Závodník: Gedeon Dominik

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 H18 3. Gedeon Dominik KSU9900 47:57 + 7:41
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 H18 Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček H18C Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H18C Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H18C 18. Gedeon Dominik KSU9900 60:25 + 18:17
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 H18B 1 Gedeon Dominik KSU9900
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava H18B 1. Gedeon Dominik KSU9900 44:50
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava H18B 3. Gedeon Dominik KSU9900 63:10 + 7:56
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H18 Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H18 29. Gedeon Dominik KSU9900 56:03 + 22:47
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H18 29. Gedeon Dominik KSU9900 42:12 + 19:59
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H18 22. Gedeon Dominik KSU9900 65:11 + 20:33
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H18 17. Gedeon Dominik KSU9900 32:46 + 7:14
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18B 4. Gedeon Dominik KSU9900 77:53 + 8:47
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18B 2. Gedeon Dominik KSU9900 31:45 + 2:01
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček H18 4. Gedeon Dominik KSU9900 35:17 + 4:30
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava H18B 1. Gedeon Dominik KSU9900 34:34
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava H18B 2. Gedeon Dominik KSU9900 80:33 + 10:32
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H18 Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H18 5. Gedeon Dominik KSU9900 17:11 + 3:35
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček H16C 3. Gedeon Dominik KSU9900 27:12 + 2:37
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H16C 3. Gedeon Dominik KSU9900 32:40 + 5:08
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H16C Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16A 15. Gedeon Dominik KSU9900 53:56 + 16:04
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H16C Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 38. Gedeon Dominik KSU9900 22:01 + 7:23
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 H16B 5. Gedeon Dominik KSU9900 48:01 + 7:30
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 H16B 3. Gedeon Dominik KSU9900 35:39 + 2:06
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 H16B 10. Gedeon Dominik KSU9900 45:05 + 11:17
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 H16A 22. Gedeon Dominik KSU9900 74:46 + 27:06
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 H16A 32. Gedeon Dominik KSU9900 59:30 + 29:01
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 H16A 23. Gedeon Dominik KSU9900 59:54 + 21:53
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 H16A 17. Gedeon Dominik KSU9900 61:58 + 13:06
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 H16A 11. Gedeon Dominik KSU9900 26:37 + 3:46
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček H16C 6. Gedeon Dominik KSU9900 34:48 + 9:53
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H16B 9. Gedeon Dominik KSU9900 25:57 + 3:57
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16B 13. Gedeon Dominik KSU9900 28:04 + 7:07
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 2. Gedeon Dominik KSU9900 46:05 + 3:40
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 3. Gedeon Dominik KSU9900 29:27 + 2:39
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 5. Gedeon Dominik KSU9900 74:21 + 14:47
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H16C 7. Gedeon Dominik KSU9900 13:11 + 1:50
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 3. Gedeon Dominik KSU9900 29:52 + 5:06
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 5. Gedeon Dominik KSU9900 64:10 + 11:26
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 3. Gedeon Dominik KSU9900 34:17 + 5:50
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 5. Gedeon Dominik KSU9900 16:50 + 1:38
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H16B 25. Gedeon Dominik KSU9900 69:37 + 28:55
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) H16C 4. Gedeon Dominik KSU9900 46:14 + 8:01
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H16C 5. Gedeon Dominik KSU9900 26:55 + 5:07
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H16C 6. Gedeon Dominik KSU9900 36:42 + 6:04
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H16C 4. Gedeon Dominik KSU9900 44:56 + 11:18
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16C 23. Gedeon Dominik KSU9900 67:45 + 18:29
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16B 18. Gedeon Dominik KSU9900 74:39 + 30:14
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H16C 4. Gedeon Dominik KSU9900 63:51 + 10:39
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16B 11. Gedeon Dominik KSU9900 74:45 + 32:34
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B 5. Gedeon Dominik KSU9900 58:40 + 7:41
OB 06.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 H16 3. Gedeon Dominik KSU9900 52:18 + 6:01
OB 05.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 H16 5. Gedeon Dominik KSU9900 46:17 + 5:06
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 H16 5. Gedeon Dominik KSU9900 30:58 + 6:24
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16C 16. Gedeon Dominik KSU9900 46:10 + 20:22
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16B 19. Gedeon Dominik KSU9900 47:41 + 17:52
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček H16C Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček Hanácké oblasti - jaro 2014 H16C 3. Gedeon Dominik KSU9900
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H16B 11. Gedeon Dominik KSU9900 48:41 + 18:40
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B 3. Gedeon Dominik KSU9900 61:15 + 7:03
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček H16 1. Gedeon Dominik KSU9900 40:30
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček H16C 2. Gedeon Dominik KSU9900 59:16 + 9:11
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava H16B 16. Gedeon Dominik KSU9900 46:39 + 18:23
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H16B Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 MS Gedeon Dominik KSU9900 31:03 + 4:55
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) H16B 21. Gedeon Dominik KSU9900 98:03 + 46:35
OB 08.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky H16B 6. Gedeon Dominik KSU9900
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček H16C 5. Gedeon Dominik KSU9900 61:11 + 17:07
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H16C 11. Gedeon Dominik KSU9900 18:27 + 7:37
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) H16C 7. Gedeon Dominik KSU9900 105:33 + 47:23
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H14C 7. Gedeon Dominik KSU9900 40:50 + 10:37
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček H14C 11. Gedeon Dominik KSU9900 57:02 + 18:54
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček H14C 13. Gedeon Dominik KSU9900 34:18 + 13:30
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček H14C Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček H14C 10. Gedeon Dominik KSU9900 48:04 + 12:11
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H14 21. Gedeon Dominik KSU9900 71:07 + 33:26
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu H14 11. Gedeon Dominik KSU9900 16:37 + 2:36
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček H14C Gedeon Dominik KSU9900 DISK
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) H12C MS Gedeon Dominik KSU9900 45:41 + 23:51
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 H21C Gedeon Dominik KSU9900
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 H21C Gedeon Dominik KSU9900
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 H21C Gedeon Dominik KSU9900
OB 19.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2 HS Gedeon Dominik KSU9900
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati H14 Gedeon Dominik KSU9900
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava H14C Gedeon Dominik KSU9900
OB 13.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 H16 Gedeon Dominik KSU9900
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů MIX Gedeon Dominik KSU9900
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DOROST Gedeon Dominik KSU9900
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček H16C Gedeon Dominik KSU9900
OB 06.09.2015 Žebříček B - Morava H16B Gedeon Dominik KSU9900
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček štafet H18-99 Gedeon Dominik KSU9900
OB 28.08.2015 Cena východních Čech H16B Gedeon Dominik KSU9900
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B Gedeon Dominik KSU9900
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava H16B Gedeon Dominik KSU9900
OB 13.09.2015 Český pohár štafet H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček štafet H15-99 Gedeon Dominik KSU9900
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Gedeon Dominik KSU9900
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček H16C Gedeon Dominik KSU9900
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček H16C Gedeon Dominik KSU9900
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H18C Gedeon Dominik KSU9900
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček H18C Gedeon Dominik KSU9900
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H18C Gedeon Dominik KSU9900
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček H18C Gedeon Dominik KSU9900
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček H18C Gedeon Dominik KSU9900
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A Gedeon Dominik KSU9900
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A Gedeon Dominik KSU9900
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 H18A Gedeon Dominik KSU9900
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle H18 Gedeon Dominik KSU9900
OB 16.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 H20B Gedeon Dominik KSU9900
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup H21C Gedeon Dominik KSU9900