Logo

Závodník: Černá Ema

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček D18 1. Černá Ema ROU0451 45:40
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček D18 1. Cerná Ema ROU0451 35:17
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D18A 1. Černá Ema ROU0451 39:46
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D18A 3. Černá Ema ROU0451 35:46 + 2:04
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D18A 6. Černá Ema ROU0451 51:21 + 14:04
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D18A 4. Černá Ema ROU0451 29:50 + 5:10
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D18A 2. Černá Ema ROU0451 46:51 + 2:00
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D21B Černá Ema ROU0451 DISK 000000
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D21B 6. Černá Ema ROU0451 45:44 + 4:59 079117911
OB 2021-06-1313.06.2021 Český pohár, žebříček A D18A 3. Černá Ema ROU0451 50:21 + 5:15
OB 2021-06-1212.06.2021 Mistrovství ČR na krátké trati D18 8. Černá Ema ROU0451 25:39 + 3:53
OB 2021-06-0606.06.2021 Oblastní žebříček D21L 3. Černá Ema ROU0451 46:49 + 4:57 067056705
OB 2021-05-3030.05.2021 Měřený trénink TJN Dlouhá 31. Černá Ema ROU0451 43:55 + 15:20
OB 2021-05-2222.05.2021 Mistrovství ČR ve sprintu D18 1. Černá Ema ROU0451 11:47
OB 2021-05-0909.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 3. Černá Ema ROU0451 30:24 + 1:53
OB 2021-05-0808.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 4. Černá Ema ROU0451 15:29 + 0:45
OB 2021-05-0303.05.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 D18A 4 Černá Ema ROU0451
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D16 9. Černá Ema ROU0451 30:40 + 2:47
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D16 2. Černá Ema ROU0451 48:20 + 3:50
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D18 1. Černá Ema ROU0451 43:45
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D18 2. Černá Ema ROU0451 28:33 + 1:50
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D16 2. Černá Ema ROU0451 12:35 + 0:27
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 1. Černá Ema ROU0451 12:44
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 D16 2 Černá Ema ROU0451
OB 2020-08-2323.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D16 4. Černá Ema ROU0451 30:42 + 3:05
OB 2020-08-2222.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D16 3. Černá Ema ROU0451 40:26 + 4:30
OB 2020-08-2121.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D16 2. Černá Ema ROU0451 17:41 + 2:34
OB 2020-08-0202.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 D16 3. Černá Ema ROU0451 22:35 + 0:51
OB 2020-08-0101.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 D16 2. Černá Ema ROU0451 30:09 + 0:17
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 D16 1. Černá Ema ROU0451 29:01
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B 3. Černá Ema ROU0451 29:53 + 1:15
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 3. Černá Ema ROU0451 47:11 + 5:49
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 4. Černá Ema ROU0451 25:44 + 4:17
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 D16A 2 Černá Ema ROU0451
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček D18 1. Černá Ema ROU0451 50:06
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D16A 6 Černá Ema ROU0451
OB 2019-10-3131.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 T6A 9. Černá Ema ROU0451 37:09 + 8:10
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D21L 7. Černá Ema ROU0451 16:33 + 1:44 077287728
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D18 1. Černá Ema ROU0451 27:49
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D18 1. Černá Ema ROU0451 34:34
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D16 2. Černá Ema ROU0451 27:10 + 0:19
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D16A 6. Černá Ema ROU0451 53:27 + 8:50
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16C 5. Černá Ema ROU0451 41:19 + 7:02
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D16A 4. Černá Ema ROU0451 12:48 + 1:01
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16A 6. Černá Ema ROU0451 29:18 + 4:10
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16A 10. Černá Ema ROU0451 45:58 + 10:19
OB 2019-08-2525.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D16 6. Černá Ema ROU0451 37:05 + 7:03
OB 2019-08-2424.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D16 5. Černá Ema ROU0451 42:45 + 6:34
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D16 4. Černá Ema ROU0451 38:11 + 3:33
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D16A 6. Černá Ema ROU0451 46:47 + 5:11
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D16A 12. Černá Ema ROU0451 30:14 + 7:09
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D16A 29. Černá Ema ROU0451 52:39 + 19:57
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D16A 27. Černá Ema ROU0451 45:36 + 16:13
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D16A 21. Černá Ema ROU0451 60:07 + 17:08
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16A 12. Černá Ema ROU0451 31:21 + 9:11
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16C 4. Černá Ema ROU0451 28:30 + 6:01
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D16B 2. Černá Ema ROU0451 42:25 + 1:40
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D16B 2. Černá Ema ROU0451 32:12 + 1:40
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček D18 1. Černá Ema ROU0451 33:48
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D16A 9. Černá Ema ROU0451 28:45 + 4:52
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D16A 5. Černá Ema ROU0451 55:17 + 6:29
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D16 6. Černá Ema ROU0451 13:28 + 1:01
