Logo

Závodník: Gedeon Dominik

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček H21C Gedeon Dominik KSU9900 DISK 000000
OB 2020-09-0505.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati H21 25. Gedeon Dominik KSU9900 56:42 + 17:27 045364536
OB 2017-08-1313.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 H18 3. Gedeon Dominik KSU9900 47:57 + 7:41
OB 2017-08-1212.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 H18 Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 2016-10-2929.10.2016 Oblastní žebříček H18C Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 2016-10-0202.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H18C Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 2016-10-0101.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H18C 18. Gedeon Dominik KSU9900 60:25 + 18:17
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 H18B 1 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2016-09-1111.09.2016 Žebříček B-Morava H18B 1. Gedeon Dominik KSU9900 44:50
OB 2016-09-1010.09.2016 Žebříček B-Morava H18B 3. Gedeon Dominik KSU9900 63:10 + 7:56
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H18 Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H18 29. Gedeon Dominik KSU9900 56:03 + 22:47
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H18 29. Gedeon Dominik KSU9900 42:12 + 19:59
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H18 22. Gedeon Dominik KSU9900 65:11 + 20:33
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H18 17. Gedeon Dominik KSU9900 32:46 + 7:14
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 2016-05-2929.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 4. Gedeon Dominik KSU9900 77:53 + 8:47
OB 2016-05-2828.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18B 2. Gedeon Dominik KSU9900 31:45 + 2:01
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček H18 4. Gedeon Dominik KSU9900 35:17 + 4:30
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Morava H18B 1. Gedeon Dominik KSU9900 34:34
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Morava H18B 2. Gedeon Dominik KSU9900 80:33 + 10:32
OB 2016-05-0707.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H18 Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H18 5. Gedeon Dominik KSU9900 17:11 + 3:35
OB 2015-10-2828.10.2015 Oblastní žebříček H16C 3. Gedeon Dominik KSU9900 27:12 + 2:37
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček H16C 3. Gedeon Dominik KSU9900 32:40 + 5:08
OB 2015-09-2727.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H16C Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 2015-09-2626.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16A 15. Gedeon Dominik KSU9900 53:56 + 16:04
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček H16C Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 38. Gedeon Dominik KSU9900 22:01 + 7:23
OB 2015-08-3030.08.2015 Cena východních Čech - E3 H16B 5. Gedeon Dominik KSU9900 48:01 + 7:30
OB 2015-08-2929.08.2015 Cena východních Čech - E2 H16B 3. Gedeon Dominik KSU9900 35:39 + 2:06
OB 2015-08-2828.08.2015 Cena východních Čech - E1 H16B 10. Gedeon Dominik KSU9900 45:05 + 11:17
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 H16A 22. Gedeon Dominik KSU9900 74:46 + 27:06
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 H16A 32. Gedeon Dominik KSU9900 59:30 + 29:01
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 H16A 23. Gedeon Dominik KSU9900 59:54 + 21:53
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 H16A 17. Gedeon Dominik KSU9900 61:58 + 13:06
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 H16A 11. Gedeon Dominik KSU9900 26:37 + 3:46
OB 2015-06-2727.06.2015 Oblastní žebříček H16C 6. Gedeon Dominik KSU9900 34:48 + 9:53
OB 2015-06-2121.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H16B 9. Gedeon Dominik KSU9900 25:57 + 3:57
OB 2015-06-2020.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16B 13. Gedeon Dominik KSU9900 28:04 + 7:07
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 2. Gedeon Dominik KSU9900 46:05 + 3:40
OB 2015-06-0707.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 3. Gedeon Dominik KSU9900 29:27 + 2:39
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 5. Gedeon Dominik KSU9900 74:21 + 14:47
OB 2015-05-2323.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H16C 7. Gedeon Dominik KSU9900 13:11 + 1:50
OB 2015-05-1717.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 3. Gedeon Dominik KSU9900 29:52 + 5:06
OB 2015-05-1616.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 5. Gedeon Dominik KSU9900 64:10 + 11:26
OB 2015-05-0202.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 3. Gedeon Dominik KSU9900 34:17 + 5:50
OB 2015-05-0101.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 5. Gedeon Dominik KSU9900 16:50 + 1:38
OB 2015-04-1818.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H16B 25. Gedeon Dominik KSU9900 69:37 + 28:55
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) H16C 4. Gedeon Dominik KSU9900 46:14 + 8:01
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H16C 5. Gedeon Dominik KSU9900 26:55 + 5:07
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček H16C 6. Gedeon Dominik KSU9900 36:42 + 6:04
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček H16C 4. Gedeon Dominik KSU9900 44:56 + 11:18
OB 2014-09-2828.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16C 23. Gedeon Dominik KSU9900 67:45 + 18:29
OB 2014-09-2727.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16B 18. Gedeon Dominik KSU9900 74:39 + 30:14
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček H16C 4. Gedeon Dominik KSU9900 63:51 + 10:39
OB 2014-09-0707.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16B 11. Gedeon Dominik KSU9900 74:45 + 32:34
OB 2014-09-0606.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B 5. Gedeon Dominik KSU9900 58:40 + 7:41
OB 2014-07-0606.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 H16 3. Gedeon Dominik KSU9900 52:18 + 6:01
