Závodník: Junek Šimon

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček H10L 1. Junek Šimon STH1001 19:51
OB 01.11.2018 Noční bohnický orienťák 2018 T2 4. Junek Šimon STH1001 15:19 + 0:35
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček H10L 1. Junek Šimon STH1001 18:35
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H10L 2. Junek Šimon STH1001 18:54 + 4:52
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček H10L 1. Junek Šimon STH1001 11:13
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček H10N 1. Junek Šimon STH1001 18:22
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10N 2. Junek Šimon STH1001 19:44 + 2:23
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10N 3. Junek Šimon STH1001 13:40 + 2:03
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10N 1. Junek Šimon STH1001 9:11
OB 13.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva H10L 1. Junek Šimon STH1001 10:22
OB 06.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva H10L 1. Junek Šimon STH1001 18:04
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček H10L 25. Junek Šimon STH1001 51:51 + 34:07
OB 30.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva HD10L 3. Šimon Junek STH1001 16:24 + 0:47
OB 16.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva H10L 7. Junek Šimon STH1001 16:45 + 3:39
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček H10L 3. Junek Šimon STH1001 17:52 + 1:47
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček H10L 11. Junek Šimon STH1001 33:58 + 14:51
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H10L 1. Junek Šimon STH1001 21:26
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H10N 2. Junek Šimon STH1001 10:28 + 0:14
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček H10N 4. Junek Šimon STH1001 24:01 + 1:12
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček H10L 19. Junek Šimon STH1001 19:17 + 8:39
OB 15.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H10 9. Junek Šimon STH1001 26:51 + 15:03
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L 1. Junek Šimon STH1001 27:29
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H10N 1. Junek Šimon STH1001 25:03
OB 05.11.2017 Oblastní žebříček H10L 2. Junek Šimon STH1001 17:26 + 0:40
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček H10L 10. Junek Šimon STH1001 22:42 + 6:58
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H10L 1. Junek Šimon STH1001 25:31
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček H10N 7. Junek Šimon STH1001 20:01 + 6:47
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H10N 5. Junek Šimon STH1001 27:52 + 6:38
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H10 22. Junek Šimon STH1001 26:49 + 13:06
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 T10 10. Junek Šimon STH1001 32:42 + 8:33
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 T10 22. Junek Šimon STH1001 35:04 + 11:30
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 T10 12. Junek Šimon STH1001 27:07 + 7:46
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 T10 17. Junek Šimon STH1001 33:15 + 7:50
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 T10 7. Junek Šimon STH1001 30:04 + 7:00
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 DH10N 10. Junek Šimon STH1001 19:12 + 6:06
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 DH10N 22. Junek Šimon STH1001 40:52 + 26:27
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček H10L 5. Junek Šimon STH1001 15:22 + 3:15
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček H10L 6. Junek Šimon STH1001 33:22 + 7:41
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček H10N 17. Junek Šimon STH1001 37:24 + 18:18
OB 14.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva H10L 2. Junek Šimon STH1001 26:24 + 6:56
OB 07.06.2017 PPŽ Rohožník H10L 4. Simon Junek STH1001 22:48 + 7:39
OB 31.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva HD10L 25. Junek Šimon STH1001 32:55 + 16:20
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H10N 4. Junek Šimon STH1001 23:46 + 6:09
OB 17.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva H10L 2. Junek Šimon STH1001 12:44 + 1:15
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy H10L 11. Junek Šimon STH1001 35:46 + 15:15
OB 08.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H10N 19. Junek Šimon STH1001 27:07 + 15:05
OB 01.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) H10L 6. Šimon Junek STH1001 34:20 + 19:32
OB 30.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) H10L 13. Šimon Junek STH1001 33:29 + 15:46
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L 9. Junek Šimon STH1001 25:02 + 7:01
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček H10L 4. Junek Šimon STH1001 22:15 + 6:52
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H10L 16. Junek Šimon STH1001 34:53 + 13:27
OB 08.10.2016 Oblastní žebříček H10N 8. Junek Šimon STH1001 34:55 + 13:16
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H10N 14. Junek Šimon STH1001 35:55 + 13:30
OB 28.08.2016 Cena východních Čech - E3 H10N 8. Junek Šimon STH1001 53:04 + 30:36
OB 27.08.2016 Cena východních Čech - E2 H10N 6. Junek Šimon STH1001 45:58 + 18:55
OB 26.08.2016 Cena východních Čech - E1 H10N 6. Junek Šimon STH1001 40:19 + 15:08
OB 26.08.2016 Cena východních Čech H10N 7. Junek Šimon STH1001 139:21 + 61:28
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 HDR 39. Junek Šimon STH1001 34:56 + 19:09
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle HDR Junek Šimon STH1001 DISK
OB 06.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 HDR 10. Junek Šimon STH1001 28:12 + 10:38
OB 05.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 HDR 10. Junek Šimon STH1001 22:15 + 6:05
OB 03.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 HDR 8. Junek Šimon STH1001 20:07 + 6:10
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 HDR 11. Junek Šimon STH1001 25:31 + 12:33
OB 15.06.2016 Pražský pohár žactva HDR 9. Junek Šimon STH1001 23:19 + 8:29
OB 12.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 34. Junek Šimon STH1001 35:01 + 16:17
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček HDR 33. Junek Šimon STH1001 19:49 + 8:59
OB 08.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva HDR 34. Junek Šimon STH1001 28:18 + 15:28
OB 01.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) HDR 18. Junek Šimon STH1001 56:02 + 41:22
OB 25.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva HDR 12. Junek Šimon STH1001 19:01 + 5:17
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy TF 9. Junek Šimon STH1001 35:22 + 9:56
OB 11.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 HDR 14. Junek Šimon STH1001 21:46 + 7:27
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy HDR 31. Junek Šimon STH1001 40:04 + 17:38
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy HDR 34. Junek Šimon STH1001 51:16 + 25:38
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček HDR 21. Junek Šimon STH1001 24:02 + 9:10
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček HDR 24. Junek Šimon STH1001 34:28 + 10:04
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) HDR 39. Junek Šimon STH1001 50:59 + 28:13
OB 08.05.2014 Oblastní žebříček HDR 54. Junek Šimon STH1001 52:20 + 33:08
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček HDR 29. Junek Šimon STH1001 52:57 + 26:38
LOB 18.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať H12 Junek Šimon STH1001
LOB 18.02.2017 Mistrovství ČR ve sprintu H12 Junek Šimon STH1001
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček HDR Junek Šimon STH1001
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy H10L Junek Šimon STH1001
LOB 25.02.2018 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať H12 Junek Šimon STH1001
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 HDR Junek Šimon STH1001
OB 22.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX Linie Junek Šimon STH1001
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček H10N Junek Šimon STH1001
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR Junek Šimon STH1001
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1) H10L Junek Šimon STH1001
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy DH10N Junek Šimon STH1001
OB 21.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod ŠTAFET pod záštitou radní Ireny Ropkové HD10 Junek Šimon STH1001
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Junek Šimon STH1001
OB 23.05.2018 2. Pražský pohár žactva H10L Junek Šimon STH1001
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup H10N Junek Šimon STH1001
OB 20.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH10L Junek Šimon STH1001