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D16A 6. Černá Ema ROU0451 12:53 + 1:29
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 3. Černá Ema ROU0451 35:18 + 3:23
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D18 2. Černá Ema ROU0451 11:00 + 0:29
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 1. Černá Ema ROU0451 40:52
OB 2019-04-2121.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 D16 5. Černá Ema ROU0451 39:58 + 3:30
OB 2019-04-2020.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 D16 4. Černá Ema ROU0451 41:06 + 1:17
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 D16 5. Černá Ema ROU0451 31:40 + 4:04
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách D16 4. Černá Ema ROU0451 112:44 + 8:51
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 17. Černá Ema ROU0451 32:03 + 5:45
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček D18 4. Černá Ema ROU0451 33:50 + 3:09
OB 2019-03-3131.03.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 D16A 7 Černá Ema ROU0451
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB D16 1. Černá Ema ROU0451 34:26
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 39. Černá Ema ROU0451 48:55 + 10:51 048314831
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D16 6. Černá Ema ROU0451 40:28 + 5:50
OB 2018-10-2828.10.2018 Oblastní žebříček D16 2. Černá Ema ROU0451 27:11 + 0:39
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D16 3. Černá Ema ROU0451 48:15 + 1:43
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D14 4. Černá Ema ROU0451 11:34 + 0:37
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D16B 8. Černá Ema ROU0451 31:35 + 5:34
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16A 11. Černá Ema ROU0451 34:36 + 5:58
OB 2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 2. Černá Ema ROU0451 52:13 + 2:17
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D14B 7. Černá Ema ROU0451 21:39 + 3:02
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 2. Černá Ema ROU0451 33:03 + 1:38
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D16 2. Černá Ema ROU0451 32:14 + 2:09
OB 2018-05-3030.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva D14 1. Ema Černá ROU0451 15:57
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D16 11. Černá Ema ROU0451 11:45 + 0:46
OB 2018-05-1616.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 D14 26 Černá Ema ROU0451
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 2. Černá Ema ROU0451 42:38 + 1:21
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D14 1. Černá Ema ROU0451 17:11
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 5. Černá Ema ROU0451 34:53 + 2:41
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 8. Černá Ema ROU0451 23:09 + 3:48
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 D14B 7 Černá Ema ROU0451
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 4. Černá Ema ROU0451 39:35 + 6:12
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D16 2. Cerná Ema ROU0451 41:00 + 3:46
OB 2018-04-0101.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 D14 2. Černá Ema ROU0451 33:19 + 3:49
OB 2018-03-3131.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 D14 2. Černá Ema ROU0451 29:29 + 4:14
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 D14 3. Černá Ema ROU0451 29:44 + 5:45
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách D14 2. Černá Ema ROU0451 92:32 + 13:48
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D16 4. Cerná Ema ROU0451 28:07 + 2:34
OB 2018-03-1717.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) D14 2. Černá Ema ROU0451 36:04 + 0:28
OB 2018-01-0404.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D14 23 Černá Ema ROU0451
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček D16 4. Černá Ema ROU0451 30:28 + 5:46
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D16 3. Černá Ema ROU0451 34:03 + 2:24
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D16 2. Černá Ema ROU0451 24:33 + 4:30
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček D14 4. Černá Ema ROU0451 31:03 + 6:22
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček D16 1. Cerná Ema ROU0451 11:47
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D16 2. Černá Ema ROU0451 33:30 + 3:03
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D14B 19. Černá Ema ROU0451 39:10 + 8:10
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D14B 3. Černá Ema ROU0451 31:09 + 3:10
OB 2017-08-2727.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D14 7. Černá Ema ROU0451 28:12 + 5:34
OB 2017-08-2626.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D14 7. Černá Ema ROU0451 35:59 + 5:59
OB 2017-08-2525.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D14 8. Černá Ema ROU0451 20:45 + 3:04
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy D14B 4. Černá Ema ROU0451 26:51 + 3:37
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D14B 7. Černá Ema ROU0451 29:13 + 2:55
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 6. Černá Ema ROU0451 42:38 + 7:30
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 12. Černá Ema ROU0451 32:55 + 7:32
OB 2017-05-2828.05.2017 Oblastní žebříček D14 3. Cerná Ema ROU0451 24:25 + 0:33
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 11. Černá Ema ROU0451 40:22 + 12:59
OB 2017-05-1717.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva D14 8. Černá Ema ROU0451 34:25 + 9:09
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D14B 21. Černá Ema ROU0451 25:57 + 6:19
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D14B 8. Černá Ema ROU0451 46:10 + 4:18
OB 2017-05-0808.05.2017 Oblastní žebříček D14 2. Černá Ema ROU0451 29:12 + 2:00
