Logo

Závodník: Kočová Klára

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-05-1515.05.2021 5. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) D14 11. Klára Kočová ZBM0850 48:52 + 21:02
OB 2021-05-0808.05.2021 Měřený trénink ve sprintu ZV 39. Klára Kočová ZBM0850 22:56 + 10:56
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D12 4. Kočová Klára ZBM0850 24:16 + 6:19
OB 2020-09-2828.09.2020 Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček D12C 5. Kočová Klára ZBM0850 28:48 + 5:12
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D12 9. Kočová Klára ZBM0850 25:54 + 7:25
OB 2020-03-0101.03.2020 9. BZL: Hruška cup ZV 21. Kočová Klára ZBM0850 24:02 + 7:36
OB 2020-02-2929.02.2020 8. BZL: Kauflauf 2020 4km 13. Kočová Klára ZBM0850 30:14 + 8:51
OB 2020-02-0909.02.2020 7. BZL: O-mikron ZV 20. Kočová Klára ZBM0850 35:04 + 16:49
OB 2020-01-2525.01.2020 6. BZL, Hromniční trápení 2020 ZV 10. Kočová Klára ZBM0850 18:24 + 6:04
OB 2020-01-1818.01.2020 5. BZL . Kufrování s medvědem ZV 6. Kočová Klára ZBM0850 41:34 + 15:55
OB 2020-01-1212.01.2020 4. BZL: Onos cup ZV 14. Kočová Klára ZBM0850 21:42 + 6:53
OB 2020-01-0101.01.2020 Jihomoravská liga 2020 D12 7 Kočová Klára ZBM0850
OB 2019-12-0101.12.2019 1. BZL: Adamna Cup 2019 ZV 39. Kočová Klára ZBM0850 33:14 + 15:09
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D12 9. Kočová Klára ZBM0850 28:56 + 13:29
OB 2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček D12 14. Kočová Klára ZBM0850 20:03 + 5:01
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D12C 15. Kočová Klára ZBM0850 27:31 + 10:11
OB 2019-06-3030.06.2019 Cena střední Moravy - E3 D12A 5. Kočová Klára ZBM0850 29:53 + 6:04
OB 2019-06-2929.06.2019 Cena střední Moravy - E2 D12A 5. Kočová Klára ZBM0850 31:01 + 6:07
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy - E1 D12A 16. Kočová Klára ZBM0850 17:29 + 5:50
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D12C 11. Kočová Klára ZBM0850 23:20 + 4:47
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 21. Kočová Klára ZBM0850 48:29 + 21:27
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 13. Kočová Klára ZBM0850 24:17 + 8:20
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 5. Kočová Klára ZBM0850 30:01 + 5:47
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D12 7. Kočová Klára ZBM0850 31:18 + 9:11
OB 2019-05-0808.05.2019 Oblastní žebříček D12 9. Kočová Klára ZBM0850 28:35 + 11:40
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 10. Kočová Klára ZBM0850 25:00 + 9:57
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček D12 4. Kočová Klára ZBM0850 19:39 + 4:38
OB 2019-03-1717.03.2019 Brněnská zimní liga - Hruška Cup ZV 21. Kočová Klára ZBM0850 17:20 + 6:31
OB 2019-02-2424.02.2019 Brněnská zimní liga - Onos Cup ZV 23. Kočová Klára ZBM0850 18:32 + 6:27
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2019 D12 6 Kočová Klára ZBM0850
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2019 D12 16 Kočová Klára ZBM0850
OB 2019-01-0101.01.2019 LODM 2019 - nominační žebříček D12 8 Kočová Klára ZBM0850
OB 2018-12-0909.12.2018 Brněnská zimní liga - Jelen Cup ZV 30. Kočová Klára ZBM0850 19:12 + 7:52
OB 2018-10-1313.10.2018 Oblastní žebříček D10 2. Kočová Klára ZBM0850 24:41 + 0:29
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D10 5. Kočová Klára ZBM0850 17:35 + 4:14
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D10 4. Kočová Klára ZBM0850 21:54 + 2:29
OB 2018-09-0101.09.2018 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2018 D10 3 Kočová Klára ZBM0850
OB 2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček D10 1. Kočová Klára ZBM0850 15:25
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 2. Kočová Klára ZBM0850 22:35 + 1:46
OB 2018-05-2626.05.2018 Oblastní žebříček D10 1. Kočová Klára ZBM0850 16:27
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D10C 3. Kočová Klára ZBM0850 14:17 + 3:22
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 2. Kočová Klára ZBM0850 23:12 + 2:10
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D10 2. Kočová Klára ZBM0850 16:14 + 1:01
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček D10 1. Kočová Klára ZBM0850 21:24
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D10 1. Kočová Klára ZBM0850 15:36
OB 2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 1. Kočová Klára ZBM0850 15:20
OB 2018-04-0808.04.2018 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2018 D10 1 Kočová Klára ZBM0850
OB 2018-01-2020.01.2018 Radostická krátká HDD 3. Kočová Klára ZBM0850 24:17 + 5:00
OB 2017-11-1111.11.2017 Oblastní žebříček D10C 3. Kočová Klára ZBM0850 20:05 + 0:31
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D10 5. Kočová Klára ZBM0850 19:43 + 3:17
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D10C 2. Kočová Klára ZBM0850 11:38 + 1:05
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček D10 6. Kočová Klára ZBM0850 18:15 + 3:13
OB 2017-09-0101.09.2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017 D10 5 Kočová Klára ZBM0850
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 7. Kočová Klára ZBM0850 26:20 + 5:16
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D10 3. Kočová Klára ZBM0850 22:33 + 3:12
