Logo

Závodník: Oranyová Sylva

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček D16 4. Oranyová Sylva SJI0751 36:45 + 4:09
OB 2021-10-1717.10.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 8. Oranyová Sylva SJI0751 35:08 + 3:53
OB 2021-10-0303.10.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 1. Oranyová Sylva SJI0751 24:45
OB 2021-10-0202.10.2021 Oblastní žebříček D16 1. Oranyová Sylva SJI0751 35:29
OB 2021-09-2828.09.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 4. Oranyová Sylva SJI0751 35:57 + 9:05
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček D16 2. Oranyová Sylva SJI0751 40:03 + 5:29
OB 2021-09-1111.09.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 2. Oranyová Sylva SJI0751 12:08 + 0:21
OB 2021-09-0505.09.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 1. Oranyová Sylva SJI0751 29:55
OB 2021-09-0404.09.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 2. Oranyová Sylva SJI0751 27:07 + 3:48
OB 2021-09-0101.09.2021 Liga Vysočiny podzim 2021 D14 18 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2021-08-2929.08.2021 Interkompas 47 - E3 D14 3. Oranyová Sylva SJI0751 31:25 + 3:48
OB 2021-08-2828.08.2021 Interkompas 47 - E2 D14 4. Oranyová Sylva SJI0751 34:48 + 4:48
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 - E1 D14 9. Oranyová Sylva SJI0751 31:35 + 7:28
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy východ D14B 12. Oranyová Sylva SJI0751 48:11 + 13:46
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy východ D14B 4. Oranyová Sylva SJI0751 33:28 + 6:07
OB 2021-06-1313.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 1. Oranyová Sylva SJI0751 32:44
OB 2021-06-0606.06.2021 Oblastní žebříček D14 2. Oranyová Sylva SJI0751 23:29 + 3:08
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D14 1. Oranyová Sylva SJI0751 28:55
OB 2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 3. Oranyová Sylva SJI0751 25:48 + 2:25
OB 2021-05-2929.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 6. Oranyová Sylva SJI0751 28:02 + 5:01
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Čechy východ 2021 D14B 3 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2021-05-1515.05.2021 5. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) D16 9. Sylva Oranyová SJI0751 52:08 + 17:35
OB 2021-05-0101.05.2021 Veřejný závod denního a nočního OB D, H18, D21, D35, H45 6. Sylva Oranyová SJI0751 50:17 + 10:31
OB 2021-04-2424.04.2021 Super krajská zdravotní procházka D14 1. Oranyová Sylva SJI0751 23:59
OB 2021-01-0101.01.2021 Liga Vysočiny jaro 2021 D14 1 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D14 12. Oranyová Sylva SJI0751 48:20 + 14:20
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D14 10. Oranyová Sylva SJI0751 38:26 + 16:04
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D14 9. Oranyová Sylva SJI0751 22:35 + 3:23
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D14 1. Oranyová Sylva SJI0751 12:00
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D14 7. Oranyová Sylva SJI0751 27:24 + 6:30
OB 2020-08-3030.08.2020 Cena východních Čech - E3 D14A 11. Oranyová Sylva SJI0751 31:54 + 4:44
OB 2020-08-2929.08.2020 Cena východních Čech - E2 D14A 21. Oranyová Sylva SJI0751 45:36 + 8:11
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech - E1 D14A 10. Oranyová Sylva SJI0751 27:21 + 5:05
OB 2020-08-2323.08.2020 Helfenburk 2020 - E4 D14 4. Oranyová Sylva SJI0751 24:50 + 4:01
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E2 D14 1. Oranyová Sylva SJI0751 13:08
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E3 D14 12. Oranyová Sylva SJI0751 16:35 + 6:03
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 - E1 D14 5. Oranyová Sylva SJI0751 34:56 + 5:11
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 5. Oranyová Sylva SJI0751 26:14 + 2:34
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 5. Oranyová Sylva SJI0751 33:55 + 3:27
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 13. Oranyová Sylva SJI0751 33:00 + 9:23
OB 2020-07-0505.07.2020 Hejkal o-cup (ZÁVOD 2) & Běhej s mapou D14 5. Oranyová Sylva SJI0751 37:23 + 8:28
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 23. Oranyová Sylva SJI0751 16:17 + 5:36
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 6. Oranyová Sylva SJI0751 23:56 + 2:47
OB 2020-06-1313.06.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 3. Oranyová Sylva SJI0751 33:33 + 0:31
OB 2020-06-0606.06.2020 4. Jihomoravská letní liga D14 5. Oranyová Sylva SJI0751 27:00 + 3:21
OB 2020-05-0101.05.2020 Jihomoravská letní liga D14 14 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2020-02-2929.02.2020 8. BZL: Kauflauf 2020 4km 42. Oranyová Sylva SJI0751 37:20 + 15:57
