Logo

Závodník: Došla Jan

Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček T3 Došla Jan NNN0001
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček T3 Došla Jan NNN0001
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček P Došla Jan NNN0001
OB 2019-02-1717.02.2019 Zimní hradubická liga - OB, kratší klasika P Rochová Johanka NNN0001
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček H35C Bláha Jan NNN0001
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR mladsí Detsky domov - NNN0001
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 H21C Kuchař Jiří NNN0001
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 H21C Kuchař Jiří NNN0001
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 H21C Kuchař Jiří NNN0001
OB 2019-07-1919.07.2019 Grand prix Silesia - E1 T Zaoral Jan NNN0001
OB 2019-07-2020.07.2019 Grand prix Silesia - E2 T Zaoral Jan NNN0001
OB 2019-07-2020.07.2019 Grand prix Silesia - E3 T Zaoral Jan NNN0001
OB 2019-07-2121.07.2019 Grand prix Silesia - E4 T Zaoral Jan NNN0001
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle - nesoutěžní - E1 P Nadera Agata NNN0001
OB 2019-08-1717.08.2019 Rumcajsovy míle - nesoutěžní - E2 P Nadera Agata NNN0001
OB 2019-08-1818.08.2019 Rumcajsovy míle - nesoutěžní - E3 P Nadera Agata NNN0001
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ HDR Tomešová Stella NNN0001
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček Z3 Roman Cerny NNN0001
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček T Špak Zdenek NNN0001
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček P Kavcová Lucie NNN0001
OB 2019-12-2222.12.2019 Vánoční sprint 2019 D Svejštilová Radka NNN0001
OB 2020-02-0909.02.2020 Zimní hradubická liga - krátká trať D Čechová Iva NNN0001
OB 2020-02-1616.02.2020 6. závod zimní ligy, Frýdek HA Wágner Jakub NNN0001
OB 2020-06-0606.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (dopoledne) H21E Francke Michal NNN0001
OB 2020-06-1313.06.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati T Husáková Pavlína NNN0001
OB 2020-07-0404.07.2020 Hejkal o-cup (ZÁVOD 1) & Běhej s mapou H21K Dohnal Pavel NNN0001
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR Kubaň Tonda NNN0001
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR Kubaň Tonda NNN0001
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR Kubaň Tonda NNN0001
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček H45C Lasota Tomasz NNN0001
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček P Kopečná Markéta NNN0001
OB 2013-10-0606.10.2013 Oblastní žebříček T3 Došla Jan NNN0001
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček P Došla Jan NNN0001
OB 2013-10-2626.10.2013 Oblastní žebříček P4 Došla Jan NNN0001
OB 2014-03-2222.03.2014 Oblastní žebříček T5 Došla Jan NNN0001
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček P Došla Jan NNN0001
OB 2014-12-0707.12.2014 2. Slezská zimní liga - Mikuláš 2014 AH Došla Jan NNN0001
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu P Došla Jan NNN0001
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup T5 Došla Jan NNN0001
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup - E1 T5 Došla Jan NNN0001
OB 2015-08-2929.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček T5 Došla Jan NNN0001
OB 2015-08-3030.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček T5 Došla Jan NNN0001
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček P Došla Jan NNN0001
OB 2016-06-2222.06.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 8. závod H Došla Jan NNN0001
OB 2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD T5 Došla Jan NNN0001
OB 2018-09-1919.09.2018 Žákovské štafety OPEN Křemenová Natálie NNN0001