Závodník: Kazdová Dana

Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček P Kazdová Dana 24C8150
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu T Kazdová Dana 24C8150
OB 16.03.2013 Veřejný závod (Jarní skály) P3 Kazdová Dana 24C8150
OB 07.04.2013 Oblastní žebříček D21K Kazdová Dana 24C8150
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu P Kazdová Dana 24C8150
OB 21.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati T3 Kazdová Dana 24C8150
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček P Kazdová Dana 24C8150
OB 08.06.2013 Oblastní žebříček P Kazdová Dana 24C8150
OB 08.06.2013 Veřejný závod P Kazdová Dana 24C8150
OB 09.08.2013 Advanta cup P Kazdová Dana 24C8150
OB 09.08.2013 Advanta cup - E1 P Kazdová Dana 24C8150
OB 10.08.2013 Advanta cup - E2 P Kazdová Dana 24C8150
OB 16.08.2013 Rumcajsovy míle P Kazdová Dana 24C8150
OB 16.08.2013 Rumcajsovy míle - E1 P Kazdová Dana 24C8150
OB 17.08.2013 Rumcajsovy míle - E2 P Kazdová Dana 24C8150
OB 17.08.2013 Rumcajsovy míle - E3 P Kazdová Dana 24C8150
OB 18.08.2013 Rumcajsovy míle - E4 P Kazdová Dana 24C8150
OB 29.09.2013 Oblastní žebříček P Kazdová Dana 24C8150
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček P2 Kazdová Dana 24C8150
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček P Kazdová Dana 24C8150
OB 27.10.2013 Oblastní žebříček T3 Kazdová Dana 24C8150
OB 15.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) P3 Kazdová Dana 24C8150
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček P3 Kazdová Dana 24C8150
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček T4 Kazdová Dana 24C8150
OB 14.05.2014 1. závod Pražského poháru žactva T3 Kazdová Dana 24C8150
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup P2 Kazdová Dana 24C8150
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 P2 Kazdová Dana 24C8150
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 P2 Kazdová Dana 24C8150
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 P2 Kazdová Dana 24C8150
OB 18.06.2014 6. závod Pražského poháru žactva T3 Kazdová Dana 24C8150
OB 08.08.2014 Rumpál OPEN Kazdová Dana 24C8150
OB 08.08.2014 Rumpál - E1 OPEN Kazdová Dana 24C8150
OB 09.08.2014 Rumpál - E2 OPEN Kazdová Dana 24C8150
OB 10.08.2014 Rumpál - E3 OPEN Kazdová Dana 24C8150
OB 29.08.2014 Cena východních Čech P Kazdová Dana 24C8150
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 P Kazdová Dana 24C8150
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 P Kazdová Dana 24C8150
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 P Kazdová Dana 24C8150
OB 14.09.2014 Oblastní žebříček T3 Kazdová Dana 24C8150
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček P2 Kazdová Dana 24C8150
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček P Kazdová Dana 24C8150
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček T5 Kazdová Dana 24C8150
OB 14.03.2015 Veřejný závod (Jarní skály) P3 Kazdová Dana 24C8150
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček P Kazdová Dana 24C8150
OB 11.04.2015 T3, T5 a P2 při Mistrovství oblasti štafet P2 Kazdová Dana 24C8150
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu P Kazdová Dana 24C8150
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu P Kazdová Dana 24C8150
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati P Kazdová Dana 24C8150
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček P3 Kazdová Dana 24C8150
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy P Kazdová Dana 24C8150
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy - E1 P Kazdová Dana 24C8150
OB 04.07.2015 Cena střední Moravy - E2 P Kazdová Dana 24C8150
OB 05.07.2015 Cena střední Moravy - E3 P Kazdová Dana 24C8150
OB 06.07.2015 Cena střední Moravy - E4 P Kazdová Dana 24C8150
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček P Kazdová Dana 24C8150
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu P Kazdová Dana 24C8150
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček P3 Kazdová Dana 24C8150
OB 11.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 T3 Kazdová Dana 24C8150
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 P Kazdová Dana 24C8150
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 P Kazdová Dana 24C8150
OB 03.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 P Kazdová Dana 24C8150
OB 05.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 P Kazdová Dana 24C8150
OB 06.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 P Kazdová Dana 24C8150
OB 29.07.2016 Eduard 2016 T1 Kazdová Dana 24C8150
OB 29.07.2016 Eduard 2016 - E1 T1 Kazdová Dana 24C8150
OB 30.07.2016 Eduard 2016 - E2 T1 Kazdová Dana 24C8150
OB 31.07.2016 Eduard 2016 - E3 T1 Kazdová Dana 24C8150
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček P Kazdová Dana 24C8150
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček P2 Kazdová Dana 24C8150
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost P Kazdová Dana 24C8150
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E1 P Kazdová Dana 24C8150
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E2 P Kazdová Dana 24C8150
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E3 P Kazdová Dana 24C8150
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček HDR Kazdová Dana 24C8150
OB 31.08.2018 West cup P3 Kazdová Dana 24C8150
OB 31.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 P3 Kazdová Dana 24C8150
OB 01.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 P3 Kazdová Dana 24C8150
OB 02.09.2018 West cup - E3 P3 Kazdová Dana 24C8150
OB 17.11.2018 SMIK - 25.Mistrovství světa ve SMIKu D Kazdová Dana 24C8150
OB 25.11.2018 PZL v Nymburku T2 Kazdová Dana 24C8150
OB 16.03.2019 Veřejný závod (Jarní skály) HDR Kazdová Dana 24C8150