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 2. Černá Ema ROU0451 24:04 + 1:53
OB 2017-04-1616.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 D14 9. Černá Ema ROU0451 37:18 + 10:05
OB 2017-04-1515.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 D14 6. Černá Ema ROU0451 38:23 + 8:39
OB 2017-04-1414.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 D14 10. Černá Ema ROU0451 38:22 + 9:16
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D14 2. Černá Ema ROU0451 14:46 + 0:10
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 4. Černá Ema ROU0451 11:46 + 1:08
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D14 1. Černá Ema ROU0451 25:25
OB 2017-04-0101.04.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D14 1 Černá Ema ROU0451
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 D14 21 Černá Ema ROU0451
OB 2017-03-1111.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) D14 3. Černá Ema ROU0451 53:17 + 9:00
OB 2017-01-0101.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D14B 9 Černá Ema ROU0451
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček D12 1. Černá Ema ROU0451 18:25
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D12 3. Černá Ema ROU0451 23:20 + 2:46
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D12 3. Černá Ema ROU0451 26:20 + 2:30
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D14B 39 Černá Ema ROU0451
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 30. Černá Ema ROU0451 31:19 + 9:44
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 46. Černá Ema ROU0451 42:25 + 17:16
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček D12 3. Černá Ema ROU0451 13:56 + 1:28
OB 2016-09-0303.09.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 4. Cerná Ema ROU0451 30:59 + 2:35
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D12 5. Černá Ema ROU0451 27:05 + 5:42
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D12 1. Černá Ema ROU0451 21:55
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D14B 38. Černá Ema ROU0451 31:12 + 10:51
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 35. Černá Ema ROU0451 47:30 + 16:57
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 41. Černá Ema ROU0451 39:09 + 15:48
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 28. Černá Ema ROU0451 44:49 + 14:07
OB 2016-05-0808.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E3 D1 1. Černá Ema ROU0451 25:49
OB 2016-05-0808.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E4 D1 1. Černá Ema ROU0451 10:18
OB 2016-05-0808.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E5 D1 1. Černá Ema ROU0451 17:06
OB 2016-05-0707.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E1 D1 zelená 3. Černá Ema ROU0451 19:43 + 0:50
OB 2016-05-0707.05.2016 Litoměřický TULIPÁN E2 D1 zelená 1. Černá Ema ROU0451 28:21
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 29. Černá Ema ROU0451 35:43 + 12:59
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 27. Černá Ema ROU0451 43:33 + 12:34
OB 2016-04-2424.04.2016 Oblastní žebříček D12 2. Černá Ema ROU0451 23:36 + 1:08
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 2. Černá Ema ROU0451 16:19 + 1:39
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D12 8. Černá Ema ROU0451 23:46 + 3:24
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 1. Černá Ema ROU0451 11:39
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček D12 6. Černá Ema ROU0451 23:36 + 5:31
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D12 7. Černá Ema ROU0451 23:56 + 5:11
OB 2016-03-2727.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 D12 3. Černá Ema ROU0451 28:52 + 1:26
OB 2016-03-2626.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 D12 6. Černá Ema ROU0451 31:42 + 7:10
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 D12 2. Černá Ema ROU0451 28:57 + 4:10
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček D12 1. Černá Ema ROU0451 26:13
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček D12 10. Černá Ema ROU0451 21:33 + 3:49
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček D12 20. Černá Ema ROU0451 48:10 + 19:38
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D12 19. Černá Ema ROU0451 33:49 + 12:52
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček D12 4. Černá Ema ROU0451 28:51 + 3:31
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D12 15. Cerná Ema ROU0451 35:09 + 9:52
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 14. Černá Ema ROU0451 12:38 + 3:04
OB 2015-08-2323.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E3 D12 18. Černá Ema ROU0451 41:06 + 17:36
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E1 D12 12. Černá Ema ROU0451 27:01 + 11:26
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E2 D12 13. Černá Ema ROU0451 24:16 + 8:26
OB 2015-06-1414.06.2015 Oblastní žebříček D12 4. Cerná Ema ROU0451 29:16 + 5:57
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 17. Černá Ema ROU0451 43:20 + 20:18
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D12 8. Cerná Ema ROU0451 21:53 + 4:52
OB 2015-05-0101.05.2015 Litoměřický TULIPÁN E3 D12 4. Černá Ema ROU0451 39:15 + 2:58
OB 2015-05-0101.05.2015 Litoměřický TULIPÁN E1 D12 6. Černá Ema ROU0451 35:21 + 14:01
OB 2015-05-0101.05.2015 Litoměřický TULIPÁN E2 D12 3. Černá Ema ROU0451 16:23 + 2:22
OB 2015-05-0101.05.2015 Litoměřický TULIPÁN D12 3. Černá Ema ROU0451 16:23 + 2:22
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 17. Černá Ema ROU0451 16:13 + 7:17
OB 2015-04-1212.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 12. Černá Ema ROU0451 25:49 + 9:02
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D12 5. Černá Ema ROU0451 29:33 + 4:20
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček D12 14. Černá Ema ROU0451 51:50 + 19:27
