4. Binar Robert UOL7500 59:20 + 4:52
OB 01.07.2013 JWOC Tour - E1 H35A Binar Robert UOL7500 DISK
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA H35B 4. Binar Robert UOL7500 30:32 + 4:37
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H35 23. Binar Robert UOL7500 37:20 + 6:51
OB 15.06.2013 Oblastní žebříček H35 4. Binar Robert UOL7500 65:01 + 10:20
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava H35B 6. Binar Robert UOL7500 32:49 + 3:18
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava H35B 10. Binar Robert UOL7500 77:07 + 14:42
OB 31.05.2013 Veřejný závod H35B 2. Binar Robert UOL7500 20:47 + 0:04
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H35B 1. Binar Robert UOL7500 42:50
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H35B 4. Binar Robert UOL7500 88:30 + 9:47
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava H35B 9. Binar Robert UOL7500 41:26 + 8:27
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček H35B 10. Binar Robert UOL7500 90:56 + 20:48
OB 08.05.2013 Oblastní žebříček H35C 7. Binar Robert UOL7500 76:02 + 13:49
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati H35 Binar Robert UOL7500 DISK
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H35 6. Binar Robert UOL7500 75:40 + 3:12
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky H35B 4. Binar Robert UOL7500
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu H35 1. Binar Robert UOL7500 14:45
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček H35C 8. Binar Robert UOL7500 46:39 + 6:17
OB 17.04.2013 Oblastní mistrovství v nočním OB H35 3. Binar Robert UOL7500 52:28 + 3:55
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček H35 2. Binar Robert UOL7500 62:19 + 4:54
OB 12.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.1 Open 5. Binar Robert UOL7500 20:11 + 3:18
OB 01.04.2013 Haná Orienteering Festival - E3 H35 1. Binar Robert UOL7500 37:31
OB 31.03.2013 Haná Orienteering Festival - E2 H35 2. Binar Robert UOL7500 38:54 + 3:55
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival - E1 H35 2. Binar Robert UOL7500 63:55 + 2:02
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) H35C 8. Binar Robert UOL7500 60:53 + 11:26
LOB 19.01.2013 Český pohár LOB - krátká trať, Žebříček A a B H35 14. Binar Robert UOL7500 63:31 + 20:22
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček H35C Binar Robert OOL7501
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H21C Binar Robert OOL7501
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival H35 Binar Robert UOL7500
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) H35B Binar Robert UOL7500
OB 19.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2 Open Binar Robert UOL7500
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup H21B Binar Robert UOL7500
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny H21A Binar Robert UOL7500
OB 16.08.2013 Magnus cup H21B Binar Robert UOL7500
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy H21B Binar Robert UOL7500
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček štafet DH21 Binar Robert UOL7500
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 H21B Binar Robert UOL7500
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava H35B Binar Robert UOL7500
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H105 Binar Robert UOL7500
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H105 Binar Robert UOL7500
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček H21C Binar Robert UOL7500
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů H105 Binar Robert UOL7500
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva HD225 Binar Robert UOL7500
OB 26.04.2015 Český pohár štafet H105 Binar Robert UOL7500
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH140 Binar Robert UOL7500
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet MIX Binar Robert UOL7500
OB 31.05.2015 Český pohár štafet MIX Binar Robert UOL7500
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy H21B Binar Robert UOL7500
OB 06.07.2015 Cena střední Moravy - E4 H21B Binar Robert UOL7500
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček štafet H18-99 Binar Robert UOL7500
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup H21B Binar Robert UOL7500
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita H21A Binar Robert UOL7500
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E1 H21A Binar Robert UOL7500
OB 25.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E2 H21A Binar Robert UOL7500
OB 26.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E3 H21A Binar Robert UOL7500
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček štafet H15-99 Binar Robert UOL7500
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H105 Binar Robert UOL7500
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva HD225 Binar Robert UOL7500
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia TL Binar Robert UOL7500
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 T2 Binar Robert UOL7500
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava H35B Binar Robert UOL7500
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 H35B Binar Robert UOL7500
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H105 Binar Robert UOL7500
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H105 Binar Robert UOL7500
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H105 Binar Robert UOL7500
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH225 Binar Robert UOL7500
OB 28.01.2017 Školení R2 R2 Binar Robert UOL7500
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H165 Binar Robert OOL7501
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy H35B Binar Robert OOL7501
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 H35A Binar Robert OOL7501
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H21B Binar Robert OOL7501
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H21B Binar Robert OOL7501
OB 01.12.2018 1. kolo Valašské zimní ligy - Vracov T1 Binar Robert OOL7501