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D10C 6. Kočová Klára ZBM0850 10:48 + 2:07
OB 2017-04-2929.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 5. Kočová Klára ZBM0850 25:02 + 5:31
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 3. Kočová Klára ZBM0850 9:01 + 0:22
OB 2017-04-0101.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 D10 3 Kočová Klára ZBM0850
OB 2017-01-2121.01.2017 Radostický sprint HDD 2. Kočová Klára ZBM0850 23:31 + 2:35
OB 2016-10-2828.10.2016 Oblastní žebříček D10C 2. Kočová Klára ZBM0850 24:05 + 3:15
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D10 5. Kočová Klára ZBM0850 24:36 + 5:24
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D10 2. Kočová Klára ZBM0850 18:12 + 1:42
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10 9. Kočová Klára ZBM0850 28:48 + 9:32
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10C 8. Kočová Klára ZBM0850 12:27 + 4:41
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D10C 17. Kočová Klára ZBM0850 23:46 + 7:50
OB 2016-08-2828.08.2016 Skalní OB v Tisé E3 Fialová 8. Kočová Klára ZBM0850 36:40 + 26:17
OB 2016-08-2828.08.2016 Skalní OB v Tisé E4 Fialová 5. Kočová Klára ZBM0850 29:13 + 14:16
OB 2016-08-2727.08.2016 Skalní OB v Tisé E1 Fialová 10. Kočová Klára ZBM0850 32:16 + 18:39
OB 2016-08-2727.08.2016 Skalní OB v Tisé E2 Fialová 11. Kočová Klára ZBM0850 68:35 + 45:16
OB 2016-07-1010.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 13. Kočová Klára ZBM0850 42:40 + 20:40
OB 2016-07-0909.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 11. Kočová Klára ZBM0850 36:20 + 18:28
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 13. Kočová Klára ZBM0850 37:00 + 17:10
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 12. Kočová Klára ZBM0850 41:39 + 22:32
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10 8. Kočová Klára ZBM0850 12:13 + 3:48
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček D10 8. Kočová Klára ZBM0850 22:44 + 6:48
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček D10 9. Kočová Klára ZBM0850 16:43 + 7:27
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 5. Kočová Klára ZBM0850 10:26 + 2:00
OB 2015-10-2828.10.2015 Oblastní žebříček D10C 7. Kočová Klára ZBM0850 18:40 + 3:08
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D10 18. Kočová Klára ZBM0850 27:27 + 13:13
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D10 12. Kočová Klára ZBM0850 31:00 + 13:25
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 14. Kočová Klára ZBM0850 46:21 + 23:48
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D10N 4. Kočová Klára ZBM0850 38:17 + 8:16
OB 2015-05-0808.05.2015 Oblastní žebříček D10 9. Kočová Klára ZBM0850 21:15 + 6:47
OB 2015-05-0808.05.2015 Oblastní žebříček D10 4. Kočová Klára ZBM0850 9:40 + 2:02
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 10. Kočová Klára ZBM0850 14:23 + 6:07
OB 2015-02-0808.02.2015 Papouščí přelet HDD 3. Kočová Klára ZBM0850 27:37 + 11:53
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček D10N 6. Kočová Klára ZBM0850 45:13 + 19:59
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D10N 7. Kočová Klára ZBM0850 48:36 + 24:03
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D10N 14. Kočová Klára ZBM0850 54:52 + 24:55
OB 2014-09-1313.09.2014 Oblastní žebříček D10N 8. Kočová Klára ZBM0850 49:49 + 15:47
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček HDR 60. Kočová Klára ZBM0850 35:49 + 21:20
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 8. Kočová Klára ZBM0850 15:28 + 3:25
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček HDR 56. Kočová Klára ZBM0850 50:29 + 25:25
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček HDR 21. Kočová Klára ZBM0850 29:39 + 12:14
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D10C Kočová Klára ZBM0850
OB 2017-06-1010.06.2017 Test TBM D10 Kočová Klára ZBM0850
OB 2020-09-2020.09.2020 Oblastní žebříček D12C Kočová Klára ZBM0850
OB 2015-01-1717.01.2015 Radostický sprint HDD Kočová Klára ZBM0850
OB 2015-06-1212.06.2015 Mistrovství oblasti štafet DH10 Kočová Klára ZBM0850
OB 2016-08-2727.08.2016 Skalní OB v Tisé Fialová Kočová Klára ZBM0850
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D10 Kočová Klára ZBM0850
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy D12A Kočová Klára ZBM0850
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Kočová Klára JMO0850
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Kočová Klára JMO0850
OB 2019-11-3030.11.2019 1. kolo Valašské zimní ligy - Vracov T5 Kočová Klára ZBM0850
OB 2019-12-2121.12.2019 Vánoční Magnus cup 2019 ZV Kočová Klára ZBM0850
OB 2020-03-1515.03.2020 10. BZL: Pohár legendy ZV Kočová Klára ZBM0850
OB 2019-06-2626.06.2019 Mistrovství oblasti štafet DH14 Kočová Klára ZBM0850
OB 2019-06-0505.06.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Kočová Klára ZBM0850
OB 2020-06-2424.06.2020 Mistrovství oblasti štafet DH12 Kočová Klára ZBM0850
OB 2021-05-0909.05.2021 Měřený trénink na Čeřínku (po ČP/ŽA) HD14C Kočová Klára ZBM0850
OB 2021-05-2222.05.2021 6. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) D14 b Kočová Klára ZBM0850 Přihlášen