Závodník: Seidenglanzová Irena

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu veteránů
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking veteránů
OB 11.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D45C Seidenglanzová Irena SSU7450 DISK 000000
OB 28.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 5. Seidenglanzová Irena SSU7450 15:25 + 2:01 046114611
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 34. Seidenglanzová Irena SSU7450 80:41 + 37:51 00849849
OB 22.02.2019 Moravskoslezský krajský žebříček dospělých a veteránů 2019 D45C 58 Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D40B 9. Seidenglanzová Irena SSU7450 76:23 + 23:51
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D40 24. Seidenglanzová Irena SSU7450 83:03 + 35:11
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček T4 25. Seidenglanzová Irena SSU7450 99:00 + 59:50
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček D35C 19. Seidenglanzová Irena SSU7450 76:16 + 31:13
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D35C 7. Seidenglanzová Irena SSU7450 74:00 + 20:52
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D35C 23. Seidenglanzová Irena SSU7450 77:44 + 33:34
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D45C MS Seidenglanzová Irena SSU7450 92:54 + 34:19
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D35C 12. Seidenglanzová Irena SSU7450 60:40 + 18:39
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 D40C 16. Seidenglanzová Irena SSU7450 82:31 + 29:08
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 D40C 20. Seidenglanzová Irena SSU7450 65:19 + 25:21
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 D40C 17. Seidenglanzová Irena SSU7450 83:45 + 39:13
OB 29.08.2014 Cena východních Čech D40C 16. Seidenglanzová Irena SSU7450 231:35 + 93:42
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D35C 9. Seidenglanzová Irena SSU7450 72:44 + 25:55
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček P 5. Seidenglanzová Irena SSU7450 37:49 + 3:25
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček P 24. Seidenglanzová Irena SSU7450 47:31 + 23:41
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati P 8. Seidenglanzová Irena SSU7450 37:48 + 13:04
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček P Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček P Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček P Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 25.11.2017 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti D35 Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D35C Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 22.11.2014 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti P Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 22.07.2016 Šumperský divočák D40 Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 22.07.2016 Šumperský divočák - E1 D40 Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 23.07.2016 Šumperský divočák - E2 D40 Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 24.07.2016 Šumperský divočák - E3 D40 Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček P Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D35C Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D35C Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček D35C Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 26.11.2016 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D35 Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D35C Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček D35C Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D40B Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D40B Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček T Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 11.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti MIX Seidenglanzová Irena SSU7450
OB 12.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) MIX Seidenglanzová Irena SSU7450