Logo

Závodník: Synek Petr

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-05-0909.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H20A 36. Synek Petr DOK0200 47:38 + 21:47
OB 2021-05-0808.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H20A 32. Synek Petr DOK0200 16:53 + 3:34
OB 2021-05-0303.05.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 H20A 36 Synek Petr DOK0200
OB 2020-10-1717.10.2020 Saxbo (závod v Německu) H18 (Herren bis 18) 3. Synek Petr DOK0200 40:06 + 2:24
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati H18 15. Synek Petr DOK0200 31:37 + 5:24
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati H18 26. Synek Petr DOK0200 62:24 + 10:59
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu H18 39. Synek Petr DOK0200 15:17 + 3:30
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 32. Synek Petr DOK0200 13:52 + 1:37
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 H18 30 Synek Petr DOK0200
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 H18 1. Synek Petr DOK0200 34:19
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 H18 1. Synek Petr DOK0200 32:22
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 H18 3. Synek Petr DOK0200 17:43 + 2:00
OB 2020-06-0606.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (dopoledne) H21E 11. Synek Petr DOK0200 43:09 + 6:24
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 H18A 30 Synek Petr DOK0200
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 H18A 23 Synek Petr DOK0200
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H18A 10. Synek Petr DOK0200 92:01 + 14:00
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H18C 2. Synek Petr DOK0200 51:51 + 1:24
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H18A 47. Synek Petr DOK0200 15:36 + 4:07
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H21B 11. Synek Petr DOK0200 38:16 + 5:59 073597359
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H18B 3. Synek Petr DOK0200 62:41 + 1:50
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 H18A 8. Synek Petr DOK0200 49:38 + 8:23
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 H18A 5. Synek Petr DOK0200 30:40 + 2:42
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 H18A 10. Synek Petr DOK0200 57:47 + 8:52
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 H18A 3. Synek Petr DOK0200 30:00 + 1:15
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 H18A 2. Synek Petr DOK0200 58:17 + 1:22
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H18A 8. Synek Petr DOK0200 26:30 + 2:14
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H18A 3. Synek Petr DOK0200 27:23 + 0:52
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti H18B 1. Synek Petr DOK0200 61:26
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ H21A 10. Synek Petr DOK0200 46:15 + 7:29 070317031
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H18A 15. Synek Petr DOK0200 25:52 + 2:59
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H18A 29. Synek Petr DOK0200 115:09 + 40:07
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H18 10. Synek Petr DOK0200 13:45 + 1:16
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H18A 15. Synek Petr DOK0200 13:30 + 0:52
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H18 2. Synek Petr DOK0200 49:26 + 1:47
OB 2019-04-2121.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 H21A 2. Synek Petr DOK0200 66:11 + 1:01 065716571
OB 2019-04-2020.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 H21A 2. Synek Petr DOK0200 67:57 + 1:35 065596559
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 H21A 2. Synek Petr DOK0200 45:53 + 2:06 064266426
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách H21A 2. Synek Petr DOK0200 180:01 + 4:42
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18A 8. Synek Petr DOK0200 26:58 + 2:26
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H18 3. Synek Petr DOK0200 61:51 + 0:51
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček H21L 22. Synek Petr DOK0200 44:29 + 11:23 054325432
OB 2019-04-0707.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H18 1. Synek Petr DOK0200 11:31
OB 2019-03-3131.03.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 H18A 18 Synek Petr DOK0200
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 14. Synek Petr DOK0200 46:13 + 3:46 065966596
OB 2019-03-1616.03.2019 Veřejný závod (Jarní skály) H21A 23. Synek Petr DOK0200 93:09 + 26:13 065436543
OB 2018-10-2828.10.2018 Oblastní žebříček H18 1. Synek Petr DOK0200 21:46
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček H16 1. Synek Petr DOK0200 28:48
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H16B 1. Synek Petr DOK0200 56:16
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16B 7. Synek Petr DOK0200 41:22 + 3:11
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H16A 32. Synek Petr DOK0200 68:53 + 14:55
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H16A 12. Synek Petr DOK0200 26:12 + 3:03
OB 2018-09-0202.09.2018 Cena východních Čech - E3 H16B 8. Synek Petr DOK0200 40:16 + 6:36
OB 2018-09-0101.09.2018 Cena východních Čech - E2 H16B 13. Synek Petr DOK0200 61:47 + 16:06