OB 2020-01-1818.01.2020 5. BZL . Kufrování s medvědem ZV 20. Oranyová Sylva SJI0751 53:08 + 27:29
OB 2020-01-0101.01.2020 Liga Vysočiny podzim 2020 D14 5 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2020-01-0101.01.2020 Liga Vysočiny celoroční 2020 D14 4 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček D14 10. Oranyová Sylva SJI0751 38:26 + 15:35
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D14 4. Oranyová Sylva SJI0751 52:57 + 13:59
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D14 3. Oranyová Sylva SJI0751 31:36 + 4:26
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D12C 25. Oranyová Sylva SJI0751 12:27 + 3:54
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 3. Oranyová Sylva SJI0751 28:11 + 0:56
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 9. Oranyová Sylva SJI0751 27:17 + 4:14
OB 2019-09-0101.09.2019 Liga Vysočiny podzim 2019 D12 15 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2019-09-0101.09.2019 Liga Vysočiny podzim 2019 D14 12 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D12B 1. Oranyová Sylva SJI0751 18:42
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D12B 14. Oranyová Sylva SJI0751 42:12 + 13:22
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D12B 1. Oranyová Sylva SJI0751 20:05
OB 2019-07-0707.07.2019 Třemošná 2019 - E3 D12 1. Oranyová Sylva SJI0751 32:00
OB 2019-07-0606.07.2019 Třemošná 2019 - E2 D12 1. Oranyová Sylva SJI0751 21:01
OB 2019-07-0505.07.2019 Třemošná 2019 - E1 D12 1. Oranyová Sylva SJI0751 28:59
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D12C 18. Oranyová Sylva SJI0751 26:18 + 7:45
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 9. Oranyová Sylva SJI0751 25:25 + 7:27
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 2. Oranyová Sylva SJI0751 20:25 + 1:16
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 1. Oranyová Sylva SJI0751 16:22
OB 2019-05-0404.05.2019 Oblastní žebříček D12 3. Oranyová Sylva SJI0751 22:19 + 2:45
OB 2019-05-0404.05.2019 Oblastní žebříček D12 2. Oranyová Sylva SJI0751 16:50 + 1:49
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D12 2. Oranyová Sylva SJI0751 25:12 + 0:17
OB 2019-04-1313.04.2019 Oblastní žebříček D12 1. Oranyová Sylva SJI0751 18:48
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 Oranyová Sylva SJI0751 DISK
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D12 1. Oranyová Sylva SJI0751 26:24
OB 2019-04-0101.04.2019 Liga Vysočiny jaro 2019 D12 1 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček D12 9. Oranyová Sylva SJI0751 23:27 + 8:26
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D12 2. Oranyová Sylva SJI0751 18:27 + 0:36
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D12 3. Oranyová Sylva SJI0751 22:53 + 2:05
OB 2018-09-2828.09.2018 Oblastní žebříček D12 6. Oranyová Sylva SJI0751 28:10 + 6:15
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D12 3. Oranyová Sylva SJI0751 25:21 + 2:17
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 5. Oranyová Sylva SJI0751 22:09 + 3:18
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 5. Oranyová Sylva SJI0751 31:56 + 3:35
OB 2018-09-0101.09.2018 Liga Vysočiny podzim 2018 D12 3 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 9. Oranyová Sylva SJI0751 24:34 + 4:37
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 8. Oranyová Sylva SJI0751 32:21 + 7:30
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 17. Oranyová Sylva SJI0751 22:47 + 7:35
OB 2018-07-0101.07.2018 Cena střední Moravy - E3 D12A 18. Oranyová Sylva SJI0751 22:24 + 9:23
OB 2018-06-3030.06.2018 Cena střední Moravy - E2 D12A 4. Oranyová Sylva SJI0751 19:34 + 1:21
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy - E1 D12A 5. Oranyová Sylva SJI0751 19:22 + 2:24
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 10. Oranyová Sylva SJI0751 35:59 + 15:14
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 6. Oranyová Sylva SJI0751 23:24 + 4:07
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 1. Oranyová Sylva SJI0751 29:42
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 1. Oranyová Sylva SJI0751 27:07
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Čechy východ D12C 2. Oranyová Sylva SJI0751 24:25 + 4:03
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 22. Oranyová Sylva SJI0751 52:10 + 19:33
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D12 10. Oranyová Sylva SJI0751 33:24 + 15:41
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček D12 2. Oranyová Sylva SJI0751 20:53 + 0:56
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček D12 9. Oranyová Sylva SJI0751 33:50 + 10:08
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D12 18. Oranyová Sylva SJI0751 19:12 + 7:18