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Černá Ema STC0452
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B Černá Ema ROU0451
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B Černá Ema ROU0451
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 Černá Ema ROU0451
OB 2021-06-0505.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 Černá Ema ROU0451
OB 2021-09-0404.09.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A Černá Ema ROU0451
OB 2021-09-0505.09.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A Černá Ema ROU0451
OB 2021-09-1818.09.2021 Mistrovství ČR na klasické trati (kvalifikace) D18 Černá Ema ROU0451 13:52:00 Startovka
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D10 Černá Ema ROU0451
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček D10 Černá Ema ROU0451
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček D10 Černá Ema ROU0451
OB 2015-05-1313.05.2015 1.závod Pražského poháru žactva - RIC D12 Černá Ema ROU0451
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB D12 Černá Ema ROU0451
OB 2015-06-2424.06.2015 Klacky [6] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX 11 Černá Ema ROU0451
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D12 Černá Ema ROU0451
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet D12 Černá Ema ROU0451
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Černá Ema ROU0451
OB 2015-11-1717.11.2015 SMIK - 22.Mistrovství světa ve SMIKu D Černá Ema ROU0451
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 D12 Černá Ema ROU0451
OB 2016-05-0707.05.2016 Litoměřický TULIPÁN D1 zelená Černá Ema ROU0451
OB 2016-06-2222.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX 14 Černá Ema ROU0451
OB 2016-09-2121.09.2016 Žákovské štafety DH12 Černá Ema ROU0451
OB 2016-09-2525.09.2016 Oblastní žebříček D12 Černá Ema ROU0451
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Černá Ema ROU0451
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Černá Ema ROU0451
OB 2017-04-1414.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 D14 Černá Ema ROU0451
OB 2017-04-0202.04.2017 Závod s volným pořadím kontrol F Černá Ema ROU0451
OB 2017-08-2525.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D14 Černá Ema ROU0451
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D14 Černá Ema ROU0451
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Černá Ema ROU0451
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D14 Černá Ema ROU0451
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Černá Ema ROU0451
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Černá Ema STC0452
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Černá Ema STC0452
OB 2018-08-2424.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D14 Černá Ema ROU0451
OB 2018-06-2020.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH14 Černá Ema ROU0451
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Černá Ema STC0452
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Černá Ema STC0452
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Černá Ema ROU0451
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering D16A Černá Ema ROU0451
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet D18 Černá Ema ROU0451
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Černá Ema ROU0451
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Černá Ema ROU0451
OB 2019-05-1919.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Černá Ema ROU0451
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D16 Černá Ema ROU0451
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Černá Ema ROU0451
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Černá Ema ROU0451
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Černá Ema ROU0451
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Černá Ema ROU0451
LOB 2020-01-1818.01.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 Černá Ema ROU0451
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách D16 Černá Ema ROU0451
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 D16 Černá Ema ROU0451
OB 2020-04-1111.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 D16 Černá Ema ROU0451
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 D16 Černá Ema ROU0451
OB 2020-03-2222.03.2020 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D16 Černá Ema ROU0451
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D16B Černá Ema ROU0451
OB 2020-08-2121.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D16 Černá Ema ROU0451
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D16A Černá Ema ROU0451
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D18A Černá Ema ROU0451
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D18A Černá Ema ROU0451
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D18A Černá Ema ROU0451
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D18A Černá Ema ROU0451
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D18A Černá Ema ROU0451
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D18A Černá Ema ROU0451
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D18A Černá Ema ROU0451
OB 2020-09-2626.09.2020 Mistrovství ČR štafet D18 Černá Ema ROU0451
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti D16 Černá Ema ROU0451
OB 2021-04-0202.04.2021 Velikonoce ve skalách D18 Černá Ema ROU0451
OB 2021-04-0202.04.2021 Velikonoce ve skalách - E1 D18 Černá Ema ROU0451
OB 2021-04-0303.04.2021 Velikonoce ve skalách - E2 D18 Černá Ema ROU0451
OB 2021-04-0404.04.2021 Velikonoce ve skalách - E3 D18 Černá Ema ROU0451
OB 2021-05-2323.05.2021 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 Černá Ema ROU0451
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D18A Černá Ema ROU0451