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech - E1 H16B 9. Synek Petr DOK0200 27:34 + 4:13
OB 2018-08-0505.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) H21L 42. Synek Petr DOK0200 54:01 + 19:48 044524452
OB 2018-08-0404.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) H16 5. Synek Petr DOK0200 59:03 + 7:47
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H16A 15. Synek Petr DOK0200 28:20 + 5:11
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16C 6. Synek Petr DOK0200 27:52 + 3:11
OB 2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 2. Synek Petr DOK0200 50:26 + 2:46
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H16A 11. Synek Petr DOK0200 63:49 + 8:48
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H16A 38. Synek Petr DOK0200 35:14 + 9:54
OB 2018-06-0303.06.2018 Oblastní žebříček H21L 6. Synek Petr DOK0200 87:28 + 12:52 071377137
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H21L 45. Synek Petr DOK0200 44:40 + 14:34 053405340
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 5. Synek Petr DOK0200 11:20 + 0:25
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 19. Synek Petr DOK0200 29:15 + 4:14
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H16 3. Synek Petr DOK0200 10:20 + 0:12
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček H21L 11. Synek Petr DOK0200 37:34 + 3:17 079157915
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček H21L 55. Synek Petr DOK0200 69:34 + 29:58 025992599
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H16A 12. Synek Petr DOK0200 49:37 + 4:50
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H16A 8. Synek Petr DOK0200 24:39 + 1:54
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) H21L 41. Synek Petr DOK0200 55:07 + 16:36 051885188
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 9. Synek Petr DOK0200 13:11 + 0:47
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H16S 5. Synek Petr DOK0200 39:14 + 3:22
OB 2018-04-0303.04.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 H16A 12 Synek Petr DOK0200
OB 2018-04-0101.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 H16 6. Synek Petr DOK0200 50:51 + 3:52
OB 2018-03-3131.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 H16 1. Synek Petr DOK0200 43:18
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 H16 2. Synek Petr DOK0200 42:12 + 0:22
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách H16 1. Synek Petr DOK0200 136:21
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 27. Synek Petr DOK0200 47:13 + 5:50 066796679
OB 2018-03-1717.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) H21B 3. Synek Petr DOK0200 70:04 + 4:19 071337133
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček H21L 30. Synek Petr DOK0200 51:58 + 12:41 058445844
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček H21L Synek Petr DOK0200 DISK 000000
OB 2017-09-2828.09.2017 Rumburská LILIE 2017 E3 sprint Cerna 9. Synek Petr DOK0200 19:34 + 2:40
OB 2017-09-2828.09.2017 Rumburská LILIE 2017 E2 mikrosprint Cerna 7. Synek Petr DOK0200 5:16 + 1:58
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H16A 12. Synek Petr DOK0200 56:34 + 7:36
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H16A 5. Synek Petr DOK0200 48:48 + 3:37
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 10. Synek Petr DOK0200 11:58 + 0:37
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H16A 18. Synek Petr DOK0200 26:08 + 4:44
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16A 15. Synek Petr DOK0200 59:49 + 9:18
OB 2017-08-1313.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 H16 2. Synek Petr DOK0200 30:09 + 0:42
OB 2017-08-1212.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 H16 4. Synek Petr DOK0200 47:31 + 5:31
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 H16 2. Synek Petr DOK0200 26:46 + 0:31
OB 2017-07-3030.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 H16A 6. Synek Petr DOK0200 62:29 + 8:07
OB 2017-07-2929.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 H16A 6. Synek Petr DOK0200 27:44 + 3:39
OB 2017-07-2828.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 H16A 12. Synek Petr DOK0200 62:40 + 12:06
OB 2017-07-2727.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 H16A 14. Synek Petr DOK0200 35:54 + 7:01
OB 2017-07-2626.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 H16A 13. Synek Petr DOK0200 59:44 + 12:22
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček H21L 32. Synek Petr DOK0200 19:38 + 6:06 062256225
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček H21L 52. Synek Petr DOK0200 68:34 + 24:52 042234223
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy H16B 13. Synek Petr DOK0200 32:23 + 5:29
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy H16B 13. Synek Petr DOK0200 46:11 + 5:08
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H16A 18. Synek Petr DOK0200 46:35 + 15:59
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H16C 1. Synek Petr DOK0200 22:39
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16A 18. Synek Petr DOK0200 57:12 + 10:58
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16A 13. Synek Petr DOK0200 33:52 + 7:15
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 4. Synek Petr DOK0200 54:41 + 6:48