OB 2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 22. Oranyová Sylva SJI0751 26:08 + 12:54
OB 2018-04-0101.04.2018 Liga Vysočiny jaro 2018 D12 3 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2017-10-2828.10.2017 Oblastní žebříček D12 4. Oranyová Sylva SJI0751 20:17 + 2:20
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D10 1. Oranyová Sylva SJI0751 20:12
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček D10 1. Oranyová Sylva SJI0751 16:05
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D10 2. Oranyová Sylva SJI0751 19:42 + 1:03
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček D10 4. Oranyová Sylva SJI0751 17:53 + 2:51
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 3. Oranyová Sylva SJI0751 32:39 + 3:57
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 4. Oranyová Sylva SJI0751 26:12 + 5:11
OB 2017-09-0303.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D10C 4. Oranyová Sylva SJI0751 21:37 + 0:35
OB 2017-09-0202.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D10C 20. Oranyová Sylva SJI0751 39:58 + 20:15
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D10C 14. Oranyová Sylva SJI0751 20:14 + 6:14
OB 2017-09-0101.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D10 1 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 2. Oranyová Sylva SJI0751 16:13 + 0:16
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 4. Oranyová Sylva SJI0751 21:51 + 1:49
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 4. Oranyová Sylva SJI0751 20:06 + 1:33
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 17. Oranyová Sylva SJI0751 25:14 + 8:02
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 3. Oranyová Sylva SJI0751 23:04 + 2:26
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 11. Oranyová Sylva SJI0751 35:44 + 12:38
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 2. Oranyová Sylva SJI0751 19:12 + 3:03
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D10 3. Oranyová Sylva SJI0751 17:42 + 2:21
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D10 2. Oranyová Sylva SJI0751 11:57 + 2:07
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D10 4. Oranyová Sylva SJI0751 23:19 + 3:11
OB 2017-04-0101.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D10 7 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2016-10-2828.10.2016 Oblastní žebříček D10 4. Oranyová Sylva SJI0751 21:15 + 3:23
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D10 9. Oranyová Sylva SJI0751 34:29 + 16:02
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10 18. Oranyová Sylva SJI0751 38:48 + 19:32
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D10 7. Oranyová Sylva SJI0751 45:52 + 21:03
OB 2016-08-2828.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D10C 7. Oranyová Sylva SJI0751 31:44 + 14:20
OB 2016-08-2727.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček D10C 7. Oranyová Sylva SJI0751 22:56 + 5:42
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup - E1 D10C 8. Oranyová Sylva SJI0751 29:05 + 9:47
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 10. Oranyová Sylva SJI0751 49:47 + 31:52
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 4. Oranyová Sylva SJI0751 11:23 + 2:52
OB 2016-04-2323.04.2016 Oblastní žebříček D10 5. Oranyová Sylva SJI0751 30:58 + 15:08
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček D10 10. Oranyová Sylva SJI0751 83:09 + 66:08
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček D10 12. Oranyová Sylva SJI0751 23:40 + 10:02
OB 2015-10-1818.10.2015 Oblastní žebříček D10N 1. Oranyová Sylva SJI0751 23:43
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D10N 3. Oranyová Sylva SJI0751 24:30 + 4:02
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D10N 1. Oranyová Sylva SJI0751 23:16
OB 2015-07-1212.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N 5. Oranyová Sylva SJI0751 18:09 + 1:42
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10N 2. Oranyová Sylva SJI0751 22:24 + 3:50
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10N 4. Oranyová Sylva SJI0751 14:49 + 2:31
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10N 4. Oranyová Sylva SJI0751 29:23 + 9:33
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10N 1. Oranyová Sylva SJI0751 37:05
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D10N 1. Oranyová Sylva SJI0751 33:33
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy D10N 1. Oranyová Sylva SJI0751 26:48
OB 2015-04-2525.04.2015 Oblastní žebříček D10N 1. Oranyová Sylva SJI0751 15:13
OB 2015-04-1111.04.2015 Oblastní žebříček D10N 3. Oranyová Sylva SJI0751 27:53 + 5:20
OB 2015-03-2828.03.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10N 2. Oranyová Sylva SJI0751 24:46 + 6:58
