Logo

Závodník: Čalounová Klára

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-10-1717.10.2020 Saxbo (závod v Německu) D12 (Damen bis 12) Čalounová Klára VLI0950 DNS
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D12 18. Čalounová Klára VLI0950 48:16 + 28:04
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D12 Čalounová Klára VLI0950 DISK
OB 2020-09-0606.09.2020 Oblastní žebříček D12 32. Čalounová Klára VLI0950 36:57 + 18:58
OB 2020-06-0606.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (dopoledne) D12 Čalounová Klára VLI0950 DISK
OB 2020-03-0101.03.2020 Ještědský žebříček mládeže - 2020 D12 26 Čalounová Klára VLI0950
OB 2019-11-0909.11.2019 Oblastní žebříček D10 Čalounová Klára VLI0950 DISK
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D10 18. Čalounová Klára VLI0950 64:47 + 42:32
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček P 43. Čalounová Klára VLI0950 51:05 + 28:13
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D10 15. Čalounová Klára VLI0950 43:11 + 23:28
OB 2019-09-2828.09.2019 Veřejný závod D14 19. Čalounová Klára VLI0950 30:08 + 19:39
OB 2019-08-3131.08.2019 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 D10 19 Čalounová Klára VLI0950
OB 2019-08-1111.08.2019 Orienteering Adventure - E5 D10 13. Čalounová Klára VLI0950 33:31 + 13:50
OB 2019-08-1010.08.2019 Orienteering Adventure - E4 D10 17. Čalounová Klára VLI0950 26:15 + 12:54
OB 2019-08-0909.08.2019 Orienteering Adventure - E3 D10 11. Čalounová Klára VLI0950 25:06 + 10:09
OB 2019-08-0808.08.2019 Orienteering Adventure - E2 D10 14. Čalounová Klára VLI0950 32:40 + 17:57
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure - E1 D10 11. Čalounová Klára VLI0950 16:40 + 6:48
OB 2019-08-0404.08.2019 Veřejný závod P 44. Čalounová Klára VLI0950 74:04 + 47:59
OB 2019-08-0303.08.2019 Veřejný závod P 29. Čalounová Klára VLI0950 25:39 + 11:42
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 24. Čalounová Klára VLI0950 29:14 + 14:45
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček D10 15. Čalounová Klára VLI0950 45:13 + 25:46
OB 2019-05-1212.05.2019 Oblastní žebříček D10 18. Čalounová Klára VLI0950 53:02 + 33:24
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 16. Čalounová Klára VLI0950 41:35 + 17:10
OB 2019-02-1616.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 D10 17 Čalounová Klára VLI0950
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D10 18. Čalounová Klára VLI0950 35:09 + 18:21
OB 2018-10-0606.10.2018 Veřejný závod D10 24. Čalounová Klára VLI0950 36:42 + 22:02
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D10 21. Čalounová Klára VLI0950 28:19 + 14:03
OB 2018-09-0101.09.2018 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 D10 29 Čalounová Klára VLI0950
OB 2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 19. Čalounová Klára VLI0950 41:51 + 26:40
OB 2018-06-0303.06.2018 Oblastní žebříček D10 Čalounová Klára VLI0950 DISK
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 Čalounová Klára VLI0950 DISK
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D10 27. Čalounová Klára VLI0950 47:49 + 31:18
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D10 22. Čalounová Klára VLI0950 64:23 + 44:00
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) D10 27. Čalounová Klára VLI0950 82:42 + 58:03
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D10 Čalounová Klára VLI0950 DISK
OB 2018-03-0101.03.2018 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018 D10 37 Čalounová Klára VLI0950
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D10L 21. Čalounová Klára VLI0950 46:59 + 31:55
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček D10L 20. Čalounová Klára VLI0950 51:33 + 29:49
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček D10L 7. Čalounová Klára VLI0950 46:53 + 23:43
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D10L 19. Čalounová Klára VLI0950 43:16 + 22:16
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček D10L 16. Čalounová Klára VLI0950 62:21 + 34:12
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D10L 28. Čalounová Klára VLI0950 59:56 + 35:31
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček D10L 8. Čalounová Klára VLI0950 30:26 + 12:22
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10L 12. Čalounová Klára VLI0950 19:05 + 6:08
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D10L 10. Čalounová Klára VLI0950 34:57 + 15:26
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček HDR 33. Čalounová Klára VLI0950 29:08 + 11:40
OB 2016-10-1616.10.2016 Oblastní žebříček HDR 25. Calounová Klára VLI0950 34:36 + 14:01
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček HDR 35. Čalounová Klára VLI0950 44:10 + 20:02
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) HDR 36. Čalounová Klára VLI0950 31:56 + 17:34
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček HDR 32. Čalounová Klára VLI0950 26:38 + 9:31
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček HDR 32. Čalounová Klára VLI0950 34:52 + 11:36
OB 2015-10-3131.10.2015 Oblastní žebříček HDR 23. Čalounová Klára VLI0950 35:47 + 12:54
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček HDR 46. Čalounová Klára VLI0950 30:28 + 14:39
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček HDR 27. Čalounová Klára VLI0950 25:27 + 11:37
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček HDR Čalounová Klára VLI0950 DISK
OB 2015-07-1212.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 34. Čalounová Klára VLI0950 32:19 + 15:56
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 37. Čalounová Klára VLI0950 32:39 + 15:21
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 40. Čalounová Klára VLI0950 22:57 + 10:54
OB 2015-06-1414.06.2015 Veřejný závod (Saxbo) HDR 39. Čalounová Klára VLI0950 84:43 + 58:15
OB 2015-04-2626.04.2015 Oblastní žebříček HDR 54. Čalounová Klára VLI0950 49:25 + 27:09
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D10 Čalounová Klára VLI0950
OB 2015-04-1818.04.2015 Oblastní žebříček HDR Čalounová Klára VLI0950
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup HDR Čalounová Klára VLI0950
OB 2016-05-1111.05.2016 World Orienteering Day v Liberci Děti_2 (bez doprovodu) Čalounová Klára VLI0950
OB 2016-06-1212.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR Čalounová Klára VLI0950
OB 2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1) D10L Čalounová Klára VLI0950
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D10L Čalounová Klára VLI0950
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti štafet DH10L Čalounová Klára VLI0950
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure D10 Čalounová Klára VLI0950
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T2 Čalounová Klára VLI0950
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D12 Čalounová Klára VLI0950
OB 2020-10-1010.10.2020 Oblastní žebříček D12 Čalounová Klára VLI0950
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček D12 Čalounová Klára VLI0950
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček D12 Čalounová Klára VLI0950
OB 2020-12-1313.12.2020 Běhej s mapou - WINTER EDITION DĚTI Čalounová Klára VLI0950
OB 2021-05-1515.05.2021 Oblastní žebříček D12 Čalounová Klára VLI0950