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 6. Synek Petr DOK0200 12:06 + 0:28
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H16A 34. Synek Petr DOK0200 29:06 + 8:42
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16A 20. Synek Petr DOK0200 58:09 + 10:03
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE H16 30. Synek Petr DOK0200 14:59 + 1:54
OB 2017-05-0101.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) H16 4. Petr Synek DOK0200 37:09 + 4:57
OB 2017-04-3030.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) H16 1. Petr Synek DOK0200 26:21
OB 2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček H16 1. Synek Petr DOK0200 37:37
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček H16 1. Synek Petr DOK0200 40:11
OB 2017-04-1616.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 H16 2. Synek Petr DOK0200 39:34 + 1:30
OB 2017-04-1515.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 H16 5. Synek Petr DOK0200 53:16 + 6:16
OB 2017-04-1414.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 H16 4. Synek Petr DOK0200 35:10 + 3:02
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 2. Synek Petr DOK0200 14:40 + 0:46
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB H16 14. Synek Petr DOK0200 46:56 + 8:20
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 4. Synek Petr DOK0200 11:23 + 0:27
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček H16 1. Synek Petr DOK0200 27:25
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 61. Synek Petr DOK0200 50:01 + 11:16 058725872
OB 2017-03-1111.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) H21B 22. Synek Petr DOK0200 73:15 + 7:39 064576457
OB 2017-02-1111.02.2017 2.závod „Zimní žákovské ligy DOK/BOR 2016-2017“ T 3. Synek Petr DOK0200 21:31 + 1:05
OB 2017-01-0101.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 H16A 16 Synek Petr DOK0200
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček H14 1. Synek Petr DOK0200 17:36
OB 2016-10-1616.10.2016 Oblastní žebříček H14 1. Synek Petr DOK0200 28:09
OB 2016-09-2424.09.2016 Veřejný závod H21B 2. Synek Petr DOK0200 16:25 + 0:55
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 H14B 5 Synek Petr DOK0200
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 7. Synek Petr DOK0200 21:46 + 2:59
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 13. Synek Petr DOK0200 36:18 + 6:14
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček H14 1. Synek Petr DOK0200 25:10
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček H14 2. Synek Petr DOK0200 15:23 + 0:57
OB 2016-08-0707.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 H14 1. Synek Petr DOK0200 19:13
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 H14 6. Synek Petr DOK0200 37:27 + 6:40
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 H14 6. Synek Petr DOK0200 16:59 + 3:28
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 H14 4. Synek Petr DOK0200 21:26 + 2:44
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle H14 5. Synek Petr DOK0200 95:05 + 6:52
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H14 3. Synek Petr DOK0200 21:05 + 2:06
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H14 1. Synek Petr DOK0200 27:27
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy H14B 19. Synek Petr DOK0200 29:41 + 6:01
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati H14B 2. Synek Petr DOK0200 38:48 + 0:36
OB 2016-06-1212.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 1. Synek Petr DOK0200 34:50
OB 2016-05-2222.05.2016 Veřejný závod (SAXBO) H14 7. Synek Petr DOK0200 44:24 + 12:42
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) H14 2. Synek Petr DOK0200 29:04 + 0:05
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy H14B 42. Synek Petr DOK0200 31:46 + 11:19
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy H14B 18. Synek Petr DOK0200 45:50 + 9:12
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 5. Synek Petr DOK0200 24:06 + 2:23
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 4. Synek Petr DOK0200 38:27 + 1:50
OB 2016-04-2424.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 1. Synek Petr DOK0200 26:58
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček H14 1. Synek Petr DOK0200 27:42
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček H14 3. Synek Petr DOK0200 36:54 + 4:07
OB 2016-04-0202.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 3. Synek Petr DOK0200 13:08 + 0:34
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček H14 1. Synek Petr DOK0200 18:48
OB 2016-03-2727.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 H14 1. Synek Petr DOK0200 31:01
OB 2016-03-2626.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 H14 3. Synek Petr DOK0200 33:14 + 1:02
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 H14 2. Synek Petr DOK0200 26:48 + 1:04
OB 2016-03-1212.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) H14 1. Synek Petr DOK0200 37:23
OB 2015-10-3131.10.2015 Oblastní žebříček H14 6. Synek Petr DOK0200 42:07 + 8:44
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček H14 5. Synek Petr DOK0200 28:33 + 3:58
