Závodník: Oranyová Sylva

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D12 2. Oranyová Sylva SJI0751 18:27 + 0:36
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček D12 3. Oranyová Sylva SJI0751 22:53 + 2:05
OB 28.09.2018 Oblastní žebříček D12 6. Oranyová Sylva SJI0751 28:10 + 6:15
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D12 3. Oranyová Sylva SJI0751 25:21 + 2:17
OB 09.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 5. Oranyová Sylva SJI0751 22:09 + 3:18
OB 08.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 5. Oranyová Sylva SJI0751 31:56 + 3:35
OB 01.09.2018 Liga Vysočiny podzim 2018 D12 3 Oranyová Sylva SJI0751
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 9. Oranyová Sylva SJI0751 24:34 + 4:37
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 8. Oranyová Sylva SJI0751 32:21 + 7:30
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 17. Oranyová Sylva SJI0751 22:47 + 7:35
OB 01.07.2018 Cena střední Moravy - E3 D12A 18. Oranyová Sylva SJI0751 22:24 + 9:23
OB 30.06.2018 Cena střední Moravy - E2 D12A 4. Oranyová Sylva SJI0751 19:34 + 1:21
OB 29.06.2018 Cena střední Moravy - E1 D12A 5. Oranyová Sylva SJI0751 19:22 + 2:24
OB 16.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 10. Oranyová Sylva SJI0751 35:59 + 15:14
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 6. Oranyová Sylva SJI0751 23:24 + 4:07
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 1. Oranyová Sylva SJI0751 29:42
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 1. Oranyová Sylva SJI0751 27:07
OB 06.05.2018 Žebříček B-Čechy východ D12C 2. Oranyová Sylva SJI0751 24:25 + 4:03
OB 05.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 22. Oranyová Sylva SJI0751 52:10 + 19:33
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček D12 10. Oranyová Sylva SJI0751 33:24 + 15:41
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček D12 2. Oranyová Sylva SJI0751 20:53 + 0:56
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček D12 9. Oranyová Sylva SJI0751 33:50 + 10:08
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček D12 18. Oranyová Sylva SJI0751 19:12 + 7:18
OB 08.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 22. Oranyová Sylva SJI0751 26:08 + 12:54
OB 01.04.2018 Liga Vysočiny jaro 2018 D12 3 Oranyová Sylva SJI0751
OB 28.10.2017 Oblastní žebříček D12 4. Oranyová Sylva SJI0751 20:17 + 2:20
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D10 1. Oranyová Sylva SJI0751 20:12
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D10 1. Oranyová Sylva SJI0751 16:05
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D10 2. Oranyová Sylva SJI0751 19:42 + 1:03
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček D10 4. Oranyová Sylva SJI0751 17:53 + 2:51
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 3. Oranyová Sylva SJI0751 32:39 + 3:57
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 4. Oranyová Sylva SJI0751 26:12 + 5:11
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D10C 4. Oranyová Sylva SJI0751 21:37 + 0:35
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D10C 20. Oranyová Sylva SJI0751 39:58 + 20:15
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D10C 14. Oranyová Sylva SJI0751 20:14 + 6:14
OB 01.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D10 1 Oranyová Sylva SJI0751
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 2. Oranyová Sylva SJI0751 16:13 + 0:16
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 4. Oranyová Sylva SJI0751 21:51 + 1:49
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 4. Oranyová Sylva SJI0751 20:06 + 1:33
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 17. Oranyová Sylva SJI0751 25:14 + 8:02
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 3. Oranyová Sylva SJI0751 23:04 + 2:26
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 11. Oranyová Sylva SJI0751 35:44 + 12:38
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 2. Oranyová Sylva SJI0751 19:12 + 3:03
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D10 3. Oranyová Sylva SJI0751 17:42 + 2:21
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D10 2. Oranyová Sylva SJI0751 11:57 + 2:07
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D10 4. Oranyová Sylva SJI0751 23:19 + 3:11
OB 01.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D10 7 Oranyová Sylva SJI0751
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D10 4. Oranyová Sylva SJI0751 21:15 + 3:23
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D10 9. Oranyová Sylva SJI0751 34:29 + 16:02
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D10 18. Oranyová Sylva SJI0751 38:48 + 19:32
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D10 7. Oranyová Sylva SJI0751 45:52 + 21:03
OB 28.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D10C 7. Oranyová Sylva SJI0751 31:44 + 14:20
OB 27.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček D10C 7. Oranyová Sylva SJI0751 22:56 + 5:42
OB 26.08.2016 West cup - E1 D10C 8. Oranyová Sylva SJI0751 29:05 + 9:47
