Závodník: Bauerová Aneta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 12.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D12 9. Bauerová Aneta SKV0752 18:50 + 5:17
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D12 21. Bauerová Aneta SKV0752 24:49 + 12:11
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D12 13. Bauerová Aneta SKV0752 18:42 + 6:58
OB 29.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D12 5. Bauerová Aneta SKV0752 35:56 + 9:34
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 D12 12. Bauerová Aneta SKV0752 40:37 + 21:22
OB 27.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D12 7. Bauerová Aneta SKV0752 21:28 + 4:30
OB 27.04.2018 Jarní trojúhelník D12 9. Bauerová Aneta SKV0752 98:01 + 35:14
OB 01.04.2018 Sprintový žebříček ZČO 2018 D12 12 Bauerová Aneta SKV0752
OB 01.04.2018 Oblastní soutěž - Západ 2018 D12 18 Bauerová Aneta SKV0752
OB 02.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček D10 5. Bauerová Aneta SKV0752 24:06 + 2:59
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 D10 10. Bauerová Aneta SKV0752 34:18 + 12:50
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 D10 8. Bauerová Aneta SKV0752 27:55 + 8:07
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 D10 11. Bauerová Aneta SKV0752 31:54 + 14:45
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 D10 12. Bauerová Aneta SKV0752 33:43 + 13:37
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 D10 13. Bauerová Aneta SKV0752 39:24 + 15:45
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček D10 7. Bauerová Aneta SKV0752 50:35 + 28:33
OB 01.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 D10C 4. Bauerová Aneta SKV0752 49:36 + 12:48
OB 30.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček D10C 2. Bauerová Aneta SKV0752 37:49 + 4:10
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček D10C 5. Bauerová Aneta SKV0752 16:21 + 3:44
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček D10C 7. Bauerová Aneta SKV0752 42:34 + 16:33
OB 01.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 D10 8 Bauerová Aneta SKV0752
OB 01.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 D10 6 Bauerová Aneta SKV0752
OB 28.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D10C 8. Bauerová Aneta SKV0752 33:24 + 16:00
OB 27.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček D10C 4. Bauerová Aneta SKV0752 20:04 + 2:50
OB 26.08.2016 West cup - E1 D10C 6. Bauerová Aneta SKV0752 24:26 + 5:08
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D10 29. Bauerová Aneta SKV0752 56:56 + 36:53
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D10 19. Bauerová Aneta SKV0752 41:00 + 19:13
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D10 9. Bauerová Aneta SKV0752 17:18 + 4:27
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D10 11. Bauerová Aneta SKV0752 38:02 + 16:54
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D10 14. Bauerová Aneta SKV0752 32:18 + 15:44
OB 31.07.2016 Eduard 2016 - E3 D10 5. Bauerová Aneta SKV0752 38:27 + 16:54
OB 30.07.2016 Eduard 2016 - E2 D10 4. Bauerová Aneta SKV0752 46:57 + 23:57
OB 29.07.2016 Eduard 2016 - E1 D10 5. Bauerová Aneta SKV0752 26:56 + 13:16
OB 22.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček D10L 3. Bauerová Aneta SKV0752 36:21 + 9:21
OB 21.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati D10L 7. Bauerová Aneta SKV0752 63:37 + 33:33
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 D10L 3. Bauerová Aneta SKV0752 37:15 + 5:20
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček Linie 5. Aneta Bauerová SKV0752 29:25 + 10:35
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček Linie 7. Aneta Bauerová SKV0752 37:39 + 8:12
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček (Ašský štít) LINIE 4. Bauerová Aneta SKV0752 28:42 + 5:40
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček D10L 3. Bauerová Aneta SKV0752 39:44 + 2:23
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D10L 2. Bauerová Aneta SKV0752 41:54 + 3:33
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 T10 12. Bauerová Aneta SKV0752 16:05 + 3:31
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 T10 11. Bauerová Aneta SKV0752 22:15 + 5:39
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 T10 7. Bauerová Aneta SKV0752 20:43 + 4:43
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 T10 10. Bauerová Aneta SKV0752 15:53 + 6:43
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 T10 5. Bauerová Aneta SKV0752 31:22 + 10:24
OB 10.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 D10L 10. Bauerová Aneta SKV0752 34:07 + 16:20
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček D10L 6. Bauerová Aneta SKV0752 30:12 + 17:14
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 D10L 4. Bauerová Aneta SKV0752 14:30 + 5:25
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati D10L 13. Bauerová Aneta SKV0752 61:58 + 37:43
OB 26.04.2015 Oblastní žebříček D10L 5. Bauerová Aneta 2007 SKV0752 83:43 + 33:46
OB 19.04.2015 Oblastní žebříček HD10L 8. Bauerová Aneta SKV0752 37:29 + 8:57
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N 10. Bauerová Aneta SKV0752 36:33 + 19:25
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10N 5. Bauerová Aneta SKV0752 28:42 + 4:04
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10N 4. Bauerová Aneta SKV0752 22:31 + 6:10
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček HDR 9. Bauerová Aneta SKV0752 27:41 + 10:20
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Bauerová Aneta ZCO0751
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D10N Bauerová Aneta SKV0752
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník D10L Bauerová Aneta SKV0752
OB 23.05.2015 Oblastní žebříček Linie Bauerová Aneta SKV0752
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček Linie Bauerová Aneta SKV0752
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník D10L Bauerová Aneta SKV0752
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D10 Bauerová Aneta SKV0752
OB 29.07.2016 Eduard 2016 D10 Bauerová Aneta SKV0752
OB 26.08.2016 West cup D10C Bauerová Aneta SKV0752
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 D10C Bauerová Aneta SKV0752
OB 01.09.2017 West cup D10 Bauerová Aneta SKV0752
OB 03.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček D10 Bauerová Aneta SKV0752
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle D12 Bauerová Aneta SKV0752
OB 26.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Bauerová Aneta SKV0752
OB 27.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Bauerová Aneta SKV0752