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček H14 2. Synek Petr DOK0200 12:46 + 1:09
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček H14 5. Synek Petr DOK0200 37:40 + 6:25
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček T3 4. Synek Petr DOK0200 27:31 + 0:54
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14 13. Synek Petr DOK0200 12:25 + 1:36
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 16. Synek Petr DOK0200 30:13 + 7:40
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 12. Synek Petr DOK0200 47:37 + 9:12
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 F3 1. Synek Petr DOK0200 30:36
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 F3 1. Synek Petr DOK0200 16:42
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 F3 1. Synek Petr DOK0200 28:01
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 F3 1. Synek Petr DOK0200 24:02
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 F3 1. Synek Petr DOK0200 16:42
OB 2015-06-2727.06.2015 Oblastní žebříček H14 Synek Petr DOK0200 DISK
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 2. Synek Petr DOK0200 46:48 + 0:49
OB 2015-06-0707.06.2015 Žebříček B-Čechy H14B 14. Synek Petr DOK0200 34:29 + 8:02
OB 2015-06-0606.06.2015 Žebříček B-Čechy H14B 50. Synek Petr DOK0200 53:27 + 24:39
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 48. Synek Petr DOK0200 74:26 + 39:44
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 27. Synek Petr DOK0200 34:33 + 12:38
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy H14B 19. Synek Petr DOK0200 29:15 + 5:27
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy H14B 23. Synek Petr DOK0200 58:43 + 17:22
OB 2015-04-2626.04.2015 Oblastní žebříček H14 9. Synek Petr DOK0200 45:31 + 10:38
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 3. Synek Petr DOK0200 10:26 + 0:42
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 2. Synek Petr DOK0200 32:33 + 3:41
OB 2015-04-1818.04.2015 Oblastní žebříček H14 4. Synek Petr DOK0200 31:27 + 6:54
OB 2015-04-0505.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E3 H14 14. Synek Petr DOK0200 40:07 + 10:15
OB 2015-04-0404.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 H14 6. Synek Petr DOK0200 46:57 + 6:30
OB 2015-04-0303.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 H14 4. Synek Petr DOK0200 36:53 + 3:39
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček H14 3. Synek Petr DOK0200 25:40 + 2:57
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček H14 3. Synek Petr DOK0200 12:49 + 1:27
OB 2015-03-1414.03.2015 Veřejný závod (Jarní skály) H14 2. Synek Petr DOK0200 32:49 + 1:09
OB 2014-10-2626.10.2014 Oblastní žebříček H14 6. Synek Petr DOK0200 42:50 + 8:35
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček H12 2. Synek Petr DOK0200 25:39 + 0:18
OB 2014-10-0505.10.2014 Oblastní žebříček H12 8. Petr Synek DOK0200 19:56 + 5:43
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček H12 1. Synek Petr DOK0200 21:28
OB 2014-09-2828.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A T3 13. Synek Petr DOK0200 32:03 + 7:40
OB 2014-09-2727.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 6. Synek Petr DOK0200 25:20 + 3:43
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H12C 8. Synek Petr DOK0200 12:45 + 2:21
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H12C 6. Synek Petr DOK0200 26:51 + 2:26
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H12C 14. Synek Petr DOK0200 26:54 + 7:50
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček H12 1. Synek Petr DOK0200 30:58
OB 2014-06-0808.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H12C 5. Synek Petr DOK0200 32:12 + 3:04
OB 2014-06-0707.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H12C 9. Synek Petr DOK0200 37:58 + 6:08
OB 2014-06-0101.06.2014 Oblastní žebříček H12 7. Synek Petr DOK0200 33:57 + 10:58
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H12C 12. Synek Petr DOK0200 9:11 + 1:41
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H12C 6. Synek Petr DOK0200 18:40 + 4:06
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H12C 17. Synek Petr DOK0200 27:07 + 9:37
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H12C 24. Synek Petr DOK0200 35:44 + 16:04
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H12C 23. Synek Petr DOK0200 37:51 + 17:28
OB 2014-05-0303.05.2014 Oblastní žebříček H12 2. Synek Petr DOK0200 36:06 + 3:01
OB 2014-05-0303.05.2014 Oblastní žebříček H12 3. Synek Petr DOK0200 12:51 + 2:21
OB 2014-04-2727.04.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 3. Synek Petr DOK0200 29:24 + 5:45
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H12 32. Synek Petr DOK0200 43:28 + 19:26
OB 2014-04-1313.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 3. Synek Petr DOK0200 10:47 + 0:57
OB 2014-04-1313.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 8. Synek Petr DOK0200 32:07 + 10:49
OB 2014-04-1212.04.2014 Oblastní žebříček H12 5. Synek Petr DOK0200 29:42 + 3:25
OB 2014-03-1515.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) H12 16. Synek Petr DOK0200 61:55 + 30:14
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček H21L Synek Petr DOK0200
OB 2014-04-1818.04.2014 Velikonoce ve skalách H12 Synek Petr DOK0200