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 10. Oranyová Sylva SJI0751 49:47 + 31:52
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 4. Oranyová Sylva SJI0751 11:23 + 2:52
OB 23.04.2016 Oblastní žebříček D10 5. Oranyová Sylva SJI0751 30:58 + 15:08
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček D10 10. Oranyová Sylva SJI0751 83:09 + 66:08
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D10 12. Oranyová Sylva SJI0751 23:40 + 10:02
OB 18.10.2015 Oblastní žebříček D10N 1. Oranyová Sylva SJI0751 23:43
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D10N 3. Oranyová Sylva SJI0751 24:30 + 4:02
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D10N 1. Oranyová Sylva SJI0751 23:16
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N 5. Oranyová Sylva SJI0751 18:09 + 1:42
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10N 2. Oranyová Sylva SJI0751 22:24 + 3:50
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10N 4. Oranyová Sylva SJI0751 14:49 + 2:31
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10N 4. Oranyová Sylva SJI0751 29:23 + 9:33
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10N 1. Oranyová Sylva SJI0751 37:05
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D10N 1. Oranyová Sylva SJI0751 33:33
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D10N 1. Oranyová Sylva SJI0751 26:48
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D10N 1. Oranyová Sylva SJI0751 15:13
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D10N 3. Oranyová Sylva SJI0751 27:53 + 5:20
OB 28.03.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10N 2. Oranyová Sylva SJI0751 24:46 + 6:58
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D10N 2. Oranyová Sylva SJI0751 10:55 + 2:03
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D10N 4. Oranyová Sylva SJI0751 32:54 + 7:40
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D10N 11. Oranyová Sylva SJI0751 49:38 + 19:41
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D10N 1. Oranyová Sylva SJI0751 32:06
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10N 6. Oranyová Sylva SJI0751 33:15 + 14:44
OB 06.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 LINIE 10. Oranyová Sylva SJI0751 53:29 + 15:48
OB 05.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 LINIE 9. Oranyová Sylva SJI0751 32:40 + 14:52
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 LINIE 12. Oranyová Sylva SJI0751 44:56 + 15:22
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D10N 6. Oranyová Sylva SJI0751 29:43 + 16:36
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D10N 12. Oranyová Sylva SJI0751 38:20 + 20:48
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček D10N 4. Oranyová Sylva SJI0751 23:33 + 4:08
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček HDR 9. Oranyová Sylva SJI0751 23:32 + 6:24
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček D10N 4. Oranyová Sylva SJI0751 23:30 + 6:16
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 14. Oranyová Sylva SJI0751 25:23 + 7:50
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 11. Oranyová Sylva SJI0751 14:11 + 4:16
OB 12.04.2014 Oblastní žebříček HDR 14. Oranyová Sylva SJI0751 19:07 + 4:46
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček HDR 16. Oranyová Sylva SJI0751 26:46 + 12:55
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček HDR 12. Oranyová Sylva SJI0751 22:33 + 5:19
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček HDR 7. Oranyová Sylva SJI0751 15:58 + 7:58
OB 13.10.2013 Oblastní žebříček HDR 11. Oranyová Sylva SJI0751 24:02 + 8:08
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček HDR 12. Oranyová Sylva SJI0751 26:40 + 10:14
OB 01.05.2013 Oblastní žebříček HDR 8. Oranyová Sylva SJI0751 26:34 + 9:49
OB 28.04.2013 Oblastní žebříček HDR 18. Oranyová Sylva SJI0751 36:03 + 20:17
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati HDR 17. Oranyová Sylva SJI0751 26:58 + 12:55
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu HDR 3. Oranyová Sylva SJI0751 14:17 + 4:12
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček HDR Oranyová Sylva SJI0751
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 LINIE Oranyová Sylva SJI0751
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10N Oranyová Sylva SJI0751
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D10N Oranyová Sylva SJI0751
OB 26.08.2016 West cup D10C Oranyová Sylva SJI0751
OB 04.12.2016 Liga Vysočiny - test P Oranyová Sylva SJI0751
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti DH12 Oranyová Sylva SJI0751
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D10 Oranyová Sylva SJI0751
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 D10C Oranyová Sylva SJI0751
OB 29.06.2018 Cena střední Moravy D12A Oranyová Sylva SJI0751
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D12B Oranyová Sylva SJI0751
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Oranyová Sylva SJI0751
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Oranyová Sylva SJI0751