Závodník: Palát Tomáš

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 5. Palát Tomáš ABM0307 43:22 + 12:03
OB 06.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 8. Palát Tomáš ABM0307 45:00 + 10:12
OB 05.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 5. Palát Tomáš ABM0307 63:58 + 10:14
OB 21.04.2018 Žebříček B-Morava H16B 28. Palát Tomáš ABM0307 74:21 + 32:51
OB 16.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 H16B 6 Palát Tomáš ABM0307
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček H16 1. Palát Tomáš ABM0307 50:19
OB 08.04.2018 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2018 H16 2 Palát Tomáš ABM0307
OB 01.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 H16 28. Palát Tomáš ABM0307 83:58 + 36:59
OB 31.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 H16 17. Palát Tomáš ABM0307 63:28 + 20:10
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 H16 23. Palát Tomáš ABM0307 77:33 + 35:43
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách H16 21. Palát Tomáš ABM0307 224:59 + 88:38
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček H16C 5. Palát Tomáš ABM0307 56:10 + 17:32
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H14 6. Palát Tomáš ABM0307 44:31 + 13:21
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H14 16. Palát Tomáš ABM0307 40:48 + 13:33
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H14 4. Palát Tomáš ABM0307 31:21 + 5:22
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 28. Palát Tomáš ABM0307 45:18 + 21:06
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 15. Palát Tomáš ABM0307 64:39 + 23:33
OB 01.09.2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017 H14 5 Palát Tomáš ABM0307
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 H14 13. Palát Tomáš ABM0307 41:59 + 13:02
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 H14 25. Palát Tomáš ABM0307 46:38 + 22:45
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 H14 15. Palát Tomáš ABM0307 38:24 + 13:45
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 7. Palát Tomáš ABM0307 35:19 + 4:49
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 18. Palát Tomáš ABM0307 36:13 + 10:47
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 15. Palát Tomáš ABM0307 48:30 + 10:15
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 25. Palát Tomáš ABM0307 28:16 + 10:18
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 21. Palát Tomáš ABM0307 75:18 + 30:25
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček H14C 17. Palát Tomáš ABM0307 12:31 + 2:51
OB 29.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 6. Palát Tomáš ABM0307 27:22 + 5:54
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H14B 19. Palát Tomáš ABM0307 49:43 + 15:16
OB 01.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 H14 15 Palát Tomáš ABM0307
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 H14B 22 Palát Tomáš ABM0307
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček H14C 7. Palát Tomáš ABM0307 42:34 + 10:34
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H14 10. Palát Tomáš ABM0307 38:47 + 11:48
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček H14 5. Palát Tomáš ABM0307 30:28 + 5:22
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 H14B 22 Palát Tomáš ABM0307
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava H14B 40. Palát Tomáš ABM0307 65:25 + 46:32
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava H14B 27. Palát Tomáš ABM0307 56:02 + 20:17
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H14C 17. Palát Tomáš ABM0307 34:06 + 10:06
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 H14 Palát Tomáš ABM0307 DISK
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 H14 13. Palát Tomáš ABM0307 62:15 + 31:28
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 H14 11. Palát Tomáš ABM0307 26:32 + 13:01
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 H14 11. Palát Tomáš ABM0307 36:57 + 18:15
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle H14 Palát Tomáš ABM0307 DISK
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava H14B 23. Palát Tomáš ABM0307 36:11 + 15:26
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 18. Palát Tomáš ABM0307 71:14 + 29:10
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 11. Palát Tomáš ABM0307 52:23 + 21:52
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 27. Palát Tomáš ABM0307 69:38 + 29:40
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H14B 52. Palát Tomáš ABM0307 44:52 + 25:43
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček H14 3. Palát Tomáš ABM0307 32:55 + 5:37
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava H14B 28. Palát Tomáš ABM0307 48:05 + 27:00
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava H14B 19. Palát Tomáš ABM0307 63:50 + 22:33
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 14. Palát Tomáš ABM0307 51:36 + 12:45
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček H14 11. Palát Tomáš ABM0307 49:16 + 27:01
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H14C 5. Palát Tomáš ABM0307 15:29 + 3:58
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 4. Palát Tomáš ABM0307 23:12 + 7:55
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček H12 6. Palát Tomáš ABM0307 28:09 + 7:04
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H12 3. Palát Tomáš ABM0307 27:46 + 5:43
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H12 4. Palát Tomáš ABM0307 30:41 + 3:55
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H12 3. Palát Tomáš ABM0307 20:44 + 1:04
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H12 20. Palát Tomáš ABM0307 12:39 + 2:47
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava H12C 8. Palát Tomáš ABM0307 24:32 + 6:44