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D10N 2. Oranyová Sylva SJI0751 10:55 + 2:03
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček D10N 4. Oranyová Sylva SJI0751 32:54 + 7:40
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D10N 11. Oranyová Sylva SJI0751 49:38 + 19:41
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D10N 1. Oranyová Sylva SJI0751 32:06
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10N 6. Oranyová Sylva SJI0751 33:15 + 14:44
OB 2014-07-0606.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 LINIE 10. Oranyová Sylva SJI0751 53:29 + 15:48
OB 2014-07-0505.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 LINIE 9. Oranyová Sylva SJI0751 32:40 + 14:52
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 LINIE 12. Oranyová Sylva SJI0751 44:56 + 15:22
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček D10N 6. Oranyová Sylva SJI0751 29:43 + 16:36
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D10N 12. Oranyová Sylva SJI0751 38:20 + 20:48
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček D10N 4. Oranyová Sylva SJI0751 23:33 + 4:08
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček HDR 9. Oranyová Sylva SJI0751 23:32 + 6:24
OB 2014-05-0303.05.2014 Oblastní žebříček D10N 4. Oranyová Sylva SJI0751 23:30 + 6:16
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 14. Oranyová Sylva SJI0751 25:23 + 7:50
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 11. Oranyová Sylva SJI0751 14:11 + 4:16
OB 2014-04-1212.04.2014 Oblastní žebříček HDR 14. Oranyová Sylva SJI0751 19:07 + 4:46
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček HDR 16. Oranyová Sylva SJI0751 26:46 + 12:55
OB 2013-10-2626.10.2013 Oblastní žebříček HDR 12. Oranyová Sylva SJI0751 22:33 + 5:19
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček HDR 7. Oranyová Sylva SJI0751 15:58 + 7:58
OB 2013-10-1313.10.2013 Oblastní žebříček HDR 11. Oranyová Sylva SJI0751 24:02 + 8:08
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček HDR 12. Oranyová Sylva SJI0751 26:40 + 10:14
OB 2013-05-0101.05.2013 Oblastní žebříček HDR 8. Oranyová Sylva SJI0751 26:34 + 9:49
OB 2013-04-2828.04.2013 Oblastní žebříček HDR 18. Oranyová Sylva SJI0751 36:03 + 20:17
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati HDR 17. Oranyová Sylva SJI0751 26:58 + 12:55
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu HDR 3. Oranyová Sylva SJI0751 14:17 + 4:12
OB 2021-09-2525.09.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14C Oranyová Sylva SJI0751
OB 2013-04-0606.04.2013 Oblastní žebříček HDR Oranyová Sylva SJI0751
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 LINIE Oranyová Sylva SJI0751
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10N Oranyová Sylva SJI0751
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D10N Oranyová Sylva SJI0751
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup D10C Oranyová Sylva SJI0751
OB 2016-12-0404.12.2016 Liga Vysočiny - test P Oranyová Sylva SJI0751
OB 2017-04-0909.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti DH12 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D10 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 D10C Oranyová Sylva SJI0751
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy D12A Oranyová Sylva SJI0751
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D12B Oranyová Sylva SJI0751
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2019-07-0505.07.2019 Třemošná 2019 D12 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup D12B Oranyová Sylva SJI0751
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 D14 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D14B Oranyová Sylva SJI0751
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech D14A Oranyová Sylva SJI0751
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D14A Oranyová Sylva SJI0751
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D14A Oranyová Sylva SJI0751
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D14A Oranyová Sylva SJI0751
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D14A Oranyová Sylva SJI0751
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D14A Oranyová Sylva SJI0751
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D14A Oranyová Sylva SJI0751
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D14A Oranyová Sylva SJI0751
OB 2021-05-0909.05.2021 Měřený trénink na Čeřínku (po ČP/ŽA) HD16C Oranyová Sylva SJI0751
OB 2021-05-2323.05.2021 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 D14 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2021-09-1818.09.2021 Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Oranyová Sylva SJI0751
OB 2021-10-3030.10.2021 Oblastní žebříček D16 Oranyová Sylva SJI0751 Přihlášen