OB 2014-04-1818.04.2014 Velikonoce ve skalách - E1 H12 Synek Petr DOK0200
OB 2014-04-1919.04.2014 Velikonoce ve skalách - E2 H12 Synek Petr DOK0200
OB 2014-04-2020.04.2014 Velikonoce ve skalách - E3 H12 Synek Petr DOK0200
OB 2014-05-2525.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H14 Synek Petr DOK0200
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H12 Synek Petr DOK0200
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet DH12 Synek Petr DOK0200
OB 2014-09-1414.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Synek Petr DOK0200
OB 2014-10-1111.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů HD12 Synek Petr DOK0200
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Synek Petr DOK0200
OB 2015-04-0303.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter H14 Synek Petr DOK0200
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B - Čechy H14B Synek Petr DOK0200
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H14C Synek Petr JEO0201
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H14 Synek Petr DOK0200
OB 2015-05-3131.05.2015 Český pohár štafet H14 Synek Petr DOK0200
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H14 Synek Petr DOK0200
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet H14 Synek Petr DOK0200
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček H14 Synek Petr DOK0200
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Synek Petr DOK0200
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Synek Petr DOK0200
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 H14 Synek Petr DOK0200
OB 2016-04-1717.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Synek Petr DOK0200
OB 2016-04-2424.04.2016 Mistrovství oblasti štafet H14 Synek Petr DOK0200
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14 Synek Petr JEO0201
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Synek Petr JEO0201
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Synek Petr JEO0201
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14C Synek Petr JEO0201
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Synek Petr JEO0201
OB 2016-09-1818.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Synek Petr JEO0201
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Synek Petr JEO0201
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Synek Petr JEO0201
OB 2017-04-1414.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 H16 Synek Petr DOK0200
OB 2017-03-1818.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) H18 Synek Petr DOK0200
OB 2017-04-0909.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Petr DOK0200
OB 2017-05-0606.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) MIX Synek Petr DOK0200
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle H16 Synek Petr DOK0200
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Petr DOK0200
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Synek Petr DOK0200
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Petr DOK0200
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Petr DOK0200
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H18 Synek Petr DOK0200
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Synek Petr DOK0200
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček H21L Synek Petr DOK0200
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) H18 Synek Petr DOK0200
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Petr DOK0200
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Petr DOK0200
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti štafet H18 Synek Petr DOK0200
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech H16B Synek Petr DOK0200
OB 2018-09-1616.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE H16B Synek Petr DOK0200
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Synek Petr DOK0200
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Petr DOK0200
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Synek Petr DOK0200
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Synek Petr DOK0200
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Synek Petr DOK0200
OB 2018-11-2424.11.2018 O-Gala 2018 Plzeň Vstupné O-gala Synek Petr DOK0200
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering H18A Synek Petr DOK0200
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) H18 Synek Petr DOK0200
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet H18 Synek Petr DOK0200
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Petr DOK0200
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Synek Petr DOK0200
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Synek Petr DOK0200
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Synek Petr DOK0200
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Synek Petr DOK0200
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH21 Synek Petr DOK0200
OB 2020-06-0606.06.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H18 Synek Petr DOK0200
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle H18 Synek Petr DOK0200
OB 2020-09-2626.09.2020 Mistrovství ČR štafet H18 Synek Petr DOK0200
OB 2021-05-2222.05.2021 Mistrovství ČR ve sprintu H20 Synek Petr DOK0200 Přihlášen