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 22. Palát Tomáš ABM0307 40:46 + 19:50
OB 30.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček H12B 7. Palát Tomáš ABM0307 30:06 + 6:15
OB 29.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček H12B 8. Palát Tomáš ABM0307 23:15 + 6:54
OB 28.08.2015 West cup - E1 H12B 9. Palát Tomáš ABM0307 13:37 + 2:42
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček H12C 4. Palát Tomáš ABM0307 28:13 + 2:08
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 4. Palát Tomáš ABM0307 28:17 + 7:50
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 23. Palát Tomáš ABM0307 49:44 + 27:36
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 17. Palát Tomáš ABM0307 36:53 + 13:50
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček H12 3. Palát Tomáš ABM0307 24:37 + 1:16
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 3. Palát Tomáš ABM0307 22:33 + 1:43
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H12C 3. Palát Tomáš ABM0307 30:10 + 3:27
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 3. Palát Tomáš ABM0307 22:48 + 2:55
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H12C 9. Palát Tomáš ABM0307 33:03 + 10:06
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 10. Palát Tomáš ABM0307 30:32 + 12:23
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H12 5. Palát Tomáš ABM0307 35:21 + 14:06
OB 08.02.2015 Papouščí přelet K 10. Palát Tomáš ABM0307 29:47 + 14:29
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H12 3. Palát Tomáš ABM0307 25:35 + 2:04
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček H12 11. Palát Tomáš ABM0307 34:36 + 12:38
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H12 6. Palát Tomáš ABM0307 25:01 + 6:12
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H12 7. Palát Tomáš ABM0307 22:30 + 3:54
OB 03.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E5 H12B 7. Palát Tomáš ABM0307 22:34 + 4:10
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E4 H12B 4. Palát Tomáš ABM0307 13:49 + 4:11
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E3 H12B 8. Palát Tomáš ABM0307 33:56 + 12:01
OB 01.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E2 H12B 2. Palát Tomáš ABM0307 21:17 + 0:41
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E1 H12B 12. Palát Tomáš ABM0307 58:34 + 30:47
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček H12 7. Palát Tomáš ABM0307 44:41 + 20:56
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H12C 10. Palát Tomáš ABM0307 26:09 + 7:59
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček H12 12. Palát Tomáš ABM0307 36:18 + 18:56
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava H12C 16. Palát Tomáš ABM0307 56:15 + 39:51
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H12C 11. Palát Tomáš ABM0307 39:44 + 14:45
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 4. Palát Tomáš ABM0307 23:26 + 5:39
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček H12 3. Palát Tomáš ABM0307 24:29 + 3:10
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček H10 6. Palát Tomáš ABM0307 25:20 + 7:47
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček H10 6. Palát Tomáš ABM0307 22:07 + 2:43
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H10 1. Palát Tomáš ABM0307 19:49
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava H10C 3. Tomáš Palát ABM0307 25:56 + 5:37
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček H10 5. Palát Tomáš ABM0307 25:50 + 5:21
OB 15.06.2013 Oblastní žebříček H10 7. Palát Tomáš ABM0307 27:09 + 11:52
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček H10C 10. Palát Tomáš ABM0307 30:12 + 13:56
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H10C 8. Palát Tomáš ABM0307 44:12 + 25:50
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček H10C 11. Palát Tomáš ABM0307 25:25 + 11:01
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H10 6. Palát Tomáš ABM0307 30:33 + 11:17
OB 01.05.2013 Oblastní žebříček H10 3. Palát Tomáš ABM0307 22:46 + 3:44
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H10C 8. Palát Tomáš ABM0307 17:49 + 4:28
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček H10 8. Palát Tomáš ABM0307 29:45 + 16:21
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu, Oblastní žebříček H10 Palát Tomáš ABM0307 DISK
OB 07.06.2013 Oblastní mistrovství ve štafetách DH10 Palát Tomáš ABM0307
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 H12B Palát Tomáš ABM0307
OB 12.06.2015 Mistrovství oblasti štafet DH14 Palát Tomáš ABM0307
OB 28.08.2015 West cup H12B Palát Tomáš ABM0307
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H12 Palát Tomáš ABM0307
OB 13.09.2015 Český pohár štafet H12 Palát Tomáš ABM0307
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Palát Tomáš JMO0307
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Palát Tomáš JMO0307
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Palát Tomáš ABM0307
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14 Palát Tomáš JMO0307
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Palát Tomáš JMO0307
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Palát Tomáš JMO0307
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H14 Palát Tomáš JMO0307
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Palát Tomáš JMO0307
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Palát Tomáš JMO0307
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 H14 Palát Tomáš ABM0307
OB 28.06.2017 Mistrovství oblasti štafet DH14 Palát Tomáš ABM0307
OB 26.05.2018 Oblastní žebříček H16 Palát Tomáš ABM0307 Přihlášen
OB 09.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H16B Palát Tomáš ABM0307 Přihlášen
OB 10.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H16B Palát Tomáš ABM0307 Přihlášen