Logo

Závodník: Uhrovič Blahoslav

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 P 16. Uhrovič Blahoslav PTE8448 37:54 + 13:03
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 P 17. Uhrovič Blahoslav PTE8448 39:54 + 12:25
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 P 14. Uhrovič Blahoslav PTE8448 54:51 + 17:41
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu T 17. Uhrovič Blahoslav PTE8448 17:52 + 5:22
OB 2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček P 29. Uhrovič Blahoslav PTE8448 50:19 + 20:37
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy T3 4. Uhrovič Blahoslav PTE8448 41:54 + 10:45
OB 2017-03-1111.03.2017 V. závod Sněhulákova kufru B 24. Uhrovic Blahoslav PTE8448 81:25 + 18:56
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček P 41. Uhrovič Blahoslav PTE8448 70:04 + 42:16
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček T 3. Uhrovič Blahoslav PTE8448 52:31 + 28:07
OB 2016-07-1010.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 P2 37. Uhrovič Blahoslav PTE8448 111:01 + 66:04
OB 2016-07-0909.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 P2 49. Uhrovič Blahoslav PTE8448 98:29 + 59:23
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 P2 24. Uhrovič Blahoslav PTE8448 43:38 + 21:37
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček H21C Uhrovič Blahoslav PTE8448 DISK 000000
OB 2015-08-3030.08.2015 Cena východních Čech - E3 OPEN 8. Uhrovič Blahoslav PTI8448 76:10 + 35:14
OB 2015-08-2929.08.2015 Cena východních Čech - E2 OPEN 13. Uhrovič Blahoslav PTI8448 73:23 + 33:53
OB 2015-07-1212.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 P2 17. Uhrovič Blahoslav PTI8448 57:07 + 13:20
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 P2 55. Uhrovič Blahoslav PTI8448 76:10 + 41:16
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 P2 31. Uhrovič Blahoslav PTI8448 104:49 + 65:10
OB 2015-06-2727.06.2015 Oblastní žebříček P 13. Uhrovič Blahoslav PTI8448 41:23 + 17:02
OB 2015-05-1717.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček T 5. Uhrovič Blahoslav PTI8448 51:22 + 19:44
OB 2015-05-1616.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček T 3. Uhrovič Blahoslav PTI8448 79:17 + 26:27
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček P 8. Uhrovič Blahoslav PTI8448 46:07 + 20:14
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček T 10. Uhrovič Blahoslav PTI8448 61:11 + 24:01
OB 2014-12-2020.12.2014 Mistrovství HO na dlouhé trati (DH19) a 5.závod ZL HO (ostatní) P 13. Uhrovič Blahoslav PTI8448 47:36 + 9:34
OB 2014-10-2828.10.2014 Oblastní žebříček T 9. Uhrovič Blahoslav PTI8448 55:02 + 20:16
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček P 8. Uhrovič Blahoslav PTI8448 30:40 + 8:37
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček P1 10. Uhrovič Blahoslav PTI8448 39:47 + 11:32
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček P1 6. Uhrovič Blahoslav PTI8448 39:35 + 5:10
OB 2014-07-2020.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 P1 5. Uhrovič Blahoslav PTI8448 47:19 + 16:15
OB 2014-07-1919.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 P1 19. Uhrovič Blahoslav PTI8448 41:37 + 15:04
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 P1 5. Uhrovič Blahoslav PTI8448 57:01 + 5:54
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček T 3. Uhrovič Blahoslav PTI8448 52:03 + 7:23
OB 2014-05-0303.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati P 13. Uhrovič Blahoslav PTI8448 41:11 + 16:27
OB 2014-03-2222.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) P Uhrovič Blahoslav PTI8448 DISK
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup P1 Uhrovič Blahoslav PTI8448
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček T4 Uhrovič Blahoslav PTI8448
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup P2 Uhrovič Blahoslav PTI8448
OB 2015-08-2828.08.2015 Cena východních Čech OPEN Uhrovič Blahoslav PTI8448
OB 2015-08-2828.08.2015 Cena východních Čech - E1 OPEN Uhrovič Blahoslav PTI8448
OB 2015-09-0505.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček T Uhrovič Blahoslav PTI8448
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B-Morava T Uhrovič Blahoslav PTI8448
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Uhrovič Blahoslav PTI8448
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Uhrovič Blahoslav PTI8448
OB 2015-11-1717.11.2015 SMIK - 22.Mistrovství světa ve SMIKu H Uhrovič Blahoslav PTI8448
OB 2016-03-0505.03.2016 Praga Magica ABC Uhrovič Blahoslav PTE8448
OB 2016-04-0202.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H21D Uhrovič Blahoslav PTI8448
OB 2016-07-0808.07.2016 H.S.H. Vysočina cup P2 Uhrovič Blahoslav PTE8448
OB 2017-03-0505.03.2017 Praga Magica ABC Uhrovič Blahoslav PTE8448
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) MIX Uhrovič Blahoslav PTE8448
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX Uhrovič Blahoslav PTE8448
OB 2018-03-1010.03.2018 Praga Magica ABC Uhrovič Blahoslav PTE8448
OB 2019-03-0909.03.2019 PRAGA MAGICA ABC Uhrovič Blahoslav PTE8448
OB 2020-03-1515.03.2020 Praga Magica ABC Uhrovič Blahoslav PTE8448
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup P Uhrovič Blahoslav PTE8448