OB 2014-07-0505.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 H16 5. Gedeon Dominik KSU9900 46:17 + 5:06
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 H16 5. Gedeon Dominik KSU9900 30:58 + 6:24
OB 2014-06-2222.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16C 16. Gedeon Dominik KSU9900 46:10 + 20:22
OB 2014-06-2121.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16B 19. Gedeon Dominik KSU9900 47:41 + 17:52
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček H16C Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček Hanácké oblasti - jaro 2014 H16C 3. Gedeon Dominik KSU9900
OB 2014-06-0808.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16B 11. Gedeon Dominik KSU9900 48:41 + 18:40
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B 3. Gedeon Dominik KSU9900 61:15 + 7:03
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček H16 1. Gedeon Dominik KSU9900 40:30
OB 2014-05-1717.05.2014 Oblastní žebříček H16C 2. Gedeon Dominik KSU9900 59:16 + 9:11
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Morava H16B 16. Gedeon Dominik KSU9900 46:39 + 18:23
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 2014-05-0303.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 MS Gedeon Dominik KSU9900 31:03 + 4:55
OB 2014-04-1212.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) H16B 21. Gedeon Dominik KSU9900 98:03 + 46:35
OB 2014-04-0808.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky H16B 6. Gedeon Dominik KSU9900
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček H16C 5. Gedeon Dominik KSU9900 61:11 + 17:07
OB 2014-03-2929.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H16C 11. Gedeon Dominik KSU9900 18:27 + 7:37
OB 2014-03-2222.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) H16C 7. Gedeon Dominik KSU9900 105:33 + 47:23
OB 2013-11-0202.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H14C 7. Gedeon Dominik KSU9900 40:50 + 10:37
OB 2013-10-2828.10.2013 Oblastní žebříček H14C 11. Gedeon Dominik KSU9900 57:02 + 18:54
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček H14C 13. Gedeon Dominik KSU9900 34:18 + 13:30
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček H14C Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 2013-09-0707.09.2013 Oblastní žebříček H14C 10. Gedeon Dominik KSU9900 48:04 + 12:11
OB 2013-04-2727.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H14 21. Gedeon Dominik KSU9900 71:07 + 33:26
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu H14 11. Gedeon Dominik KSU9900 16:37 + 2:36
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní žebříček H14C Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 2013-03-2323.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) H12C MS Gedeon Dominik KSU9900 45:41 + 23:51
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 H21C Gedeon Dominik KSU9900
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 H21C Gedeon Dominik KSU9900
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 H21C Gedeon Dominik KSU9900
OB 2013-04-1919.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2 HS Gedeon Dominik KSU9900
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati H14 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Morava H14C Gedeon Dominik KSU9900
OB 2014-04-1313.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2014-04-2727.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 H16 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2014-10-1111.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů MIX Gedeon Dominik KSU9900
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DOROST Gedeon Dominik KSU9900
OB 2015-04-1111.04.2015 Oblastní žebříček H16C Gedeon Dominik KSU9900
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B - Morava H16B Gedeon Dominik KSU9900
OB 2015-04-1919.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2015-06-2727.06.2015 Oblastní žebříček štafet H18-99 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2015-08-2828.08.2015 Cena východních Čech H16B Gedeon Dominik KSU9900
OB 2015-09-0505.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B Gedeon Dominik KSU9900
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B-Morava H16B Gedeon Dominik KSU9900
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček štafet H15-99 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Gedeon Dominik KSU9900
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček H16C Gedeon Dominik KSU9900
OB 2015-10-3131.10.2015 Oblastní žebříček H16C Gedeon Dominik KSU9900
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček H18C Gedeon Dominik KSU9900
OB 2016-04-3030.04.2016 Oblastní žebříček H18C Gedeon Dominik KSU9900
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček H18C Gedeon Dominik KSU9900
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček H18C Gedeon Dominik KSU9900
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček H18C Gedeon Dominik KSU9900
OB 2017-04-1414.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2017-04-1515.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A Gedeon Dominik KSU9900
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A Gedeon Dominik KSU9900
OB 2017-01-0101.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 H18A Gedeon Dominik KSU9900
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 2018-04-1616.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 H20B Gedeon Dominik KSU9900
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup H21C Gedeon Dominik KSU9900
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup H21A Gedeon Dominik KSU9900 Přihlášen
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E1 H21A Gedeon Dominik KSU9900 Přihlášen
OB 2021-07-1717.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E2 H21A Gedeon Dominik KSU9900 Přihlášen
OB 2021-07-1818.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E3 H21A Gedeon Dominik KSU9900 Přihlášen